OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ha sikerül valahogy életet lehelni a gépbe, akkor mindenképp törekedj arra, hogy csak 1 vírusirtó legyen feltelepítve, mert 2 (vagy jelen esetben 3) baromira lassítja a gépet és nem is nyújt olyan védelmet mint 1 jól működő vírusirtó. Egyébként az Avastot már én sem ajánlanám annyira, túl sok szar reklám meg minden frissítés van hozzá (a megnyitás normál v. zárt környezetről nem is beszélve).

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Mivel még mindig NINCS informatikai topic ezért megint kénytelen vagyok ide nyögni bánatom.

Pár órája fater megkért hogy kezdjek valamit a laptopján a 3 vírusírtóval Norton, Nod32, Avast, ebből az utóbbi kettő ingyenes próba volt, le is jártak egy ideje. Gondoltam kezdésnek leszedem a Nod-ot. a 3 fagyás után kiírta végül is egy félóra gondolkodás után hogy nincs hozzá jogosultságom hagyjam békén. Azóta használhatatlan a gép, indítás után fagy, nem reagál semmire, kb minden 3. reset után működik, akkor viszont nem lehet netezni rajta(pedig a lakásban mindenhol jó.)
Hanni
de nem csípem az Avast-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel még mindig NINCS informatikai topic ezért megint kénytelen vagyok ide nyögni bánatom.

Pár órája fater megkért hogy kezdjek valamit a laptopján a 3 vírusírtóval Norton, Nod32, Avast, ebből az utóbbi kettő ingyenes próba volt, le is jártak egy ideje. Gondoltam kezdésnek leszedem a Nod-ot. a 3 fagyás után kiírta végül is egy félóra gondolkodás után hogy nincs hozzá jogosultságom hagyjam békén. Azóta használhatatlan a gép, indítás után fagy, nem reagál semmire, kb minden 3. reset után működik, akkor viszont nem lehet netezni rajta(pedig a lakásban mindenhol jó.)
Hanni
Boot lemez be, registry-ből töröl..
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mivel még mindig NINCS informatikai topic ezért megint kénytelen vagyok ide nyögni bánatom.

Pár órája fater megkért hogy kezdjek valamit a laptopján a 3 vírusírtóval Norton, Nod32, Avast, ebből az utóbbi kettő ingyenes próba volt, le is jártak egy ideje. Gondoltam kezdésnek leszedem a Nod-ot. a 3 fagyás után kiírta végül is egy félóra gondolkodás után hogy nincs hozzá jogosultságom hagyjam békén. Azóta használhatatlan a gép, indítás után fagy, nem reagál semmire, kb minden 3. reset után működik, akkor viszont nem lehet netezni rajta(pedig a lakásban mindenhol jó.)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
 hvg.hu/itthon/20120903_Igy_estek_ossze_a_Kozszolgalati_Egyetem_h

Nem bunkóságból (dehogynem!), de mi lesz ha majd lőni is fogják őket? Amadeus91
nem bunkóságból (dehogynem!), de mi lesz ha majd 1-nél több hsz-t kell felgörgess? 😛 eaglesmcnabb
hát ez most önbecsapdázás volt a részemről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 hvg.hu/itthon/20120903_Igy_estek_ossze_a_Kozszolgalati_Egyetem_h

Nem bunkóságból (dehogynem!), de mi lesz ha majd lőni is fogják őket? Amadeus91
nem bunkóságból (dehogynem!), de mi lesz ha majd 1-nél több hsz-t kell felgörgess? 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
 hvg.hu/itthon/20120903_Igy_estek_ossze_a_Kozszolgalati_Egyetem_h

Nem bunkóságból (dehogynem!), de mi lesz ha majd lőni is fogják őket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 hvg.hu/itthon/20120903_Igy_estek_ossze_a_Kozszolgalati_Egyetem_h#rss
Igazából a vicc topicba is mehetett volna. Őbelőlük lesznek a rendkívül magasan kvalifikált rendőrök és a szintén agyonképzett NATO-kompatibilis katonák. 😀 1-2 órát nem képesek végigállni, szánalom...Dub
Ha jól emlékszem néhány éve is volt már ilyen 😀Asbee
Jó, hogy ezt kihagytam, már ájultam el én is anno, nem volt jó. 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 hvg.hu/itthon/20120903_Igy_estek_ossze_a_Kozszolgalati_Egyetem_h#rss
Igazából a vicc topicba is mehetett volna. Őbelőlük lesznek a rendkívül magasan kvalifikált rendőrök és a szintén agyonképzett NATO-kompatibilis katonák. 😀 1-2 órát nem képesek végigállni, szánalom...Dub
Ha jól emlékszem néhány éve is volt már ilyen 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
 hvg.hu/itthon/20120903_Igy_estek_ossze_a_Kozszolgalati_Egyetem_h#rss
Igazából a vicc topicba is mehetett volna. Őbelőlük lesznek a rendkívül magasan kvalifikált rendőrök és a szintén agyonképzett NATO-kompatibilis katonák. 😀 1-2 órát nem képesek végigállni, szánalom...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
 szotar.sztaki.hu/angol-magyar
Sztakin mi fasza már ez a fénykardozás ? 😀süti
ja, fél óráig szenvetem, mire megtaláltam a szót amit kerestem 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 szotar.sztaki.hu/angol-magyar
Sztakin mi fasza már ez a fénykardozás ? 😀süti
The new dictionary, nagyon menő a videó 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Design váltottak. Elég viccesen oldották meg a váltást. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 szotar.sztaki.hu/angol-magyar
Sztakin mi fasza már ez a fénykardozás ? 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 kepviselofunky.blog.hu/9999/12/31/orban_kedvenc_inge?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_08_31&utm_campaign=index bassza meg már ennek a fasznak se telik új ingre? mit akarunk akkor mi? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Használ valaki Xperia X10 mini pro-t?fetomy
Én igen. Mi a kérdés? 😊


mindezt Zimmer zenéjére. (The Rock)Amadeus91
Zenei műveltséged határtalan Shazaam! 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Linket. 😊GRAFI
Kizárólag saját felelősségre:
 www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHIfüligjimmy
Ennek van már magyar "átirata"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Még hogy fejlődik a sport. 😀 Lóf**t. 😀

 www.youtube.com/watch?v=m9aFvxz_jsoVrijbloed
Íme az első:  www.youtube.com/watch?v=TiOMZGoFjdk 😉
A leugrás nem semmi. 😮
Mondjuk ma már ezeket lehetetlen megcsinálni, mert a 80-as években megváltoztatták ezt a számot, és jóval messzebb vannak egymástól a korlátok, valamint ma már inkább az erőelemekre mennek rá, nem a látványra a pontozás miatt. 😊
Jughead
Hát igen, Korbut és Comaneci után nem tudtak technikailag többet/szebbet hozzátenni a dolgokhoz 😊

Ezt érdemes megnézni még - nagyon érdekes hogy mennyire sok kreatív dolgot tudtak csinálni felemás korláton, már a 60-as években is.
 www.youtube.com/watch?v=0Tid_Imnt0s&feature=related
Igor
mindezt Zimmer zenéjére. (The Rock)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még hogy fejlődik a sport. 😀 Lóf**t. 😀

 www.youtube.com/watch?v=m9aFvxz_jsoVrijbloed
Íme az első:  www.youtube.com/watch?v=TiOMZGoFjdk 😉
A leugrás nem semmi. 😮
Mondjuk ma már ezeket lehetetlen megcsinálni, mert a 80-as években megváltoztatták ezt a számot, és jóval messzebb vannak egymástól a korlátok, valamint ma már inkább az erőelemekre mennek rá, nem a látványra a pontozás miatt. 😊
Jughead
Hát igen, Korbut és Comaneci után nem tudtak technikailag többet/szebbet hozzátenni a dolgokhoz 😊

Ezt érdemes megnézni még - nagyon érdekes hogy mennyire sok kreatív dolgot tudtak csinálni felemás korláton, már a 60-as években is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 224
Még hogy fejlődik a sport. 😀 Lóf**t. 😀

 www.youtube.com/watch?v=m9aFvxz_jsoVrijbloed
Íme az első: 😉
A leugrás nem semmi. 😮
Mondjuk ma már ezeket lehetetlen megcsinálni, mert a 80-as években megváltoztatták ezt a számot, és jóval messzebb vannak egymástól a korlátok, valamint ma már inkább az erőelemekre mennek rá, nem a látványra a pontozás miatt. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Linket. 😊GRAFI
Kizárólag saját felelősségre:
 www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHI

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.galaktika.hu/2012/08/bradbury-marson.html 😊
Maximálisan megérdemli.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Még hogy fejlődik a sport. 😀 Lóf**t. 😀

 www.youtube.com/watch?v=m9aFvxz_jsoVrijbloed
woaoAmadeus91
és ez csak a második helyre volt elég

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Még hogy fejlődik a sport. 😀 Lóf**t. 😀

 www.youtube.com/watch?v=m9aFvxz_jsoVrijbloed
woao

criminal lawyer or criminal lawyer?