OFF topik

30 feliratkozó

több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
Az offon belül is off 😀
Az EB alatt tűnt fel, hogy szinte az összes ország zászlajában van vagy piros, vagy kék szín. Így megnéztem, és csak néhány van tényleg, amelyiknél se kék, se piros szín nem játszik:

Bhután
Elefántcsontpart
Ciprus
Írország
Jamaika
Niger
Nigéria
Pakisztán
Szaúd-Arábia
Vatikán

És ezeknek a felében is legalább narancssárga van, ami már majdnem piros 😀

Katar és Sri Lanka határeset, de az egyszerűség kedvéért piroshoz tartozónak vettem a maroon-t meg a crimsont 😛
warr_b
Es ez mit jelent?😉
Vicceltem.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Ha tudom h igy lekoti a felesegem a robotporszivo mar evekkel elobb vettem volna 😀
rokaur
Milyenre ruháztál be?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az offon belül is off 😀
Az EB alatt tűnt fel, hogy szinte az összes ország zászlajában van vagy piros, vagy kék szín. Így megnéztem, és csak néhány van tényleg, amelyiknél se kék, se piros szín nem játszik:

Bhután
Elefántcsontpart
Ciprus
Írország
Jamaika
Niger
Nigéria
Pakisztán
Szaúd-Arábia
Vatikán

És ezeknek a felében is legalább narancssárga van, ami már majdnem piros 😀

Katar és Sri Lanka határeset, de az egyszerűség kedvéért piroshoz tartozónak vettem a maroon-t meg a crimsont 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Ez megvan?

 index.hu/mindekozben/poszt/2021/07/11/kasztralt-sarkannya-operaltatta-magat-a-hiv-pozitiv-bankar/

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
több mint 2 éve
rokaur 864
Ha tudom h igy lekoti a felesegem a robotporszivo mar evekkel elobb vettem volna 😀
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
nagylaza
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
és jah vicces
Negritis
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
shawnka
mi szoptunk vele kicsit, de főleg azért mert nem triviális hogy mit hogyan kellett volna összerakni 😀
de amúgy egyáltalán nem vészes
Negritis
IKEÁS szerelésből kijutott nekem is bőven az egyszerűbb daraboktól egészen ágyak,gardróbok,egyebekig!meg is nőtt az arc tőle és gondoltam egy közepesebb konyha sem lesz akadály megoldjuk...😊
pár videót azért megnéztem róla előtte!
előtte való este még eléggé beiszogattunk ott Szegeden mert ott muszáj aztán másnap
4.emelet lapostető 35fokban !hát nyilván nem fejeztük be!
nem részletezem de itt már nagyon észen kell lenni meg kellenek a megfelelő szerszámok ...
mondjuk addig eljutottunk hogy utána egy asztalos piti pénzért befejezte de a sajnos a bakancslistás IKEA konyha összeszerelés így még nem lett kipipálva😊
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
szep dolgok ezek.
gibraltar. a wizzair cancellelt, gibraltar mar nem fontos amikor beindult a szezon...
akinek meg lefoglalt szallasa van az mit tesz? megteheti a wizzair? meg, sajna.
 www.gbc.gi/news/wizzair-cancels-gibraltar-luton-flights-over-month-august
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Kurva jó videó az európai határokról, lakosságszámról:


több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
nagylaza
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
és jah vicces
Negritis
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
shawnka
mi szoptunk vele kicsit, de főleg azért mert nem triviális hogy mit hogyan kellett volna összerakni 😀
de amúgy egyáltalán nem vészes
Negritis
hát amikor húsz furat van a bútorlap egyik oldalán, és húsz a másikon, és az alapján kellene eldönteni, hogy melyik oldal kell, hogy a huszadik furat hol helyezkedik el... na olyankor nem őszinte a mosolyom.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
nagylaza
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
és jah vicces
Negritis
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
shawnka
mi szoptunk vele kicsit, de főleg azért mert nem triviális hogy mit hogyan kellett volna összerakni 😀
de amúgy egyáltalán nem vészes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
Negritis
Akkor mégse, pedig a név ugyanaz. Abban nincs üveglap.
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
shawnka
Jól van, alázzál csak. (Megjegyeztem!😊)
nagylaza
Nyugi, én már raktam össze jyskes éjjeli szekrényt fordítva 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
Negritis
Akkor mégse, pedig a név ugyanaz. Abban nincs üveglap.
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
shawnka
Jól van, alázzál csak. (Megjegyeztem!😊)
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
nagylaza
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
és jah vicces
Negritis
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
shawnka
Igen, az IKEA sztem is a legegyszerubb legok egyike.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
nagylaza
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
és jah vicces
Negritis
mondjuk, aki ezekkel megszenved... az nem az IKEA-t minősíti 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
nagylaza
és egyedi üveglapos-polcos meg kiugrós hülyeségekkel? 😀
és jah vicces

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
Én két éve gardróbrendszert szereltem, L alakra, és mivel két centi híján nem adta ki a szoba alaprajza, ezért nem az előre kifúrt lyuknál kellett összecsavarozni.
Ezenkívül a falhoz szerelés három helyen három különböző csavarral történt, mert az úgy vicces, meg mert különböző volt a fal anyaga.

Mondtam neki, hogy azt ossza be, ami van, mert többet ilyet ha fizetnek se...

De a személyes csúcs az a fiamnak a szekrénysor összeszerelése volt, tök egyedül - a lányunk oviban volt, a fiunk meg a fül-orr-gégészeten, mandulaműtét után, az asszonnyal. Ehhez képest sikerült jól összerakni, és még az összekötő elem is víszintes lett, 1,80 magasságban.

Azóta vallom, hogy a kézi csavarbehajtó a legfontosabb dolog, amit férfiember tarthat, csak ezen két napot spóroltam, meg két beállt alkart.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀
Negritis
Rákerestem: nevetni fogsz, lányunknak az van.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
nagylaza
majd ha el jutsz az "egyedi" besta tv állványhoz akkor rájösz h kb csak lego 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Emberek! Összeszereltem egy IKEA-asztalt! (Indításként 16 csavar, de ez csak a bemelegítés volt.)
Most már úgyszólván mindenre képesnek érzem magam!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Ma voltunk a Töpörtyűkkel a Sümegi várban. Csak ajánlani tudom... Nincs még kész a felújítás, de nem zavaró. Korrekt árak vannak (belépő, kávézó, kűrtősk., fa kard, hűtőmágnes, stb..) Ami nagyon tetszett, az a sok program. Bábszínház, kézműves foglalkozás, íjász bemutató, lovagi torna (külön belépős), kisállat somogató,...) Aki teheti kiránduljon arra felé is egyet! 😉

A nap zárásaként a Csárdában rendeltem egy "Sobri Jóska batyuját". Kolbásszal, sajttal töltött borda rántva. Mikor kihozták, a 4 éves fiam elcserélte velem az Ő túrós csuszájára, amiből előtte kiette a tepertőt... 🤣 Szerencsére hagyott Nekem egy kis kóstolót a batyuból is. 👍
nagir
Pár éve hasonlóan jó tapasztalataink voltak. Azon pedig ne csodálkozz, ha Töpörtyű kieszi a csuszából a tepertőt.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ma voltunk a Töpörtyűkkel a Sümegi várban. Csak ajánlani tudom... Nincs még kész a felújítás, de nem zavaró. Korrekt árak vannak (belépő, kávézó, kűrtősk., fa kard, hűtőmágnes, stb..) Ami nagyon tetszett, az a sok program. Bábszínház, kézműves foglalkozás, íjász bemutató, lovagi torna (külön belépős), kisállat somogató,...) Aki teheti kiránduljon arra felé is egyet! 😉

A nap zárásaként a Csárdában rendeltem egy "Sobri Jóska batyuját". Kolbásszal, sajttal töltött borda rántva. Mikor kihozták, a 4 éves fiam elcserélte velem az Ő túrós csuszájára, amiből előtte kiette a tepertőt... 🤣 Szerencsére hagyott Nekem egy kis kóstolót a batyuból is. 👍
nagir
A sümegi vár kaptatójának a mellvédjén volt szerencsénk pár éve vadon élő hollót látni. Kb egy méterre voltunk tőle, állítolag akkor kb 70 vadon élő példányt tartottak számon az országban 😊 amúgy már akkor is jó program volt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Elég durva.

iktriad
Először igencsak nehéz értelmezni, hogy mit is lát az ember. 😀
Mikey
így már világos lesz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Elég durva.

iktriad
Először igencsak nehéz értelmezni, hogy mit is lát az ember. 😀
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
reptéri szekciótól kérdezném, hogy az EU-államból történő beléptetés, regisztrácó kb mennyi időt vesz igénybe? (kicsit konkrétabban, a Berlinből érkező Ryanair gépektől kb mennyi idő alatt ér ki az utas?)

köszi
slowmotion
Maga a procedúra nem hosszadalmas, inkább attól függ az egész, hogy épp mekkora a forgalom az érkező oldalon, nem esik-e épp be előttetek egy telt házas Emirates/Turkish/stb
r.baggio
bud.hu szerint csak egy másik Ryanair várható kb 8 perccel korábban, Mykonosról

mondjuk indulásnál már késnek vagy 10-15 percet, innen lesz szép átérni Kelenföldre
slowmotion
Ja hogy ez ma volt 😊 amúgy a 10 perc késes jelentéktelen, ahogy most is láttam, simán behozott a levegőben
r.baggio
igen, ma, nyilván egy óra körül kell megkérdezni, hogy nem tudok-e reptéri transzfert adni fél négykor.
mindegy, minimális késés volt, és ráadásként még egy Jumbo-t is láttam 😊
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Ma voltunk a Töpörtyűkkel a Sümegi várban. Csak ajánlani tudom... Nincs még kész a felújítás, de nem zavaró. Korrekt árak vannak (belépő, kávézó, kűrtősk., fa kard, hűtőmágnes, stb..) Ami nagyon tetszett, az a sok program. Bábszínház, kézműves foglalkozás, íjász bemutató, lovagi torna (külön belépős), kisállat somogató,...) Aki teheti kiránduljon arra felé is egyet! 😉

A nap zárásaként a Csárdában rendeltem egy "Sobri Jóska batyuját". Kolbásszal, sajttal töltött borda rántva. Mikor kihozták, a 4 éves fiam elcserélte velem az Ő túrós csuszájára, amiből előtte kiette a tepertőt... 🤣 Szerencsére hagyott Nekem egy kis kóstolót a batyuból is. 👍
nagir
Hihetetlen, hogy Sobritól még Sümegen sem lehet szabadulni...