OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Éjszakai iszlám foci ramadán idején Michiganben: http://www.nytimes.com/2011/08/11/sports/football/all-nighters-keep-football-team-competitive-during-ramadan.html?pagewanted=1&_r=1&sq=fasting football&st=cse&scp=1Dzsokijuing
így "könnyű "😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De utálom már ezt a Facebook-ot. 😊Mad
miafaszomazafészbúk?

|
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
De utálom már ezt a Facebook-ot. 😊

@KJuraszik
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok egy kis segítséget kérnék...
Akinek van facebook prófilaja, csak az olvassa tovább...
Egy ismerős lány képét kénne belájkolni minél többen...
Elöször az oldalt kénne: http://www.facebook.com/pages/NnT-Photo/127956880597345
Majd utánna tudod a lánynak a képét: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=198744140185285&set=a.197300323663000.48202.127956880597345&type=1&theater
Előre is kösz, azoknak akik ezt a pár percet rá szánja!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Éjszakai iszlám foci ramadán idején Michiganben: http://www.nytimes.com/2011/08/11/sports/football/all-nighters-keep-football-team-competitive-during-ramadan.html?pagewanted=1&_r=1&sq=fasting football&st=cse&scp=1

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Szeg is ezt mondta, h onnantól jó, de én úgy emlékszem, hogy azt már láttam. Mármint tudom, hogy az direkt van beékelve az 5. és a 6. évad közé.szaba
Nyugodtan megnézheted még egyszer, mert kurva jó (nem úgy mint a 2., de inkább hagyjuk)Chevy
Nekem az is tetszett.szaba
Attól eltekintve, hogy annyi x-akta van benne, mint 1 Barátok Közt epizódban, tényleg jó 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Helyes-helyes. Én 3 éve néztem végig (kiskoromban fostam tőle 😀 ). Az 1. mozifilmet majd az 5. évad után nézzed.Chevy
Szeg is ezt mondta, h onnantól jó, de én úgy emlékszem, hogy azt már láttam. Mármint tudom, hogy az direkt van beékelve az 5. és a 6. évad közé.szaba
Nyugodtan megnézheted még egyszer, mert kurva jó (nem úgy mint a 2., de inkább hagyjuk)Chevy
Nekem az is tetszett.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Én most nyomom nagyüzemben 😛szaba
Helyes-helyes. Én 3 éve néztem végig (kiskoromban fostam tőle 😀 ). Az 1. mozifilmet majd az 5. évad után nézzed.Chevy
Szeg is ezt mondta, h onnantól jó, de én úgy emlékszem, hogy azt már láttam. Mármint tudom, hogy az direkt van beékelve az 5. és a 6. évad közé.szaba
Nyugodtan megnézheted még egyszer, mert kurva jó (nem úgy mint a 2., de inkább hagyjuk)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az, hogy kurva sok idő lenne, de lehet, hogy szeptemberben újrakezdem. Bazzeg kellett neked beírni, úgy megjött a kedvem hozzá 😀Chevy
Én most nyomom nagyüzemben 😛szaba
Helyes-helyes. Én 3 éve néztem végig (kiskoromban fostam tőle 😀 ). Az 1. mozifilmet majd az 5. évad után nézzed.Chevy
Szeg is ezt mondta, h onnantól jó, de én úgy emlékszem, hogy azt már láttam. Mármint tudom, hogy az direkt van beékelve az 5. és a 6. évad közé.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ki tart vissza? 😊szaba
Az, hogy kurva sok idő lenne, de lehet, hogy szeptemberben újrakezdem. Bazzeg kellett neked beírni, úgy megjött a kedvem hozzá 😀Chevy
Én most nyomom nagyüzemben 😛szaba
Helyes-helyes. Én 3 éve néztem végig (kiskoromban fostam tőle 😀 ). Az 1. mozifilmet majd az 5. évad után nézzed.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
azon mekkorát röhögtem 😂
ááá újra kéne nézni az egész sorozatot...Chevy
Ki tart vissza? 😊szaba
Az, hogy kurva sok idő lenne, de lehet, hogy szeptemberben újrakezdem. Bazzeg kellett neked beírni, úgy megjött a kedvem hozzá 😀Chevy
Én most nyomom nagyüzemben 😛
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
a 4/07 akkor tetszeni fogSzegecs
azon mekkorát röhögtem 😂
ááá újra kéne nézni az egész sorozatot...Chevy
Ki tart vissza? 😊szaba
Az, hogy kurva sok idő lenne, de lehet, hogy szeptemberben újrakezdem. Bazzeg kellett neked beírni, úgy megjött a kedvem hozzá 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
UP!

Kéne egy focis téma Sig battle-re. Ebbe a topicba kéne betolni a sigre kívánt alany nevét. Természetesen "érkezési sorrend" dönt, tehát ha több javaslat is érkezik akkor a hamarabb postolt a nyerő.Rataxes

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
X-Akták S1E08-ban egy őrült Chargers fan is szerepel, wow. 😊szaba
a 4/07 akkor tetszeni fogSzegecs
azon mekkorát röhögtem 😂
ááá újra kéne nézni az egész sorozatot...Chevy
Ki tart vissza? 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
X-Akták S1E08-ban egy őrült Chargers fan is szerepel, wow. 😊szaba
a 4/07 akkor tetszeni fogSzegecs
azon mekkorát röhögtem 😂
ááá újra kéne nézni az egész sorozatot...
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
X-Akták S1E08-ban egy őrült Chargers fan is szerepel, wow. 😊szaba
a 4/07 akkor tetszeni fog


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
X-Akták S1E08-ban egy őrült Chargers fan is szerepel, wow. 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
kedves szegedi testvéreim,

ha valaki tud valami olcsó albérletet, vagy azt akarja, hogy oda költözzek hozzá, az írjon, mert momentán sehová se tudok menni.
thxHöri
Költözz be Döméhez, pörögne a GM game!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Android és iPhone (?) használóknak tudom ajánlani az NFL '11 alkalmazást, nekem nagyon tetszik 😊adam8
Valóban kurva jó, köszi a tippet.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kedves szegedi testvéreim,

ha valaki tud valami olcsó albérletet, vagy azt akarja, hogy oda költözzek hozzá, az írjon, mert momentán sehová se tudok menni.
thx

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Android és iPhone (?) használóknak tudom ajánlani az NFL '11 alkalmazást, nekem nagyon tetszik 😊

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
😊 Troy Polamalu-The History Teacher ha megfog engem érdekelSpy
Ilyen Polamalum van:



Kérném, hogy ide írjátok a sig kéréseket:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=294178#p294178


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
😊 Troy Polamalu-The History Teacher ha megfog engem érdekel
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha valaki frissíteni szeretné ruhatárát (aláírás, avatar) várjuk szeretettel. Én is ráérek pár kérést teljesíteni (főként egy emberest) és szerintem a többiek se zárkóznak el. Ha valaki több műből szeretne amerikai focis aláírást választani, annak pedig ajánlom a Sig Battle-t.

A dizájn részleg hirdetését látták 😊Matthew99
Chris Hoke - Soul of Deffensive Line
vagy csak sima Brett Keisel's Beard
esetleg Heyward-Hood NewEnd's
ammelikhez kedvet tecc éerzni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
OTP Bank Nyrt. 😀 😀 😀

Középkorú kedves nő a pultban, ügyintézés lemegy rendben.
A végén jön a szokásos "tervez-e megtakarítást és ha igen milyen hosszú időre és ezeket a lehetőségeket tudjuk ajánlani" blablabla.
Persze nem tudott mit kezdeni azzal, hogy egyáltalán nem versenyképesek az öszvér ajánlataikkal meg a bónuszkamataik is az új vagy/(de lehetőleg)és jól kereső ügyfelekre vannak kitalálva.
(Gondolom munkaköri kötelessége, hogy megpróbáljon meggyőzni.)
Ott röhögtem el magam, amikor az értékpapírszámlanyitásról beszélt meg arról, hogy két darab 800 forintos féléves számlavezetési díjat elenged az OTP, DE...
...az értékpapírszámlán levő tőke 0,11 %-a marad mint számlavezetési díj.

Én: - "Tehát minél több pénzt takarítok meg az értékpapírszámlámon, annál nagyobb összegre büntet engem az OTP Bank."
Ő: - "Ez igazából nem büntetés..."
Én: - "Hölgyem, Önök egy bank, aminek az az érdeke, hogy tőkét gyűjtsön, nem?"
Ő: - "Hát, ez a szabály..."
Ezután már ne próbálkozott mással...

Továbbra sem győztek meg róla, hogy náluk kellene pénzt gyűjtenem.
De legalább idióta helyzetbe tudja hozni ez a remek cég a dolgozóit... 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."