NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
D.J. tegnap vadult egy kicsit,az első félidőt néztem,első 6 percben 11 pont (3/3 tripla),meg is lett a W
Most meg nézem,hogy a Knicks beajánlott egy ilyen csomagot Meloért,hogy 1.kör+Wilson Chandler+Fields és a Nuggets szerint ez kevés,úgy,hogy fél év múlva ingyen mehet..
Viccesnek érzem.Newman
Miért? Ez mitől lett volna olyan jó nekünk? Chandler lejár az év végén, Fields meg harmadik számú SG lehetne nálunk. A 1st igen, az okés, de annyit nyáron is adna érte valaki sign n' trade-del.
Persze, nagy szar, hogy itt van, ma is lejáratta a csapatot a főköcsögök elleni semmittevésével. Nem kéne már játszatni, mert abszolút csak hátráltatja az egész csapatot, pedig lennének, akiknek még ér valamit pályára lépni az NBA-ben, és akik még hajlandóak lennének tenni, nem kell, hogy egy nagyravágyó köcsög lelombozza őket meccsről meccsre.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hehe, elvertük a Pistonst is. 😛 Nem is kell Melo, Morrow visszatért, behúzta a momentumot, aztán onnan már megnyertük. Harris is jó volt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
D.J. tegnap vadult egy kicsit,az első félidőt néztem,első 6 percben 11 pont (3/3 tripla),meg is lett a W
Most meg nézem,hogy a Knicks beajánlott egy ilyen csomagot Meloért,hogy 1.kör+Wilson Chandler+Fields és a Nuggets szerint ez kevés,úgy,hogy fél év múlva ingyen mehet..
Viccesnek érzem.Newman
Nuggets hülye. Vagy úgy érzik, hogy most ezzel a garnitúrával - és a kétséges CBA-vel - még lehet esélyük.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
D.J. tegnap vadult egy kicsit,az első félidőt néztem,első 6 percben 11 pont (3/3 tripla),meg is lett a W
Most meg nézem,hogy a Knicks beajánlott egy ilyen csomagot Meloért,hogy 1.kör+Wilson Chandler+Fields és a Nuggets szerint ez kevés,úgy,hogy fél év múlva ingyen mehet..
Viccesnek érzem.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
fasza lett nagyon 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Maka!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/01/20/idenyfelezo_eroviszonyok

Idényfelező NBA erősorrend, Andrea Bargnani All-Starral, és egyéb humorbombákkal kiegészítve.

Lájk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
"Announced attendance was 15,951, meaning that if attendance averages 14,891 during the Hornets' next two home games, that will void a provision in the team's lease that would allow it to relocate after this season."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
végre vége a saga-nak de akkor is kell vkit outlow elé szerezni mert ez katasztrófa. és mondjuk a hamilton trade-t attól függetlenül megléphetnénk sztem, mert graham használhatatlan, morrow meg nagyon egydimension

ja és murphy trade-t kért tegnap prokhi-tóla.kacsa
Szegény Murphy. Jó játékos sztem, de vmiért nem jött neki össze ez a Jersey kirándulás. Graham védekezésben nem rossz. Outlaw tegnap pl. elég közepes volt. Kíváncsi vagyok, rámozdul-e King vkire.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
végre vége a saga-nak de akkor is kell vkit outlow elé szerezni mert ez katasztrófa. és mondjuk a hamilton trade-t attól függetlenül megléphetnénk sztem, mert graham használhatatlan, morrow meg nagyon egydimension

ja és murphy trade-t kért tegnap prokhi-tól
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Érdekes meccs az Atlanta - Heat. Mindkét csapat alulmúlta egymást főleg dobásban, hajigálták a téglákat rendesen, a hosszabbításban azért az Atlanta eldöntötte.
A másik pedig, hogy Faragó Ricsi - Dávid Kornél párosításra én nem is emlékszem, hogy volt-e már a Sporttv-n. De nem volt rossz főleg a Two Minute Warning-es beszólás Kornél részéről 😀
A meccs jelenete a hosszabbításban amikor Joe Johnson sima ziccert dobott a Heat játékosai pedig háttal álltak a neki és persze kipassz a tök üresen állóhoz és tripla jó



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
De jól jött a Lakers L 😊 Több mint kétszer annyi vereségük van mint nekünk. A végén még meglesz nyugat 😛eaglesmcnabb
Egy lékersz vereség mindig jól jön,annál már csak egy spurs L a jobb 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
De jól jött a Lakers L 😊 Több mint kétszer annyi vereségük van mint nekünk. A végén még meglesz nyugat 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
Míg pl Durant szép csöndben hosszabbított az OKC-ben, noha reálisan még kell nekik, 1-2 év mire gyűrűesélyesek lehetnek. Nem ezekről az idióta trade-hisztikről kéne az NBA-nek szólni. Ja és "hard" salary cap-et ! 😊Dub
Durant nagyon jól érzi magát Oklahoma Cityben, a klub engedi, hogy lediplomázzon a Texason és ezek a motivációk is sokat számítanak, nem csak a lé.Dzsokijuing
Mert más klub megtiltaná, hogy a nyári holtszezonokban tanuljon? 😀marci
45 játékost érint ez a kérdés. Gondolom, ha valami értékelhetőt akarnak kezdeni a diplomájukkal a pályájuk után (hiszen megsérülhetnek, vagy később pozíciót akarnak fogni), nem lesz elég számukra a kéthavi nyári gyorstalpaló az edzőtábor előtt. Szóval sztem lehetnek érdekütközések.
http://www.nytimes.com/2009/10/06/sports/basketball/06nba.html?_r=2

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
No Melo - no problem 😛 Jazz ellen máris W 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Míg pl Durant szép csöndben hosszabbított az OKC-ben, noha reálisan még kell nekik, 1-2 év mire gyűrűesélyesek lehetnek. Nem ezekről az idióta trade-hisztikről kéne az NBA-nek szólni. Ja és "hard" salary cap-et ! 😊Dub
Durant nagyon jól érzi magát Oklahoma Cityben, a klub engedi, hogy lediplomázzon a Texason és ezek a motivációk is sokat számítanak, nem csak a lé.Dzsokijuing
Mert más klub megtiltaná, hogy a nyári holtszezonokban tanuljon? 😀
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
Míg pl Durant szép csöndben hosszabbított az OKC-ben, noha reálisan még kell nekik, 1-2 év mire gyűrűesélyesek lehetnek. Nem ezekről az idióta trade-hisztikről kéne az NBA-nek szólni. Ja és "hard" salary cap-et ! 😊Dub
Durant nagyon jól érzi magát Oklahoma Cityben, a klub engedi, hogy lediplomázzon a Texason és ezek a motivációk is sokat számítanak, nem csak a lé.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zsinórban a 4. Suns W. És Grant Hill olyat csinált; amit 2007 óta nem. 3. 20+ fölötti meccse zsinórban. Mióta visszajött a sérüléséből 21; 25 és most 27 pontot termelt; mellé 12 lepattanóval. Nem rossz egy 38 éves "vén csonttól".
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Majd ha letérdel a klubház ajtaja előtt és csókolgatja a retkes lábtörlőt heteken át... Akkor esetleg elgondolkodnék rajta, hogy meg lehetne tartani. Rá kéne beszélni a hosszabbításra, aztán elcserélni a Nets-be, és baszódjon meg. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nets sajtótájékoztatón bejelentette, hogy nem megy oda Anthony, mert biztosan nem hosszabbítana. Így vagy Knicks vagy maradás szerintem, remélem marad Denverben, és végre elkezd rendesen játszani.deny79
Szerintem Knicks lesz abból, a Denvernek is érdeke, hogy eltradeljék, mert most még kérhetnek érte cserébe. A Nets is hosszútávon valószínűleg jobban járt így, ezt a szezont beáldozzák, jövőre jó draft pick + mozgolódhatnak szabadügynök piacon továbbra is. Egyébként nem kicsit irritál ez a hisztéria, egész nyáron az ment, hogy LeBron hercegnő hova megy, utánna CP3 kezdett el rinyálni, most meg a Melo-szappanopera. Míg pl Durant szép csöndben hosszabbított az OKC-ben, noha reálisan még kell nekik, 1-2 év mire gyűrűesélyesek lehetnek. Nem ezekről az idióta trade-hisztikről kéne az NBA-nek szólni. Ja és "hard" salary cap-et ! 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nets sajtótájékoztatón bejelentette, hogy nem megy oda Anthony, mert biztosan nem hosszabbítana. Így vagy Knicks vagy maradás szerintem, remélem marad Denverben, és végre elkezd rendesen játszani.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tudom ti mit néztetek srácok, Warrick egész elképesztően clutch volt.Maka
Kivéve mikor eladott egy lasztit a vége felé. De amúgy tényleg nagyon jó a csávó, nem is értem miért hanyagolja Gentry.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nem tudom ti mit néztetek srácok, Warrick egész elképesztően clutch volt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem nem volt 0 az egész. Frye és Lopez is hozzá tudott tenni. Csak ami szembetűnő, hogy nem a védőoldalon.