NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Négy napon belül 34-gyel vertük a Suns-t, 28-cal a Heat-et, 28-cal a Cavs-t. Mindezt úgy, hogy a kis buzigyerek minden meccsen átlagalatti volt, és Billups, Afflalo, JR, Lawson, Nené viszik a szekeret.
Nem vagyunk elég jó csapat neki, inkább a Nets vagy a Knicks, logikus...

Igazából ezt a három sikert elcserélném arra, ha ma csak 1 ponttal is legyőznénk ezt a retek szpörz-t, vagy ha csak K-Mart levágná valamelyik köcsögöt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Aki teheti, mindenképpen nézze meg a Bulls-Heat meccset, hatalmas ütközet volt. Nem voltak a csapatok teljes harci díszben, a meccsen kidőlt Bosh, aztán Boozer is. A Heat szorossá tudta tenni a meccset, a trojkavonalon kívűlról mindent bedobtak, és amikor a Bulls átvette a vezetést, Wade hirtelen megállíthatatlan lett, a bírók nem győzték fújni a sípot, mert szegényképhez hozzáértek, ő pedig hatalmas fájdalmak közepette összeesett, vánszorgott a pályán, ésatöbbi. Elnézést kérek, én nem tudok napirendre térni az ilyen nyilvánvalóan elfogult, és korrupt bíráskodás felett. Úgy tűnik, hogy a Heat és a Lakers játékosainak egyrészt nincs meg a fizikai ereje, hogy a palánk alatt játszanak, állandóan esnek-kelnek, ha elvesztenek egy párharcot, valamint a fájdalomküszöbük is egy óvodás gyerek szintjén van (bár ők is csak akkor visítanak, ha figyelik őket). És a bírói kar ezt a két hátrányos helyzetű csapatot a "senki nem marad le" program keretében igyekszik felzárkóztatni a meccseken. A negyedik negyedben már nem, de addig mindent megtesznek, hogy ne szakadjanak le.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
29%-kal dobni. Édesjóistenem, még jó, hogy nem élőben néztem ezt a szenvedést.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amíg Noah egészséges volt, a Bulls nem kapott ki 0.500 alatti csapattól. Amióta kidőlt, ezt a bravúrt sikerült négyszer megismételni. Nem is védekezésben észrevehető a hiánya (Thomas előtt le a kalappal, a palánk alatt úgyis leveri a fejeddel együtt), hanem meglepő módon támadásban. Nagyon lelassult a csapat, Bogans 15 perce amúgy is fekete lyuk, amikor Thomas és bogans egyszerre vannak a pályán, az gyakorlatilag öt a három elleni játék. Ehhez jön még, hogy Rose is kezd fáradni, Korver és Gibson (Boston ellen 4 blokk, 0 pont, ez se túl gyakori) is egyszerre vajúdik a dobásaival.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/01/13/megjavitottam_a_sunst

Megjavítottam a Sunst! Nem volt könnyű...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Akkor még James "nagy" bejelentése előtt voltak, akkor még ez volt a sláger, ezt kellett mondani, holott a háttérben már minden le volt osztva!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Az egész Cavs-et le kellene mindenestül küldeni a D-Ligába 😀deny79
még jó h a nyáron mondta a tulaj h döntőzni fognak most vagy jövőre. neki mondjuk lehet szólásszabadsága 😀
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Az egész Cavs-et le kellene mindenestül küldeni a D-Ligába 😀deny79
Egész tűrhetően kezdték a szezont, aztán egyre indiszponáltabb mindenki... Hogy ebből mi lesz? ... azt talán csak a jó Isten tudja. Mindenesetre szörnyű így látni a kedvenc csapatom. 😕

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az egész Cavs-et le kellene mindenestül küldeni a D-Ligába 😀deny79
És ahogy elnézem a Suns mehetne vele kézenfogva.
Ilyen kilátástalanságot. 😕
Tavaly még nyugati döntő, most meg ez. Azt hiszem kezdődhetne egy rebuild.zinedine5
Elvileg kezdődött 😕 Nash sztem el lesz cserélve még a deadline előtt, aztán Dragik powa'
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Az egész Cavs-et le kellene mindenestül küldeni a D-Ligába 😀deny79
És ahogy elnézem a Suns mehetne vele kézenfogva.
Ilyen kilátástalanságot. 😕
Tavaly még nyugati döntő, most meg ez. Azt hiszem kezdődhetne egy rebuild.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az egész Cavs-et le kellene mindenestül küldeni a D-Ligába 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csudás játéknap volt ez a mai.

A Suns úgy kapott ki 34 ponttal, hogy az első negyedet 32-20-ra még megnyerte.
Love megint szolid volt (20pt, 20reb) de így is nyert a Spurs
Wizards - Kings negyedei 38-19, 16-37, 40-27, 32-43, 10-7 (OT) = 136-133 [Nick Young 43 pont]
A Cavs kemény 57 pontot dobott a Lakers ellen. (Első félidőben 25!)
A Bucks - Hawks szimplán elmaradt.
Kedvenc keleti csapatom (NY) pedig legyőzte a kedvenc nyugatit (Blazers).
Hát ennyi, szerencsére a Pacers-76ers-en nem történt semmi rendkívüli.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tévedtem, állítólag ma-holnap meglesz a Melo trade. Fenébe, megint eladjuk az összes normális játékosunkat 😕 Ebből megint nem a jövőt látom. Pick se marad 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nyugi, lesz még 5 millió romour, aztán - remélem - deadline előtt olcsón elhozzuk a dagit 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mondjuk én tényleg azt hittem, hogy idén marad Denverben, és max idény után jön át a Knicksbe.(akkor aztán lenne lepattanózás/védekezés a festékben te jóisten 😀 ) Mindenesetre örülök, hogy nem kezdtünk el egy licitháborút a Netsszel.Chevy
Az új kollektív szerződés előtt akar új kontraktust. Ez hosszabbítást jelent, amit a Denverrel nem akart aláírni. Pár Knicks-fanon, meg újságírón kívül szerencse, hogy nem akarta nagyon a New York sem a cserét, hiba lett volna a részükről. A Netsnek most mindegy.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.Chevy
szülőhazájában jobban lehet celebkedniHöri
Knicksbe lehetne celebkedni, mert Netsbe egyhamar nemigen lesz gyűrűje szvsz.. Csakhogy Knicksbe meg inkább egy rendes center kéne Amare mellé, nem Melo.
Mondjuk én tényleg azt hittem, hogy idén marad Denverben, és max idény után jön át a Knicksbe.(akkor aztán lenne lepattanózás/védekezés a festékben te jóisten 😀 ) Mindenesetre örülök, hogy nem kezdtünk el egy licitháborút a Netsszel.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Őszintén, Karl kezébe adnál egy top5-10 picket?
Julius Hodge, Jarrett Jack, Nikoloz Tskitishvili...haromt
+ Carmelo Anthony

*mármint nyilván bust-ként, köcsögként... 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ez a Melo-mizéria meg már kész poén, a Nets odaadná az egész csapatot érte, és menne az üres Brooklynba. Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.Chevy
Mert buzi

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.Chevy
szülőhazájában jobban lehet celebkedni

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a Lakers festékben szétkapott minket, mint etióp gyerek a segélycsomagot.Az ilyen hústorony Bynum ellen miért nem lehet felküldeni Mozgovot? Rosszabbul nem védekezne rajta, mint Amare és lenne fent egyszerre 2 magas. Helyette ilyen égimeszelő Williams játszik egy csomó percet, aki baszik a lepattanóra.

Ez a Melo-mizéria meg már kész poén, a Nets odaadná az egész csapatot érte, és menne az üres Brooklynba. Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.haromt
Ezért a szezonért feladják a következő 5-6-ot. Oké, idén para, de tele lesz a Denver fiatalokkal és pickekkel.marci
Őszintén, Karl kezébe adnál egy top5-10 picket?
Julius Hodge, Jarrett Jack, Nikoloz Tskitishvili...haromt
Karl kezébe konkrétan NBA csapat nem való nemhogy draft pick...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.marci
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.haromt
Ezért a szezonért feladják a következő 5-6-ot. Oké, idén para, de tele lesz a Denver fiatalokkal és pickekkel.marci
Őszintén, Karl kezébe adnál egy top5-10 picket?
Julius Hodge, Jarrett Jack, Nikoloz Tskitishvili...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...haromt
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.marci
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.haromt
Ezért a szezonért feladják a következő 5-6-ot. Oké, idén para, de tele lesz a Denver fiatalokkal és pickekkel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...haromt
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.marci
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...haromt
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.