NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nem Roseal kellett volna dobatni ezt is..

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zselémajomék szünetében leadja a Sport Tv a hosszabbítást...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lerántottak a szintjükre, és megvertek a rutinjukkal.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
EZ A BUZI SPORTTV!!!!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
jéézusom Dagadt, mit művelsz 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amúgy Tőrös Balázst, vagy Jeff van Gundyt hallgatni irritálóbb? Erre évek óta nem találtam választ. Mondjuk JvG legalább letett valamit az asztalra ebben a ligában, Tőrös három internetes portál minden tudásával felvértezve osztja. A Török Péter fanclub elnöke vagyok.füligjimmy
Bazska naprakészebb NBA-ből, mint Török az elmúlt 10 évben bármikor, persze utóbbi remekül sztorizgat, nem félve attól, hogy bizonyos történeteit a rendszeres tévénéző biztos hogy hallotta már. Legalább ötször.
Persze valamennyire elfogult is vagyok Tőrössel: dacára annak, hogy soha se találkoztunk személyesen korábban, amikor Berlinben játszott a Hornets és a helyszínről közvetítette a meccset a Sport1, másnap küldött nekem egy PM-t, hogy mint akkreditált újságíró, kint a birtokába került egy Hornets media guide, amit nekem szeretne ajándékozni. Majd amikor nem tudtunk a zsúfolt napirendem miatt nappali időpontban ütközni, elkérte a címemet és személyesen hozta el a lakásomra a cuccot egyik este.

Védelmemben mondva, már ezt megelőzően is jobb volt a véleményem róla, mint Törökről.atapapa
Szavamat ne feledjem inkább csendben maradok.

A Sporttv gyalázat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez kb olyan mikor anno lekeverték az első magyar F'1közvetítés idején az utolsó pár kört, mert nem fért bele a műsoridőbe. Mondjuk az asszem 77ben volt(Osztrák Nagydíj - közvetítők Knézy és Dávid Sándor).... Egyébként nevetséges/szánalmas a dolog.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hát ez hatalmas öngól volt a SportTV-től... Egy ilyen meccset lelőni csak azért, hogy a kis buzeránsok lecsekkolhassák a zselésmajom séróját... :mad:
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ez a Sport1 mekkora szégyen már?
Vigyék akkor a RM meccset a Sport2-re...de így vazze...ez valami őrületesen nagy cink...most nem látom a hosszabbítást...JC6
oda nem lehet, mert a Gyepesgabi van harmadik félidőben..

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Ez a Sport1 mekkora szégyen már?
Vigyék akkor a RM meccset a Sport2-re...de így vazze...ez valami őrületesen nagy cink...most nem látom a hosszabbítást...JC6
http://www.firstrowsports.eu/watch/117873/1/watch-new-york-knicks-vs-chicago-bulls.html

choose life
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ezt nem hiszem el, h a szar real meccs miatt egy ekkora meccset "félbe" hagynak 😡

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a Sport1 mekkora szégyen már?
Vigyék akkor a RM meccset a Sport2-re...de így vazze...ez valami őrületesen nagy cink...most nem látom a hosszabbítást...
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ez mi szánalom te jó ég..

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
OT helyett meg bekapcsolták a Real meccset
na ez gáz

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Amúgy Tőrös Balázst, vagy Jeff van Gundyt hallgatni irritálóbb? Erre évek óta nem találtam választ. Mondjuk JvG legalább letett valamit az asztalra ebben a ligában, Tőrös három internetes portál minden tudásával felvértezve osztja. A Török Péter fanclub elnöke vagyok.füligjimmy
Bazska naprakészebb NBA-ből, mint Török az elmúlt 10 évben bármikor, persze utóbbi remekül sztorizgat, nem félve attól, hogy bizonyos történeteit a rendszeres tévénéző biztos hogy hallotta már. Legalább ötször.
Persze valamennyire elfogult is vagyok Tőrössel: dacára annak, hogy soha se találkoztunk személyesen korábban, amikor Berlinben játszott a Hornets és a helyszínről közvetítette a meccset a Sport1, másnap küldött nekem egy PM-t, hogy mint akkreditált újságíró, kint a birtokába került egy Hornets media guide, amit nekem szeretne ajándékozni. Majd amikor nem tudtunk a zsúfolt napirendem miatt nappali időpontban ütközni, elkérte a címemet és személyesen hozta el a lakásomra a cuccot egyik este.

Védelmemben mondva, már ezt megelőzően is jobb volt a véleményem róla, mint Törökről.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
mi van itt?? ? 😮


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Mekkora meccs lett a Knicks-Bulls.iktriad
az biztos. mikor Novokaine triplája kijött, azt hittem megőrülök 😊 szerencsére jött Melo.

Shumpert nagy játékos lesz.

choose life
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora meccs lett a Knicks-Bulls.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
bazdmeg Melo 😀
Rose kihagy két büntetőt, Deng is kihagy két büntetőt utolsó 1,5 percben

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most viszont tényleg nagyon tolja Melo. Szedi a pattanót, aszisztot ad, gyártja pontokat. Viszont mi lesz, ha Chandler is kiesik? (valami lett a karjával)akike
Melo újra a régi, szerencsére. Chandler a csapat kb. leghasznosabb játékosa, nagy érvágás lenne, ha kiesne.deyell
Ha a második félidőre tényleg a régi lesz, akkor Bulls W. 😀 Na, majd szólnak neki meg Fieldsnek, hogy nem szabad száz százalékkal dobni mezőnyből, aztán minden fanki. Amúgy Tőrös Balázst, vagy Jeff van Gundyt hallgatni irritálóbb? Erre évek óta nem találtam választ. Mondjuk JvG legalább letett valamit az asztalra ebben a ligában, Tőrös három internetes portál minden tudásával felvértezve osztja. A Török Péter fanclub elnöke vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Most viszont tényleg nagyon tolja Melo. Szedi a pattanót, aszisztot ad, gyártja pontokat. Viszont mi lesz, ha Chandler is kiesik? (valami lett a karjával)akike
Melo újra a régi, szerencsére. Chandler a csapat kb. leghasznosabb játékosa, nagy érvágás lenne, ha kiesne.

choose life
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
sérülésektől ritkított közepes ellenfél+Rose visszatér+tévében nézem = Bulls vereségfüligjimmy
Azért a Knicks ellen nekem mindig classic battle! Egyébként most, hogy Amare hiányozni fog, reménykedem, hogy nyerünk. Ha lepattanókban jobbak vagyunk, akkor meg kell, hogy legyen.akike
Jeffries viszont visszatért, és védekezésben sokat fog számítani a jelenléte. most, hogy Amare hiányzik, jobbak vagyunk, mint valaha. najó, talán amikor Melo is hiányzott, akkor volt ilyen jó a Knicks utoljára. 😊deyell
Most viszont tényleg nagyon tolja Melo. Szedi a pattanót, aszisztot ad, gyártja pontokat. Viszont mi lesz, ha Chandler is kiesik? (valami lett a karjával)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
sérülésektől ritkított közepes ellenfél+Rose visszatér+tévében nézem = Bulls vereségfüligjimmy
Azért a Knicks ellen nekem mindig classic battle! Egyébként most, hogy Amare hiányozni fog, reménykedem, hogy nyerünk. Ha lepattanókban jobbak vagyunk, akkor meg kell, hogy legyen.akike
Jeffries viszont visszatért, és védekezésben sokat fog számítani a jelenléte. most, hogy Amare hiányzik, jobbak vagyunk, mint valaha. najó, talán amikor Melo is hiányzott, akkor volt ilyen jó a Knicks utoljára. 😊

choose life
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
sérülésektől ritkított közepes ellenfél+Rose visszatér+tévében nézem = Bulls vereségfüligjimmy
Azért a Knicks ellen nekem mindig classic battle! Egyébként most, hogy Amare hiányozni fog, reménykedem, hogy nyerünk. Ha lepattanókban jobbak vagyunk, akkor meg kell, hogy legyen.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
sérülésektől ritkított közepes ellenfél+Rose visszatér+tévében nézem = Bulls vereség

A Monta Ellis-csere eléggé bejött a Bucksnak. Állítólag azért nem hozták ide, mert (túl sokat keresett) nem tudták elképzelni Rose mellet. Hát Jenningsel elég faszán elvan, ő biztos jobb irányító, mert Rose ugye nem is irányító. Hiba. A különbség Brewer, Korver és Ellis között a bajnoki címbe kerülhet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson