OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
soccer eb, copa america, afrika kupa? talán még klub-vbDivat
ez komoly? az El Clásico-t is kihagyom, mert akkor meg kellene említenem vagy 40 NCAA rivalizálást, ráadásul Real-Barcából minimum kettő van egy évben, ez is kizáró ok

afrika kupát egy Kentucky Derby-vel egy lapon emlegetni maga a szentségtörés, a Daytona 500-n gondolkoztam még, de az Indy 500 nagyobb múltra tekint vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
soccer eb, copa america, afrika kupa? talán még klub-vbDivat
Ezek miért vetekednének a FIFA VB-vel?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
soccer eb, copa america, afrika kupa? talán még klub-vb

ha már snooker, akkor én a curling vb-t is belevenném.

|
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
4sánc? bár nem vagyok oda a sportért, de azért az is jelentős esemény.
Amúgy Alpesi síelést szívesen látnék a listán, de te ítéled meg minek van ott a helye és minek nincs

szerk: snooker+1Black_Adder
Jaja, nem jutott eszembe, de a négysánc tényleg jó ötlet. Alpesí síből pedig tényleg beférne Kitzbühel szerintem.Schleck
Wengen vagy Kitzbühel között nem tudok dönteni, de valamelyik mindenképpen beférne szvsz

Valami küzdősport sztem beférne még, mondjuk a WrestlemaniaPredatorAbsolute
SPORTról volt szó 😛

Nascar idénnyitó daytonai futama is sztem illeszkedne ide, talán a planicai sírepülő verseny, Sydney-Hobart, Poker vb, ElClassico talánHabi
El Clásico!!! Légyszi tanuljátok már meg. Ja és ide semmi esetre se.
Poker vb szintén nem sport ahogy a WWE-se.
Nascar beférhetne, csak akkor lassan túlsúlyba kerülnének a motorsporok. De szvsz daytona>indy500

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wrestlemania nem sportesemény. Szórakoztató műsör az egész WWE.
több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Valami küzdősport sztem beférne még, mondjuk a Wrestlemania, és még valami MotoGP futam.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nascar idénnyitó daytonai futama is sztem illeszkedne ide, talán a planicai sírepülő verseny, Sydney-Hobart, Poker vb, ElClassico talán


JT Daniels fan
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Én még a Tour de Ski-t javaslom. Bár az csak az északi országokban nézett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ami még beugrott.. ebből mondjuk az első kettőt, esetleg hármat javaslom 😊

-Iditarod
-Hawaii Ironman
-Vasaloppet
-Il Palio/Palio di Siena
-pamplonai bikafuttatás
-X-games
-Koshien

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rögbiből pedig a World Cup (4 évente), vagy a Six Nations meccsek közül valamelyik inkább, talán Angol-Francia? Bár ez nehéz kérdés..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
IPL Final, a világ egyik legnagyobb nézettségű sporteseménye és az El Clásico, mintegy szimbolizálva a klasszikus soccer rivalizálásokat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én a darts VB döntőjét is belevenném. Hatalmas show, király hangulat. És sok országban nagyon népszerű.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Alpesiből sztem a Wengeni abfahrt (lesiklás) a csúcs.. mégha Kitz "történelmibb" is, a Lauberhorn-on is rendeznek versenyt a 30-as évek óts.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
eseményekre vagyok kíváncsi, nem sportokra
szívem szerint a mai lacrosse NCAA-döntőt is hozzávenném, de most az "ikonikus" sporteseményeket szeretném összeszedni
a darts vb-döntőt is beleírnám, csak nem érzem kihagyhatatlannak, a snooker vagy a négysánc esélyes a beválogatásra 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
4sánc? bár nem vagyok oda a sportért, de azért az is jelentős esemény.
Amúgy Alpesi síelést szívesen látnék a listán, de te ítéled meg minek van ott a helye és minek nincs

szerk: snooker+1Black_Adder
Jaja, nem jutott eszembe, de a négysánc tényleg jó ötlet. Alpesí síből pedig tényleg beférne Kitzbühel szerintem.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
4sánc? bár nem vagyok oda a sportért, de azért az is jelentős esemény.
Amúgy Alpesi síelést szívesen látnék a listán, de te ítéled meg minek van ott a helye és minek nincs

szerk: snooker+1

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Snooker VB döntő? 😛
vagy csak nálam van elől a fontossági rangsorban? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
a Weltklasse jó tipp, a Tournál kompromisszumot kellett találnom, de akkor melléírom még a királyetapot is (noha ennek megítélése szubjektív)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyébként a Touron miért az utolsó szakasz? Annak a sportértéke nem túl nagy számomra.Schleck
+1

Az utolsó szakasz onnan simán lehagyható. Az America Kupánál meg inkább a (3-4 évente) megjelölés a helyes, mert gyakran változik a versenykiírás függvényében.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Atlétika VB? Vagy esetleg, ha nem akarsz vb-t, akkor a zürichi Weltklasse, mint az év legnagyobb egynapos versenye. Egyébként a Touron miért az utolsó szakasz? Annak a sportértéke nem túl nagy számomra.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
csinálni akarok egy sportnaptárat, mert sehol nem találtam ehhez hasonlót
tehát a világ legnagyobb és legnépszerűbb sporteseményeit gyűjteném össze, de tényleg minden sportágnak csak a krémjét, rövid ismertetőkkel, és aktuális dátumokkal (természetesen a tradíciók nyomnak a legtöbbet a latba)

ezeket szedtem össze, kihagytam valamit?

Masters Tournament
Ryder Cup (2 évente)
Kentucky Derby
Epsom Derby
Indy 500
Wimbledon, férfi döntő
BL-döntő
Soccer vb-döntő (4 évente)
Super Bowl
Rose Bowl
Monaco GP
AFL Grand Final
Tour de France
Challenge Cup döntő
NBA Finals
Stanley Cup
MLB World Series
The Ashes (2 évente)
Le Mans-i 24 órás autóverseny
The America's Cup (3-4 évente)
Weltklasse Zürich
Vasaloppet
Hawaii Ironman
X Games
The Boat Race - Oxford vs. Cambrige
Vierschanzentournee
WSOP November Nine
+ Nyári és Téli Olimpia (4-4 évente)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Szerencsétlen gyerekek karrierje ezzel egy életre le van írva. Elég ha az állásinterjún megkérdezik, hogy hova járt iskolába és mire kimondja már el is van könyvelve szellemi fogyatékosnak. Hát nem irigylem a pecsétkészítőt..." 😂 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez voltmár? 😀

A suli, minek rövid neve: BKMÖIÓÁIEKSSZKEGYMIEPSZNVTGYSZIKÓÁIKSSZKEPSZGYSZI...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://hvg.hu/itthon/20110529_madl_ferenc_halalozas

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Alkoholbúcsúztató ivászat. 😕

http://majomszotyi.blog.hu/2011/05/28/szabotazs_4

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom