OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért Fucu védelmében legyen mondva, hogy azóta van már Cards meze és sapkája is. 😊GRAFI
Csak vicc volt... Távol álljon tőlem, hogy bárkit is bántsak....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája SeahawksHöri
Lecserélhetné a sapit is.. 😛apeszos
nekem van egy 6XL Redskins edzőmezem, nem kell? 😀Höri
Nem vagyok tisztában a méretekkel.... De ha jól sejtem abban elfér az egész fórumos redskins tábor... Jöhet!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért Fucu védelmében legyen mondva, hogy azóta van már Cards meze és sapkája is. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
rájöttem, hogy valójában mi redskinsfanok vagyunk a legtöbben a fórumon, csak sokan szégyenlősek..., 😉 nem merik maguknak bevallani, de veszik a drága mezeket 😛, másrészt ott vannak akik itt-ott elejtik, hogy de mégis mennyire szimpatikus csapat...(már késő, feljegyzések készültek...)

JJ: természetesen nem vettem annak, de értékeltem a szándékot is. :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szereztem egy Broncos-os sapit. Tehát a következő képpen definiálhatom magam. Egy Cardinals fan, egy őskori Redskins-es Bailey mezben, Broncos-os sapkával a fején. Eeeeeeziiiiigeen! :cool: 😂Vadkender
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája SeahawksHöri
Lecserélhetné a sapit is.. 😛apeszos
nekem van egy 6XL Redskins edzőmezem, nem kell? 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája SeahawksHöri
Lecserélhetné a sapit is.. 😛apeszos
nem fontos, washington-washingtonsapka
ugye nem vetted személyes sértésnek azt, amit apeszos írt? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Szereztem egy Broncos-os sapit. Tehát a következő képpen definiálhatom magam. Egy Cardinals fan, egy őskori Redskins-es Bailey mezben, Broncos-os sapkával a fején. Eeeeeeziiiiigeen! :cool: 😂Vadkender
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája SeahawksHöri
Lecserélhetné a sapit is.. 😛apeszos
nem fontos, washington-washington

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szereztem egy Broncos-os sapit. Tehát a következő képpen definiálhatom magam. Egy Cardinals fan, egy őskori Redskins-es Bailey mezben, Broncos-os sapkával a fején. Eeeeeeziiiiigeen! :cool: 😂Vadkender
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája SeahawksHöri
Lecserélhetné a sapit is.. 😛
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Szereztem egy Broncos-os sapit. Tehát a következő képpen definiálhatom magam. Egy Cardinals fan, egy őskori Redskins-es Bailey mezben, Broncos-os sapkával a fején. Eeeeeeziiiiigeen! :cool: 😂Vadkender
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája SeahawksHöri
Shit, azt hittem egyedien vagyok gáz. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szereztem egy Broncos-os sapit. Tehát a következő képpen definiálhatom magam. Egy Cardinals fan, egy őskori Redskins-es Bailey mezben, Broncos-os sapkával a fején. Eeeeeeziiiiigeen! :cool: 😂Vadkender
nem újdonság.
Fucu is Redskins mezben jár, csak neki a sapkája Seahawks

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Szereztem egy Broncos-os sapit. Tehát a következő képpen definiálhatom magam. Egy Cardinals fan, egy őskori Redskins-es Bailey mezben, Broncos-os sapkával a fején. Eeeeeeziiiiigeen! :cool: 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem Cowboykarcsi életkorában ő volt a legnagyobb kedvenc!
http://www.youtube.com/watch?v=GeJCUGw3DNc
http://www.youtube.com/watch?v=P7trv4Gmi0E&feature=related
Patsy Kensit egyébként sok filmben játszott, talán a Halálos Fegyver 2-ből lehet a legismertebb.vadibandi
Rica alapvető

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Mit nekünk Super bowl halftime show ha ilyen is van?
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2011/02/10/a_super_bowl-ban_a_szunet_a_legizgalmasabb/

😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
tudom hogy senki nem játszik már az ESPNU College Townnal, de ezt az életképet muszáj megmutatnom 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nekem Cowboykarcsi életkorában ő volt a legnagyobb kedvenc!
http://www.youtube.com/watch?v=GeJCUGw3DNc
http://www.youtube.com/watch?v=P7trv4Gmi0E&feature=related
Patsy Kensit egyébként sok filmben játszott, talán a Halálos Fegyver 2-ből lehet a legismertebb.




több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Alizée a linkelt klipben 18 éves, valóban szép, és csinos, de gyerekarca van, nem nő, engem nem indít be, de gondolom ez azért van, mert kicsivel idősebb vagyok nála. 😊

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
és kevés vizet is fogyaszt. Lévén francia és csak 2 hetente egyszer fürdik 😛haromt
Kivétel erősíti a szabályt, amikor nálunk francia cserediákok voltak, sikerült pont egy fogkefét ellopniuk (el is kapták őket) ráadásul megfürdették egymást a bevásárlóközpont szökőkútjában 😂

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként pont ma gondolkoztam el azon, hogy mi a fasznak áll le az ember egy csajnál, amikor annyi kaliber járkál az utcákon hogy az valami hihetetlen.eaglesmcnabb
Hát mert mindkét verziónak megvan a jó és a rossz oldala is 😊 Na jó, a Barney Stinson verziónak kevésbé.. 😀 De nem, nekem pl. a stabilitásra nagyobb igényem van, mint a változatosságra. Plusz iszonyú rosszul viselem a magányt (jó ez elkerülhető ha minden napra jut valaki 😛 de ahhoz én túl messze vagyok a "jó pasi"tól 😀)
Másik ha valaki olyan k.varonda, hogy örül ha egyet is talál 😀

Különben meg a vita meddő, mert AL-nél jobb nő úgysincs 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://www.youtube.com/watch?v=qAOZleXNssA
Már miatta megéri a Chuckot nézni. 😀 És emellé még a sorozat is jó (bár ha jól látom épp kifejtettétek, hogy no blonde)tenorx
Hajfesték is van a világon. 😂
Egyébként pont ma gondolkoztam el azon, hogy mi a fasznak áll le az ember egy csajnál, amikor annyi kaliber járkál az utcákon hogy az valami hihetetlen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=qAOZleXNssA
Már miatta megéri a Chuckot nézni. 😀 És emellé még a sorozat is jó (bár ha jól látom épp kifejtettétek, hogy no blonde)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem egy Marion Cotillard de azért elmegy. (Lehet megköveztek), de nekem eddig MC a Number One.
Egyébként a francia nők nagy általánosságban bejönnek.eaglesmcnabb
rágugliztam bejövős ő is nagyon ezt elismerem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem egy Marion Cotillard de azért elmegy. (Lehet megköveztek), de nekem eddig MC a Number One.
Egyébként a francia nők nagy általánosságban bejönnek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért a "nő" kategóriában ezzel a fizimiskával szintén nem érne el elkőkelő helyezést, valamint ezen a videón még nem 26. 😊Sobri Jóska
Engem ha így néz ki az sem érdekel ha 12 éves vagy 80.Gyönyörű arc,formás mellek,feszes segg,szép lábak és nem szőke.Mi kell még?Cowboykarcsi
és kevés vizet is fogyaszt. Lévén francia és csak 2 hetente egyszer fürdik 😛haromt
egyébként én utálom a franciákat,hidd el nagyobb dolog tőlem hogy ezt elnézem neki,mint hogy azt hogy két hétig nem fürdene.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Alizée tényleg marha jó csaj. Az ilyenek egy pillanat alatt rabul ejtik az embert. 😊 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
26 évesen ez igen szép szó lenne 😛haromt
Azért a "nő" kategóriában ezzel a fizimiskával szintén nem érne el elkőkelő helyezést, valamint ezen a videón még nem 26. 😊Sobri Jóska
Engem ha így néz ki az sem érdekel ha 12 éves vagy 80.Gyönyörű arc,formás mellek,feszes segg,szép lábak és nem szőke.Mi kell még?Cowboykarcsi
és kevés vizet is fogyaszt. Lévén francia és csak 2 hetente egyszer fürdik 😛