NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
JJ, az osztón se múlik. Az olyan mint egy gép, nem tudja mit oszt.
És ha beleásnád magad a témába rájönnél, hogy a póker maximális controll, de nem leosztást, 1 partit kell nézni, hanem komplett tourokat, sessionoket.
Nézz oktatóvideót, ahol elmondják mi miért történik, és ne "közvetítést", ahol csak az érdekesebb, döntő partik vannak.
Obrestadt "laboratóriumi körülmények között" nyert 180 fős (online) versenyt úgy, hogy nem látta a saját lapjait végig. Ez is fent van valahol a neten. Vagyis minden döntése helyes volt, teljesen függetlenül a lapjaitól.
Ezen érdemes elgondolkodni.

És várok egy definíciót arra nézve, hogy mi a sport.Sobri Jóska
sőt, Gus Hansen 2007-ben az Aussie Millions versenyt nyerte meg így, "Nyílt lapokkal" című a könyve meg is van 😊 (csak hogy ne vádolj tudatlansággal)

Nekem az a sport, ahol úgy küzdesz meg egyedül vagy csapatban ellenfeled vagy ellenfeleid ellen, hogy cselekedeteid minden századmásodpercét te kontrollálod. Nem szituációs gyakorlat adott helyzetekre reagálva
Lehet ez nincs így, de ez az ÉN definíciómJJ
Tévedés.
Ő minden lapját látta, és fel is írta, így született a könyve. 😊

Akkor a F1 nem sport, hiszen eshet az eső?
Vagy mivel le tudod reagálni a változást mégis sport?
Mert akkor a póker is, hiszen ott is bedobhatod a lapod, ha jön egy scairy card, stb.

Vagy ha egy qb vakoldalról kap egy sacket? Azt ő hogy kontrollálta?
Vagy ha egy kerékpárost egy néző az Alpe d'Huezen kiszed a nyeregből?
Vagy ha egy gyaloglót felborítanak az olimpián, és emiatt veszít?
Sőt, a te definíciód szerint egy szakácsverseny sport, vagy egy drámaíró verseny.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sobri, ha 8:1-es chiphátrányban kezdem a HU-t mondjuk, és 6 handet nyerek sorozatban, és mindenhol domináns underdog vagyok (short stackként bármivel bemegyek, aztán ikszközelben meg betolom kétszer a KK-t, Iveynak mondjuk meg AA van kétszer) - akkor az mák. Ilyen esetben én is meg tudom verni Iveyt.. viszont kevés más sportot tudok mondani, ahol elit játékost akárt megfingatni is megtudnék... nemhogy megverni.

A pókerben igenis van szerencse, főleg a cooler partikban.. és ezért van az, hogy az utóbbi 10 évben, amióta több ezren vesznek részt, egyetlen nagy név sem nyerte meg a main eventet.
És ez épp azért van, mert itt egy viszonylag kis számú, véges számú leosztásról van szó, amit játszol egy torna alatt.. ha 30 év, több százezer partiját nézzük, persze hogy mindenem elnyeri Ivey.
De lehet, hogy main eventet előbb fogok nyerni én, mint ő.

Ekkora szintű mázli-faktor nincs a sakkban, röplabdában vagy a többi sport legnagyobb részében... sőt igazából nem is tudok más sportot mondani, ahol van ekkora szerepe a szerencsének. Bowling talán, hogy kapsz-e 7-10 splitet.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
JJ, az osztón se múlik. Az olyan mint egy gép, nem tudja mit oszt.
És ha beleásnád magad a témába rájönnél, hogy a póker maximális controll, de nem leosztást, 1 partit kell nézni, hanem komplett tourokat, sessionoket.
Nézz oktatóvideót, ahol elmondják mi miért történik, és ne "közvetítést", ahol csak az érdekesebb, döntő partik vannak.
Obrestadt "laboratóriumi körülmények között" nyert 180 fős (online) versenyt úgy, hogy nem látta a saját lapjait végig. Ez is fent van valahol a neten. Vagyis minden döntése helyes volt, teljesen függetlenül a lapjaitól.
Ezen érdemes elgondolkodni.

És várok egy definíciót arra nézve, hogy mi a sport.Sobri Jóska
sőt, Gus Hansen 2007-ben az Aussie Millions versenyt nyerte meg így, "Nyílt lapokkal" című a könyve meg is van 😊 (csak hogy ne vádolj tudatlansággal)

Nekem az a sport, ahol úgy küzdesz meg egyedül vagy csapatban ellenfeled vagy ellenfeleid ellen, hogy cselekedeteid minden századmásodpercét te kontrollálod. Nem szituációs gyakorlat adott helyzetekre reagálva
Lehet ez nincs így, de ez az ÉN definícióm


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Komolytalan vagy.
Bebizonyíthatnád az igazadat, de nem látom, hogy jelentkeztél volna a bowlponthu klubba. Nálam nyitva, várlak, de csak itt arcoskodsz.
Persze, hogy velem nem vitázol, mert állítasz egy ordas faszságot, és amikor visszakenik rád, hogy ez mekkora egy blődség, akkor valóban kurva nehéz bármit is mondani.
Ez póker, amit pikk-pakk be lehet bizonyítani, nem valami elvont téma, ami csak szófosás.
Azon lehet szófosni, hogy sport e vagy sem, van aki szerint a sakk se az, nagyfaterod szerint meg az amerikai foci sem, de azt mondani, hogy olyan, mint a rulett, és a szerencse dominál benne akkora blődség, amit véletlenül nem is lehet mondani.
Természetesen a pókerhez is kell szerencse, mint ahogy az életben mindenhez. Nem mindegy, hogy mikor vagy hol, kivel találkozol, megsérülsz e, ihletett formában vagy e, és még sorolhatnám.
De a póker csak a beszűkült, felületes szemlélő szerint szól a szerencséről, mert leragad egy leosztásnál, míg egy versnyen van többszáz, de egy időben az ember 6-8 versenyt tol, vagyis egy este alatt, átlagos napon tol több ezer leosztást, ami kiküszöböli a szerencsét.
Az amerikai fociban több a szerencse, mint a versenypókerben.
Ugyanis hosszabbításban pénzfeldobásban dől el ki kezdi a támadást, míg pókerben ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kötelezően sosem kerülsz.Sobri Jóska
Te vagy a komolytalan. Rohadtul nem érdekel a póker, a haverokkal sem pókerezek, veled miért kéne tennem?
Nyilván pókereznem kell veled ahhoz hogy lehessen véleményem róla.

"Az amerikai focihoz több szerencse kell mint a versenypókerhez."
És én vagyok a komolytalan... Szerintem ezt most fejezzük be!
Példa: Mi dönti el hogy milyen lap jön pl. a flopban? Ha nem a szerencse akkor ki?
Lehet jönni hogy ekkora pókeres vagy meg akkora, és én meghátrálok a vitától. Akkor legyen így. értelmetlen dolgokról nem fogok vitatkozni. Tudom hogy te szoktál, de nekem nem a kenyerem. Köszönöm a megértésedet 😊


Egyébként Senki sem mondta hogy CSAK a szerencse dönt, vagy a szerencse DOMINÁL. örülnék ha észrevennéd. Részemről a téma befejezve, mert veled nem lehet dűlőre jutni, se itt, se máshol.eaglesmcnabb
Gondoltam, hogy nem jössz, van akinek csak a szájkarate az erőssége...
Azt, hogy milyen lap jön a flopban a matematika dönti el.
Mivel nem egyetlen leosztást játszol csak.
Ezért ha van mondjuk egy pár a kezedben, akkor 12%, hogy setet flopolsz. Mindig 12%, bármi a flop.
Ha van egy JJ pár a kezedben, akkor 50%, hogy lesz a flopon nagyobb lap (vagyis A, K, vagy Q). Mindig 50%.
És még ezernyi egyéb infó.
Amihez pl a potba rakott chipmennyiséget tudod arányítani. Ha jól arányítod nyersz, ha rosszl vesztesz.
Nem egy leosztásban, hanem több ezerben.
Mert egy leosztásban ugye ha 55 van a kezedben vagy lesz 5-ös a flopban, vagy nem.
De 100000 leosztásban pont 12000szer lesz.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ha kapok egy ász párt kézbe és kijön még 2 ász a flopba 10x akkor 10ből 10szer én nyerek, ugy h csak hobbiszinten tudok pokerezni. Ez az ami a pókerben szerencse...Duff
Nem feltétlenül, mert KdQd ellen AdAsTdJd2x boardon nem nyersz.
Valamint több százezer leosztást lejátszottam, de AA-ra flop pókerem sosem volt, mégis elvoltam igencsak profitábilisan enélkül is.
Ennyit a szerencséről.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
JJ, az osztón se múlik. Az olyan mint egy gép, nem tudja mit oszt.
És ha beleásnád magad a témába rájönnél, hogy a póker maximális controll, de nem leosztást, 1 partit kell nézni, hanem komplett tourokat, sessionoket.
Nézz oktatóvideót, ahol elmondják mi miért történik, és ne "közvetítést", ahol csak az érdekesebb, döntő partik vannak.
Obrestadt "laboratóriumi körülmények között" nyert 180 fős (online) versenyt úgy, hogy nem látta a saját lapjait végig. Ez is fent van valahol a neten. Vagyis minden döntése helyes volt, teljesen függetlenül a lapjaitól.
Ezen érdemes elgondolkodni.

És várok egy definíciót arra nézve, hogy mi a sport.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Ha kapok egy ász párt kézbe és kijön még 2 ász a flopba 10x akkor 10ből 10szer én nyerek, ugy h csak hobbiszinten tudok pokerezni. Ez az ami a pókerben szerencse...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Komolytalan vagy.
Bebizonyíthatnád az igazadat, de nem látom, hogy jelentkeztél volna a bowlponthu klubba. Nálam nyitva, várlak, de csak itt arcoskodsz.
Persze, hogy velem nem vitázol, mert állítasz egy ordas faszságot, és amikor visszakenik rád, hogy ez mekkora egy blődség, akkor valóban kurva nehéz bármit is mondani.
Ez póker, amit pikk-pakk be lehet bizonyítani, nem valami elvont téma, ami csak szófosás.
Azon lehet szófosni, hogy sport e vagy sem, van aki szerint a sakk se az, nagyfaterod szerint meg az amerikai foci sem, de azt mondani, hogy olyan, mint a rulett, és a szerencse dominál benne akkora blődség, amit véletlenül nem is lehet mondani.
Természetesen a pókerhez is kell szerencse, mint ahogy az életben mindenhez. Nem mindegy, hogy mikor vagy hol, kivel találkozol, megsérülsz e, ihletett formában vagy e, és még sorolhatnám.
De a póker csak a beszűkült, felületes szemlélő szerint szól a szerencséről, mert leragad egy leosztásnál, míg egy versnyen van többszáz, de egy időben az ember 6-8 versenyt tol, vagyis egy este alatt, átlagos napon tol több ezer leosztást, ami kiküszöböli a szerencsét.
Az amerikai fociban több a szerencse, mint a versenypókerben.
Ugyanis hosszabbításban pénzfeldobásban dől el ki kezdi a támadást, míg pókerben ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kötelezően sosem kerülsz.Sobri Jóska
Te vagy a komolytalan. Rohadtul nem érdekel a póker, a haverokkal sem pókerezek, veled miért kéne tennem?
Nyilván pókereznem kell veled ahhoz hogy lehessen véleményem róla.

"Az amerikai focihoz több szerencse kell mint a versenypókerhez."
És én vagyok a komolytalan... Szerintem ezt most fejezzük be!
Példa: Mi dönti el hogy milyen lap jön pl. a flopban? Ha nem a szerencse akkor ki?
Lehet jönni hogy ekkora pókeres vagy meg akkora, és én meghátrálok a vitától. Akkor legyen így. értelmetlen dolgokról nem fogok vitatkozni. Tudom hogy te szoktál, de nekem nem a kenyerem. Köszönöm a megértésedet 😊


Egyébként Senki sem mondta hogy CSAK a szerencse dönt, vagy a szerencse DOMINÁL. örülnék ha észrevennéd. Részemről a téma befejezve, mert veled nem lehet dűlőre jutni, se itt, se máshol.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a póker azért nem sport, mert a szerencse akár a végső kimenetelt is eldöntheti
vegyük csak a November Nine-t; ketten maradtak, bent az asztalon több millió dollár, és pont úgy alakul hogy a river előtt mindketten all-int mondanak, és matematikailag 50%-ig esélyük van, hogy jó lappal nyerjenek
ez esetben a vakszerencsén múlik, hogy x vagy y nyer, nem az adott játékos mentális felkészülésén, erején, pontosságán, stb.

én elfogadom, hogy vannak komoly pókeresemények, melyeket érdemes megnézni, de a póker nem sport, ezen ugyanúgy nem lenne szabad vitatkozni, minthogy a sakk annak tekinthető-eJJ
Tévedsz.
Te ezt látod. Mert felkészületlen vagy.
Amikor mondjuk 50-50-re beteszed a pénzed, akkor ez nem kötelező. Akkor teszed be, ha mondjuk takarod a másikat, és vállalható a kockázat. Egy jó játékos egál stacknél nem fog 50-50-et játszani, ha van edge a másikon postflop játékban.
De ez kábé olyan, mintha egy vakot győzködnék a színek közti különbségről.
Ha nekem, aki éveket foglalkoztam magas szinten a pókerrel nem hiszed el, hogy köze nincs a szerencséhez (vagyis nem jobban, mint bárminek az életben), akkor erről nem tehetek.
És szeretnék egy egzakt definíciót arra nézve, hogy mi a sport. Akkor kiderül, hogy a póker vagy a sakk annak számít e.
Ezen lehet vitázni, ez egy téma.
De egy teljesen másik, hogy van e benne szerepe a szerencsének. Rengeteg oldalon részletesen leírták már miért nincs, és sehol nem láttam részletesen leírva, megindokova, hogy miért lenne az. csak laikusoktól, akik azt se tudják mi egy 4bet range, egy egyszerű float, mekkora stackkel lehet hatékonyan restealelni, stb.
Így aki azt szajkózza, hogy a póker szerencse bármi (sport, játék, hobbi, munka, indiferens), annak simán be tudom bizonyítani, hogy nem az.Sobri Jóska
a sakkban minden egyes lépésedet te irányítod, labdarúgásban te döntöd el hova helyezkedsz, mit művelsz a labdával, lacrosse-ban csak és kizárólag a te technikádon áll vagy bukik, hogy gólt tudsz-e szerezni
pókerben magát a parti egészét nézve alakíthatod azt kényed-kedved szerint, de hogy a következő lap mi lesz, az csak egy "külsős" személyen, az osztón múlik

de hozzáteszem, hogy én control freak vagyok és olyan szinten ellenszenves a póker irányába, hogy véleményem nem releváns a témában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
És aki szerint a szerencse dominál a pókerben annak szívesen mondok pár(száz) nicket, amelyek mögött online pro-k vannak, lehet nézegtni a statjaikat az OPR-en, vagy a sharkscope-on, és lehet csodálkozni, hogy évek óta, egyenletesen hónapról hónapra szerencsések.
És szintén írhatok jópár fish nicket, akik évek óta, egyenletesen hónapról hónapra csak veszítenek, veszítenek.
Valamint tudok olyan nickeket is mutatni, akik mondjuk 2 éven át veszítettek, szerencsétlenek voltak, aztán részt vettek több coachingon, magyarul megtanultak pókerezni, és azóta egyenletesen hónapról hónapra szerencsések.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
a póker azért nem sport, mert a szerencse akár a végső kimenetelt is eldöntheti
vegyük csak a November Nine-t; ketten maradtak, bent az asztalon több millió dollár, és pont úgy alakul hogy a river előtt mindketten all-int mondanak, és matematikailag 50%-ig esélyük van, hogy jó lappal nyerjenek
ez esetben a vakszerencsén múlik, hogy x vagy y nyer, nem az adott játékos mentális felkészülésén, erején, pontosságán, stb.

én elfogadom, hogy vannak komoly pókeresemények, melyeket érdemes megnézni, de a póker nem sport, ezen ugyanúgy nem lenne szabad vitatkozni, minthogy a sakk annak tekinthető-eJJ
Tévedsz.
Te ezt látod. Mert felkészületlen vagy.
Amikor mondjuk 50-50-re beteszed a pénzed, akkor ez nem kötelező. Akkor teszed be, ha mondjuk takarod a másikat, és vállalható a kockázat. Egy jó játékos egál stacknél nem fog 50-50-et játszani, ha van edge a másikon postflop játékban.
De ez kábé olyan, mintha egy vakot győzködnék a színek közti különbségről.
Ha nekem, aki éveket foglalkoztam magas szinten a pókerrel nem hiszed el, hogy köze nincs a szerencséhez (vagyis nem jobban, mint bárminek az életben), akkor erről nem tehetek.
És szeretnék egy egzakt definíciót arra nézve, hogy mi a sport. Akkor kiderül, hogy a póker vagy a sakk annak számít e.
Ezen lehet vitázni, ez egy téma.
De egy teljesen másik, hogy van e benne szerepe a szerencsének. Rengeteg oldalon részletesen leírták már miért nincs, és sehol nem láttam részletesen leírva, megindokova, hogy miért lenne az. csak laikusoktól, akik azt se tudják mi egy 4bet range, egy egyszerű float, mekkora stackkel lehet hatékonyan restealelni, stb.
Így aki azt szajkózza, hogy a póker szerencse bármi (sport, játék, hobbi, munka, indiferens), annak simán be tudom bizonyítani, hogy nem az.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Komolytalan vagy.
Bebizonyíthatnád az igazadat, de nem látom, hogy jelentkeztél volna a bowlponthu klubba. Nálam nyitva, várlak, de csak itt arcoskodsz.
Persze, hogy velem nem vitázol, mert állítasz egy ordas faszságot, és amikor visszakenik rád, hogy ez mekkora egy blődség, akkor valóban kurva nehéz bármit is mondani.
Ez póker, amit pikk-pakk be lehet bizonyítani, nem valami elvont téma, ami csak szófosás.
Azon lehet szófosni, hogy sport e vagy sem, van aki szerint a sakk se az, nagyfaterod szerint meg az amerikai foci sem, de azt mondani, hogy olyan, mint a rulett, és a szerencse dominál benne akkora blődség, amit véletlenül nem is lehet mondani.
Természetesen a pókerhez is kell szerencse, mint ahogy az életben mindenhez. Nem mindegy, hogy mikor vagy hol, kivel találkozol, megsérülsz e, ihletett formában vagy e, és még sorolhatnám.
De a póker csak a beszűkült, felületes szemlélő szerint szól a szerencséről, mert leragad egy leosztásnál, míg egy versnyen van többszáz, de egy időben az ember 6-8 versenyt tol, vagyis egy este alatt, átlagos napon tol több ezer leosztást, ami kiküszöböli a szerencsét.
Az amerikai fociban több a szerencse, mint a versenypókerben.
Ugyanis hosszabbításban pénzfeldobásban dől el ki kezdi a támadást, míg pókerben ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kötelezően sosem kerülsz.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
a póker azért nem sport, mert a szerencse akár a végső kimenetelt is eldöntheti
vegyük csak a November Nine-t; ketten maradtak, bent az asztalon több millió dollár, és pont úgy alakul hogy a river előtt mindketten all-int mondanak, és matematikailag 50%-ig esélyük van, hogy jó lappal nyerjenek
ez esetben a vakszerencsén múlik, hogy x vagy y nyer, nem az adott játékos mentális felkészülésén, erején, pontosságán, stb.

én elfogadom, hogy vannak komoly pókeresemények, melyeket érdemes megnézni, de a póker nem sport, ezen ugyanúgy nem lenne szabad vitatkozni, minthogy a sakk annak tekinthető-eJJ
Miért nem fogok én sohasem ilyen szépen fogalmazni? :/
mindegy sikerült összegezned a lényeget. Köszönöm.

+1

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a póker azért nem sport, mert a szerencse akár a végső kimenetelt is eldöntheti
vegyük csak a November Nine-t; ketten maradtak, bent az asztalon több millió dollár, és pont úgy alakul hogy a river előtt mindketten all-int mondanak, és matematikailag 50%-ig esélyük van, hogy jó lappal nyerjenek
ez esetben a vakszerencsén múlik, hogy x vagy y nyer, nem az adott játékos mentális felkészülésén, erején, pontosságán, stb.

én elfogadom, hogy vannak komoly pókeresemények, melyeket érdemes megnézni, de a póker nem sport, ezen ugyanúgy nem lenne szabad vitatkozni, minthogy a sakk annak tekinthető-e


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem fogok tovább vitázni. Ha szerinted nem kell a pókerhez szerencse akkor legyen úgy...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Szerinted pókerben kit kell legyőzz?
Ott is csak az ellenfeled.
Nézz egy headsupot.
Van rengeteg leosztás, ugyananyniszor lesz mindkettőnknek AA is, 72o is.
ugyanannyi coller parti lesz, mint ahányszor nálad 58, nálam 59, nálad A4, nálam AT, és még sorolhatnám.
Az nyer, aki ugyanabból a többet hozza ki.
Rettentőn el vagy tévedve, de én bent vagyok a ps-en, várlak, hogy gyere, és be is bizonyíthatod az igazadat.
Ez azért egy jó vita, mert el lehet pikk-pakk dönteni, nem kell a végtelenségig érvelgetni.
Regisztrálj a klubba, játszunk, nyerj. vagy ne veszíts, akkor is te nyersz, ahogy ígértem.
És ne feledd, teniszben se kell hozni minden game-t, vannak setek, meccsek, ugyanígy pókerben is.
Nem kell minden leosztást megnyernem, se neked, elég ha a meccset megnyered/em. Gyere.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Hozzál fél milát, játszunk 10 headsupot.
Ha szerencsejáték 5-5ször fogunk nyerni.
Ha te nyersz 6szor vagy többször, adok még fél milát.
Ha én nyerek 6 vagy többször, akkor buktad a pénzed.
De ha a 10 kevés, lehet 20 vagy bármennyi.
Sőt, belépsz a bowl.hu-s klubba a pokerstarson, és akár egy nap alatt letolhatunk 200-at is.
Azt is vállalom, hogy ha csak 110-et nyerek, az is olyan, mintha te nyertél volna.
Vállalod, vagy csak írogatod a sztereotip hülyeségeket?Sobri Jóska
Igen magas a szerencsefaktor. Az összes többi sport a felkészültségtől, az erőtől, és a gyakorlástól függ. Lehetsz bármennyire felkészült pókerjátékos, a szerencsefaktor mindig igen nagy tényező marad.
Aki ezt nem veszi észre (főleg úgy hogy gyakorlott pókerjátékos) az ne hülyézze le a másik gondolatát.

a te felvetésed alapján...
tudod mit? kiállok ellened 10 szer 5 km-es futóversenyre. vállalom hogy 10-ből 10-er legyőzlek.
te vállalod hogy 10-ből 10 leosztásból elversz pókerben? Gondolom nem. Pedig sokkal jobb játékos vagy mint én.

Nagyapámnak van egy teóriája egyébként... miszerint egy sport akkor sport ha ott van az olimpián. 😀eaglesmcnabb
Igen, kiállok ellened, és 10ből 10szer megverlek, egy 1000bb deep fl holdem headsup sng-ben.
Egyébként pont annyi a szerencsefaktor a pókerben, mint mondjuk az olimpiai boxban, ahol nincs kiemelés, és kaphatsz 3 bikaerős boxolót is a döntőig, és 3 harmatgyengét. A lényeg, mindet le kell győzd. De a végén aki nyer, az a bajnok.
Jelentkezz a pokerstarson a bowl.hu klubba, csinálok olyan hu asztalt ahol lejátszhatjuk, a győztes viszi a lét.
(A pókeres topicban részletesen le van írva a jelentkezés menete, ha elakadnál)Sobri Jóska
😂 😂 Na ez a hülyeség! A boxban csak az ellenfelet kell legyőznöd. Ő az egyetlen tényező rajtad kívül. Más tényező nincs. (ha a bunda, vagy a bírói csalás nem tényező).

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nagyapámnak van egy teóriája egyébként... miszerint egy sport akkor sport ha ott van az olimpián. 😀eaglesmcnabb
mond ezt majd pl. az öttusázóinknak, mikor a lobbi miatt elveszik a sportág olimpiai státuszát
JJ
Sajnos a vízilabdának sem sok kell, hogy kivegyék... :/
Sobri: hol írtam hogy CSAK szerencse kérdése? JASEHOL. Értem...eaglesmcnabb
Azt ítad: szerencejáték, mint pl a rulett.
Mivel a rulett CSAK a szerencséről szól, a pókerben pedig SEMMI szerepe a szerecsének hosszútávon, csak nem leosztást kell nézni (mint ahogy fociban sem csak nullára lehet nyerni), így kihátrálhatsz a faszságod mögül, én csak örülök neki.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
A póker szerencsejáték, nem sport.
ennyi erővel a tippmixelés is sport, vagy a rulett és a black jack.eaglesmcnabb
Hozzál fél milát, játszunk 10 headsupot.
Ha szerencsejáték 5-5ször fogunk nyerni.
Ha te nyersz 6szor vagy többször, adok még fél milát.
Ha én nyerek 6 vagy többször, akkor buktad a pénzed.
De ha a 10 kevés, lehet 20 vagy bármennyi.
Sőt, belépsz a bowl.hu-s klubba a pokerstarson, és akár egy nap alatt letolhatunk 200-at is.
Azt is vállalom, hogy ha csak 110-et nyerek, az is olyan, mintha te nyertél volna.
Vállalod, vagy csak írogatod a sztereotip hülyeségeket?Sobri Jóska
Igen magas a szerencsefaktor. Az összes többi sport a felkészültségtől, az erőtől, és a gyakorlástól függ. Lehetsz bármennyire felkészült pókerjátékos, a szerencsefaktor mindig igen nagy tényező marad.
Aki ezt nem veszi észre (főleg úgy hogy gyakorlott pókerjátékos) az ne hülyézze le a másik gondolatát.

a te felvetésed alapján...
tudod mit? kiállok ellened 10 szer 5 km-es futóversenyre. vállalom hogy 10-ből 10-er legyőzlek.
te vállalod hogy 10-ből 10 leosztásból elversz pókerben? Gondolom nem. Pedig sokkal jobb játékos vagy mint én.

Nagyapámnak van egy teóriája egyébként... miszerint egy sport akkor sport ha ott van az olimpián. 😀eaglesmcnabb
Igen, kiállok ellened, és 10ből 10szer megverlek, egy 1000bb deep fl holdem headsup sng-ben.
Egyébként pont annyi a szerencsefaktor a pókerben, mint mondjuk az olimpiai boxban, ahol nincs kiemelés, és kaphatsz 3 bikaerős boxolót is a döntőig, és 3 harmatgyengét. A lényeg, mindet le kell győzd. De a végén aki nyer, az a bajnok.
Jelentkezz a pokerstarson a bowl.hu klubba, csinálok olyan hu asztalt ahol lejátszhatjuk, a győztes viszi a lét.
(A pókeres topicban részletesen le van írva a jelentkezés menete, ha elakadnál)

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nagyapámnak van egy teóriája egyébként... miszerint egy sport akkor sport ha ott van az olimpián. 😀eaglesmcnabb
mond ezt majd pl. az öttusázóinknak, mikor a lobbi miatt elveszik a sportág olimpiai státuszát
JJ
Sajnos a vízilabdának sem sok kell, hogy kivegyék... :/
Sobri: hol írtam hogy CSAK szerencse kérdése? JASEHOL. Értem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Szóval a WSOP az a pókervilágbajnokság, ahol minden évben rengeteg különböző típusú versenyszám van, különböző nevezési díjért.
Idén lesz a 42. WSOP, május 31-én indul, 58 event lesz, itt a teljes menetrend: http://www.pokerakademia.com/hirek/wsop_2011/hivatalos_wsop_2011_menetrend/
Mind az 58 győztes világbajnoknak számít, de természetesen a ME (Main Event, ez egy 10k dolláros nevezési díjú, lassú vakemelkedésű, deepstack freezout torna) bajnoka a "király".
Hazánknak 3 világbajnoka van, Traply péter (belabacsi), Gelencsér Péter (iteopepe88) és a Full Tilt magyar profija Kwaysser Valdemár, alias Luigi.
Tavaly a ME-n az össz pénzdíj majdnem 69 millió dollár volt, a győztes kanadai Duhamel majdnem 9 milát kapott. Idén a pókeres fekete péntek miatt biztos nem lesz annyi induló, mint tavaly (ugye az online szatelitek a nagy termekben nem elérhetőek az USA-ból), de így is valószínű 50 mila fölött lesz az összpénzdíja ennek az egyetlen versenynek, az első 8 mila fölött fog kapni.
Májusban addig játszik a kb 5000 induló (ez nyilt verseny, bárki indulhat), amíg nem maradnak kilencen.
Akkor mindenki megkapja a 9.helyezetnek járó pénzdíjat (ez kb 8-900k dollár), és a döntőt november elején játszák le, és veszik fel.
Így az ESPN-nek 5 hónapja van "felépíteni" a 9 döntőst, hogy az ft-közvetítés méltó legyen híréhez.
Egyébként aki szerint nem sport a póker, vagyis azt hiszi, hogy bárki odaérhet felkészületlenül, vagyis pusztán szerencsével, azt arra bíztatom, hogy próbáljon meg csak kijutni egy eventre a WSOP-n, nemhogy megnyerni.
A pokerstarson vannak freerollok is.
Aki szerint csak szerencs kérdése, az olvassa el a szabályokat, és fogjon hozzá, hiszen neki is sikerülhet.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Nagyapámnak van egy teóriája egyébként... miszerint egy sport akkor sport ha ott van az olimpián. 😀eaglesmcnabb
mond ezt majd pl. az öttusázóinknak, mikor a lobbi miatt elveszik a sportág olimpiai státuszát

Valamint a november nine az nem nov.9-et jelenti, hanem 9 játékost, a final table 9 résztvevőjét. Tavaly pl 6-án kezdték az ft-t.Sobri Jóska
ja tudom, belenéztem már a tavalyiba (http://www.youtube.com/watch?v=NMk7INSdqXQ), nem rossz, egy kiemelést mindenképp megérdemel 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nyilván hülyeség volt a rulettet belekeverni. Csupán annyit akartam mondani, hogy ahol az ellenfelek mellé a szerencse 3. tényezőként beszáll a versenyben, az az én ítéletem alapján nem sport. De kövezzen meg aki nem így gondolja!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
attól h a póker nem sport nem feltétlenül szerencsejáték. nyilván függ attól de hosszútávon profi szinten kis százalékban. ez inkább egy hobbi v szórakozási műfaj, v akár munka is a szerencsésebbnek(?)

mindenesetre tényleg felesleges vitázni róla
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
A póker szerencsejáték, nem sport.
ennyi erővel a tippmixelés is sport, vagy a rulett és a black jack.eaglesmcnabb
Hozzál fél milát, játszunk 10 headsupot.
Ha szerencsejáték 5-5ször fogunk nyerni.
Ha te nyersz 6szor vagy többször, adok még fél milát.
Ha én nyerek 6 vagy többször, akkor buktad a pénzed.
De ha a 10 kevés, lehet 20 vagy bármennyi.
Sőt, belépsz a bowl.hu-s klubba a pokerstarson, és akár egy nap alatt letolhatunk 200-at is.
Azt is vállalom, hogy ha csak 110-et nyerek, az is olyan, mintha te nyertél volna.
Vállalod, vagy csak írogatod a sztereotip hülyeségeket?Sobri Jóska
Igen magas a szerencsefaktor. Az összes többi sport a felkészültségtől, az erőtől, és a gyakorlástól függ. Lehetsz bármennyire felkészült pókerjátékos, a szerencsefaktor mindig igen nagy tényező marad.
Aki ezt nem veszi észre (főleg úgy hogy gyakorlott pókerjátékos) az ne hülyézze le a másik gondolatát.

a te felvetésed alapján...
tudod mit? kiállok ellened 10 szer 5 km-es futóversenyre. vállalom hogy 10-ből 10-er legyőzlek.
te vállalod hogy 10-ből 10 leosztásból elversz pókerben? Gondolom nem. Pedig sokkal jobb játékos vagy mint én.

Nagyapámnak van egy teóriája egyébként... miszerint egy sport akkor sport ha ott van az olimpián. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!