OFF topik

30 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Hát az egerszegi Auchan... valami egészen szánalmas
slowmotion
Nem volt akció?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
Hát az egerszegi Auchan... valami egészen szánalmas
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Meghalt Ráday Mihály... Jó lenne, ha minél több ilyen ember lenne. Közben egyre kevesebb van... (Remélem, tévedek.)
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Besafe izi combi autós gyerekülést keresek, valakinek esetleg van eladó?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician


ez elég kemény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
nagyon egyszerű... mit akar az asszony😊
NB2
Harmadik gyereket? 😆
warr_b
mondta, de csak ha kapásból hatévesen kapja meg. mivel ez ugye a mi génálllományunkkal kb lehetetlen azonnali megoldásként, ezért kiegyeztünk a kettőben.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
nagyon egyszerű... mit akar az asszony😊
NB2
teleportálni Kecsóra, nulla másik néző mellett végignézni. nyilván esélyes 😊
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Pataki A.:
„Utána kell nézni a Georgiai köveknek (USA). Ott hat különböző nyelven leírták, hogy az apokalipszis utáni új világban 500 millió alatt kell tartani a népességszámot. A naprendszer ezen részében még a dark, a sötét erők uralkodnak, de kiszorítóban vannak. Most a vaskor legalján vagyunk, ez a nihil korszaka, amikor az adott szó, az ígéretek, a becsület nem léteznek. Ezután jön újra az aranykor, de az akár 150 év is lehet. Efelé tendálunk és ezt tudják a sötét oldalon is. Ezért fékevesztetten, őrjöngve teszik a dolguk a káoszteremtők, mert azok, paraziták és káoszteremtők. És ezért teszik az emberiséggel, amit tesznek”
Klaci79
Ő már elhagyta a várost...

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Pataki A.:
„Utána kell nézni a Georgiai köveknek (USA). Ott hat különböző nyelven leírták, hogy az apokalipszis utáni új világban 500 millió alatt kell tartani a népességszámot. A naprendszer ezen részében még a dark, a sötét erők uralkodnak, de kiszorítóban vannak. Most a vaskor legalján vagyunk, ez a nihil korszaka, amikor az adott szó, az ígéretek, a becsület nem léteznek. Ezután jön újra az aranykor, de az akár 150 év is lehet. Efelé tendálunk és ezt tudják a sötét oldalon is. Ezért fékevesztetten, őrjöngve teszik a dolguk a káoszteremtők, mert azok, paraziták és káoszteremtők. És ezért teszik az emberiséggel, amit tesznek”
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
nagyon egyszerű... mit akar az asszony😊
NB2
Harmadik gyereket? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
nagyon egyszerű... mit akar az asszony😊
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Vannak gyerekek?
#JC6
8, 10
slowmotion
Akkor eldőlt 😃
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Egyértelműen piálni kell. Egyrészt mindig az az első, másrészt a repülőnapon nagy a hangzavar, kurva sok az ember és rohadt meleg van 😀
peach
sokat ér, ha repülőbuzi az ember. meg félig az asszony. meg kicsit a gyerek is. így már egál.
slowmotion
feleség vezet slowmotion már az m5ön berúg
briareos
nem mer, és a jogosítványa is pont úgy járt le, hogy éppen nem volt veszélyhelyzet 😊
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Egyértelműen piálni kell. Egyrészt mindig az az első, másrészt a repülőnapon nagy a hangzavar, kurva sok az ember és rohadt meleg van 😀
peach
sokat ér, ha repülőbuzi az ember. meg félig az asszony. meg kicsit a gyerek is. így már egál.
slowmotion
feleség vezet slowmotion már az m5ön berúg

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Vannak gyerekek?
#JC6
8, 10
slowmotion
Akkor igyál, amíg csak lehet 😀

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Egyértelműen piálni kell. Egyrészt mindig az az első, másrészt a repülőnapon nagy a hangzavar, kurva sok az ember és rohadt meleg van 😀
peach
sokat ér, ha repülőbuzi az ember. meg félig az asszony. meg kicsit a gyerek is. így már egál.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Vannak gyerekek?
#JC6
8, 10
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Egyértelműen piálni kell. Egyrészt mindig az az első, másrészt a repülőnapon nagy a hangzavar, kurva sok az ember és rohadt meleg van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 322
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
Vannak gyerekek?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
belépsz a honvédelembe, azt 2 in 1
eccerü
sutianap
annál azért több eszem van 😊
bár végülis annak idején amikor elkezdték ezt a hivatásos akármit, akkor a toborzásnál az egyetemi diplomásoknak tiszti rendfokozatot adtak, szóval kevesebbet kellene ugrálni, de... nem kösz

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
slowmotion
belépsz a honvédelembe, azt 2 in 1
eccerü


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 738 — Cowboys fan
hajjaj, nagy a dilemma.
céges buli ingyen piával vs 10 év után először tartott repülőnap Kecsón (= korai ébresztő, vezetés az M5-ön)

nem tudom, melyik legyen...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Az az idegesítő benne néha, hogy sima alapjáraton megunja, és közli hogy végzett, minden tiszta és elmegy dokkolni.85%~os aksival.
Kutya macska is imádja egy darabig aztán megszokják.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Ha tudom h igy lekoti a felesegem a robotporszivo mar evekkel elobb vettem volna 😀
rokaur
Milyenre ruháztál be?
csebi
Roborock s5 max, tobb havernak van ok ajanlottak, igy elso hasznalatra takaritas utan meglepoen sok port szedett ossze.
rokaur
Köszi! Sztem Máltára én is beruházok egyre ősszel. Ha esetleg változik a véleményed róla akkor azt is megosztanád?
csebi
Persze, majd irok egyet rola huzamosabb hasznalat utan. Meg a feltorlest nem is teszteltuk, de nagyon jol felterkepezi a lakast. Kellett rogton egy firmware update mert az alap fw eleg limitalt de kelloen egyszeru az app, szenvedni semmivel se kellett eddig. Holnap nekiesik felesegem (nyilvan en a vegen) a mop, no-mop stb zonakialakitasnak, ha lesz gond az tuti itt lesz😀 de penteken nagytakaritottunk, es tenyleg meglepoen sok port, szoszt szedett ossze, en kopasz vagyok, kutya/macska nincs szoval tenyleg meglepett... :d
rokaur
majd később lesz érdekes jóval, de mikor cserélni kell a filtert meg hasonlókat akkor kicsit macerás azt beszerezni
de szól az app szépen

ami még kicsit gond hogy ha beállítasz egy "schedule"-t akkor nem tudod az intenzitást beállítani szóval az csak az alap lesz
de napi takarításhoz kb elég

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rokaur 864
Ha tudom h igy lekoti a felesegem a robotporszivo mar evekkel elobb vettem volna 😀
rokaur
Milyenre ruháztál be?
csebi
Roborock s5 max, tobb havernak van ok ajanlottak, igy elso hasznalatra takaritas utan meglepoen sok port szedett ossze.
rokaur
Köszi! Sztem Máltára én is beruházok egyre ősszel. Ha esetleg változik a véleményed róla akkor azt is megosztanád?
csebi
Persze, majd irok egyet rola huzamosabb hasznalat utan. Meg a feltorlest nem is teszteltuk, de nagyon jol felterkepezi a lakast. Kellett rogton egy firmware update mert az alap fw eleg limitalt de kelloen egyszeru az app, szenvedni semmivel se kellett eddig. Holnap nekiesik felesegem (nyilvan en a vegen) a mop, no-mop stb zonakialakitasnak, ha lesz gond az tuti itt lesz😀 de penteken nagytakaritottunk, es tenyleg meglepoen sok port, szoszt szedett ossze, en kopasz vagyok, kutya/macska nincs szoval tenyleg meglepett... :d