NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zsinórban a 4. Suns W. És Grant Hill olyat csinált; amit 2007 óta nem. 3. 20+ fölötti meccse zsinórban. Mióta visszajött a sérüléséből 21; 25 és most 27 pontot termelt; mellé 12 lepattanóval. Nem rossz egy 38 éves "vén csonttól".
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Majd ha letérdel a klubház ajtaja előtt és csókolgatja a retkes lábtörlőt heteken át... Akkor esetleg elgondolkodnék rajta, hogy meg lehetne tartani. Rá kéne beszélni a hosszabbításra, aztán elcserélni a Nets-be, és baszódjon meg. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nets sajtótájékoztatón bejelentette, hogy nem megy oda Anthony, mert biztosan nem hosszabbítana. Így vagy Knicks vagy maradás szerintem, remélem marad Denverben, és végre elkezd rendesen játszani.deny79
Szerintem Knicks lesz abból, a Denvernek is érdeke, hogy eltradeljék, mert most még kérhetnek érte cserébe. A Nets is hosszútávon valószínűleg jobban járt így, ezt a szezont beáldozzák, jövőre jó draft pick + mozgolódhatnak szabadügynök piacon továbbra is. Egyébként nem kicsit irritál ez a hisztéria, egész nyáron az ment, hogy LeBron hercegnő hova megy, utánna CP3 kezdett el rinyálni, most meg a Melo-szappanopera. Míg pl Durant szép csöndben hosszabbított az OKC-ben, noha reálisan még kell nekik, 1-2 év mire gyűrűesélyesek lehetnek. Nem ezekről az idióta trade-hisztikről kéne az NBA-nek szólni. Ja és "hard" salary cap-et ! 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nets sajtótájékoztatón bejelentette, hogy nem megy oda Anthony, mert biztosan nem hosszabbítana. Így vagy Knicks vagy maradás szerintem, remélem marad Denverben, és végre elkezd rendesen játszani.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tudom ti mit néztetek srácok, Warrick egész elképesztően clutch volt.Maka
Kivéve mikor eladott egy lasztit a vége felé. De amúgy tényleg nagyon jó a csávó, nem is értem miért hanyagolja Gentry.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nem tudom ti mit néztetek srácok, Warrick egész elképesztően clutch volt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem nem volt 0 az egész. Frye és Lopez is hozzá tudott tenni. Csak ami szembetűnő, hogy nem a védőoldalon.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Én is megnéztem tegnap (végre emberi időben) a Suns mecset. Nash-Hill-Carter trión kívűl, 0 az egész. A negyedik negyedben hajmeresztő dolgokat csináltak a magasemberek. Néha olyan volt mint egy óvodai légvár.
Csak azért tudtunk így nyerni, mert hasonlóan játszik a Knicks is. Gyakorlatilag ugyanaz a helyzet mint régebben, csak most a Knicks az igazi (régebbi) Suns. Általában megvernek mindenkit az alapszakaszban, egyszer-egyszer kikapnak egy jó D-től vagy valakitől aki túldobja őket (ez volt most a Suns), aztán majd jön a PO és megeszik őket a védelmek.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na régen láttam ilyen jó Suns meccset,Vince egészen tetszik jól tolja lelkes,és a triplákon kivül képes saját magának is kiharcolni a helyzeteit.Mondjuk védekezni továbbra sem tudunk.Cowboykarcsi
Frye sztem idén - most hasznossság alapján mondom, nem pontok alapján - legjobb meccsét csinált. VC is, de az nyilvánvaló volt.szaba
Alapvetően nekem egyébként nincs is bajom Fryeal csak az hogy valami irtózatosan túlfizetjük,kb a mostani pénzének a felét ha megéri.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na régen láttam ilyen jó Suns meccset,Vince egészen tetszik jól tolja lelkes,és a triplákon kivül képes saját magának is kiharcolni a helyzeteit.Mondjuk védekezni továbbra sem tudunk.Cowboykarcsi
Frye sztem idén - most hasznossság alapján mondom, nem pontok alapján - legjobb meccsét csinálta. VC is, de az nyilvánvaló volt.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na régen láttam ilyen jó Suns meccset,Vince egészen tetszik jól tolja lelkes,és a triplákon kivül képes saját magának is kiharcolni a helyzeteit.Mondjuk védekezni továbbra sem tudunk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez a Sacramento-Atlanta is elég fasza meccs volt.
Joe Johnson season high 36 pont,96-96-nál az a palánk alatti elhúzása beszarás volt.
Horford is hozzá tett egy career high 7 blokkot 😀
Azt mondjuk nem értettem,hogy -2-nél 6 tizeddel a meccs vége előtt miért Cousinsnak adták az oldaldobást,bár csak az elcseszett bedobás után mondták,hogy rookie,de akkor is,nem okos döntés rookiera bízni ilyeneket.

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
16 turnoverrel nem lehet mit kezdeni... sajnálni fogom harrist ha elviszik. viszont vuja és HUMPH játéka nekem tetszik
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Luol Deng >>>> Rudy Gayfüligjimmy
Ma kb. szaba >>>> Rudy Gay. Hülye köcsög lehúzza egész heti fantasy FG%-omat ezzel a dobálgatással.
na remélhetőleg az utolsó ilyen felállású nets meccs következik 😊a.kacsa
Nem akarom a dagadékot. Csak ha egy zsák krumpliért jön. Nyáron úgyis elmegy a Knicksbe...szaba
ugyis csak akkor jön hogyha aláír 3 évre. prokhorov bevetheti magát ma vagy holnap
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na ez a PHI-CHA most adja nagyon.szaba
Diaw tripla-dupla,epic

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na ez a PHI-CHA most adja nagyon.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Luol Deng >>>> Rudy Gayfüligjimmy
Ma kb. szaba >>>> Rudy Gay. Hülye köcsög lehúzza egész heti fantasy FG%-omat ezzel a dobálgatással.
na remélhetőleg az utolsó ilyen felállású nets meccs következik 😊a.kacsa
Nem akarom a dagadékot. Csak ha egy zsák krumpliért jön. Nyáron úgyis elmegy a Knicksbe...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na remélhetőleg az utolsó ilyen felállású nets meccs következik 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Luol Deng >>>> Rudy Gay

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Thomas - Asik - Gibbson hármas a palánk alatt, gyönyörű 😀Fucu
Fitz a Suns meccsen 😊szaba
meglepő 😊Fucu
Tudom h jár, csak mondom, h láttam 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Thomas - Asik - Gibbson hármas a palánk alatt, gyönyörű 😀Fucu
Fitz a Suns meccsen 😊szaba
meglepő 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Thomas - Asik - Gibbson hármas a palánk alatt, gyönyörű 😀Fucu
Fitz a Suns meccsen 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Thomas - Asik - Gibbson hármas a palánk alatt, gyönyörű 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ma Martin Luther King emléknapi meccsdömping, mindenki tobzódjon.szaba
Ennek örömére Vince Carter megdobta ellenünk a 20000. karrier pontját.
Grat neki 😊
+ 23-ig ingyenes a league pass: https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerformChevy
Ja. Amúgy Vince-et úgy bírom, mikor kicsit is belelkesül. Sztem most azonnal megdobná a 25k-t is ha csak rajta múlna 😀
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ma Martin Luther King emléknapi meccsdömping, mindenki tobzódjon.szaba
Ennek örömére Vince Carter megdobta ellenünk a 20000. karrier pontját.
Grat neki 😊
+ 23-ig ingyenes a league pass: https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform