NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tévedtem, állítólag ma-holnap meglesz a Melo trade. Fenébe, megint eladjuk az összes normális játékosunkat 😕 Ebből megint nem a jövőt látom. Pick se marad 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nyugi, lesz még 5 millió romour, aztán - remélem - deadline előtt olcsón elhozzuk a dagit 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mondjuk én tényleg azt hittem, hogy idén marad Denverben, és max idény után jön át a Knicksbe.(akkor aztán lenne lepattanózás/védekezés a festékben te jóisten 😀 ) Mindenesetre örülök, hogy nem kezdtünk el egy licitháborút a Netsszel.Chevy
Az új kollektív szerződés előtt akar új kontraktust. Ez hosszabbítást jelent, amit a Denverrel nem akart aláírni. Pár Knicks-fanon, meg újságírón kívül szerencse, hogy nem akarta nagyon a New York sem a cserét, hiba lett volna a részükről. A Netsnek most mindegy.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.Chevy
szülőhazájában jobban lehet celebkedniHöri
Knicksbe lehetne celebkedni, mert Netsbe egyhamar nemigen lesz gyűrűje szvsz.. Csakhogy Knicksbe meg inkább egy rendes center kéne Amare mellé, nem Melo.
Mondjuk én tényleg azt hittem, hogy idén marad Denverben, és max idény után jön át a Knicksbe.(akkor aztán lenne lepattanózás/védekezés a festékben te jóisten 😀 ) Mindenesetre örülök, hogy nem kezdtünk el egy licitháborút a Netsszel.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Őszintén, Karl kezébe adnál egy top5-10 picket?
Julius Hodge, Jarrett Jack, Nikoloz Tskitishvili...haromt
+ Carmelo Anthony

*mármint nyilván bust-ként, köcsögként... 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez a Melo-mizéria meg már kész poén, a Nets odaadná az egész csapatot érte, és menne az üres Brooklynba. Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.Chevy
Mert buzi

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.Chevy
szülőhazájában jobban lehet celebkedni

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a Lakers festékben szétkapott minket, mint etióp gyerek a segélycsomagot.Az ilyen hústorony Bynum ellen miért nem lehet felküldeni Mozgovot? Rosszabbul nem védekezne rajta, mint Amare és lenne fent egyszerre 2 magas. Helyette ilyen égimeszelő Williams játszik egy csomó percet, aki baszik a lepattanóra.

Ez a Melo-mizéria meg már kész poén, a Nets odaadná az egész csapatot érte, és menne az üres Brooklynba. Komolyan nem értem, hogy mi a fenéért akar elmenni Denverből a Netsbe.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.haromt
Ezért a szezonért feladják a következő 5-6-ot. Oké, idén para, de tele lesz a Denver fiatalokkal és pickekkel.marci
Őszintén, Karl kezébe adnál egy top5-10 picket?
Julius Hodge, Jarrett Jack, Nikoloz Tskitishvili...haromt
Karl kezébe konkrétan NBA csapat nem való nemhogy draft pick...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.marci
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.haromt
Ezért a szezonért feladják a következő 5-6-ot. Oké, idén para, de tele lesz a Denver fiatalokkal és pickekkel.marci
Őszintén, Karl kezébe adnál egy top5-10 picket?
Julius Hodge, Jarrett Jack, Nikoloz Tskitishvili...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...haromt
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.marci
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.haromt
Ezért a szezonért feladják a következő 5-6-ot. Oké, idén para, de tele lesz a Denver fiatalokkal és pickekkel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...haromt
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.marci
de Billups vissza akar jönni. Akkor ott vagyunk hogy van 3 PG-nk és elől meg semmi.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...haromt
Ennél a csomagnál a jövő szempontjából jobbat ritkán kap egy sztárt elcserélő csapat. Harris, Favors és pickorgia.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát sok értelme együtt nem lenne a Harris, Billups, Lawson hármasnak...
Ha csak nem ülnek egymás nyakába hogy legyen valaki 4-es poszton is...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hamilton nem játszik semmit detroitban és vmiért mindenki imádja a vajkezű murphyt minden trade-ben.
ha billups maradni akar akkor harris is maradjon és fasza lenne.
reggelt kíváncsian várom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és ez miért érné meg a Pistonsnak?
haromt
mert Hamiltonra semmi szükség már Gordon mellé, főleg, hogy T-Mac minőségi backup.

Viszont Billups-ot ha elcserélik akkor kivásároltatja magát és visszamegy Denverbe. Elvileg.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
újabb fejlemény a melo saga-ban.
bevontuk a detroitot is a balhéba.

denver: harris favors morrow plusz 2 elsőkörös
detroit: murphy petro
nets: melo billups hamilton

baj az h billups megmondta h nálunk nem játszik, tehát vele vmit kezdeni kell.
ha minden igaz éjszaka folyamán megtörténik, vagy ha nem akkor tényleg soha 😊a.kacsa
és ez miért érné meg a Pistonsnak?

mellesleg mi a faszom értelme van kicserélni a saját kezdőnket a Netsére?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
újabb fejlemény a melo saga-ban.
bevontuk a detroitot is a balhéba.

denver: harris favors morrow plusz 2 elsőkörös
detroit: murphy petro
nets: melo billups hamilton

baj az h billups megmondta h nálunk nem játszik, tehát vele vmit kezdeni kell.
ha minden igaz éjszaka folyamán megtörténik, vagy ha nem akkor tényleg soha 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Zsinórban két zakó a liga legszarabb csapatai ellen, aztán, ahogy ilyenkor lenni szokott, egy bajnokesélyes kipipálva. Rose kicsit bepöccent.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
már a faszom kivan ezzel az anthony dologgal. tényleg örülnék ha jönne, de mostmár vicc amit csinálnak. inkább csináljuk azt mint az OKC, legyne egy fiatal csapat saját drafttal.a.kacsa
Deadline-ig még lesz egy csomó roumor. Aztán elhozzuk úgy, mint anno Cartert remélem 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
már a faszom kivan ezzel az anthony dologgal. tényleg örülnék ha jönne, de mostmár vicc amit csinálnak. inkább csináljuk azt mint az OKC, legyne egy fiatal csapat saját drafttal.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Outlaw 5 éves szerződése nagyobb vicc mint maga a csávó. Sajnos mindenki off volt tegnap. Mind1, majd egyszer 2015 körül talán lesz egy PO csapatunk. :rolleyes:
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
még ami a statokból kiderült nekem, hogy outlaw játszott a elgtöbbet 25 percével. ez sok minden elárul azért 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
jó lopez tényleg nevetséges amit lepattanózás cimszó alatt művela.kacsa
Az egész Nets nevetséges.szaba
fentmaradtam, mondván megnézem a srácokat, Wizards ellen csak lesz még egy jó meccsünk. Belenézek, 18-3. néztem a negyed végéig, de ritkán látni, ennyire ötlettelen, fantáziátlan, motiválatlan emberhalmazt. Átlót ki kéne vágni, olyan dobásokba áll bele, hogy amikor elengedi, már látszik, hogy kihagyja. meccsen is 1/8 bentről, meg 0/5 vonalon kívülről? vicc.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
jó lopez tényleg nevetséges amit lepattanózás cimszó alatt művela.kacsa
Az egész Nets nevetséges.