PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
na végre kijött a rendes verziója a mafia 2-nek. azt hiszem találtam elfoglaltságot a college draftig 😊haromt
mondtam én hogy a másikat még korai leszedniOrk
ezt is az volt 😕

felrakom faszán, crack. Elindítanám majd azonnal kijön, hogy blabla zárjá be a programot vagy keressen megoldást az interneten 😕haromt
Akkor te még jól jártál, mert nekem chapter 7-nél adta meg magát.
Újra kell kezdenem elölről, mert ha bemásolom az új cracket, eltűnik a mentés, a régivel meg nem mehetek tovább, mert mindig kilép.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
na végre kijött a rendes verziója a mafia 2-nek. azt hiszem találtam elfoglaltságot a college draftig 😊haromt
mondtam én hogy a másikat még korai leszedniOrk
ezt is az volt 😕

felrakom faszán, crack. Elindítanám majd azonnal kijön, hogy blabla zárjá be a programot vagy keressen megoldást az interneten 😕
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
na végre kijött a rendes verziója a mafia 2-nek. azt hiszem találtam elfoglaltságot a college draftig 😊haromt
mondtam én hogy a másikat még korai leszedni
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
na végre kijött a rendes verziója a mafia 2-nek. azt hiszem találtam elfoglaltságot a college draftig 😊
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Lehet nem minden csapatnak van?
SF49 playbook
Itt 0:09-nél ott van a Flea Flicker.sirarcheer
köszi szépen
mindjárt megnézem Eagles-nek van-e, habár nem láttam még tőlük élesben...
több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Lehet nem minden csapatnak van?
SF49 playbook
Itt 0:09-nél ott van a Flea Flicker.

I wanna' that ring again!

több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Tudna segíteni valaki abban, hogy hol találom a meg a Flea Ficker-t Maddenben?EaRl
senki? 😕
több mint 14 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Az Y fair catch, én már mindent kipróbáltam mindent de hát nem láttam h csinált volna is valamit a játékosom 😊
De azért köszi.

több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Madden 11-ben már egy évet lenyomtam egy elkapóval és még mindig nem jöttem rá mivel lehet kérni a labdát 😊
Melyik gombal lehet? Xboxon van meg nekem am.habib
Ps-en X el lehet...gondolom az ennek megfelelő gombot már próbáltad box-on 😀
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Madden 11-ben már egy évet lenyomtam egy elkapóval és még mindig nem jöttem rá mivel lehet kérni a labdát 😊
Melyik gombal lehet? Xboxon van meg nekem am.habib
Talán az Y. De nem biztos, franchise-ban nyomom. Mikor tölti be a meccset, néha kiírja okosításképp h mivel kell.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Madden 11-ben már egy évet lenyomtam egy elkapóval és még mindig nem jöttem rá mivel lehet kérni a labdát 😊
Melyik gombal lehet? Xboxon van meg nekem am.

több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Madden 11-ről mik a vélemények, aki már játszott vele?
Milyen új/jó/rossz dolgok vannak benne?
Gondolkozom, hogy megvegyem-e vagy se, ezért kíváncsian várom a véleményeket.
A másik pedig az NCAA 11, azzal még sose játszottam, valaki mesélhetne arról is 1-2 dolgot.Stez
A rugások most gomb nyomásával történnek nem analóg karral.sirarcheer
nem is vagyok olyan clutch kicker mint a madden 10 ben voltam 😀
több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Tudom. De jólesett.

I wanna' that ring again!

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pes 2011 release date: 2010.okt.8 :cool:JoeyPorter
by Skeeter:
"Héé, mi nem igazán kedveljük a fajtát aki nem amcsifocit játszik errefelé!" 😉sirarcheer
Az egyik nem zárja ki a másikat... 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Madden 11-ről mik a vélemények, aki már játszott vele?
Milyen új/jó/rossz dolgok vannak benne?
Gondolkozom, hogy megvegyem-e vagy se, ezért kíváncsian várom a véleményeket.
A másik pedig az NCAA 11, azzal még sose játszottam, valaki mesélhetne arról is 1-2 dolgot.Stez
Nekem tetszik, és a régi fórum Madden topikjában lévő hozzászólások alapján másoknak is.
Újítás:
A futó mozgását a jobb analóg karral IS lehet irányítni. Lefordulás, előre dőlés, oldalazás stb.
Lehet harcolni a Fumble -ért vadul nyomogatva a felvillanó gombokat.
A rugások most gomb nyomásával történnek nem analóg karral.

I wanna' that ring again!

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Madden 11-ről mik a vélemények, aki már játszott vele?
Milyen új/jó/rossz dolgok vannak benne?
Gondolkozom, hogy megvegyem-e vagy se, ezért kíváncsian várom a véleményeket.
A másik pedig az NCAA 11, azzal még sose játszottam, valaki mesélhetne arról is 1-2 dolgot.Stez
ncaa 11-ről mit szeretnél tudni?
több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Pes 2011 release date: 2010.okt.8 :cool:JoeyPorter
by Skeeter:
"Héé, mi nem igazán kedveljük a fajtát aki nem amcsifocit játszik errefelé!" 😉

I wanna' that ring again!

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Madden 11-ről mik a vélemények, aki már játszott vele?
Milyen új/jó/rossz dolgok vannak benne?
Gondolkozom, hogy megvegyem-e vagy se, ezért kíváncsian várom a véleményeket.
A másik pedig az NCAA 11, azzal még sose játszottam, valaki mesélhetne arról is 1-2 dolgot.

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Pes 2011 release date: 2010.okt.8 :cool:

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=MKRLSLY_CQg&feature=player_embedded#! azért ez a grafika becsülendő, először nemtudtam melyik a játék és melyik a valóság 😀EaRl
Grafika ide vagy oda az engem nem érdekel
Sokkal jobban elvagyok az RBR -el mint a csúcsszupergrafikásszarárkád DiRT -el...
Sajna a mai világban sok cég szó szerint lesz.rja a gameplayt és viszik a grafikát, csak nem tudom miért ha azt nem tudod élvezni "játék" közben is.

Mindegy, marad a GT5 és az RBR, csak az előbbit meg szeretnék nem kiadni és érdekes az autók hangja bár azt mondják, hogy ezen dolgoztak.
Semmi sem tökéletes :/
több mint 14 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 506
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.Hungarian Bill
persze, de akkor mit raknának a következőbe? 😊 pcre nem jött ki az utolsó 8 évben f1es játék, nem pakolhatják bele rögtön az összes featuret, mert valamivel el kell adni a következőt is, hogy ráfoghassák, h mekkorát fejlesztettek rajta 😊miilann
Najó, de ez a műszaki hibás cucc ez alap, kötelező lenne tartalmaznia, még ha választható opcióként is. Persze, nem azért veszed meg a játékot, hogy utána az utolsó körben szétmenjen alattad az autó, de ennek kivédésére ennyit elég lett volna beleültetni: "mechanical failures: off/on" Egyetértek azzal, amit mondasz, de pl a következő szériára lehetett volna tartogatni ezeket az interjús fícsöröket. Először a játék alapjait kellene belerakni, a kevésbé fontos dolgokat ráérnek a későbbi szériában is beleültetni a játékba.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
az a baj, hogy legtöbben akkor is megfogják venni, hogyha nem teljesen frankó, mert már régen jött ki F1 es játék....:/ és ezt ők is tudták előre, így meghagyhattak egy csomó új dolgot a következő játékokra
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.Hungarian Bill
persze, de akkor mit raknának a következőbe? 😊 pcre nem jött ki az utolsó 8 évben f1es játék, nem pakolhatják bele rögtön az összes featuret, mert valamivel el kell adni a következőt is, hogy ráfoghassák, h mekkorát fejlesztettek rajta 😊

child please!
több mint 14 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 506
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.Hungarian Bill
Hm...
A codemaster most már hivatalosan is kiérdemli a legnagyobb hazug címet...
Még hogy "pure simulator" -t kapunk, a f.szt, etessük a népet, lesz sok péézünk!
Nem kellett csalódni bennük ugyanez van/volt az összes autósportos játékuknál, hülyének áll a világ hiába... :köp: :/Little Jarry
Kicsit utánanéztem ennek a műszaki hibás dolognak a CM fórumon, és azt írják, hogy AI-nál előfordulhat, játékosnál nem. Ez így már jobban hangzik, de ez akkorsem pure sim. A 2011-be előreláthatólag berakják, szerintem itt is bele lehetett volna rakni választható opcióként.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=MKRLSLY_CQg&feature=player_embedded#! azért ez a grafika becsülendő, először nemtudtam melyik a játék és melyik a valóság 😀