OFF topik

30 feliratkozó

több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Most sikerült meglesni az Augusztus 20-i tűzijátékot. Hát ez valami gyönyörű volt. Rettenetesen jól megcsinálták, iszonyatosan igényesre sikerült!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ūú

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
tuti kamu, ez így nem hangozhatott el 😊
NB2

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 190 — The Mathematician
Ezt a régi gyöngyszemet azoknak most akik még nem látták és azoknak, akik elfelejtették.

 www.youtube.com/watch?v=xkx0MxK-Yl4&ab_channel=JentheHuysmans
gyeek
bazz semmi nem indokolta, de ezt dobta be a youtube:
 www.youtube.com/watch?v=12zldr2IjRc

sztem már csak abból is hogy a fórumon itt van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
tuti kamu, ez így nem hangozhatott el 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a régi gyöngyszemet azoknak most akik még nem látták és azoknak, akik elfelejtették.

 www.youtube.com/watch?v=xkx0MxK-Yl4&ab_channel=JentheHuysmans

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 902 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vannak itt repülős szakik, hát ez majdnem csatt lett.... :o

 www.youtube.com/watch?v=R3e867duVE4


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Nagy alakot vesztettünk
 m.hvg.hu/elet/20211021_csikszentmihalyi_meghalt
r.baggio
Érdemes ezt a flow könyvet beszerezni? Segítségnek jól jönne...
Solymi
A nMagon is fent van.
ozibozi
Meg lehet ezeket szerezni máshonnan is, főleg e-bookra.
Bár simán megveszem könyvben, néha jobb úgy olvasni.
Solymi
Igazából annyi értelme van, hogy beleolvasol, ha bejön megveszed, ha nem érzed, akkor másra költöd 😊
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Nagy alakot vesztettünk
 m.hvg.hu/elet/20211021_csikszentmihalyi_meghalt
r.baggio
Érdemes ezt a flow könyvet beszerezni? Segítségnek jól jönne...
Solymi
fantasztikus munka, minden könyvtárban ott a helye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Nagy alakot vesztettünk
 m.hvg.hu/elet/20211021_csikszentmihalyi_meghalt
r.baggio
Érdemes ezt a flow könyvet beszerezni? Segítségnek jól jönne...
Solymi
A nMagon is fent van.
ozibozi
Meg lehet ezeket szerezni máshonnan is, főleg e-bookra.
Bár simán megveszem könyvben, néha jobb úgy olvasni.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Nagy alakot vesztettünk
 m.hvg.hu/elet/20211021_csikszentmihalyi_meghalt
r.baggio
Érdemes ezt a flow könyvet beszerezni? Segítségnek jól jönne...
Solymi
A nMagon is fent van.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Nagy alakot vesztettünk
 m.hvg.hu/elet/20211021_csikszentmihalyi_meghalt
r.baggio
Érdemes ezt a flow könyvet beszerezni? Segítségnek jól jönne...

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Nagy alakot vesztettünk
 m.hvg.hu/elet/20211021_csikszentmihalyi_meghalt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 190 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=i7yEDz6bCfU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/kulfold/2021/10/10/agyonnyomott-egy-szineszt-a-diszlet-a-nezok-azt-hittek-hogy-az-eloadas-resze/

Meg kell hagyni, az oroszok mindig ertettek a dramahoz, bar nekem ez picit eros :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem, ez nem CGI. Ilyennel még szerintem Baggio sokat látott szeme sem találkozott college foci meccsen. 😊

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.foxnews.com/us/cold-case-zodiac-killer-identified-murder

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Roncsparkolós rendszámos sztori, haverom meséje part 2.

Előkerült a tulaj, és nem hiszitek el, 1,5 órát helyszínelt két járőr és két helyszínelő. Haver reméli, nem kerül vissza a rendszám a közteresek érkezése előtt.

#gentlemancambrioleur
Hanni
na de mit helyszíneltek?
slowmotion
A rendszámok lekerülését, valami horpadást a tetőn, ami a nő állítása szerint nagyon komoly kár, illetve a bal első kerék leengedését, mert hogy állítólag vadiúj kerekek vannak a kocsin (ami ugye évek óta meg sem moccant) 😆😆
Hanni
És nem mentél le tanúskodni? Illetve bocs, a haverod nem ment le?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Roncsparkolós rendszámos sztori, haverom meséje part 2.

Előkerült a tulaj, és nem hiszitek el, 1,5 órát helyszínelt két járőr és két helyszínelő. Haver reméli, nem kerül vissza a rendszám a közteresek érkezése előtt.

#gentlemancambrioleur
Hanni
na de mit helyszíneltek?
slowmotion
A rendszámok lekerülését, valami horpadást a tetőn, ami a nő állítása szerint nagyon komoly kár, illetve a bal első kerék leengedését, mert hogy állítólag vadiúj kerekek vannak a kocsin (ami ugye évek óta meg sem moccant) 😆😆
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Roncsparkolós rendszámos sztori, haverom meséje part 2.

Előkerült a tulaj, és nem hiszitek el, 1,5 órát helyszínelt két járőr és két helyszínelő. Haver reméli, nem kerül vissza a rendszám a közteresek érkezése előtt.

#gentlemancambrioleur
Hanni
na de mit helyszíneltek?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Roncsparkolós rendszámos sztori, haverom meséje part 2.

Előkerült a tulaj, és nem hiszitek el, 1,5 órát helyszínelt két járőr és két helyszínelő. Haver reméli, nem kerül vissza a rendszám a közteresek érkezése előtt.

#gentlemancambrioleur
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
mi osztálydélutánról mentünk ki, nem volt kiből válogatni. én voltam 186/80 és még sportolgattam is, a sor vége valahol ott volt a 170/60-nál, vagy lejjebb. és ugye a csapat fele maximum billentyűzetet emelgetett, esetleg számítógépet.
slowmotion
nekem továbbra is fura hogy csak azért mert matek tagozat ez lenne a szitu
de lehet a 2000es évek elején a szegedi radnóti más volt (bár a ságvárisok se tűntek másnak) de nálunk nem lett volna ebből gond
Negritis
Radnóti, meh. Deák, na ott voltak a fasza gyerekek. Meg a legfaszább is 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
mi osztálydélutánról mentünk ki, nem volt kiből válogatni. én voltam 186/80 és még sportolgattam is, a sor vége valahol ott volt a 170/60-nál, vagy lejjebb. és ugye a csapat fele maximum billentyűzetet emelgetett, esetleg számítógépet.
slowmotion
nekem továbbra is fura hogy csak azért mert matek tagozat ez lenne a szitu
de lehet a 2000es évek elején a szegedi radnóti más volt (bár a ságvárisok se tűntek másnak) de nálunk nem lett volna ebből gond
Negritis
nálunk ilyen volt a felhozatal, evvan. mi még művészlelkek voltunk, '95-'99
(btw ismertem pár embert a 2000-es és 2001-es végzős RMG matekból, hát... azért ott is voltak gizdák. B.Feri nem, ő vízilabdakapus lett 😀)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 190 — The Mathematician
mi osztálydélutánról mentünk ki, nem volt kiből válogatni. én voltam 186/80 és még sportolgattam is, a sor vége valahol ott volt a 170/60-nál, vagy lejjebb. és ugye a csapat fele maximum billentyűzetet emelgetett, esetleg számítógépet.
slowmotion
nekem továbbra is fura hogy csak azért mert matek tagozat ez lenne a szitu
de lehet a 2000es évek elején a szegedi radnóti más volt (bár a ságvárisok se tűntek másnak) de nálunk nem lett volna ebből gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 902 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van e rajta biztosítás meg súlyadó, ha van nyomozás lesz, ha pedig nincs/ami vlsz/
Műszaki is tuti lejárt, de az is lekérdezhető.
Onnantól bármi lehet, csak akarat vagy sok pia kell. 😉
Kövér Lajos utcában vlk az oldalára fordított egy Fiat Argentát, aznap elvitték. Mármint az Argentát.
Haverom mesélte.
ozibozi
Nem kapcsolódik szervesen, csak mókás történet, hogy a giminkben pár negyedikes a gyíkarcú fizikatanár kispolskiját bevitték a belsőudvarra, ami az utcához képest 8 lépcső fel, 8 lépcső le. (Uszkve másfél méter.) 😊
Sobri Jóska
jó pár lehetett az a pár, meglepően nehéz tud lenni egy kispolák egy negyedikesnek
slowmotion
Négy ember megoldja. Több mondjuk oda se fér 🤣
warr_b
négy ember? hatszáz kilót? tizenkettedikben? valószínű...
slowmotion
Jó, egyikünk se volt 180 centi alatt és mind sportoltunk (kézilabdás a Fradiból, focista a Honvédból, bokszoló, kempós, kungfus, kosaras, plusz konditerem suli előtt, volt nálunk minden).

Jah, ez még '98-ban volt, akkor még nem vasággyal 58 kilós, zselézett hajú kis köcsög volt az összes focista 😆

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta