OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
gamerkrnek írj pm-et, tegnap még mondta, hogy keresnek 2-3 embert 😉fetomy
Köszi.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fantasy ligába van még valahova hely?süti
gamerkrnek írj pm-et, tegnap még mondta, hogy keresnek 2-3 embert 😉
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fantasy ligába van még valahova hely?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Schleck: A dobókockát nem a lottóhoz hasonlították, nem is arra volt példa.

"minden valószínűségszámítási elv annál pontosabban válik be a gyakorlatban, minél nagyobb mintán végzik a tesztet"

Szimplán ezt a mondatot akarták a paraszti észnek lefordítani, ezért is került rögtön e mögé. Nem a lottót mintázzák a fej vagy írással, hanem csak a fenti mondatot "erősítik meg" vele.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Így van Rata, így írták, így értelmeztem én is.
Ez kb. olyan, mint a pókerben flipet játszani, amikor 100 zsetonnal szálsz rá egy kasszára, amiben már több, mint 100 zseton van, de nem ám csak 1 flipet, hanem rögtön több százezret, ahogy a szelvényekkel tették a cikkben, és így azonnal "kijön" a hosszútáv.
És ki is jött.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Vsz. nem egészen... Itt arról van szó hogy a rolldown weeken idézem "hatból négy vagy öt szám eltalálásának az esélye ilyenkor már nagyobb, mint a szelvény ára, és a várható nyeremény közötti hányados". Tehát ha jól értelmezem már egy szelvény esetén is nagyobb a nyerési esélyed, mint a várható nyeremény/befektetett összeg aránya. Ez kb. olyan mintha Te fej vagy írást játszol, és több mint 2-szeres pénzt fizetnek Neked mondjuk a fejre, akkor megéri játszanod már egy feldobás esetén is... Viszont ha 10-szer fogadsz a fejre, akkor nagyobb az esély hogy bejön a nyeremény, mintha csak egyszer, hiszen 1 feldobásnál és 1 forint befektetésnél vagy nyersz 2 forint fölött, vagy bukod az 1 forintod, viszont 10 feldobásnál elméletileg 5-ször nyersz, és a 2 fölötti odszoddal már több a nyereményed mint a befektetett 10 forint. Minél többször dobod fel a pénzt, annál kisebb lesz a szórás a Sobri által említett 50-50%-hoz képest.... Szóval értelmezésem szerint teljesen helytálló a pénzfeldobásos példa... Persze ezt csak a paraszti logikámmal próbáltam átgondolni, szóval lehet hogy hülyeség... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://index.hu/tudomany/2011/08/03/matematikusok_fosztottak_ki_egy_amerikai_lottot/
Ez a fej vagy írásos szöveg meg miért kellett bele ebbe a cikkbe? Tök egyértelmű, hogy ehhez köze sincs a dolognak. Megnéztem, kb. ugyanazok a szabályai ennek is, mint a magyar hatoslottónak, szóval annyi történt, hogy több szelvényt töltöttek ki, hogy több lehetőséget fedjenek is le.Schleck
Ez a fej vagy írásos szöveg egy példa, ami segít megértetni az emberekkel, hogy minél többször kisérletezel mondjuk egy 50%-os valószínűségű eseménnyel, annál kisebb lesz a várható szórás az 50-50%-hoz képest. Én a szövegben helyénvaló, jó példának érzem. Nem hasonlat, példa.Sobri Jóska
De nem jó példa, mert itt nem arról van szó. Itt inkább az van, hogy ha dobsz egy dobókockával, akkor több esélyed van eltalálni, ha 4 számot mondasz, mintha kettőt. Köze sincs a két dolognak egymáshoz.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
R.I.P Bubba SmithRaider89
Ne bazz :o :o
R.I.P
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
R.I.P Bubba Smith



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
http://index.hu/tudomany/2011/08/03/matematikusok_fosztottak_ki_egy_amerikai_lottot/
Ez a fej vagy írásos szöveg meg miért kellett bele ebbe a cikkbe? Tök egyértelmű, hogy ehhez köze sincs a dolognak. Megnéztem, kb. ugyanazok a szabályai ennek is, mint a magyar hatoslottónak, szóval annyi történt, hogy több szelvényt töltöttek ki, hogy több lehetőséget fedjenek is le.Schleck
Ez a fej vagy írásos szöveg egy példa, ami segít megértetni az emberekkel, hogy minél többször kisérletezel mondjuk egy 50%-os valószínűségű eseménnyel, annál kisebb lesz a várható szórás az 50-50%-hoz képest. Én a szövegben helyénvaló, jó példának érzem. Nem hasonlat, példa.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://index.hu/tudomany/2011/08/03/matematikusok_fosztottak_ki_egy_amerikai_lottot/
Ez a fej vagy írásos szöveg meg miért kellett bele ebbe a cikkbe? Tök egyértelmű, hogy ehhez köze sincs a dolognak. Megnéztem, kb. ugyanazok a szabályai ennek is, mint a magyar hatoslottónak, szóval annyi történt, hogy több szelvényt töltöttek ki, hogy több lehetőséget fedjenek is le.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://index.hu/tech/2011/08/01/akinek_van_esze_nem_hasznal_internet_explorert/Matthew99
ENNYI! 😀

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
http://index.hu/tech/2011/08/01/akinek_van_esze_nem_hasznal_internet_explorert/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Nem is tudom... Gyűlölködjünk, vagy viccek topic?
http://www.borsonline.hu/news.php?amig-felesege-vajudott-loval-kozosult-antal-&hid=44815Rataxes
Lófaszt a seggébe!catattack
Legszebb rész:
A kiérkező szakértők közül többen is állították: a férfi régi visszaeső lehet. Úgy vélik, hogy először a másik lóval, Lepkével próbált meg közösülni, ám ő nem volt úgy megkötve, mint Dollár, ezért jobban tudott védekezni.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem is tudom... Gyűlölködjünk, vagy viccek topic?
http://www.borsonline.hu/news.php?amig-felesege-vajudott-loval-kozosult-antal-&hid=44815Rataxes
Lófaszt a seggébe!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem is tudom... Gyűlölködjünk, vagy viccek topic?
http://www.borsonline.hu/news.php?amig-felesege-vajudott-loval-kozosult-antal-&hid=44815

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://jakabandor.blog.hu/2011/07/27/tolem_ezert_nem_kapsz_munkat
szomorú :/
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016

Tud esetleg valaki valami helyet (esetleg Pesten ?) ahol ezt a cigit kapni lehet? Itthon a "Fine Cut" verziója az elterjedt a Dunhillnek, de ennek az "Internationalnak" az íze sokkal jobb. Most hoztak horvátból, igaz hogy 26 kuna egy doboz, de annyira kurva jó, hogy nem tudom megállni, hogy ne ezt szívjam egész nap. 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Valaki tudja mi az a KBG (vagy valami hasonló) rövidítés graffitiken?
szerk.: módosítok, TKG vagy ilyesmi....Gergőbácsi
az ilyen pár betűs szarokat tagnek nevezik, általában egy-egy bandának megvan a maga rövidítése amit megpróbálnak minél több helyre felfirkálni
(nyilván ha igényesen, nagy méretben van kidolgozva a más tészta, de a lényeg ugyanaz)kristof
Köszi a választ! Bár a tag jelentését már nem sikerült megtudnom ...
nem ide illik, de a kurva anyjukat azoknak akik ocsmány módon eltorzítják más tulajdonát 😐

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja mi az a KBG (vagy valami hasonló) rövidítés graffitiken?
szerk.: módosítok, TKG vagy ilyesmi....Gergőbácsi
az ilyen pár betűs szarokat tagnek nevezik, általában egy-egy bandának megvan a maga rövidítése amit megpróbálnak minél több helyre felfirkálni
(nyilván ha igényesen, nagy méretben van kidolgozva a más tészta, de a lényeg ugyanaz)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Valaki tudja mi az a KBG (vagy valami hasonló) rövidítés graffitiken?
szerk.: módosítok, TKG vagy ilyesmi....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nézzétek Höri szemszögéből is. Lady Gaga mellett semmiképpen nem rúghat labdába. Ennyi 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tegnap Hörivel összeszólalkoztunk...
Ő azt mondta, hogy Julie Benz deszka nő és még bottal se...
Van aki egyet ért még róla a fórumon???H_Marko
nem mondom, hogy beájultam, de azért bottal simán 😀fetomy
pedig dögös... 😛

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Kéne egy focis téma Sig battle-re, lehetőleg mihamarabb (még van 6 perc 😊 ) Ebbe a topicba kéne betolni a sigre kívánt alany nevét. Természetesen "érkezési sorrend" dönt, tehát ha több javaslat is érkezik akkor a hamarabb postolt a nyerő.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes