Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én koca drukker vagyok, egyik olimpiai versenyszámot sem követem különösebben, Katinka 400 vegyesen kívül miben lesz még érdekelt?


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 572
Kim Jung-hwan lesz Áron ellenfele úgy tippelem. Rióban az elődöntőben találkoztak
deyell
És 2014 óta egyszer kapott ki tőle (addig kb. egálban volt a mérlegük egymás ellen).
Rajna
reméljük jó matchup de ezek a koreaiak mindig idegesítőek. főleg Imre Géza döntője után

choose life
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk a 8 döntős úszó 1mp-en belül van. Ez brutál szoros
Chargers LT
Mert mindenki szar, talán Kaliszt leszámítva.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Mondjuk a 8 döntős úszó 1mp-en belül van. Ez brutál szoros

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez mindig is benne volt, h kardnál folyamatosan nyomást kell gyakorolni a bírókra, mert rendkívül sok a kérdőjeles helyzet. Régebben sokkal több együttest adtak a bírók, most hogy ez megváltozott még sokkal nagyobb szerepe van annak, h ki milyen benyomást tesz a bírókra. Szilágyi tudatosan csinálja ezt az egészet, de azért nem kell őt se félteni 😊
Szesze
Szerintem ő 90%-ban őszintén csinálja, aztán 1-2 fontos tusnál rájátszik persze. De ez jobb stratégia mint minden bekapott tusnál hüledezni, hgy téged meg se szúrtak.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szabó Gabesz szerint Virrasztó döntős 400 vegyesen.
empty taxi
Lehet régóta fent van.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A döntőben erősen dominál az angol nyelvterület! 😀
alatriste
Úgy mint Ferencváros?

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Egyébként jó látni, hogy Áronnak van már akkora respektje kétszeres olimpiai bajnokként, hogy neki fújnak. Részben amúgy nem csak a respekjte miatt sztem, hanem mert nem drámázik, ha tényleg bekap egy tust, elismeri, akkor reklamál, ha komolyan gondolja, egyszerűen komolyan veszik a bírók a testbeszédét az olasz és egyéb bohóck helyett.
Rajna
azt vettem észre hogy ő legtöbbször tényleg csak akkor örül hevesen amikor övé a pont. Más vívók meg szinte folyamatosan ordibálnak hogy pontot szereztek, akkor is ha közük nem volt hozzá.
eaglesmcnabb
Ez mindig is benne volt, h kardnál folyamatosan nyomást kell gyakorolni a bírókra, mert rendkívül sok a kérdőjeles helyzet. Régebben sokkal több együttest adtak a bírók, most hogy ez megváltozott még sokkal nagyobb szerepe van annak, h ki milyen benyomást tesz a bírókra. Szilágyi tudatosan csinálja ezt az egészet, de azért nem kell őt se félteni 😊
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A döntőben erősen dominál az angol nyelvterület! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez a vegyesúszás ezen az olimpián ritka nagy bohóckodás lesz, Seto is elbénázta, Katkától is kitellik, a többiek meg nagyn homály úszók

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4. legjobb idővel nem is rossz amúgy.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Szabó Gabesz szerint Virrasztó döntős 400 vegyesen.
empty taxi
Mohay Bence szerint is
Kampman
nála verrasztó a döntős

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Seto eltévedt, azt hitte 300 vegyest úsznak vagy mi?

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
kedvelem szabó gábort ,de azért ezen a 400 vegyesen nagyon mellélőtt, a 2. futam közben azt mondta, hogy bele kell húznia a 4.nek, mert így csak az első 3 lesz döntős, végül abból a futamból nem, hogy a 4., de senki sem jutott döntőbe

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Szabó Gabesz szerint Virrasztó döntős 400 vegyesen.
empty taxi
Mohay Bence szerint is
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Szabó Gabesz szerint Virrasztó döntős 400 vegyesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 338 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként jó látni, hogy Áronnak van már akkora respektje kétszeres olimpiai bajnokként, hogy neki fújnak. Részben amúgy nem csak a respekjte miatt sztem, hanem mert nem drámázik, ha tényleg bekap egy tust, elismeri, akkor reklamál, ha komolyan gondolja, egyszerűen komolyan veszik a bírók a testbeszédét az olasz és egyéb bohóck helyett.
Rajna
azt vettem észre hogy ő legtöbbször tényleg csak akkor örül hevesen amikor övé a pont. Más vívók meg szinte folyamatosan ordibálnak hogy pontot szereztek, akkor is ha közük nem volt hozzá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Egyébként jó látni, hogy Áronnak van már akkora respektje kétszeres olimpiai bajnokként, hogy neki fújnak. Részben amúgy nem csak a respekjte miatt sztem, hanem mert nem drámázik, ha tényleg bekap egy tust, elismeri, akkor reklamál, ha komolyan gondolja, egyszerűen komolyan veszik a bírók a testbeszédét az olasz és egyéb bohóck helyett.
Rajna
abszolút így van és ennél a sportágnál (sajnos..) ez nagyon döntő szempont, ahogy ez most is látszott 😊
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Egyébként jó látni, hogy Áronnak van már akkora respektje kétszeres olimpiai bajnokként, hogy neki fújnak. Részben amúgy nem csak a respekjte miatt sztem, hanem mert nem drámázik, ha tényleg bekap egy tust, elismeri, akkor reklamál, ha komolyan gondolja, egyszerűen komolyan veszik a bírók a testbeszédét az olasz és egyéb bohóck helyett.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Matterazzi az úszók között? Ki fogja lefejelni?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 338 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
verrasztó remélem kiesik, nagyon utálom azt a családot
Sixo
valahogy senkinek nem lopták be magukat a szívébe
Kampman
Dávid nekem a kedvencem, szimpi!
Konyhafőnökben is ügyes volt, és végtelenül alázatos!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Mikor lesz a döntő?
peach
14:15


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
verrasztó remélem kiesik, nagyon utálom azt a családot
Sixo
azért ilyet soha nem írnék le egy olimpián!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
13 - 13 a grúz mit reklamált?
ThundersNFL
azt, hogy mind a két tus minimum kérdőjeles volt.. nem volt szimpatikus, de valójában nem lett volna olyan a helyében aki ne rinyált volna ezekre ekkora tétnél
Szesze
Én egyáltalán nem értettem Áron hogy kapott ott tust de nem is érdekel
Rajna
13-13-nál egyértelműen a grúznak kellett volna pontot kapnia szerintem, szóval nem csoda, hogy kiborult a csávó 😊
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
picsába, ebből döntő lesz