OFF topik

29 feliratkozó

több mint 12 éve
stitch90 256
Hali! Kellene egy kis segítség. Olyan weboldalt keresek(igen kerestem és keresem már egy darabja google-n), ahol ilyen (Húsvéti) köszön(t)őlap sémák vannak és ki lehetne tölteni. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

Minden kedves fórumozónak Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Veszprémben láttam egy Pats sapit Márc. 15. utcai csarnokban, gondolom a jegyzőkönyv író srác volt a tulaja. (Gondoltam rákérdezek, de túlságos lefoglalt csapatom égése 😛 )Gabesz92
Erről jut eszembe, hogy a hétfői ergonómia zh-ról valaki Packers sapiban ment ki és egy Wazzu pulcsi is szembejött velem valamelyik nap. Nem innen volt valaki esetleg valamelyik?

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Veszprémben láttam egy Pats sapit Márc. 15. utcai csarnokban, gondolom a jegyzőkönyv író srác volt a tulaja. (Gondoltam rákérdezek, de túlságos lefoglalt csapatom égése 😛 )

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah újjal találkoztam amerikaifocis-szinkron terén. Az Office című sorozatban épp most hívták Shaun Alexandert hátvédnek 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 527
még annyi, hogy ha az örsön kijössz a metróból akkor balra le az aluljáróba és átellenesen végig, a trolik a sugár/ikea előtti részről indulnak (just for sure)gabtsi
Ezt nagyon köszi. Magamat ismerve tuti hogy másfele indulnék el.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akinek van facebook-ja, és k.varendes, az lécci szavazzon a húgomék tablójára itt 😀
Aranykéz Szakközépiskola és Szakiskola (Székesfehérvár) (Igen, röviden ASS 😛)
12/A

Kösz! 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még annyi, hogy ha az örsön kijössz a metróból akkor balra le az aluljáróba és átellenesen végig, a trolik a sugár/ikea előtti részről indulnak (just for sure)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 527
Köszi-köszi.
Egyébként a www.utvonalterv.hu -t használd, ne a BKVset.tenorx
Ez valóban jobbnak tűnik.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 024
Megnéztem BKV útvonaltervezővel, de mivel nem feltétlen a bizalmam az ilyenekben, így meg is kérdezném...

A Déli pu.-tól a XIV. kerületi Vezér u.-ig kell majd eljutnom heti egyszer.

Ez úgy a legegyszerűbb, hogy a Stadionokig 2-es metró, majd onnan a Mályva u.-ig 130-as busz, majd onnan gyalog a Vezér u.-ig?Mikey
Hihi ott lakom.

Szal a metróval elmész az Örsig és ott felszállsz a 82 trolira. Az végig megy a vezér utcán.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 825 — StuG Life
Germán =/= német 😊szaba
de.
még a norvégokat és a svédeket kicsit lehet basztatni, de a többi az tiszta német.

itt sem beszélsz külön nemzetként a baranyaiakról vagy a borsodiakrólharomt
Én szoktam 😀 Főleg borsodot említve 😀szaba
cigók

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
és az osztrák az mi? német.
Akár csak a dán, holland, norvég, svéd meg a fél belga és svájci.haromt
Germán =/= német 😊szaba
de.
még a norvégokat és a svédeket kicsit lehet basztatni, de a többi az tiszta német.

itt sem beszélsz külön nemzetként a baranyaiakról vagy a borsodiakrólharomt
Én szoktam 😀 Főleg borsodot említve 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom, hogy a Hitleres dolgot vetted-e annak, de nem kritika volt, csak kihagyhatatlan "poén" 😊fetomy
ő amúgy nem német volt, hanem osztrák. just FYIbriareos
tudom, de egyébként épp a határon született 😊
meg amúgy német politikus volt, csak minimális változatást akartam eszközölni az idézett szövegben 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és az osztrák az mi? német.
Akár csak a dán, holland, norvég, svéd meg a fél belga és svájci.haromt
Germán =/= német 😊szaba
de.
még a norvégokat és a svédeket kicsit lehet basztatni, de a többi az tiszta német.

itt sem beszélsz külön nemzetként a baranyaiakról vagy a borsodiakról
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
és az osztrák az mi? német.
Akár csak a dán, holland, norvég, svéd meg a fél belga és svájci.haromt
Germán =/= német 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és az osztrák az mi? német.
Akár csak a dán, holland, norvég, svéd meg a fél belga és svájci.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 825 — StuG Life
Nem tudom, hogy a Hitleres dolgot vetted-e annak, de nem kritika volt, csak kihagyhatatlan "poén" 😊fetomy
ő amúgy nem német volt, hanem osztrák. just FYI

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy a Hitleres dolgot vetted-e annak, de nem kritika volt, csak kihagyhatatlan "poén" 😊fetomy
nem vettem semmit. csak szóltam előre hogy ne merje senki egy rossz szóval illetni itt Jasmint 😛
tudom hogy egy napon született MF-rel és ez jó dolog. ez is mutatja hogy ő kiválasztott 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom, hogy a Hitleres dolgot vetted-e annak, de nem kritika volt, csak kihagyhatatlan "poén" 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki szidni meri itt blümchent, az örökös bant kap!!!!

hiába énekli utána nekem, hogy "Bitte gib mir noch zeit!" nem lesz rám hatással.
Jasmin a 20.századi zenetörténet egyik legnagyobbja
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ma van a születésnapja egy olyan híres német személynek, aki megmutatta, hogy mi az előadó művészet csúcsa, és szuggesztív személyisége a mikrofon mögül szinte hipnotizálta a tömegeket.

HB Blümchen!vadibandi
Ma van a születésnapja egy olyana híres német személynek, aki megmutatta, hogy mi a szónoklás csúcsa, és szuggesztív személyisége a mikrofon mögül szinte hipnotizálta a tömegeket.

HB Hitler! 😛😀fetomy
meghallgattam virágocskát, és lehet valami ebben a reinkarnáció dologban

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
attól függ hogy a vezér úton hova mész, ugyanis picsa hosszú út.gabtsi
28/b. (Fene se gondolta, hogy ennyit számíthat a pontos hely. Ráadásul ezt megadva csak bambán néz az útvonaltervező...)

A Stez által írt megoldás szimpatikusnak tűnik így elsőre.Mikey
Egyébként a www.utvonalterv.hu -t használd, ne a BKVset.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ma van a születésnapja egy olyan híres német személynek, aki megmutatta, hogy mi az előadó művészet csúcsa, és szuggesztív személyisége a mikrofon mögül szinte hipnotizálta a tömegeket.

HB Blümchen!vadibandi
Ma van a születésnapja egy olyana híres német személynek, aki megmutatta, hogy mi a szónoklás csúcsa, és szuggesztív személyisége a mikrofon mögül szinte hipnotizálta a tömegeket.

HB Hitler! 😛😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma van a születésnapja egy olyan híres német személynek, aki megmutatta, hogy mi az előadó művészet csúcsa, és szuggesztív személyisége a mikrofon mögül szinte hipnotizálta a tömegeket.

HB Blümchen!




több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 527
Köszi szépen mindhármatoknak.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cím alapján ez a fogarasi sarok, stez megoldása jó lesz, pont a sarkon áll meg a 82es (tippem szerint fogarasi a megálló neve is)

ami nem hajlik, az törik!