OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Magnerot négy napig 3x3 utána 2x1, nicoflex vagy piros lóbalzsam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Ahogy elkezdett fájni elkezdtem nyomatni a Mg-t. A típusra nem emlékszem. Most nem görcsöl és a közelmúltban nem is görcsölt. Olyanom volt, amit Amadeus is mond.
Éjszakai jajjgatás! 😀
Bringázni szoktam. Fitness. 😊
Általában 30 km-es ami a csövön kifér. Persze bemelegítés, levezetés, nyújtás.catattack
kend azzal a sportkrémmel amit mondtam és pihentesd. Csak séta, ha 1 hétig nem javul akkor keress szakembert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ahogy elkezdett fájni elkezdtem nyomatni a Mg-t. A típusra nem emlékszem. Most nem görcsöl és a közelmúltban nem is görcsölt. Olyanom volt, amit Amadeus is mond.
Éjszakai jajjgatás! 😀
Bringázni szoktam. Fitness. 😊
Általában 30 km-es ami a csövön kifér. Persze bemelegítés, levezetés, nyújtás.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Estél, ütötted?szaba
Nem emlékszem ilyesmire. Tuti nem ütés.
Alapból nem fáj, csak ha dolgozik meg ha felteszem a másik lábamra keresztbe pont a vádlim közepén.
Szaba! Mint sportembert meg merlek kérdezni, hogy milyen dokihoz érdemes fordulni? Érdemes-e?
lehet valami egyszerűbb húzódás. Próbáld meg nyújtani, kenjél rá abból a fehér színű (kék tubusos) sportkrémből. Ott ahol fáj az izom(?) meg is van keményedve?Amadeus91
Olyan, mintha az izom alatt vagy a belső része fájna így csomót nem érzek.

catattack
nem kaptál görcsöt? Előfordul, hogy éjjel is arra riadsz fel, hogy görcsöl (magnézium hiány nem?) Volt velem is olyan, hogy görcs után is fájt az izom 1 hétig, aztán elmúlt.
ha tényleg nem javul semmit, menj be simán sürgősségire, röntgen stb... okosabb leszel. (Ha elmész sportorvoshoz vagy háziorvoshoz akkor jobb esetben ugyanoda kell menned majd, rosszabb esetben le sem fognak szarni)
Edzel rá? Milyen gyakorlatot végzel lábbal?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Duzzadt volt? Vagy pirosodás, kékülés? Ha nincs traumás oka akkor visszér, trombózis gyanús, nem akarlak ijesztgetni. Háziorvos belgyógyász kardiológus.sutianap
Köszönöm a megnyugtató szavakat... 😀
Most gondolkozok, hogy ez a lábam görcsölt be folyton. Lehet, hogy annak valami maradványa lehet... Azért meglátogatom a doktornénit! catattack
Most is görcsöl? Mijen magnéziumot szedtél?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
Duzzadt volt? Vagy pirosodás, kékülés? Ha nincs traumás oka akkor visszér, trombózis gyanús, nem akarlak ijesztgetni. Háziorvos belgyógyász kardiológus.sutianap
Köszönöm a megnyugtató szavakat... 😀
Most gondolkozok, hogy ez a lábam görcsölt be folyton. Lehet, hogy annak valami maradványa lehet... Azért meglátogatom a doktornénit!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Estél, ütötted?szaba
Nem emlékszem ilyesmire. Tuti nem ütés.
Alapból nem fáj, csak ha dolgozik meg ha felteszem a másik lábamra keresztbe pont a vádlim közepén.
Szaba! Mint sportembert meg merlek kérdezni, hogy milyen dokihoz érdemes fordulni? Érdemes-e?
lehet valami egyszerűbb húzódás. Próbáld meg nyújtani, kenjél rá abból a fehér színű (kék tubusos) sportkrémből. Ott ahol fáj az izom(?) meg is van keményedve?Amadeus91
Olyan, mintha az izom alatt vagy a belső része fájna így csomót nem érzek.

catattack
Duzzadt volt? Vagy pirosodás, kékülés? Ha nincs traumás oka akkor visszér, trombózis gyanús, nem akarlak ijesztgetni. Háziorvos belgyógyász kardiológus.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Estél, ütötted?szaba
Nem emlékszem ilyesmire. Tuti nem ütés.
Alapból nem fáj, csak ha dolgozik meg ha felteszem a másik lábamra keresztbe pont a vádlim közepén.
Szaba! Mint sportembert meg merlek kérdezni, hogy milyen dokihoz érdemes fordulni? Érdemes-e?
lehet valami egyszerűbb húzódás. Próbáld meg nyújtani, kenjél rá abból a fehér színű (kék tubusos) sportkrémből. Ott ahol fáj az izom(?) meg is van keményedve?Amadeus91
Olyan, mintha az izom alatt vagy a belső része fájna így csomót nem érzek.
catattack
Hát ha külső ráhatás nem történt, akkor végül is nem tudom, hova kéne menni. Húzódás lehet, de akkor az esetet érezned kellett volna.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Estél, ütötted?szaba
Nem emlékszem ilyesmire. Tuti nem ütés.
Alapból nem fáj, csak ha dolgozik meg ha felteszem a másik lábamra keresztbe pont a vádlim közepén.
Szaba! Mint sportembert meg merlek kérdezni, hogy milyen dokihoz érdemes fordulni? Érdemes-e?
lehet valami egyszerűbb húzódás. Próbáld meg nyújtani, kenjél rá abból a fehér színű (kék tubusos) sportkrémből. Ott ahol fáj az izom(?) meg is van keményedve?Amadeus91
Olyan, mintha az izom alatt vagy a belső része fájna így csomót nem érzek.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Bakker! kb 1 hónapja fáj a jobb vádlim. Olyan érzés, mintha zúzódva lenne. Lassan a doktorban gondolkodom. Valaki valami? Mi lehet ez? Sima húzódás?
catattack
lehet valami egyszerűbb húzódás. Próbáld meg nyújtani, kenjél rá abból a fehér színű (kék tubusos) sportkrémből. Ott ahol fáj az izom(?) meg is van keményedve?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már szedtem és kentem.catattack
Estél, ütötted?szaba
ne perverzkedjünk

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Már szedtem és kentem.catattack
Estél, ütötted?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
süti, ha már itt vagy, küldtem e-mailt.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Már szedtem és kentem.catattack
Acsbalzsamot vagy flexagilt neki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
Már szedtem és kentem.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Bakker! kb 1 hónapja fáj a jobb vádlim. Olyan érzés, mintha zúzódva lenne. Lassan a doktorban gondolkodom. Valaki valami? Mi lehet ez? Sima húzódás?
catattack
Lehet magnéziumhiány is, 1 hétig tolj pezsgőtabit plusz kendd be vmi izomlazítóval ha nem javul akk doki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Bakker! kb 1 hónapja fáj a jobb vádlim. Olyan érzés, mintha zúzódva lenne. Lassan a doktorban gondolkodom. Valaki valami? Mi lehet ez? Sima húzódás?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem kell valakinek szép új focis sig úgy, hogy még válogatni is tudjon? A sig battle-re kéne egy amerikai focis téma.Rataxes
Collin Kleinről csináltattam már?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nem kell valakinek szép új focis sig úgy, hogy még válogatni is tudjon? A sig battle-re kéne egy amerikai focis téma.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fórum foci - Közösség | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Akinek van kedve jöjjön


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A NASA felfedezte Chart-t 😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ehudH5fF_bABlack_Adder
Ez tetszik. 😊

Témánál maradva ilyen a kilátás egy műholdról:  www.youtube.com/watch?v=kLdCdBgR03Y&feature=player_embedded 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A NASA felfedezte Chart-t 😊
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ehudH5fF_bA

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hát ilyen a világon nincs... és mégis



 twitter.com/celebboutique/status/226369632154570752jjncaa
bocsánatot kértek, elvileg csak benéztek valamit csúnyán. ezúttal a jobbik eset, hogy gyökerek
Tesco parkolóban láttam egy fickót kocsiból kiszállni. Először azt hittem Titans mez van rajta (a szín alapján), de aztán jót röhögtem. A mez ujján egy Patriots szerű logó volt, a hátán meg sixtynine nyc felirat. 😀 Epic volt. GRAFI
én tegnap láttam a 7es buszon egy gyereket baseballsapiban Titans-logóval az elején, oldalán talán Pats, hátulján Steelers, és még volt rajta jó néhány. persze az NFL-logó sem hiányzott

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
én hétfőn a keletinél láttam egy tényleg minőségi Pittsburgh Panthers mezt viselő úriembert 😊 Louisville pólóban voltam, nem is mertem megszólítanijjncaa
Revis nyaral? nálunk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én a tatabányai tescoban láttam tegnap egy gyerekméretű Bruschi mezt viselő úriembert, elég mókásan mutatott rajta a kb. csípőig érő, szinte feszülős ruházat. Itt Tatabányán egyébként a focit kedvelő lakosság 95 %-a Pats drukker szűk baráti körömön kívül (ott szerencsére csak kb. 20% ugyanez az arány 😊 )
Ugyanott ugyanakkor Eagles pólós 50-60 körüli figura vásárolt be az asszonnyal, nem úgy nézett ki mint aki tudja mi van rajta de azért elismerősen biccentettem felé 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes