Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Túl vagyok életem első 15 kilométeres klasszikus versenyén. Az egész az erőbeosztásról szólt, és úgy érzem ez jól sikerült. Az emelkedők nagyon jól mentek, de sajnos a lefelékben körönként legalább 1 perccel lassabb volt a lécem a többieknél. Ahol edzésen 75-tel mentem most jó ha a 40-et elértem. Tapasztalatnak nagyon jó verseny volt, sokat tanultam belőle és most igyekszünk kiélvezni a hátralevő 3 napot. (Amit nem igazán értünk miért kell hazamennünk 1 héttel az olimpia vége előtt...)"

valahogy mindjárt gondoltam hogy a léc lesz a hibás te nagyképű barom...
10 mp-el vered az iránit bazdmeg, szerinted annak volt külön vaxmestere?

mástéma: ALFREDSSON! már az nhl 2005-ben is nagyöreg volt! ISTANKIRÁLY!!! A jégkorong Illés Bélája!eaglesmcnabb
Alább már írtam mi volt a baj 😛

Curlingben a svédek délután nem is játszottak mégis nyertek 😀 ha matematikailag még nem is de lényegében bent vannak az elődöntőben hacsak valamit nagyon el nem szúrnak. 😀 A lányoknak még kicsit dolgozni kell.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
"Túl vagyok életem első 15 kilométeres klasszikus versenyén. Az egész az erőbeosztásról szólt, és úgy érzem ez jól sikerült. Az emelkedők nagyon jól mentek, de sajnos a lefelékben körönként legalább 1 perccel lassabb volt a lécem a többieknél. Ahol edzésen 75-tel mentem most jó ha a 40-et elértem. Tapasztalatnak nagyon jó verseny volt, sokat tanultam belőle és most igyekszünk kiélvezni a hátralevő 3 napot. (Amit nem igazán értünk miért kell hazamennünk 1 héttel az olimpia vége előtt...)"

valahogy mindjárt gondoltam hogy a léc lesz a hibás te nagyképű barom...
10 mp-el vered az iránit bazdmeg, szerinted annak volt külön vaxmestere?

mástéma: ALFREDSSON! már az nhl 2005-ben is nagyöreg volt! ISTENKIRÁLY!!! A jégkorong Illés Bélája!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Kár, hogy ekkorákat lepkézett a norvég kapus, így túl könnyű a finneknek.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!gaben
te kibaszott vátesz...slowmotion
Azért annyira nem volt nehéz 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!gaben
te kibaszott vátesz...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor mutatták, hogy Milán jön be, Szabó Gábor (komenntátor) mondott valamit amit nem kellett volna. Már csak azt hallottam, hogy magyarázkodik, mert pont elbambultam előtte. Tudja valaki? 😊krixtofer
A csúcspont volt eme katasztrofális mtv-s közvetítésben. Adták a kombit, erre Milánka célbaérését bevágták és ezáltal megtudtuk, hogy Cologna nyert! Szánalom a köbön!!!

Egy hét után azért megállapítható, hogy vannak masszív meglepetések. Nálam mondjuk a Norge-k betlije (főleg biatlonban) visz mindent.

Jééé holnap végre élőben hokimeccs van, USA-Orosz, juhhéj!😊NB2
Ne örülj tíz perc csúszást és széteső képet tuti beleraknak 😉 😛
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Amikor mutatták, hogy Milán jön be, Szabó Gábor (komenntátor) mondott valamit amit nem kellett volna. Már csak azt hallottam, hogy magyarázkodik, mert pont elbambultam előtte. Tudja valaki? 😊krixtofer
A csúcspont volt eme katasztrofális mtv-s közvetítésben. Adták a kombit, erre Milánka célbaérését bevágták és ezáltal megtudtuk, hogy Cologna nyert! Szánalom a köbön!!!

Egy hét után azért megállapítható, hogy vannak masszív meglepetések. Nálam mondjuk a Norge-k betlije (főleg biatlonban) visz mindent.

Jééé holnap végre élőben hokimeccs van, USA-Orosz, juhhéj!😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az m1 ezt is csúsztatva adta? Már 40 perce vége a meccsnek 😊Jakehomer
Duna TV adja a hokimeccseket, ha erre gondoltál. Most egy óra volt a csúszás.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megszenvedtek rendesen a svédek, de ezek után a svájciakat sem szabad lebecsülni. Mondjuk én a torna előtt sem tettem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Az m1 ezt is csúsztatva adta? Már 40 perce vége a meccsnek 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
1 potya gól. Hát kár érte, de legalább Alfie döntötte el. Jagr is betalált és remélem Teemu is összehoz egyet!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Domracseva is duplázósnak tűnik.

Perception is reality.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Nagyon szépen tartja magát Svájc. Fasza kis meccs.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem megy a svédeknek emberelőnyből sem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Kíváncsi leszek mit produkálnak a svájciak a Zetterberg nélküli svédek ellen. Persze ettől még a svédek bőven erősebbek.
Elég aktívan kezdenek a pirosak.danyly
Vissza akarnak majd vágni az biztos. És sikerülni is fog!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kíváncsi leszek mit produkálnak a svájciak a Zetterberg nélküli svédek ellen. Persze ettől még a svédek bőven erősebbek.
Elég aktívan kezdenek a pirosak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá Tretyakov belehúzott. A legnagyobb esélye most van nyerni hazai pályán, és úgy tűnik egyenlőre él is vele.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/szocsi-2014-szabo-milan-nem-csinal-a-szuleibol-fejos-tehenet-2315459

khm khm

de főleg az volt a baj hogy másnak is csúszott a hó és nekik nem szárazon kellett síelni az esélyek kiegyenlítése végett 😛
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Antoine rögtön TR-el nyitott skeletonban.
Szerk.: M. Dukurs odavert neki rendesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kostelic-től vártam az érmet, de nem az ezüstöt. A svácinak egy VK győzelme volt életében (az is Super-G-ben).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A szlovák Zampa így is bejött ötödiknek a világ végéről.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nem a norvégok napja 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Viletta-nak nem voltak nagy eredményéi, pedig már nem olyan fiatal. Kombinációban volt eddig top10-es helyezései.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
De szarul jött Svindal, még a végén ez a svájci gyerek megnyeri.

Perception is reality.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Faszom, Henrik Sedin és Franzen után Zetterberg is kidőlt, zsír 😕gabokocka
atomfasza, mondjuk a detroitiak idénye eddig sem kápráztatott el... most már csak az hiányzik, hogy Datsyuk is rásérüljön az olimpián, aztán jöhet a hosszú idő utáni első playoff-mentes szezon...