OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az. 😕
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
 index.hu/belfold/2012/08/10/amerikaifoci-edzo_tunt_el_a_szigeten/Sobri Jóska
Nagyon megköszönnénk, ha minél többen megosztanátok vagy a cikket, vagy a fényképetSzobi22
egyszerűen hihetetlen még mindig a történet, annyira szomorú...
 tv2.hu/mokka/video/eltunt-egy-ferfi-a-szigeten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959


Höri figyelmébe ajánlva a jobb oldali srácot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
hát, ő küldte, nem tehetek róla. csak aki sokat forgolódik BP-n reméltem felismeri azt a kék neonfeliratot ott a bal felsőben...JC6
90%, hogy valami szórakozóhely szerűség, már amit ennyiből józanul lehet következtetni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én azt hittem hogy csak lassú az elérés úgyhogy hagytam a faszba, de most látom hogy valójában akkora az egész... Mindenesetre sok sikert BD20-nak a megtalálásához!Rataxes
Gyanítom pont ez a rejtvény, hogy a három leányzó közül az egyik (vagy mind a három)ott várja egy megbeszélt időpontban. kittli
nem.
barátom kért segítséget, az egyik hölggyel - barátnőjével - kapcsolatban, mert rosszat sejt...JC6
Azért azt meg kell hagyni, ennél sokkal kisebb képrészlet nem nagyon létezik, ebből szinte esélytelen, hogy bárki megmondhassa, mivan... szaba
hát, ő küldte, nem tehetek róla. csak aki sokat forgolódik BP-n reméltem felismeri azt a kék neonfeliratot ott a bal felsőben...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én azt hittem hogy csak lassú az elérés úgyhogy hagytam a faszba, de most látom hogy valójában akkora az egész... Mindenesetre sok sikert BD20-nak a megtalálásához!Rataxes
Gyanítom pont ez a rejtvény, hogy a három leányzó közül az egyik (vagy mind a három)ott várja egy megbeszélt időpontban. kittli
nem.
barátom kért segítséget, az egyik hölggyel - barátnőjével - kapcsolatban, mert rosszat sejt...JC6
Azért azt meg kell hagyni, ennél sokkal kisebb képrészlet nem nagyon létezik, ebből szinte esélytelen, hogy bárki megmondhassa, mivan...
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én azt hittem hogy csak lassú az elérés úgyhogy hagytam a faszba, de most látom hogy valójában akkora az egész... Mindenesetre sok sikert BD20-nak a megtalálásához!Rataxes
Gyanítom pont ez a rejtvény, hogy a három leányzó közül az egyik (vagy mind a három)ott várja egy megbeszélt időpontban. kittli
nem.
barátom kért segítséget, az egyik hölggyel - barátnőjével - kapcsolatban, mert rosszat sejt...JC6
Kár. Tök jól hangzott volna egy olyan randi, amelyet (mint a Da Vinci-kódban) rejtvények sokaságán keresztül érhetsz csak el.
(öregszem. ez olyan nyálas lett)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én azt hittem hogy csak lassú az elérés úgyhogy hagytam a faszba, de most látom hogy valójában akkora az egész... Mindenesetre sok sikert BD20-nak a megtalálásához!Rataxes
Gyanítom pont ez a rejtvény, hogy a három leányzó közül az egyik (vagy mind a három)ott várja egy megbeszélt időpontban. kittli
nem.
barátom kért segítséget, az egyik hölggyel - barátnőjével - kapcsolatban, mert rosszat sejt...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jó, de hol?JC6
járd végig az összeset!Divat
kösz tesaJC6
szivi

|
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én azt hittem hogy csak lassú az elérés úgyhogy hagytam a faszba, de most látom hogy valójában akkora az egész... Mindenesetre sok sikert BD20-nak a megtalálásához!Rataxes
Gyanítom pont ez a rejtvény, hogy a három leányzó közül az egyik (vagy mind a három)ott várja egy megbeszélt időpontban.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én azt hittem hogy csak lassú az elérés úgyhogy hagytam a faszba, de most látom hogy valójában akkora az egész... Mindenesetre sok sikert BD20-nak a megtalálásához!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy volt még valaki rajtam íkvül, aki várta h betöltsön a teljes kép? 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
jó, de hol?JC6
járd végig az összeset!Divat
kösz tesa
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jó, de hol?JC6
járd végig az összeset!

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
jó, de hol?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy off is legyek...tudja valaki hol van ez a hely? pestiek előnyben... kaptam egy kis rejtvény, jó lenne megoldani...(komoly az ügy)

 kepfeltoltes.hu/120814/1060942659N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

nemtok rájönni minek oda az a "wasted" felirat vagy mit szimbolizál..valami szórakozóhely?JC6
Szerintem egy vendéglátóipari egység belsejében van ez a hely.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
jóvanna 😀

hogy off is legyek...tudja valaki hol van ez a hely? pestiek előnyben... kaptam egy kis rejtvény, jó lenne megoldani...(komoly az ügy)

 kepfeltoltes.hu/120814/1060942659N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

nemtok rájönni minek oda az a "wasted" felirat vagy mit szimbolizál..valami szórakozóhely?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
span/spanci/tesi az igazi homárszleng, le vagy marad JC6 😉
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Lemaradtam, miről van szó? A "srácok" szóval, az gáz? Csak mert én is használom...
Már nem is emlékszem ki volt aki "Lurkók" megszólítással nyitott a madden topicban 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Páran tervezünk menni majd Aquarénába a srácokkal, kérdezném, aki volt, hogy mi a vélemény a helyről?szaba
szaba...srácok??? tesó, neee...JC6
Köszi, bíztam benned. Lehet kapsz te is egy filtert Sobri mellett. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Páran tervezünk menni majd Aquarénába a srácokkal, kérdezném, aki volt, hogy mi a vélemény a helyről?szaba
szaba...srácok??? tesó, neee...JC6
te is mész? 😀Asbee
én a másik nem felé vonzódok 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Páran tervezünk menni majd Aquarénába a srácokkal, kérdezném, aki volt, hogy mi a vélemény a helyről?szaba
szaba...srácok??? tesó, neee...JC6
te is mész? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Páran tervezünk menni majd Aquarénába a srácokkal, kérdezném, aki volt, hogy mi a vélemény a helyről?szaba
szaba...srácok??? tesó, neee...
több mint 11 éve
dr0725 New England Patriots 467
Páran tervezünk menni majd Aquarénába a srácokkal, kérdezném, aki volt, hogy mi a vélemény a helyről?szaba
nagyon jo szerintem, csuszdábol van mindenféle 😉 + 1 élménymedence meg 1 jacuzzi. Ha felmész a csuszdákhoz akkor látod a hungaroringet 😊 nekem nagyon bejött a hely 😉
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elég nedves. 😛