PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nagyot csalódtam a Mafia 3-ban..😕

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kinek mi a véleménye a Titanfallról? Megéri megvenni? Ugyanis a konzolvilágon most van leakciózva és gondolkozok a megvételén.Tejesember
nem lenne rossz csak nincs játékos bázisaNegritis
Meg kicsit olyan "túl nagyot akartak fingani, és beszartak" feelingje lett. Egyszerűen nem egy jó játék.

Nálam a WoT viszont még mindig pörög, elég durva szinteken :cool:
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Kinek mi a véleménye a Titanfallról? Megéri megvenni? Ugyanis a konzolvilágon most van leakciózva és gondolkozok a megvételén.Tejesember
nem lenne rossz csak nincs játékos bázisa

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
tényleg emberek annó volt ugye itt egy nagy WOT hullám, a rivális War Thunderrel tolja valaki?

több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Kinek mi a véleménye a Titanfallról? Megéri megvenni? Ugyanis a konzolvilágon most van leakciózva és gondolkozok a megvételén.Tejesember
szar

több mint 8 éve
Tejesember 256
Kinek mi a véleménye a Titanfallról? Megéri megvenni? Ugyanis a konzolvilágon most van leakciózva és gondolkozok a megvételén.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
van itt olyan marha aki asphalt 8 on játszik?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
már akinek, ismerőseimnél a dark souls 3 robbantott bankot 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jimi Hendrixszel és Alföldi Róberttel jön az új Mafia:



További infók itt:  www.gamespot.com/articles/mafia-3-tackles-racism-and-the-vietnam-war-in-1960/1100-6429489/
Meg itt:  www.ign.com/articles/2015/08/05/mafia-3-exposes-the-dirty-new-face-of-organized-crime

Eddigi Gamescomról pedig a Tomb Raider és a Battlefront gameplayeket érdemes előkotorni.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Mafia 3 bejelentve, 5-én bemutatkozás. 😉
Idén is jobb lesz a Gamescon, mint az E3 ?süti
most olvastam én is!
Az első mai napig élmény, a hangulata zseniális. 2.nál volt egy kis minusz a lehúzós része miatt. Vajon mi sül ki ebből a 3-ból?😊
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mafia 3 bejelentve, 5-én bemutatkozás. 😉
Idén is jobb lesz a Gamescon, mint az E3 ?
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Sziasztok olyanokat keresek akiknek lenne kedve Xbox one-n madden 15-t játszani gamertagem Sebibengal83

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kösz, azóta megoldódott, de szerintem inkább megveszem lemezen innentől. Valamivel még olcsóbb is.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Drága ps4-es sorstársak, a ti segítségeteket kérem.

Megérkezett ma végre ez a drágaság, csak van egy olyan gubanc, hogy az online store-ból vett Madden NFL 15 azóta is töltődik, így meg elég demo jellege van a dolognak, azért pedig sokkalom a lét, amit kiadtam...

Van-e bármilyen módja a store-ból vett letöltés meggyorsításának? Ha ennek vége, isten az atyám, csak lemezt veszek.berger90
Ket lepesben tolti le a jatekokat. Az elso resz, ami a Downloads-ban latszik ahhoz kell, hogy feltelepitse es el tudjon indulni. Utana ha a jatek inditasa helyett a start gombot megnyomod es megnezed a jatek infojat, akkor latszik, hogy meg konkretan mennyi adatot kell letoltnie a PSN-bol a PS4-nek a teljes jatekhoz.
A sebesseg olyan mint az idojaras, en egyszer beallitottam, hogy a netes beallitasoknal ne a default DNS szervereket hasznalja, hanem a Google-eit (8.8.8.8 es 8.8.4.4), de lehet, hogy ezzel csak a lelkemnek tettem jot es egyebkent nem valtozott a sebesseg.  www.reddit.com/r/PS4/comments/308fcr/psa_ps4_network_options_for_better_speeds_google/
Egy full jatek leszedesere en most mar raszanok egy ejszakat (rest mode-ban hagyva folytatja a letoltest).
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Október 2. 😍


Csak hazavinni nem fogom tudni, mert hamarabb lekapcsolnak a rendőrök.
Mint ahogy a Rush for Berlines pólóról is nehéz bebizonyítani nekik, hogy az egy PC játék. 😊
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Nagyobb sávszélesség?
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Drága ps4-es sorstársak, a ti segítségeteket kérem.

Megérkezett ma végre ez a drágaság, csak van egy olyan gubanc, hogy az online store-ból vett Madden NFL 15 azóta is töltődik, így meg elég demo jellege van a dolognak, azért pedig sokkalom a lét, amit kiadtam...

Van-e bármilyen módja a store-ból vett letöltés meggyorsításának? Ha ennek vége, isten az atyám, csak lemezt veszek.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Megérte kipróbálni GoT Telltalet, a 3. rész valóban jó lett, de a 4. a kedvenc főleg a | Miras részek miatt. Ő változott a legtöbbet, az elején még csak egy szimpla szolgálólány most meg kb. a legnagyobb szarkavaró. 😀 Imádtam minden jelenetét.
Meg úgy az egész rész tök pozitív volt, végre azt éreztem, hogy haladunk előre pozitívan, Asheréknél sikerült Daenerys kivánságait betartani, Garedes storyban is mindenki él és haladunk a North Grove felé, Rodrik kivételesen nem csak szopóágon volt, az egyik Whitehillt is agyon lehetett végre ütni, dehát ez a Game of Thrones úgy, hogy muszáj volt a végén betenni Ramsayt, hogy elrontsa az örömöm. 😊 (nehéz eldönteni, hogy kit utálok jobban Őt vagy Cerseit 😀 ) Meg elnézve a kövi rész beharangozóját van egy olyan érzésem, hogy az évad végén Gareden kívül mindenki elbukik, Rodrik meghal, Miranak elkell menekülnie Királyvárból, Asher meg sereg nélkül tér vissza...
|
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Telltalest leszedtem. Első két rész kivégezve. Első rész után még húztam a szám (bár a vége azért ütős volt), de a második már beszippantott. Jobbak a szereplők meg story is kezd beindulni. Az meg külön tetszik, hogy itt szinte mindenki szerepel sorozatból is, nem úgy, mint Walking Deadbe.Raven17
a harmadik rész volt eddig a legjobb, a negyedik meg ügyesen nekiállt felvezetni a végét. az ötödik kedden jön végre.
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Telltalest leszedtem. Első két rész kivégezve. Első rész után még húztam a szám (bár a vége azért ütős volt), de a második már beszippantott. Jobbak a szereplők meg story is kezd beindulni. Az meg külön tetszik, hogy itt szinte mindenki szerepel sorozatból is, nem úgy, mint Walking Deadbe.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
nekiestem a Skyforge-nak, háát beszopódtam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
a telltales sablon de nem rossz
van 2 másik játék, de a másik rpg az fos bugos unalmas és ronda is
a stratégiától pedig az isten mentsen meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
Mostanában eléggé ráfüggtem Game of Thronesra úgy, hogy gondoltam meglesem van-e valami játék verzió. Találtam egy RPGt meg a Telltale féle verziót ami gondolom hasonlít a Walking Deades Telltalere. (amit speciel imádok) Valamelyikkel játszott valaki, megéri őket kipróbálni?Raven17
csajom tolta a telltales-es első két részét, azt mondta egyszer elmegy. szóval ha van rá mód akkor virágbolti verzió

több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Mostanában eléggé ráfüggtem Game of Thronesra úgy, hogy gondoltam meglesem van-e valami játék verzió. Találtam egy RPGt meg a Telltale féle verziót ami gondolom hasonlít a Walking Deades Telltalere. (amit speciel imádok) Valamelyikkel játszott valaki, megéri őket kipróbálni?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
valaki nézte már ezt?

 store.steampowered.com/app/370090/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!