OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem tudom hova kéne írni, talán itt jó lesz: twitteren írták, hogy tyt-n lesz szabad reg, amint visszaáll

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 176 — Saturday Night Lights
nyíltan kommunista oldalon a bankokról cikket olvasni olyan, mintha a kuruc.info-n keresnél egy hiteles szociológiai elemzést a magyarországi romahelyzetről

az egyik szerkesztő kommentje egy másik oldalon: "A Facebook is csak ássa, ássa a kapitalizmus sírját. Természetesen nem a FB fogja megbuktatni a tőkés rendet, de a közösségépítési mechanizmus, technológia megteremtésével fegyvert ad a munkásosztály kezébe."

hahahaJJ
Mondjuk tőkés oldalon sem maradt túl sok ütős érv a rendszer védelmében.Dzsokijuing
Csak annyi, hogy nincs jobb.Sobri Jóska
Ezt Churchill a demokráciára mondta és nem a kapitalizmusra.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Én annak adok hálát, hogy a Raiders Döme kezében van! 😊Bruce
😀
De a kiugrás még várat magára, még mindig szívom a JaMarcus-dolgot. 😀Döme
na meg persze sansz sincs a KC mellett a csoportgyőzelemre 😛Stez
Igen végülis tavaly sem csak az eggyel rosszabb divmérleg miatt buktam a PO-t. 😛
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
volt már?
http://tarfor.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=433%3Aa-devizaalapu-hitelezes-jogtalansaga&catid=17%3Apolitika&Itemid=2JC6
nyíltan kommunista oldalon a bankokról cikket olvasni olyan, mintha a kuruc.info-n keresnél egy hiteles szociológiai elemzést a magyarországi romahelyzetről

az egyik szerkesztő kommentje egy másik oldalon: "A Facebook is csak ássa, ássa a kapitalizmus sírját. Természetesen nem a FB fogja megbuktatni a tőkés rendet, de a közösségépítési mechanizmus, technológia megteremtésével fegyvert ad a munkásosztály kezébe."

hahahaJJ
Mondjuk tőkés oldalon sem maradt túl sok ütős érv a rendszer védelmében.Dzsokijuing
Csak annyi, hogy nincs jobb.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki nem, az nem is méltó rá.szaba
Én annak adok hálát, hogy a Raiders Döme kezében van! 😊Bruce
😀
De a kiugrás még várat magára, még mindig szívom a JaMarcus-dolgot. 😀Döme
na meg persze sansz sincs a KC mellett a csoportgyőzelemre 😛

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
én minden nap hálát adok a sorsnak h GM lehetekbraxa88
Aki nem, az nem is méltó rá.szaba
Én annak adok hálát, hogy a Raiders Döme kezében van! 😊Bruce
😀
De a kiugrás még várat magára, még mindig szívom a JaMarcus-dolgot. 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
én meg annak, hogy rátaláltam erre a gyöngyszemre



három részes, kalózkikötőből szedhető 1080p-s felbontásban, maga a csoda de tényleg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
én minden nap hálát adok a sorsnak h GM lehetekbraxa88
Aki nem, az nem is méltó rá.szaba
Én annak adok hálát, hogy a Raiders Döme kezében van! 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
én minden nap hálát adok a sorsnak h GM lehetekbraxa88
Aki nem, az nem is méltó rá.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én minden nap hálát adok a sorsnak h GM lehetek
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem lehet bekerülni.

Egy titkos bölcs tanács összeül ha valaki lemond és felkér 1-1 felhasználót a munkára. Tehát kvázi annyi a lényeg, hogy hosszú ideig, folyamatosan okosnak kell lenni a fórumon ahhoz, hogy előbb-utóbb megérkezzen az ember postaládájába az invitáló PM.Höri
azért ez nem akármilyen érzés lehet ez nektek... 😊Zsoca
Hát ez nem is az 😛
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nem lehet bekerülni.

Egy titkos bölcs tanács összeül ha valaki lemond és felkér 1-1 felhasználót a munkára. Tehát kvázi annyi a lényeg, hogy hosszú ideig, folyamatosan okosnak kell lenni a fórumon ahhoz, hogy előbb-utóbb megérkezzen az ember postaládájába az invitáló PM.Höri
azért ez nem akármilyen érzés lehet ez nektek... 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem lehet bekerülni.

Egy titkos bölcs tanács összeül ha valaki lemond és felkér 1-1 felhasználót a munkára. Tehát kvázi annyi a lényeg, hogy hosszú ideig, folyamatosan okosnak kell lenni a fórumon ahhoz, hogy előbb-utóbb megérkezzen az ember postaládájába az invitáló PM.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem tudtam hova írni, ezért itt kérdezem meg 😊. Több online madden ligában is benne voltam már, de maga a menedzselgetős rész jobban tetszik mint a játék maga, így már többször is gondoltam rá, hogy valami komolyabb fantasy vagy sim ligát kellene kipróbálnom.
Látom, hogy itt bowl.hu-n van manager játék, ahol szerződésektől kezdve mindent kell variálni, amit én eléggé szeretek. Pár kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.
1.Mit kell tenni, hogy jelentkezhessek/bekerüljük esetleg egy csapathoz mint GM?
2.Maga a liga menete hogy zajlik, az addig tiszta, hogy csapatot kell összeállítani a GM szabályzat szerint leírtak alapján, de kérdésem arra irányul, hogy gondolom van valami pontozási rendszer, ez IRL szerinti fantasy alapú, vagy valamilyen programmal simelik?

Remélem nem írtam sok sületlenséget, csak érdekel az egész dolog, csak még a háttérinformációim nincsenek meg hozzá 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
És az antióchiai szent kézigránát?
X-Akták kapitális fail: szent Ignác a Bibliában....szaba
Antiochiai Szent Ignác simán benne lehetett. És ezek szerint akkor benne is van 😀eaglesmcnabb
Elkeserítelek, ő sincs benne.szaba




több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
X-Akták kapitális fail: szent Ignác a Bibliában....szaba
Antiochiai Szent Ignác simán benne lehetett. És ezek szerint akkor benne is van 😀eaglesmcnabb
Elkeserítelek, ő sincs benne.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
X-Akták kapitális fail: szent Ignác a Bibliában....szaba
Antiochiai Szent Ignác simán benne lehetett. És ezek szerint akkor benne is van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
X-Akták kapitális fail: szent Ignác a Bibliában....
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 176 — Saturday Night Lights
volt már?
http://tarfor.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=433%3Aa-devizaalapu-hitelezes-jogtalansaga&catid=17%3Apolitika&Itemid=2JC6
nyíltan kommunista oldalon a bankokról cikket olvasni olyan, mintha a kuruc.info-n keresnél egy hiteles szociológiai elemzést a magyarországi romahelyzetről

az egyik szerkesztő kommentje egy másik oldalon: "A Facebook is csak ássa, ássa a kapitalizmus sírját. Természetesen nem a FB fogja megbuktatni a tőkés rendet, de a közösségépítési mechanizmus, technológia megteremtésével fegyvert ad a munkásosztály kezébe."

hahahaJJ
Mondjuk tőkés oldalon sem maradt túl sok ütős érv a rendszer védelmében.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
volt már?
http://tarfor.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=433%3Aa-devizaalapu-hitelezes-jogtalansaga&catid=17%3Apolitika&Itemid=2JC6
nyíltan kommunista oldalon a bankokról cikket olvasni olyan, mintha a kuruc.info-n keresnél egy hiteles szociológiai elemzést a magyarországi romahelyzetről

az egyik szerkesztő kommentje egy másik oldalon: "A Facebook is csak ássa, ássa a kapitalizmus sírját. Természetesen nem a FB fogja megbuktatni a tőkés rendet, de a közösségépítési mechanizmus, technológia megteremtésével fegyvert ad a munkásosztály kezébe."

hahaha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
volt már?
http://tarfor.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=433%3Aa-devizaalapu-hitelezes-jogtalansaga&catid=17%3Apolitika&Itemid=2
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
meg mert én Szegedre járok, de ez másodlagos.Höri
szegeden is van könyvtárszak? huhh, hát ha én ezt tudom, lehet hogy nem is pestre jelentkezek suliba anno... mindegy, akkor majd add át üdvözletem baráthnénak, biztos ő fogja tartani nálatok is a legszopatósabb tantárgyatJJ
van ám még Pécsen is. az Eltére nem is jelentkeztem 😀Höri
pécset meg debrecent vágtam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na a nagy találkozás a hörivel a könyvtárszakon egyelőre elmarad, mert hivatalosan is passzív vagyok erre a félévre 😊JJ
meg mert én Szegedre járok, de ez másodlagos.Höri
szegeden is van könyvtárszak? huhh, hát ha én ezt tudom, lehet hogy nem is pestre jelentkezek suliba anno... mindegy, akkor majd add át üdvözletem baráthnénak, biztos ő fogja tartani nálatok is a legszopatósabb tantárgyatJJ
van ám még Pécsen is. az Eltére nem is jelentkeztem 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
na a nagy találkozás a hörivel a könyvtárszakon egyelőre elmarad, mert hivatalosan is passzív vagyok erre a félévre 😊JJ
meg mert én Szegedre járok, de ez másodlagos.Höri
szegeden is van könyvtárszak? huhh, hát ha én ezt tudom, lehet hogy nem is pestre jelentkezek suliba anno... mindegy, akkor majd add át üdvözletem baráthnénak, biztos ő fogja tartani nálatok is a legszopatósabb tantárgyat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na a nagy találkozás a hörivel a könyvtárszakon egyelőre elmarad, mert hivatalosan is passzív vagyok erre a félévre 😊JJ
meg mert én Szegedre járok, de ez másodlagos.