OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egyébként honnan vettétek, hogy kismama volt? Én sehol nem olvastam/hallottam, hogy az lett volna. A képén, ami aznap este a sörözőben készült róla, se látszik, hogy az lenne. Onnan azért nem pár sarok, ahova ment volna haza, van az egy jó fél órás séta. Ettől függetlenül, nehogy már a szemére legyen róva, hogy miért nem ment taxival ?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igen, oda mész, ahova akarsz...sok "remek" példát lehet látni/hallani mi történik ebben a normális világban. Ez van. RIP
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck: attól még, hogy ebben a dologban - igaz, sok másban sem - nem egyezik a véleményünk, én nem sértegettem senkit. nem akarok kegyeletsértő lenni, Mozart írta, hogy kismama volt. főleg ezért írtam, mert szerintem egy kismama, ha már nem a karrierjét választotta és szült 30 felett, hanem 25 éves kora előtt vállalt gyereket, nos, semmi keresnivalója az éjszakában, főleg nem egy rossz hírű környéken. 2-3 óra körül ráadásul...JC6
Nem, ennek nem szabadna indoknak lennie. Azért mert valaki kismama, nyilván nem kellene cigiznie, meg a földig innia magát. De egy normális világban akkor megy ki és oda, ahova akar. És ha 2-3 körül a háza előtt megölik, akkor ő arról szerintem a legkevésbé sem tehet. Nyilván megakadályozta volna azzal, ha nem lép ki a házából, de miért ne léphessen? Utána ha még szarabbak a körülmények, akkor már nappal se mehessen ki, vagy mi a megoldás?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amadeus: "ha taxit hívott volna" - szarkazmus.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
nem, ha taxit hívott volna, akkor ma is élne... annyiszor elmondják, hogy fiatal csajok nem mászkáljanak éjszaka egyedül, sajnos néha mégis megtörténnek tragédiák, ez vanjjncaa
mert ha te elindulsz egy sörözgetés után haza a haverokkal és még mennétek még 1-2 sarkot, akkor taxit hívnál? Másrészt ezeknek a "ha otthon maradt volna..."/"taxit hívott volna" eszmefuttatásoknak nincs értelme. Kb mint a viccben "dédapám is mindig azt mondta, hogy az egészség a legfontosabb, csak 94 éves korában csapta el a villamos". Lesújtó történet.

A bölölőmet belétek, hogy ezen is össze tudtatok kapni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bébé: kösz 😀

Schleck: attól még, hogy ebben a dologban - igaz, sok másban sem - nem egyezik a véleményünk, én nem sértegettem senkit. nem akarok kegyeletsértő lenni, Mozart írta, hogy kismama volt. főleg ezért írtam, mert szerintem egy kismama, ha már nem a karrierjét választotta és szült 30 felett, hanem 25 éves kora előtt vállalt gyereket, nos, semmi keresnivalója az éjszakában, főleg nem egy rossz hírű környéken. 2-3 óra körül ráadásul...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
nem, ha taxit hívott volna, akkor ma is élne... annyiszor elmondják, hogy fiatal csajok ne mászkáljanak éjszaka egyedül, sajnos néha mégis megtörténnek tragédiák, ez van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
hát jj, talán ha otthon maradt volna, még ma is élne...JC6
Írjál már légyszi egy könyvet a gondolataidról, életfilozófiádról. Nagyon érdekelne. Biztos megvenném.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hát jj, talán ha otthon maradt volna, még ma is élne...JC6
Hihetetlen undorító tudsz lenni néha... Szerinted tényleg ez a megoldás, hogy senki ne menjen otthonról, és akkor nem ölik meg?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát jj, talán ha otthon maradt volna, még ma is élne...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
üljön csak otthon bezárkózva, természetesen csadorban jjncaa
A kettő között nincs átmenet, ugye?szaba
De. Egy sima baráti szülinapi sörözés, de hát nem ezt csinálta...wait, what?Bébé
Ja és ezt nekem tudnom kell. Wait, oh no.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Tudtommal nem volt kismama. Ismerem a sörözőt, ahonnan hazaindult, elég gyakran megfordulok arra, éjszakai viszonylatban nyugis hely. Az otthona környéke (ahol megtalálták) az mondjuk már neccesebb környék, elég sok dakota van arrafelé. Külön vicc, hogy odaépítették pár méterre az új Zsolnay kulturális negyedet, és csodálkoznak hogy hát nem hozza azt a kihasználtságot, amire számítottak. Ezúton is csak gratulálni tudok, annak a nagy tudásúnak, aki kitalálta, hogy oda kell tenni. Minimum a környék 80%-át dózerolni kellett volna előtte.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
üljön csak otthon bezárkózva, természetesen csadorban jjncaa
A kettő között nincs átmenet, ugye?szaba
De. Egy sima baráti szülinapi sörözés, de hát nem ezt csinálta...wait, what?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
üljön csak otthon bezárkózva, természetesen csadorban jjncaa
A kettő között nincs átmenet, ugye?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
üljön csak otthon bezárkózva, természetesen csadorban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a személyes véleményem az, hogy egy kismama ne bulizzon...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
szomorú, hasonló sztori volt nemrég, mikor egy francia diáklány tűnt el a Lánchídon...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
 www.facebook.com/photo.php?fbid=392658170793636&set=a.150850228307766.30318.150123858380403&type=1&theater

nyugodjon békében, tegnap még én is megosztottam a képet. 25 éves kismama, rendőrpszichológus. Megölték.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Viszont ezekben a német nőkben összesen nincs annyi szilikon, mint pl a legutóbbi magyar celebrity-ben...JC6
Csúnya lenne nagy szilikonnal sportolni. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Viszont ezekben a német nőkben összesen nincs annyi szilikon, mint pl a legutóbbi magyar celebrity-ben...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszer itthon is meglehetne egy ilyet csinálni egy olimpia előtt:
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-playboynak-vetkoztek-a-nemet-noi-olimpikonok-video-2147971
Bár sajnos a némettel szemben magyar nyuszis magazinnak semmi rangja nincs, nem beszélve hogy milyen (kamu) felháborodás lenne belőle itthon.iktriad
a fritzeknél nincs elég megélhetési vetkőzős ribanc, így kénytelenek free safety felépítésű nőket nézegetni a playboyban, nálunk azért jobb a helyzet.Höri
Csak nálunk általában ugyanazok vetkőznek újra és újra és újra...iktriad
És újra.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer itthon is meglehetne egy ilyet csinálni egy olimpia előtt:
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-playboynak-vetkoztek-a-nemet-noi-olimpikonok-video-2147971
Bár sajnos a némettel szemben magyar nyuszis magazinnak semmi rangja nincs, nem beszélve hogy milyen (kamu) felháborodás lenne belőle itthon.iktriad
a fritzeknél nincs elég megélhetési vetkőzős ribanc, így kénytelenek free safety felépítésű nőket nézegetni a playboyban, nálunk azért jobb a helyzet.Höri
Csak nálunk általában ugyanazok vetkőznek újra és újra és újra...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Egyébként a szemükben te voltál a "szánalmas csira" ezzel a béna ismerkedési ötlettel.Atari
Nem akartam én ismerkedni, de kínáltam papának és mamának is! Bár ettől még így is lehet ismerkedés!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyszer itthon is meglehetne egy ilyet csinálni egy olimpia előtt:
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-playboynak-vetkoztek-a-nemet-noi-olimpikonok-video-2147971
Bár sajnos a némettel szemben magyar nyuszis magazinnak semmi rangja nincs, nem beszélve hogy milyen (kamu) felháborodás lenne belőle itthon.iktriad
a fritzeknél nincs elég megélhetési vetkőzős ribanc, így kénytelenek free safety felépítésű nőket nézegetni a playboyban, nálunk azért jobb a helyzet.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer itthon is meglehetne egy ilyet csinálni egy olimpia előtt:
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-playboynak-vetkoztek-a-nemet-noi-olimpikonok-video-2147971
Bár sajnos a némettel szemben magyar nyuszis magazinnak semmi rangja nincs, nem beszélve hogy milyen (kamu) felháborodás lenne belőle itthon.