OFF topik

30 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/global/20211206/kokaint-talaltak-boris-johnson-irodaja-mellett-drogkereso-kutyakat-is-bevetnek-514618
Penge Boris bulit tartott!!!,🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár


kemény 😕

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...
nagir
Valószínűleg nem ezen múlik a megélhetése.

az egyik geci pénze meg a másik geci pénze közt milyen érzékenyítő különbségeket lehet zongorázni?
sutianap
Ha az egyik többet adna mint a másik, az engem eléggé érzékennyé tudna tenni.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...
nagir
Turkish Airlines?
Willie Parker
Szerintem inkább az Emirates... Bár a Tiéd sem rossz tipp.
nagir
El Al 😄
warr_b
húha mer a Nestlé az jézus álma mi...
az egyik geci pénze meg a másik geci pénze közt milyen érzékenyítő különbségeket lehet zongorázni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 903 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...
nagir
Turkish Airlines?
Willie Parker
Szerintem inkább az Emirates... Bár a Tiéd sem rossz tipp.
nagir
El Al 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...
nagir
Nespresso Airlines
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...
nagir
Turkish Airlines?
Willie Parker
Szerintem inkább az Emirates... Bár a Tiéd sem rossz tipp.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Bakker, icipicin múlott de sajnos lecsúsztam a Randers-i hétvégézésről, így Flensburgba telik a Szombat(fele)-Vasárnap.
Volt már valaki ott? Tudna pár szót mondani valaki hogy mit lehet érdemes megnézni, van-e valami olyasmi vagy csak flangálni érdemes ?
Coolearie
Ott pont nem voltam, de a vidék és környék gyönyörű!

 sh-guide.de/de/staedte/

Ha kevés időd van, akkor kikötő-sörözés kombó. A kézisek pont idegenbe mennek☹
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...
nagir
Turkish Airlines?
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bakker, icipicin múlott de sajnos lecsúsztam a Randers-i hétvégézésről, így Flensburgba telik a Szombat(fele)-Vasárnap.
Volt már valaki ott? Tudna pár szót mondani valaki hogy mit lehet érdemes megnézni, van-e valami olyasmi vagy csak flangálni érdemes ?

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 telex.hu/zacc/2021/12/03/george-clooney-35-milliard-legitarsasag-reklam-munka-visszautasitotta
A helyes megfejtést beírók között egy levehető ajtajú NDK turmixgépet sorsolunk ki...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?
Sobri Jóska
Nem ismerem az ügyet.
Amadeus
Én lekövettem, szerintem módelett koncepciózus és tulzó. A megközelítés is, a bizonyítás is, az ítélet is. Nekem elég fura, érdekelt volna egy büntetős jogászi vélemény.
Sobri Jóska
Emberrablásért szerintem kevés, gyakorlatilag a minimumot kapta.

De ez egy olyan pont, amiben nem értünk egyet a jogalkotóval. Nálam az emberrablás alapesete lenne 5-10 és nem 2-8.
Amadeus
Oké, ezt adom, de az emberrablás tényállásának megvalósulása a konkrét esetben minimum véleményes, szerintem a neten leírtak alapján meg se valósult.
Sobri Jóska
nem derül ki a cikkekből, hogy deiure miért ítélték el, ha nem emberrablásért.
Amadeus
A tényeket szépen összeszedik, szerintük is túlzó az ítélet.



18:58-tól.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?
Sobri Jóska
Nem ismerem az ügyet.
Amadeus
Én lekövettem, szerintem módelett koncepciózus és tulzó. A megközelítés is, a bizonyítás is, az ítélet is. Nekem elég fura, érdekelt volna egy büntetős jogászi vélemény.
Sobri Jóska
Emberrablásért szerintem kevés, gyakorlatilag a minimumot kapta.

De ez egy olyan pont, amiben nem értünk egyet a jogalkotóval. Nálam az emberrablás alapesete lenne 5-10 és nem 2-8.
Amadeus
Oké, ezt adom, de az emberrablás tényállásának megvalósulása a konkrét esetben minimum véleményes, szerintem a neten leírtak alapján meg se valósult.
Sobri Jóska
nem derül ki a cikkekből, hogy deiure miért ítélték el, ha nem emberrablásért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?
Sobri Jóska
Nem ismerem az ügyet.
Amadeus
Én lekövettem, szerintem módelett koncepciózus és tulzó. A megközelítés is, a bizonyítás is, az ítélet is. Nekem elég fura, érdekelt volna egy büntetős jogászi vélemény.
Sobri Jóska
Emberrablásért szerintem kevés, gyakorlatilag a minimumot kapta.

De ez egy olyan pont, amiben nem értünk egyet a jogalkotóval. Nálam az emberrablás alapesete lenne 5-10 és nem 2-8.
Amadeus
Oké, ezt adom, de az emberrablás tényállásának megvalósulása a konkrét esetben minimum véleményes, szerintem a neten leírtak alapján meg se valósult.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?
Sobri Jóska
Nem ismerem az ügyet.
Amadeus
Én lekövettem, szerintem módelett koncepciózus és tulzó. A megközelítés is, a bizonyítás is, az ítélet is. Nekem elég fura, érdekelt volna egy büntetős jogászi vélemény.
Sobri Jóska
Emberrablásért szerintem kevés, gyakorlatilag a minimumot kapta.

De ez egy olyan pont, amiben nem értünk egyet a jogalkotóval. Nálam az emberrablás alapesete lenne 5-10 és nem 2-8.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?
Sobri Jóska
Nem ismerem az ügyet.
Amadeus
Én lekövettem, szerintem módelett koncepciózus és tulzó. A megközelítés is, a bizonyítás is, az ítélet is. Nekem elég fura, érdekelt volna egy büntetős jogászi vélemény.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?
Sobri Jóska
Nem ismerem az ügyet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Rühellem a hülyegyereket, de szerinted korrekt ítélet?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.
Amadeus
Majd lesz eleg ideje pörgetni a faszát
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 hvg.hu/itthon/20211124_emberrablas_itelet_vv_aurelio#article-comments

BV Aurelio.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Meanwhile in Hungary:  24.hu/belfold/2021/11/22/kecskemet-piac-tomegverekedes-orizetbe-vetel/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 192 — The Mathematician
mókás hogy már instagrammon is megy a lobbi 😀

 www.youtube.com/watch?v=hX2aZUav-54

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Annyi keresest vegeztem a multkori lmgbtqwerty temaban, hogy elkezdett a google olyan hirdeteseket feldobni, hogy "am i gay?"

😀
undisputedly
És volt popup? Y/Y

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Gazda Albi úgy sietett, hogy csak na! Helyesírási hibák itt-ott... de a Trump-rajongó jelző azért megvan. Meg az hogy Rittenhouse Kenoshába utazott, nem ott lakik, 30 percnyire onnan. Fun fact: Jojo Rosenbaum Arizonából utazott Kenoshába.

 444.hu/2021/11/19/minden-vadpont-alol-felmentettek-kyle-rittenhouse-t

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
nem vágom az előzményeket, ezt találtam most hirtelen, de itt már az első áldozat is rohan utána és üveggel dobja meg, mi volt a kiváltó ok?
 www.youtube.com/watch?v=JhtR3xybSMw
kaszo
Az alap valószínűleg az volt, hogy egy lángoló konténert akart eloltani. Ez nem mindenkinek tetszett... A vád szerint akkor felemelte a fegyverét Rosenbaum láttára valakire a környezetében és ezzel provokálta ki hogy utána eredjen. Menekült a gyerek, a berzerker törpe ("shoot me nigga!" percekkel korábban) a nyomában, égő szatyorral próbálta eltalálni, aztán amikor már közel volt hozzá és a nyakába üvöltözött, a gyereknél beindult az ösztön, sarkon perdült és 4 golyót beleeresztett. Rosenbaumnak valóra vált a vágya.

Nekem az kifejezetten undorítóan hat, hogy míg Rittenhouset amint beazonosították, egyből elkezdték bemocskolni, ugyanakkor a két halottról (akik ha nem támadták volna meg a kölköt még ma is élnének) meg egy szót sem szóltak, pedig simán priuszos haramia kategória, a törpe kiskorú ellen elkövetett nemi erőszak miatt volt regisztrált, szóval ha nem BLM zavargás alatt történt volna az eset, szarna rá mindenki, talán még egyetemesen ünnepelnék is a kölyköt. Viszont most vért kíván a nép, ezért kap ekkora figyelmet a per és a CNN most is rendesen kitesz magáért. Az Origó pepitában kb.

Maradt volna otthon a seggén mindenki...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.