OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
BL-esre 2 Verzsiön mivel még nincs topic ezért ide nyomom
Eredeti:
Sig méret:
Ilyen koncepció kell, vagy színesebb, vidámabb? Esetleg a méretre valami tanács?Laki
a méreteket és a "győztes" kilétét döntsétek el ti 😊 szerintem a lényeg, hogy legyen kifejező, ennél ez nem biztos, hogy fennáll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1. az ESPN a kő-papír-olló vb-t is közvetíti, ezért nem fogom a sportok közé sorolni a pókertJJ
Neked nem kell oda sorolnod, attól még az.
Persze akármit csinálhatsz, arról írsz, amiről akarsz, de komolytalan egy olyan sportkalendár amiben nincs benne a WSOP.
Valamint melyik kő-papír-olló versenynek van 50 milás összdíjazása (ez csak a WSOP Main Event), és kap a győztes 10 milát? És melyiket követnek több százmillióan live?Sobri Jóska
Ennyi erővel a legyen ön is milliomos is sport.... 😛
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
A két kutya fejes amerikai csatornát lehet valahol fogni neten? 😊
Ez: http://www.razorandtie.com/thewhip/mtv2.jpg

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
1. az ESPN a kő-papír-olló vb-t is közvetíti, ezért nem fogom a sportok közé sorolni a pókertJJ
Neked nem kell oda sorolnod, attól még az.
Persze akármit csinálhatsz, arról írsz, amiről akarsz, de komolytalan egy olyan sportkalendár amiben nincs benne a WSOP.
Valamint melyik kő-papír-olló versenynek van 50 milás összdíjazása (ez csak a WSOP Main Event), és kap a győztes 10 milát? És melyiket követnek több százmillióan live?Sobri Jóska
és a "main event" mikor van és hogy van?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
1. az ESPN a kő-papír-olló vb-t is közvetíti, ezért nem fogom a sportok közé sorolni a pókertJJ
Neked nem kell oda sorolnod, attól még az.
Persze akármit csinálhatsz, arról írsz, amiről akarsz, de komolytalan egy olyan sportkalendár amiben nincs benne a WSOP.
Valamint melyik kő-papír-olló versenynek van 50 milás összdíjazása (ez csak a WSOP Main Event), és kap a győztes 10 milát? És melyiket követnek több százmillióan live?

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
BL-esre 2 Verzsiön mivel még nincs topic ezért ide nyomom
Eredeti:
Sig méret:
Ilyen koncepció kell, vagy színesebb, vidámabb? Esetleg a méretre valami tanács?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Nathan's Hot Dog Eating Contest- azaz a július 4.ei hotdog evő verseny 😀braxa88
ez majd a másik eresztésbe 😊



kösz előre a műveket, sok sikert hozzá :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Igaz, főnök 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak beszéljük meg sztem, hogy ki mit csinál. Ergo sztem legyen egy ilyen válogatós topic is ahova beírhatja mindenki, hogy mit vállalna. 😊Laki
nem kell neki külön topik, elég ha az első hsz-be ír valaki listát, és azt lehet szerkeszteni.
Rata meg alapból mod, tehát bármit át tud szerkeszteni

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Valahogy így gondoltam én is. Bár nem gondolom, hogy JJ-t zavarná ha valamelyik témából több kép is lenne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Csak beszéljük meg sztem, hogy ki mit csinál. Ergo sztem legyen egy ilyen válogatós topic is ahova beírhatja mindenki, hogy mit vállalna. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem jó lenne egy topik neki az aláírások között. Így oda lehetne berakni a kész műveket. Akár kiemelt is lehetne.Matthew99
Egyetértek...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Szerintem jó lenne egy topik neki az aláírások között. Így oda lehetne berakni a kész műveket. Akár kiemelt is lehetne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nathan's Hot Dog Eating Contest- azaz a július 4.ei hotdog evő verseny 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ha erről van szó, beállok szívesen és is a dologba 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Mindegyikhez szeretnél egy-egy aláírást?Matthew99
nem tudom hol és hogyan tudnám majd publikálni, de szerintem hasznos, figyelemfelkeltő tájékoztató lehetne, az aláírások (vagy bármi más, amit kitaláltok) meg csak dobnának az összértékenJJ
Értem. Nem lesz kis munka még ha többen nekiállunk sem. Időbe fog telni azt tuti. De eddig majdnem minden kérés teljesítve lett.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Mindegyikhez szeretnél egy-egy aláírást?Matthew99
nem tudom hol és hogyan tudnám majd publikálni, de szerintem hasznos, figyelemfelkeltő tájékoztató lehetne, az aláírások (vagy bármi más, amit kitaláltok) meg csak dobnának az összértéken


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Wallpaper & sig?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Mindegyikhez szeretnél egy-egy aláírást?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
sportról beszélgetünk, én szégyellem magam mindenki helyett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyugtass meg JJ, hogy ez valami iskolai feladat és nem önerőből álltál neki modoroskodni 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Masters Tournament
Ryder Cup (2 évente)
Kentucky Derby
Epsom Derby
Indy 500
Wimbledon, férfi döntő
BL-döntő
Soccer vb-döntő (4 évente)
Super Bowl
Rose Bowl
Monaco GP
AFL Grand Final
Tour de France
Challenge Cup döntő
NBA Finals
Stanley Cup
MLB World Series
The Ashes (2 évente)
Le Mans-i 24 órás autóverseny
The America's Cup (3-4 évente)
Weltklasse Zürich
Vasaloppet
Hawaii Ironman
X Games
The Boat Race - Oxford vs. Cambrige
Vierschanzentournee
WSOP November Nine

+ Nyári és Téli Olimpia (4-4 évente)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elég jó kis lista állt szerintem össze, a hét második felében meg is csinálom, persze addig bővülhet még
vállalkozókedvű kreatívok jelentkezését pedig várom, örömmel vennék pl. mindegyikhez egy-egy aláírást vagy bármilyen ötletes dizájnt

Igor tippjei különösen tetszettek, ha egyszer majd kész leszek, akkor talán nekiállok az olyan különlegességeket összeszedni, mint az említett Il Palio, kiegészíve a Tomatinához hasonló fesztiválokkal 😊JJ
Akkor mond, hogy mihez mi készüljön...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
elég jó kis lista állt szerintem össze, a hét második felében meg is csinálom, persze addig bővülhet még
vállalkozókedvű kreatívok jelentkezését pedig várom, örömmel vennék pl. mindegyikhez egy-egy aláírást vagy bármilyen ötletes dizájnt

Igor tippjei különösen tetszettek, ha egyszer majd kész leszek, akkor talán nekiállok az olyan különlegességeket összeszedni, mint az említett Il Palio, kiegészíve a Tomatinához hasonló fesztiválokkal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Már a télit is kiveheted, érdekel vagy 12 országot, boooo 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)