Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
NA hátha Tatar és Jurco elintézi hogy Howard kapuba kerüljön, egyszóval go Red Wings!valakis
elég lenne, ha mondjuk egyelőre csak a szlovének ellen játszana, így is többször fordul elő az orvosi szobában, mint az öltözőben
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szlovénia alighanem a leggyengébb csapat a hokitornán, szóval nem tűnik túl nehéz választásnak, mit nézzünk 😊Jakehomer
Attól még kíváncsi vagyok mit művelnek az oroszok. De 14:25-től dual-ban nyomom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Összerakták a Malkin-Ovecskin-Szjomin sort, nice.

Perception is reality.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
bazz, a svájciak vitték a szelvényemet - kétkavicsos előnyről sikerült kikapniuk az utolsó endben 😕
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szlovénia alighanem a leggyengébb csapat a hokitornán, szóval nem tűnik túl nehéz választásnak, mit nézzünk 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most a Duna csak csúsztatva adja a Szlovénia-Oroszország meccset? Mondjuk érthető, | mert az országgyűlés választások előtti utolsó ülése fontosabb. Még gyorsan vagy 100 törvényt elfogadnak és utána hétfőtől jöhet ezerrel a kampány (nem mintha eddig nem ment volna). | Persze ez most nem ide tartozik.

Nem is tudom melyik meccset nézzem. A francért kellett egy időpontban adni a két meccset. Mindegy így jött ki. De több figyelmet fogok szentelni a Szlovákia-USA meccsnek.
Nagyon kíváncsi vagyok mindkét csapatra. Gaborik kidőlt, így Hossa-ra nagy teher hárul.
Szerintem az USA első három sora igen erős, a Kessel, Kane, Parise (+ Kesler) hármas (négyes) kemény lesz a három különböző sorban, de Bylsma fog variálni rendesen. Szétszedik a szlovákokat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
NA hátha Tatar és Jurco elintézi hogy Howard kapuba kerüljön, egyszóval go Red Wings!

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
az a lényegen nem változtat. főleg ha megnézzük mennyivel kapott ki.
Van nála jobb verseenyző, nem őt vittük ki, mert simonnak volt sprint fispontja is. Na ezekután 1 embert előzött meg sprintben, itt meg 4-et.eaglesmcnabb
idézet, tegnap találtam, a szerző kiléte titok:
Ausztriában bárki elmehet síelni, gyakorlatilag rögtön hogy megtanul járni. Így azért könnyű kiszűrni a rejtett tehetségeket. Hiába edzed 6 éves korától a legjobbakkal a gyereked, ha az osztrák népesség fele 3 éves korától sízik. Ráadásul többször annyi zsetont ölnek bele csak a téli sportokba, mint amennyit mi a fociba. Egy kibaszott északi-sí edzőt nem tudunk megfizetni hogy kiutazzon az olimpiára, elméletileg edző nélkül ment ki a 2 biatlonos és a 2 sífutó.
Nálunk ha a szüleid tehetősek és van lehetőséged kimenni síelni (pár napra, nem hónapokról beszélünk mint pl. az osztrákoknál) és szerencséd van, 10 éves korod előtt kiderül rólad hogy van tehetséged. De akkor is hendikeppel indulsz, mert akkor kezded az alapokról, amikor nekik a vérükben van az egész.
nem az volt a kérdés, hogy mennyivel verte agyon a győztes, hanem hogy egy togóitól kapott ki. egy togóitól, aki két éves kora óta hegyi környezetben élt, tehát adott lehetett számára, hogy megtanuljon síelni, amint megtanult járni.

azt, hogy hogyan kapott ki, azt nem vitatom, de még egyszer mondom: nem ezt sikerült kihangsúlyozni.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom a téma csak engem izgat 😛 de a Curlingeseknél a férfi Svéd csapatban ezt a második embert ki kéne vágni a francba mert őrület amit bénáskodik. S az utolsó Edin sincs legjobb formában. Nem lesz ez így jó......
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Magyar síelő a Sport címlapján - ezt is megéltük. És mennyire megérdemelten van ott! 😀


Szabó Gábort se hallottam így ordítani.danyly
Mert biztos kevés hosszútávfutást/sífutást nézel az Eurón. 😀😀iktriad
Rosszul fogalmaztam: ilyen elcsuklásszerű ordítást nem nagyon hallottam tőle. Ordít-ordít ott is és akkor is, de ez egy kicsit más volt.
Hogy én ne néznék sok síelést az ES-en? Remélem nem sértésnek szántad? Mosoly (bocs, nálam nem működik a smile alkalmazás az oldalon). 16 éve folyamatosan követem a téli sportokat, főleg a sífutást, de a téli sportok egyik ágát sem vetem meg.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
az a lényegen nem változtat. főleg ha megnézzük mennyivel kapott ki.
Van nála jobb verseenyző, nem őt vittük ki, mert simonnak volt sprint fispontja is. Na ezekután 1 embert előzött meg sprintben, itt meg 4-et.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Imádom a skeletont.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
grat simon ágnes, grat szövetség. a togóitól is sikerült kikapni 😀
előre emgmondom, vagy fel fogja adni, vagy direkt esni fog holnap milán, hogy legen amire fognia a blamát 😊eaglesmcnabb
természetesen nem árt emlékezni arra, hogy Togo francia gyarmat volt, és mint olyan, kicsit könnyebben lehet onnan Franciaországba bevándorolni.

Petitjean, 19, moved to France's Rhones-Alps region as a two-year-old and learned to ski on the slopes of Haute Savoie in the Alps.
Read more:  www.smh.com.au/sport/winter-olympics/mathildeamivi-petitjean-skis-crosscountry-from-france-to-sochi-via-togo-20140207-325pk.html#ixzz2tCYkXtny
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
grat simon ágnes, grat szövetség. a togóitól is sikerült kikapni 😀
előre emgmondom, vagy fel fogja adni, vagy direkt esni fog holnap milán, hogy legen amire fognia a blamát 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kalla klasszikusban második, azta qrva, de nagy eredmény. Simán lehet, hogy lesz 4 érme, de arany nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért arról is szóljunk hogy két korisunk csak ment egy kört most Koch és Liu, úgyhogy hajrá 😀! Szombaton folytatják.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
húbazz, most nézem, hogy a magyar sífutó 10 kilométeren 2 kilométert kapott a győztestől. az komoly...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bonyek, Saarinen megverte Björgent, mégse lett érmes, 2 másodpercen múlt.

Perception is reality.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kallanak végül az ezüst összejött úgy látszik a svédeknek ez ezüst olimpia
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kowalnak megvan
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Teemu megsérült nem is tért vissza.
Az eleji megilletődés, sógor vezetés után, azért kijött a különbség.
Tetszett a fiatal hármas Granlund-Barkov-Maatta játéka és különösen utóbbi gólja és Jussi-Immonen páros, a 4 kapott gól viszont sok, szóval a bekkektől több kell védekezés címén.
Rask nem nagyon tehetett a kapott gólokról.
Jó kezdés után jöhet a hasonló eredményes folytatás.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kowalczyk nagyon bekezdettdande
Remélem, lenyomja a norvégokat.Jakehomer
Én Kallatól várnám ugyan ezt de ahogy látom nem nagyon fogja tudni, hacsak azok el nem fáradnak ő pedig tartalékol. Félek nem így lesz....
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Klasszikus stílusú sífutás, yay.
.Jakehomer
Egyesek rövid újjú pólóban állnak neki a távnak. 😀😀iktriad
Én is pont azt néztem az amerikai kislánynál. Azt gondoltam rosszul látok. De végül is 11 fok van.
Téli olimpia.danyly
Szibériával jobban jártak volna! :cool:gaben
De ott nincsenek pálmafák, szemben Szocsival. 😀😀iktriad
Az biztos, hogy eladhatóbb. Olyan mint a román, bulgár, stb. tengerpart meg a Balaton. Csilli-villi csak ne menj messzebb 20 kilóméternél!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kowalczyk nagyon bekezdettdande
Remélem, lenyomja a norvégokat.

Perception is reality.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kowalczyk nagyon bekezdett