OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
ha már kérdéses forgalmi szituációk

állok a pesti rakparton 15 perce, végre odajutok, hogy tudjak felkanyarodni a Széchenyi térre. a mellettem lévő sávban halad faszán a forgalom, de aztán hirtelen a random arc be akar sorolni a záróvonalon mellettem, mert ő nem akarta végigállni a sort. nem engedem be, mert én se viccből vártam ki a soromat, de ha nem engedem be, akkor megfogom a teljes másik sáv haladását.

ok, most a rendőrség elkezdte figyelni ezeket civil autóból, de most ezekkel mit lehet csinálni
shawnka
ráküldöd a kürtöt, mert azzal lehet balesetveszélyes szituációban jelezni, márpedig amit csinál, az az
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
ha már kérdéses forgalmi szituációk

állok a pesti rakparton 15 perce, végre odajutok, hogy tudjak felkanyarodni a Széchenyi térre. a mellettem lévő sávban halad faszán a forgalom, de aztán hirtelen a random arc be akar sorolni a záróvonalon mellettem, mert ő nem akarta végigállni a sort. nem engedem be, mert én se viccből vártam ki a soromat, de ha nem engedem be, akkor megfogom a teljes másik sáv haladását.

ok, most a rendőrség elkezdte figyelni ezeket civil autóból, de most ezekkel mit lehet csinálni
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
De szabálytalan. Ha előz az ok, ha nem előz akkor rögtön jobbra tartás érvényes.
A vitaindító mondatban az szerepelt, hogy belső sávban halad 90-el. Az nem előz, hanem ahogy süti irta " odaszületett" és ezekből lesz majd amit Matthew írt cikázás. Ezt próbáltam én is leírni.
diverdoc
Ezt nem tudhatod.
Pl. én szeretem korán megkezdeni az előzést, és nem egyből ki- meg visszavágni, hanem szépen visszahúzódni.
Nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát nem szabálytalan.
De ha mondjuk az lenne, akkor se megoldás az önbíráskodás.
Sobri Jóska
nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát az a szabályos előzés, amit a hatósági közeg annak gondol. ha azt mondja, hogy nem voltál folyamatos előzésben, csak tosztál kihúzódni a külső sávba, ÉS emellett - a belső sáv forgalmi dinamikájából adódóan - feltartottad a sort magad mögött, akkor bizony Rád húzzák a vizes lepedőt.
slowmotion
Persze.
De ritkán jelentik fel emiatt az embert.
Vállalható kockázat. Vagy pökhendiség. Ami vállalható vélemény valakitől, akit nem ismerek.
Más nemjobbratartásával meg kevesen törődnek, én legalábbis nem hallottam eljárást ami állampolgári bejelentésre emiatt indult volna meg.
Sobri Jóska
"Vállalható kockázat"??? Szabályt szegsz, és balesetveszélyes helyzetet idézel elő. Neked ez vállalható kockázat? Kívánom neked, hogy soha ne származzon ebből a hozzáállásodból baleset. Ha pedig mégis lesz, ne legyen halálos kimenetelű.
gdavid
A feljelentés a vállalható kockázat.
És tudod melyik a leggyorsabb autó?
Az IFA. Mindig az megy legelől. 😉

több mint 4 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
De szabálytalan. Ha előz az ok, ha nem előz akkor rögtön jobbra tartás érvényes.
A vitaindító mondatban az szerepelt, hogy belső sávban halad 90-el. Az nem előz, hanem ahogy süti irta " odaszületett" és ezekből lesz majd amit Matthew írt cikázás. Ezt próbáltam én is leírni.
diverdoc
Ezt nem tudhatod.
Pl. én szeretem korán megkezdeni az előzést, és nem egyből ki- meg visszavágni, hanem szépen visszahúzódni.
Nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát nem szabálytalan.
De ha mondjuk az lenne, akkor se megoldás az önbíráskodás.
Sobri Jóska
nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát az a szabályos előzés, amit a hatósági közeg annak gondol. ha azt mondja, hogy nem voltál folyamatos előzésben, csak tosztál kihúzódni a külső sávba, ÉS emellett - a belső sáv forgalmi dinamikájából adódóan - feltartottad a sort magad mögött, akkor bizony Rád húzzák a vizes lepedőt.
slowmotion
Persze.
De ritkán jelentik fel emiatt az embert.
Vállalható kockázat. Vagy pökhendiség. Ami vállalható vélemény valakitől, akit nem ismerek.
Más nemjobbratartásával meg kevesen törődnek, én legalábbis nem hallottam eljárást ami állampolgári bejelentésre emiatt indult volna meg.
Sobri Jóska
"Vállalható kockázat"??? Szabályt szegsz, és balesetveszélyes helyzetet idézel elő. Neked ez vállalható kockázat? Kívánom neked, hogy soha ne származzon ebből a hozzáállásodból baleset. Ha pedig mégis lesz, ne legyen halálos kimenetelű.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
De szabálytalan. Ha előz az ok, ha nem előz akkor rögtön jobbra tartás érvényes.
A vitaindító mondatban az szerepelt, hogy belső sávban halad 90-el. Az nem előz, hanem ahogy süti irta " odaszületett" és ezekből lesz majd amit Matthew írt cikázás. Ezt próbáltam én is leírni.
diverdoc
Ezt nem tudhatod.
Pl. én szeretem korán megkezdeni az előzést, és nem egyből ki- meg visszavágni, hanem szépen visszahúzódni.
Nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát nem szabálytalan.
De ha mondjuk az lenne, akkor se megoldás az önbíráskodás.
Sobri Jóska
nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát az a szabályos előzés, amit a hatósági közeg annak gondol. ha azt mondja, hogy nem voltál folyamatos előzésben, csak tosztál kihúzódni a külső sávba, ÉS emellett - a belső sáv forgalmi dinamikájából adódóan - feltartottad a sort magad mögött, akkor bizony Rád húzzák a vizes lepedőt.
slowmotion
Persze.
De ritkán jelentik fel emiatt az embert.
Vállalható kockázat. Vagy pökhendiség. Ami vállalható vélemény valakitől, akit nem ismerek.
Más nemjobbratartásával meg kevesen törődnek, én legalábbis nem hallottam eljárást ami állampolgári bejelentésre emiatt indult volna meg.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Amit most írok, azt nem Sóbrinak írom, neki mindenben (is) igaza van, a többieknek, akik a belső sávban történő folyamatos haladásnál, nem a nem kellően egzakt definiált előzésre gondolnak, hanem a folyamatos belső sávban történő hgaladásra.
Ez a szabály:
Olyan úttesten, amelyen az azonos irányú forgalom számára két vagy több forgalmi sáv van (párhuzamos közlekedésre alkalmas úttest) a külső (jobb szélső) forgalmi sávban kell közlekedni.
„Más forgalmi sávra ráhajtani csak előzés, balra bekanyarodás, illetőleg megfordulás céljából szabad.”
„A párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen az azonos irányú forgalom számára két forgalmi sáv van, az előzés befejezése után a külső forgalmi sávba vissza kell térni.
„Ha… a vezető több járművet kíván előzni, megmaradhat a belső forgalmi sávban feltéve, hogy ezzel a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza; ha pedig a forgalom olyan sűrű, hogy a külső forgalmi sávba visszatérni nem lehet, a belső forgalmi sávban folyamatosan is haladhat.”

A KRESZ szerint a szabály mindenkire vonatkozik, és olyan kitétel nem tartalmaz, hogy a maximális sebességgel közlekedve folyamatosan lehet a belső sávban haladni

Egy balesetekkel foglalkozó honlapról másolom:
1.: Tessék visszahelyezni tekintetünket a szabályrészletre: lehet a belsőben maradni hosszabb előzésnél, ha ezzel a gyorsabban haladó járműveket nem tartjuk fel. Ha igen, akkor ki kell sorolni a külsőbe, és akkor folytatni az előzést, amikor ez a kitétel nem áll fenn (nem tartunk fel másokat).
2: más gyorshajtásával ne foglalkozz, őket a rendőrségnek kell megbüntetnie
3:ne kényszeríts mást szabálytalanságra (például jobbról előzésre)
4: ha szabályszerű előzéskor egy nálad gyorsabb autó utolér a belső sávban, akkor is befejezheted a manővert (nem kell megijedni, nem kell hőbörögni sem; be a sávba, ki a sávból; de más a helyzet, amikor nem egy autót előzöl, és az előzni szándékozott gépjárművek között hézagok vannak)
5:bár hatékony jelzésnek számít, nem udvarias levillogni az előtted haladót (más kérdés, hogy erre ideális esetben nem is volna szükség)
6:A belső sáv szabálytalan használatával nem az a baj, hogy illetlen és hogy a gyorsan érkezők idegeire megy, hanem az, hogy veszélyes. Ma már alapból több az autó, mint 10-20 éve, és minél jobban sűrűsödünk egy pontban, annál nagyobb a rizikója egy balesetnek ott

Ezek teljesen jogos megfogalmazások és így látom én is teljes mértékben. Ugyanerről a honlapról a záró gondolat ezzel kapcsolatban amivel ők elbúcsúznak:

"Ha ezt nem tudtad, semmi baj, mostantól csináld így, tartsd be a szabályt. Ha viszont tudtad, de eddig sem nem érdekelt, akkor az már pökhendiség. A külső sáv nem ciki, a belső pedig nem kivívott jog, amit meg kell tartani."


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
ZoliMP
A 90-nel belül utazónak van igaza, hisz a megengedett sebességhatárt betartva közlekedik.
Amennyiben nem tud kisorolni normálisan, mert sok az autó kint, nincs hely (a tempó lényegtelen), akkor a mögötte lévő a feje tetejére állhat, akkor sincs joga más, mint megvárni, hogy befejezze az "előzést" és kisoroljon. Nem is illik.. _ persze más az illem, meg a szokás -
Persze, ha van helye-ideje - de nem akar 70-re lassítva kisorolni az egy másik kérdés, de akkor is a 90 oké.
Ha viszont már van hely, idő, megfelelő sebesség, de baszik kimenni, akkor gyíkfing, ugyanis ott a jobbra tartás már "él", hagyni kell menni az X5-ös donort phäszba.
kishaszi
a 90 oké, de a (lakott területen kívül) jobbra tartás ezt übereli. ha van helyed jobbra tartani, akkor jobbra kell tartanod, különben nem takarózhatsz azzal, hogy azt tartottad fel, aki egyébként a megengedettnél gyorsabban érkezett. a Te szabálytalan magatartásodat nem indokolhatod más szabálytalan magatartásával, őt legfeljebb külön a gyorshajtás miatt megb*sszák.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
De szabálytalan. Ha előz az ok, ha nem előz akkor rögtön jobbra tartás érvényes.
A vitaindító mondatban az szerepelt, hogy belső sávban halad 90-el. Az nem előz, hanem ahogy süti irta " odaszületett" és ezekből lesz majd amit Matthew írt cikázás. Ezt próbáltam én is leírni.
diverdoc
Ezt nem tudhatod.
Pl. én szeretem korán megkezdeni az előzést, és nem egyből ki- meg visszavágni, hanem szépen visszahúzódni.
Nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát nem szabálytalan.
De ha mondjuk az lenne, akkor se megoldás az önbíráskodás.
Sobri Jóska
nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát az a szabályos előzés, amit a hatósági közeg annak gondol. ha azt mondja, hogy nem voltál folyamatos előzésben, csak tosztál kihúzódni a külső sávba, ÉS emellett - a belső sáv forgalmi dinamikájából adódóan - feltartottad a sort magad mögött, akkor bizony Rád húzzák a vizes lepedőt.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
A kérdés rosszul lett feltéve, ha életszerű helyzetre akarunk utalni, akkor így a helyes: 50-es táblánál 60-nal, 70-esnél 80-nal, 90-es táblánál 105-tel hajtok, és nincs olyan szituáció a hajnali órákat leszámítva, hogy ne villogna le valaki pár percen belül a belső sávból...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azon mosolygok, hogy 30 éve van jogsim, és ez azóta vita tárgya nálunk - és megy a villogás is - miközben Európában közlekedve azt tapasztalom, hogy erre azért elég egyszerű és kielégítő válasz létezik. Az meg úgy szól, hogy alapvetően jobbra tartasz, sebességtől függetlenül. Ha előzni akarsz, akkor meg belső sávba váltasz, és előzöl. MIntkettőt úgy, hogy lehetőleg se neked ne kelljen erősen fékezgetni, vagy gázt adni, se a másiknak ne kelljen. És ha túl sűrű a forgalom, és többen is a helyeteket keresitek, akkor néhány másodperc türelem, esetleg előzékenység ezeket is könnyen megoldja. Ha pedig olyan sűrű a forgalom, hogy nem, akkor úgyis mindegy.

Szóval nekem az esetek jó, ha 1%-ában fordul elő, hogy feltartok valaki, vagy engem valaki feltart, és nem azért teszi, mert ő is a helyét keresi (beszorult jobbra a lassabbak közé, vagy belső sávban nem tud menni, mert előtte is vannak). Ezeket egy kis türelemmel általában orvosolni szokta. Legalábbis Hegyeshalmon túl. Hegyeshalmon innen kevesebb a türelem, de erre nem hiszem, hogy a policy pontosítása adna megoldást. Inkább az előzékenység / türelem lesz itt is a nyerő ... ha egyszer eljutunk oda. 😊

(A vérmérséklethez is köze lehet, mert a szélességi körtől is nagyon függ. Minél délebbre megy az ember, annál kaotikusabbak a viszonyok.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
De szabálytalan. Ha előz az ok, ha nem előz akkor rögtön jobbra tartás érvényes.
A vitaindító mondatban az szerepelt, hogy belső sávban halad 90-el. Az nem előz, hanem ahogy süti irta " odaszületett" és ezekből lesz majd amit Matthew írt cikázás. Ezt próbáltam én is leírni.
diverdoc
Ezt nem tudhatod.
Pl. én szeretem korán megkezdeni az előzést, és nem egyből ki- meg visszavágni, hanem szépen visszahúzódni.
Nincs definiálva a szabályos előzés egzaktul, tehát nem szabálytalan.
De ha mondjuk az lenne, akkor se megoldás az önbíráskodás.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De szabálytalan. Ha előz az ok, ha nem előz akkor rögtön jobbra tartás érvényes.
A vitaindító mondatban az szerepelt, hogy belső sávban halad 90-el. Az nem előz, hanem ahogy süti irta " odaszületett" és ezekből lesz majd amit Matthew írt cikázás. Ezt próbáltam én is leírni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
ZoliMP
A 90-nel belül utazónak van igaza, hisz a megengedett sebességhatárt betartva közlekedik.
Amennyiben nem tud kisorolni normálisan, mert sok az autó kint, nincs hely (a tempó lényegtelen), akkor a mögötte lévő a feje tetejére állhat, akkor sincs joga más, mint megvárni, hogy befejezze az "előzést" és kisoroljon. Nem is illik.. _ persze más az illem, meg a szokás -
Persze, ha van helye-ideje - de nem akar 70-re lassítva kisorolni az egy másik kérdés, de akkor is a 90 oké.
Ha viszont már van hely, idő, megfelelő sebesség, de baszik kimenni, akkor gyíkfing, ugyanis ott a jobbra tartás már "él", hagyni kell menni az X5-ös donort phäszba.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Szabalytalanul kozlekedik, kotelezo a jobbratartas. Ez mellett veszelyesen is, mert elobb utobb valaki ugyanis megprobalja jobbrol megelozni es az mar fokozott veszelyhelyzet. Aki 95- el megy ugyan szabalytalan, de kevesbe tartom veszelyesnek, mint a peldaban szereplot.
diverdoc
Nem szabálytalan.
Ha a jobbra tartás aránytalan fékezéseket, lassításokat, ki-be vágásokat idézne elő, akkor a prioritása csökken.
Akkor lenne szabálytalan, ha lenne az adott sávban minimálisan előírt legalacsonyabb sebesség.
Valamint ha szerinted szabálytalan, jelentsd fel.
Mi mást tehetsz? Jobbról nem előzheted, mert gyorsabban a megengedettnél nem mehetsz. Az a szabálytalan.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
ZoliMP
A besorol jobbra majd a mögötte lévő is besorol mihelyst végzett az előzéssel.
Ha belső sávban születtünköt játszunk, akkor zöldmindegy, hogy 110zze vagy 90nne vagy 72ve...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
ZoliMP
Szerintem ha 90-el előzök akkor békén hagyhat mindenki. Ha viszont nem előzök akkor jobbra sorolás. Eszerint annak aki normálisan közlekedik annak cikáznia kell, amit nem egészséges.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szabalytalanul kozlekedik, kotelezo a jobbratartas. Ez mellett veszelyesen is, mert elobb utobb valaki ugyanis megprobalja jobbrol megelozni es az mar fokozott veszelyhelyzet. Aki 95- el megy ugyan szabalytalan, de kevesbe tartom veszelyesnek, mint a peldaban szereplot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
ZoliMP
jobbsávon mennek a balfaszok, akik nem kilencvennel mennek hanem jó ha hetvennel, ergo kilencvennel haladva nem tudsz jobbra tartani mert mindig van ott legalább 1 ember aki csak hetvennel megy.
Ha emellett a balsávon egy km/órával sem mész lassabban mint a maximálisan megengedett, akkor a villogó a feje tetejére is állhat, akkor sem lesz igaza.

Csak azért nem fogok besorolni folyamatosan jobbra, és lelassítani hetvere, mert valaki siet, és gyorsabban akar menni mint ami a maximálisan megengedett.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
ZoliMP
Minden normális ember a tábla szerinti megengedett sebesség + 10 km/h-val megy 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Ha országút akkor jobbra tartás van
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
Vitaindito:
Ugyis szeretjuk a vezetest 😀
adott egy 2 savos ut amin a max sebesseg 90km/h
Belso savban halad "A" 90km/h -val.

Mogotte dudalnak es villognak, hogy miert tartja fel a sort. Miert nem megy ki a kulso savba. Jobbra tartas van.

Kinek van igaza?
"A" - Maximalis sebesseggel halad es a kulsoben nem tudna ennyivel menni es nem tartja fel a sort.
A tobbiek. Jobbra tartas van, huzzun ki a picsaba, ne tartsa fel a tobbit aki normalisan akar haladni .

😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=7L-1XGYxqio

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként viszont nem értem miért akar engem bárki megmenteni az úgynevezett pokoltól.
Matthew99
Mert ők ilyen rendesek, hogy gondoskodni akarnak az eltévedt lelkekről.

Engem is mindig megtalálnak az utcán (nem nehéz, az utca túloldalán van a hitgyülisek háza) de hamar elhajtom őket. 😊 Mikor elsétálok esténként arra a kutyámmal, mindig érzem a zavart az erőben. 😀
Mikey
olyan alapkérdésekre nem tudnak választ adni mint:
- a pornó miért is rossz
- mivel érdemelte ki az a csecsemő a poklot aki a keresztelkedés előtt meghal
- miért természetellenes a homoszexualitás mikor az állatvilágban is megtalálható
- ha nincs politikai kapcsolat miért is kell mindig az éppen hatalmon lévő pártnak gyűjteni a kopogtatót?
- az önzőség bűn
azért cselekszel jót hogy megüdvözülj, tehát önös érdekből, tehát önző vagy ergo ha jót teszel másokkal akkor bűnt követsz el ...

és akkor az alapvető bibliai hibákba bele se mennék már
Negritis
1. me aszongyja könyv, ne parnálkodj
2. asszem tíz éve törölték a limbust, de elvileg, ha nem vett föl keresztséget akkor a többiekkel a peremen van, nem a pokolban
3. egyáltalán nem foglalkozik a könyv természetrajzi kérdésekkel, a bűnelkerüléssel inkább, namármost, ha nominálva van, hogy "bűn" onnan nehéz kijönni. De tegyük fel fordítva a kérdést, a delikvens mér dörzsőxik ojan szervezethez, ami eleve nem tolerálja, lásd az én felvételi kérelmem esetét a Black Panthers Partyhoz..
4. a könyv, kiötlő, formábahajlító nem tehető felelőssé a lényegesen később létrejött utódszervezetek elhajlásáér. Bár frissítések jöttek ki, - egyházszakasás, iszlám, szentágoston, szentferesnc, reformáció stb stb
5. buddhát majdnem sikerült befogniuk, de az említett Pál nem bírta kihagyni a szeretetet

és tudod mijen az öreg, a szíve tele vízzel....
sutianap
Biztos ez zavart meg téged is:

Nem kéne mindent összevissza olvasgatni.

A Biblia valójában gaypornó forgatókönyv:

Sobri Jóska
Engem nem zavart meg semmi, sőt inkább az nem világos mér kellett az ószövetséget kanonizálni.

Igen zsidó szekta volt, Pál meg kinyitotta, teljesen millenarista agymenés, megmutatjuk, hogy csináld jól az életed, s elnyered jutalmad, eccehomobolero. Kinyitjuk a mennyek kapuját, - az iszlám is ez csak ők már pöngén életvezetési szabályokkal kezdenek, nem kell utólag magyarázni. De tik keveritek a szezont, persze mindenkit megszólítanak, de ha nem mész velük, evvan, viszont ha bezsupálsz, akkor nem nézhetsz buzipornót, akkor pokolra mész, persze régebben ebből adtak előzetest is, eztet híjják hittagadásnak. Mindezeket nem kell tudományosan levezetni, mer nem arról szól.

Pedálozzunk, ha N.Sándor véletlen kiénekeli, hogy a kőbányai út minden 12. köve szent és azt nyelvvel kell tisztítani, üsse kavics, viszont ha Vargagomba azt állítja, hogy ugyanezen cselekedet gyógyítja a rákot, akkor brekegni fogok. kapischi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 455
a pornó az megalázó, és főleg a kisfarkú' férfiak számára 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Várom a bibliai hibákat.
#JC6
csak az önellentmondások, arról már nem is beszélek hogy mi az ami szimplán tudományosan faszság

 www.atheists.org/activism/resources/biblical-contradictions/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!