OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
A külső winchesterem elkezdett akadozni. Fő problémám, hogy ha át akarok a gépre húzni például egy filmet, elkezdi másolni, majd teljesen lelassul, leáll. Meg sem moccan, amíg nem alkalmazok drasztikusabb megoldást (konkrétan kihúzom). Mostanában kezdett szarakodni, és a legrosszabbtól tartok. Valami ötlet?Escalade
Futassa rajta valami HDD ellenőrző progit ami megmondja,hogy szektorhibás vagy hasonló. Esetleg ha van lehetőség a formatot is ajánlom. Valszeg amúgy van 1-2 hibás szektora és mikor arról próbál írni/olvasni akkor kiakad.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A külső winchesterem elkezdett akadozni. Fő problémám, hogy ha át akarok a gépre húzni például egy filmet, elkezdi másolni, majd teljesen lelassul, leáll. Meg sem moccan, amíg nem alkalmazok drasztikusabb megoldást (konkrétan kihúzom). Mostanában kezdett szarakodni, és a legrosszabbtól tartok. Valami ötlet?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az ember valóban csak akkor fogja fel, mit is jelent a halál, amikor először távozik az élők sorából egy olyan hozzátartozója, akivel relatíve rendszeresen találkozott és beszélgetett.

Egészen addig üres fogalom az egész, most már tudom.Mikey
ketten voltunk ott a testvéremmel, amikor nagyapám elhunyt a halálos ágyán. Beszélni már nem tudott, se a szemét kinyitni. Mielőtt meghalt utolsó erejével felült és kinyitotta a szemét, majd sóhajtott egy utolsót. A legmeghatározóbb és a legszomorúbb pillanat volt eddig az életemben. El nem mondható az amit akkor éreztem a számomra legfontosabb személy elvesztésekor. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Az ember valóban csak akkor fogja fel, mit is jelent a halál, amikor először távozik az élők sorából egy olyan hozzátartozója, akivel relatíve rendszeresen találkozott és beszélgetett.

Egészen addig üres fogalom az egész, most már tudom.Mikey
De akkor is nehezen.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az ember valóban csak akkor fogja fel, mit is jelent a halál, amikor először távozik az élők sorából egy olyan hozzátartozója, akivel relatíve rendszeresen találkozott és beszélgetett.

Egészen addig üres fogalom az egész, most már tudom.Mikey
Vagy ha magad is belekóstolsz...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Az ember valóban csak akkor fogja fel, mit is jelent a halál, amikor először távozik az élők sorából egy olyan hozzátartozója, akivel relatíve rendszeresen találkozott és beszélgetett.

Egészen addig üres fogalom az egész, most már tudom.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Köszi! Leragadttam a Charonnál. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti bazzeg én lemaradtam. 😀 A Plútónak már 5 holdja van?😀 Te jóég, én leragadtam ott, hogy csak 1, igaz az feleakkora. 😀Vrijbloed
Akkor eléggé. 😀
http://hubblesite.org/newscenter/archive/releases/2012/32/

Itt pedig a bolygó vagy nem bolygó: http://www.sg.hu/cikkek/90875/egyre_erdekesebbe_valik_a_pluto
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mivel az 5. holdjának felfedezése után megint megy a vita, hogy bolygó-e vagy sem:
süti
Süti bazzeg én lemaradtam. 😀 A Plútónak már 5 holdja van?😀 Te jóég, én leragadtam ott, hogy csak 1, igaz az feleakkora. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mivel az 5. holdjának felfedezése után megint megy a vita, hogy bolygó-e vagy sem:
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerk.: véletlenül lájkoltam válasz helyett... vissza tudom vonni? 😊Rataxes
Nekem úgy tűnik, hogy nem. 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Amadeus, te nagyon hülye vagy.kristof
bóknak vettem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
igen, utóbbira gondolok. Olyanra akinek elborul az agya és ölni akar. Mint pl a srác 1-2 éve Németországban. (tök mind1 mitől borul el) Bement a suliba és válogatás nélkül aki elé került. Breivik Norvégiában dettó. A pécsi egyetemista... Az ilyen emberben nincs gátlás, nem jelent féket számára ha egy gyerek van előtte, azt is lelövi mert ölni akar. Ezt arra mondom ellenérvként, "hogy egy férfi számára biztonságosabb az éjszaka mint egy nőnek". Ha egy ilyen kerül az ember elé/mögé, akkor ott már mind1, a kor/nem/bőrszín. Sajnos vannak beteg emberek.
A Kéjgyilkost mint szót eddig csak ebben az értelemben ismertem, hogy élvezet számára az ölés és azért öl.Amadeus91
Azért ez a kéjgyilkosos dolog elég erős feltételezés, mondhatni baromság. Szerk.: véletlenül lájkoltam válasz helyett... vissza tudom vonni? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amadeus, te nagyon hülye vagy.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez durva. 😕 Egyszerűen az ember a legrohadékabb teremtmény a világon...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
lehet, de az is lehet, hogy egy kéjgyilkos ölte meg és annak meg mind1, hogy férfi, nő, gyerek, idős...
hova tovább, mivel a rendőrségen dolgozott a lány, most egy nyomozócsoport vizsgálja át az ügyeit - rutinból - hogy nem-e esetleg valaki rajta vett revanst valamelyik rokon lesittelése miatt. Akkor meg, ha szándékos emberölésről van szó, akkor ülhetett volna otthon is, akkor is megölik.
Jelenleg csak találgatás van.Amadeus91
tekintve, hogy rendőrpszichológus volt, csak rendőrökkel foglalkozott, nem lehetett ilyen ok miatt revans. amúgy a kéjgyilkosnak miért lenne mindegy, hogy férfi, nő, gyerek vagy idős az áldozata? a kéjgyilkosok szerinted egyszerre biszexuálisak, pedofilok és gerontofilok is? 😀 te gondolom úgy érted a kéjgyilkost, ha valakinek az az öröm, ha ölhet, de ez a szex közben/szexuális öröm céljából elkövetett öléseket jelenti, aminek az áldozatai zömmel nők.
deyell
igen, utóbbira gondolok. Olyanra akinek elborul az agya és ölni akar. Mint pl a srác 1-2 éve Németországban. (tök mind1 mitől borul el) Bement a suliba és válogatás nélkül aki elé került. Breivik Norvégiában dettó. A pécsi egyetemista... Az ilyen emberben nincs gátlás, nem jelent féket számára ha egy gyerek van előtte, azt is lelövi mert ölni akar. Ezt arra mondom ellenérvként, "hogy egy férfi számára biztonságosabb az éjszaka mint egy nőnek". Ha egy ilyen kerül az ember elé/mögé, akkor ott már mind1, a kor/nem/bőrszín. Sajnos vannak beteg emberek.
A Kéjgyilkost mint szót eddig csak ebben az értelemben ismertem, hogy élvezet számára az ölés és azért öl.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Megdöbbentő! Azért az, hogy gázos a környék, meg az, hogy megölnek egy nőt, nálam nem ugyanaz. 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
lehet, de az is lehet, hogy egy kéjgyilkos ölte meg és annak meg mind1, hogy férfi, nő, gyerek, idős...
hova tovább, mivel a rendőrségen dolgozott a lány, most egy nyomozócsoport vizsgálja át az ügyeit - rutinból - hogy nem-e esetleg valaki rajta vett revanst valamelyik rokon lesittelése miatt. Akkor meg, ha szándékos emberölésről van szó, akkor ülhetett volna otthon is, akkor is megölik.
Jelenleg csak találgatás van.Amadeus91
tekintve, hogy rendőrpszichológus volt, csak rendőrökkel foglalkozott, nem lehetett ilyen ok miatt revans. amúgy a kéjgyilkosnak miért lenne mindegy, hogy férfi, nő, gyerek vagy idős az áldozata? a kéjgyilkosok szerinted egyszerre biszexuálisak, pedofilok és gerontofilok is? 😀 te gondolom úgy érted a kéjgyilkost, ha valakinek az az öröm, ha ölhet, de ez a szex közben/szexuális öröm céljából elkövetett öléseket jelenti, aminek az áldozatai zömmel nők.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Ebben a taxis dologban sok igazság van! Mert k.rvára nem mindegy, hogy férfi, vagy nő vág bele egy éjszakai sétába!catattack
ha a bordád közé szúrom a kést hátulról, akkor kurva mind1, hogy nő vagy férfi vagy. (Most nem azt akarom sugallni, hogy
1, megkéselték a lányt
2, én meg akarlak téged késelni
félreértések elkerülése végett)Amadeus91
Nem azt mondtam, de az előzményeket nem ismerjük! Lehet nem akarta odaadni magát és ez húzta fel az elkövetőt! catattack
lehet, de az is lehet, hogy egy kéjgyilkos ölte meg és annak meg mind1, hogy férfi, nő, gyerek, idős...
hova tovább, mivel a rendőrségen dolgozott a lány, most egy nyomozócsoport vizsgálja át az ügyeit - rutinból - hogy nem-e esetleg valaki rajta vett revanst valamelyik rokon lesittelése miatt. Akkor meg, ha szándékos emberölésről van szó, akkor ülhetett volna otthon is, akkor is megölik.
Jelenleg csak találgatás van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Ebben a taxis dologban sok igazság van! Mert k.rvára nem mindegy, hogy férfi, vagy nő vág bele egy éjszakai sétába!catattack
ha a bordád közé szúrom a kést hátulról, akkor kurva mind1, hogy nő vagy férfi vagy. (Most nem azt akarom sugallni, hogy
1, megkéselték a lányt
2, én meg akarlak téged késelni
félreértések elkerülése végett)Amadeus91
az ilyen kommentek után érzem azt, hogy túlságosan sokat fórumozok...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ebben a taxis dologban sok igazság van! Mert k.rvára nem mindegy, hogy férfi, vagy nő vág bele egy éjszakai sétába!catattack
ha a bordád közé szúrom a kést hátulról, akkor kurva mind1, hogy nő vagy férfi vagy. (Most nem azt akarom sugallni, hogy
1, megkéselték a lányt
2, én meg akarlak téged késelni
félreértések elkerülése végett)Amadeus91
Nem azt mondtam, de az előzményeket nem ismerjük! Lehet nem akarta odaadni magát és ez húzta fel az elkövetőt!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ebben a taxis dologban sok igazság van! Mert k.rvára nem mindegy, hogy férfi, vagy nő vág bele egy éjszakai sétába!catattack
ha a bordád közé szúrom a kést hátulról, akkor kurva mind1, hogy nő vagy férfi vagy. (Most nem azt akarom sugallni, hogy
1, megkéselték a lányt
2, én meg akarlak téged késelni
félreértések elkerülése végett)Amadeus91
itt most arra gondolt szerintem, hogy egy férfi kisebb valószínűséggel lesz erőszakos közösülés áldozata.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Ebben a taxis dologban sok igazság van! Mert k.rvára nem mindegy, hogy férfi, vagy nő vág bele egy éjszakai sétába!catattack
ha a bordád közé szúrom a kést hátulról, akkor kurva mind1, hogy nő vagy férfi vagy. (Most nem azt akarom sugallni, hogy
1, megkéselték a lányt
2, én meg akarlak téged késelni
félreértések elkerülése végett)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ebben a taxis dologban sok igazság van! Mert k.rvára nem mindegy, hogy férfi, vagy nő vág bele egy éjszakai sétába!
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
mert szerintem egy kismama, ha már nem a karrierjét választotta és szült 30 felett, hanem 25 éves kora előtt vállalt gyereket, nos, semmi keresnivalója az éjszakában, főleg nem egy rossz hírű környéken. 2-3 óra körül ráadásul...JC6
Megzavarodtam. Ha egy nő olyan picsa, hogy a karrierje helyett szül egy gyereket, akkor este nyolc után ne lépjen ki a házból és mindenképpen költözzön egy biztonsági örökkel védett lakóparkba?
Kicsit kisarkítottam, tudom...