Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
Ez így még annál is sokkal durvább, hiszen 15 évig elfogadott tény volt, hogy szélsőjobbosok tették.

De az orwelli valóságtorzításban és a goebbelsi retorikában nincs végpont, ha egyszer kinyílt pandora szelencéje onnantól bárki bármilyen őrültséget mondhat, ez a posztmodern, c'est la vie
r.baggio
Hát nem azért, de 2006 volt az általános orientációs pont a fidesz világban: A csúnya gaz komcsik hazudtak és jött a népfelkelés és ment a szabadságért a küzdelem.
Amadeus
Kampány van, győzelemért bármit. BÁRMIT.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
Ez így még annál is sokkal durvább, hiszen 15 évig elfogadott tény volt, hogy szélsőjobbosok tették.

De az orwelli valóságtorzításban és a goebbelsi retorikában nincs végpont, ha egyszer kinyílt pandora szelencéje onnantól bárki bármilyen őrültséget mondhat, ez a posztmodern, c'est la vie
r.baggio
Hát nem azért, de 2006 volt az általános orientációs pont a fidesz világban: A csúnya gaz komcsik hazudtak és jött a népfelkelés és ment a szabadságért a küzdelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
Ezt ki mondta???
csebi
még 2007ben hallottam punkoktól
nem gondoltam volna hogy 15 évvel később kerül újra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 832
Inkább 20 az a 17, nem?
csebi
A mandátum kalkulátor szerint 54 egyénivel már az ellenzék alakít kormányt. Az is 18, elszámoltam magam.
Gyurma Pappa
Az azért csücskös nem? Ott már kellenek a kutyák is, ha jól emlékszem. Vagy az 100-101 mandátum?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
Ez így még annál is sokkal durvább, hiszen 15 évig elfogadott tény volt, hogy szélsőjobbosok tették.

De az orwelli valóságtorzításban és a goebbelsi retorikában nincs végpont, ha egyszer kinyílt pandora szelencéje onnantól bárki bármilyen őrültséget mondhat, ez a posztmodern, c'est la vie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
Ezt ki mondta???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
De ha a baloldal rohamozott 2006-ban, akkor a baloldali rendőrség a baloldali tüntetők szemét lövette ki?

és hol volt ekkor a jobboldal?
Amadeus
neeem, a tv székháznál nem volt még szemkilövetés
ott szépen engedtek mindent, elvégre vér nélkül el is foglalták

nem érted te
Negritis
Tényleg nem értem.

Mindig mondom: ha hazudunk, akkor következetesen csináljuk.

A fidesz meg mintha most építené le a profi politikai párt imidzsét, olyan bénán hazudoznak most már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
De ha a baloldal rohamozott 2006-ban, akkor a baloldali rendőrség a baloldali tüntetők szemét lövette ki?

és hol volt ekkor a jobboldal?
Amadeus
neeem, a tv székháznál nem volt még szemkilövetés
ott szépen engedtek mindent, elvégre vér nélkül el is foglalták

nem érted te

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911
Negritis
De ha a baloldal rohamozott 2006-ban, akkor a baloldali rendőrség a baloldali tüntetők szemét lövette ki?

és hol volt ekkor a jobboldal?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?
Amadeus
nem tudtad? így tudták megoldani hogy szembelövethessék az embereket és jöhessen a rendőr terror
mint a bush & 911

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Hogy azt mondja 2006-ban a baloldal ostromolta meg a tv székházat.

Hogy tessék?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Inkább 20 az a 17, nem?
csebi
A mandátum kalkulátor szerint 54 egyénivel már az ellenzék alakít kormányt. Az is 18, elszámoltam magam.
Gyurma Pappa
54 egyénivel...


Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
van egy gyanúm h orbánt sem a pénz motiválja már hanem a hatalom és h hajbókol neki boldog boldogtalan (itthon)
bele sem merek gondolni mekkora sebet ejhetett rajta juncker dictator pofon kombinációja
briareos
Osztom a gyanúdat, de én inkább azokra a vállalkozókra, vezetőkre gondoltam, akik már "készen vannak", mégis még 40-50-60 évesen is kaparnak, hajtják a semmit, pörögnek, mint a búgócsiga, ahelyett, hogy a hobbijuknak, családjuknak, kedvteléseiknek élnének, napi 16 órákat melóznak vagy az infarktusig vagy valami nagy koppanásig/kudarcig/keserűségig. Vagy csak simán életük végéig.
Sobri Jóska
Nem teljesen ide illik, és amiről írsz az bőven nem magyar sajátosság, de azért bedobom ide. Pont mostanában olvastam (Mérő László könyvében), hogy Magyarországon rengeteg cég alakult a rendszerváltás után, amit akkor 20-30-40 éves emberek alapítottak, eltelt azóta ~30 év és eljutottak oda ezek a cégek, hogy tovább kellene adni őket, mert a kor halad előre, de az élet nem áll meg... Szóval amiről szólt a cucc, hogy a cég vezetőjének mennyire nehéz belátnia azt, hogy akár a fia (akiben persze megbízik, legjobb iskolákba járt még ismeri is a struktúrát stb.) nem úgy vinné a céget, nem abba az irányba, nem aszerint ahogy az öreg szerinte sikeres, hiszen a fia nem úgy látja a dolgokat ahogy ő. Egy ilyen cégvezető mondta a Mérőnek akihez "tanácsadói beszélgetésekre" járt (de igazából nem tanácsadás volt, csak kellett egy külsős ember akivel tud másképp kommunikálni mint szakmán belül), hogy Mérő egyetlen mondata neki megérte a pénzt amibe került: "Ő [a fiad] egy másik ember..."-> fogadd el, hogy soha nem fogja teljesen olyan módon látni a dolgokat és úgy vezetni a céget, ahogy azt az alapító elképzelte. Rengeteg cég tönkre is megy ilyen esetekben amúgy, mert nem tudják megfelelően továbbruházni (rengeteg meg működik tovább sikeresen persze).

Építőiparban például nagyon komoly érzés látnom, hogy ülünk bent 30-40-esek egy helyszíni megbeszélésen (kivitelezésben résztvevő mérnökök) és van 1-2 ember, aki már bőven benne a nyugdíjas korban, ugyanúgy ott ül 70 évesen és harcol tárgyal, üti az asztalt vehemensen olyan súlyú dolgokért, amire bőven beküldhetné a sokkal tapasztalatlanabb, kevesebbet látott kollégát... ("Nem megfelelő tervekből nem lehet dolgozni?!?!) Annyira "?????????" (ide mondja meg valaki hogy mi lehet a jó szó), hogy képtelen kiengedni a kezei közül az irányítást.

Ismerek olyan embert, aki nem adta el a saját használt autóját drágábban (és itt 15-20%-os árkülönbségekről beszélek) olyannak, akiről nem volt meggyőződve, hogy majd jó kezekben tartja azt, inkább kevesebbet kért és kapott érte, de nyugodtabban alszik, mert aki megvette az karbantartja óvja vigyáz rá annyira amennyire ő tette (pedig nyilván ha eladod az autódat szabályosan, onnantól akár a roncstelepre is viheti az új tulaj...)
bobi0092
Ez amúgy tényleg valid.
Rokonnal beszélgettünk, aki egy hasonló vállalkozásnál dolgozik, megy a biznisz, de mehetne jobban is, viszont a tulaj mintha már nem nagyon foglalkozna vele, nem hallgat arra, amit mondanak, megragadt egy szinten és így a cég is éppen hogy vegetál, de lehet, hogy hamarosan bekrepál, ha nem adja el, ami valószínűbb mint nem.

Szerintem sok ilyen vállalkozó már kicsit kiégett, felhúzta a bizniszt arra a szintre amire lehetett, megújulni nem tud, de kiadni a kezéből se akarja...viszont foglalkozni se vele, mert már inkább teher.
Hozza a lóvét, ő meg ellébecol és már fogalma sincs a piacról meg úgy sok dologról se.

De ez amúgy multinál is megfigyelhető, erről már írtam jó fél éve...megy a beskatulyázás, lassú víz partot mos tempó és nem tudsz érvényesülni.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
fun fact a nokia 3 országban bővül:
portugália, románia és mi

nah ennek kell örülni 😀
Negritis
nocsak nocsak, bővítik Kolozsvárt?
slowmotion
ott nemtom mi van 😀
pesten a corvinon vagyunk, és ott akarunk nem bővíteni hanem szintre visszamenni 😀
Negritis
ja baszki, hogy már tíz éves sztori, hogy... na eljöttem a szállítmányozásból, egyből be is döntötték a romániai Nokia gyárat, ez nagyon kimaradt nekem 😮

azért kérdeztem Kolozsvárt, mert írtad, hogy románba' is bővítetek
slowmotion
nokia már rég nem telefont hanem 5g hálózatot értékesít 😀
a mostani nokia telefonokat is a hmd gyártatja
Negritis
na látod. ha a volt főnökömnek sikerült volna átcsábítania, akkor most foglalkozási ártalomból kifolyólag tudnám, de hát a telekommunikáció is csak annyira érdekel, hogy legyen térerő mobilinternet 'szkész.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Inkább 20 az a 17, nem?
csebi
A mandátum kalkulátor szerint 54 egyénivel már az ellenzék alakít kormányt. Az is 18, elszámoltam magam.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
fun fact a nokia 3 országban bővül:
portugália, románia és mi

nah ennek kell örülni 😀
Negritis
nocsak nocsak, bővítik Kolozsvárt?
slowmotion
ott nemtom mi van 😀
pesten a corvinon vagyunk, és ott akarunk nem bővíteni hanem szintre visszamenni 😀
Negritis
ja baszki, hogy már tíz éves sztori, hogy... na eljöttem a szállítmányozásból, egyből be is döntötték a romániai Nokia gyárat, ez nagyon kimaradt nekem 😮

azért kérdeztem Kolozsvárt, mert írtad, hogy románba' is bővítetek
slowmotion
nokia már rég nem telefont hanem 5g hálózatot értékesít 😀
a mostani nokia telefonokat is a hmd gyártatja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 517
Választási földrajz oldalról:



Ha ez nagyjából, még min. 17 billegőt kell hoznia az ellenzéknek. Kemény menet lesz, főleg hogy a mostani "biztosakat" sem kéne elveszíteni.
Gyurma Pappa
azok amik itt biztos fidesz választókerületként vannak kategorizálva, azok közül jó párról nem gondolom, hogy olyan biztos lenne.

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Választási földrajz oldalról:



Ha ez nagyjából, még min. 17 billegőt kell hoznia az ellenzéknek. Kemény menet lesz, főleg hogy a mostani "biztosakat" sem kéne elveszíteni.
Gyurma Pappa
Inkább 20 az a 17, nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Választási földrajz oldalról:



Ha ez nagyjából, még min. 17 billegőt kell hoznia az ellenzéknek. Kemény menet lesz, főleg hogy a mostani "biztosakat" sem kéne elveszíteni.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
fun fact a nokia 3 országban bővül:
portugália, románia és mi

nah ennek kell örülni 😀
Negritis
nocsak nocsak, bővítik Kolozsvárt?
slowmotion
ott nemtom mi van 😀
pesten a corvinon vagyunk, és ott akarunk nem bővíteni hanem szintre visszamenni 😀
Negritis
ja baszki, hogy már tíz éves sztori, hogy... na eljöttem a szállítmányozásból, egyből be is döntötték a romániai Nokia gyárat, ez nagyon kimaradt nekem 😮

azért kérdeztem Kolozsvárt, mert írtad, hogy románba' is bővítetek

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
van egy gyanúm h orbánt sem a pénz motiválja már hanem a hatalom és h hajbókol neki boldog boldogtalan (itthon)
bele sem merek gondolni mekkora sebet ejhetett rajta juncker dictator pofon kombinációja
briareos
Osztom a gyanúdat, de én inkább azokra a vállalkozókra, vezetőkre gondoltam, akik már "készen vannak", mégis még 40-50-60 évesen is kaparnak, hajtják a semmit, pörögnek, mint a búgócsiga, ahelyett, hogy a hobbijuknak, családjuknak, kedvteléseiknek élnének, napi 16 órákat melóznak vagy az infarktusig vagy valami nagy koppanásig/kudarcig/keserűségig. Vagy csak simán életük végéig.

Erről mindig az a sztori jut eszembe, amiben ül a naplementében a tengerparton egy vékonyka, csóri thai kissrác, mellette egy nagyhasú, kopaszodó német, mondjuk Jürgen, és mindketten ugyanúgy horgásznak.
Igaz, az egyiknek nincs semmije, a másiknak egy csomó civilizációs érték van a birtokában (kecó, merci, cég, stb.), de mégis mindkettő ugyanazt csinálja, mindkettőt ugyanaz a békesség tölti el, aminek semmi köze a civilizációban betöltött státuszukhoz.

De persze se Orbánból, se Simicskából vagy Csányiból nem lesz Jürgen, ahogy pont ezért egy Jürgenből se lesz sokszoros milliárdos, mert kevesen vannak, akik egy életet végig akarnak melózni, még ha a munkájuk egyfajta addikció, drog is számukra, csak nem képesek felfogni, hogy ezen függőség "gyógyítható".
Sobri Jóska
az elején még néztem, de micsoda egy fos sztori..

mindenki tuggya, hogy a horgászás után Jürgen megdugja a thai kisrácot, adneki némi eurót, aztán hazamegy térdepelni a gyóntatószékbe még szpikiátriára is elmegy mikor elviszik a gépét, és teleríjja a bíróságot, aztán a thai kisrác a 23. Jürgen után betrinyózva kibelez valakit..

na emmá sztori...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
no, tizenöt éven keresztül elhallgatódott aigasság, de most végre kiderült, hogy a mocskoslipsibolsi baloldal gyújtotta fel a tévészékházat. is.
szerintem a listát is ők csempészték be Kubatovhoz, hogy ráfoghassák a hős nemzethy bajnokainkra. idén végre azt is megtudtuk, hogy a szemkilövésnek is a Klára meg a Karigeri volt az oka, holnap még az is kiderül, hogy '56-ban sem Kádár hívta a zoroszokat, hanem MZP nagyapja, sőt ő állt egyszemélyben a zsidók deportálása mögött is.
slowmotion
Annyi mindenben másolják már Kádárékat, a történelem hamisítás miért is maradna ki?
peterk2005
Mondjuk így lebaloldalizni azt a sok szép rendes kopasz szélsőjobbos focidrukkert, az azért kemény. 😊
somoskovig
Nem lebaloldaliztam őket, hanem lekádáriztam. 😊
peterk2005
Várom Toroczkai reakcióját. 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
van egy gyanúm h orbánt sem a pénz motiválja már hanem a hatalom és h hajbókol neki boldog boldogtalan (itthon)
bele sem merek gondolni mekkora sebet ejhetett rajta juncker dictator pofon kombinációja
briareos
Osztom a gyanúdat, de én inkább azokra a vállalkozókra, vezetőkre gondoltam, akik már "készen vannak", mégis még 40-50-60 évesen is kaparnak, hajtják a semmit, pörögnek, mint a búgócsiga, ahelyett, hogy a hobbijuknak, családjuknak, kedvteléseiknek élnének, napi 16 órákat melóznak vagy az infarktusig vagy valami nagy koppanásig/kudarcig/keserűségig. Vagy csak simán életük végéig.
Sobri Jóska
Nem teljesen ide illik, és amiről írsz az bőven nem magyar sajátosság, de azért bedobom ide. Pont mostanában olvastam (Mérő László könyvében), hogy Magyarországon rengeteg cég alakult a rendszerváltás után, amit akkor 20-30-40 éves emberek alapítottak, eltelt azóta ~30 év és eljutottak oda ezek a cégek, hogy tovább kellene adni őket, mert a kor halad előre, de az élet nem áll meg... Szóval amiről szólt a cucc, hogy a cég vezetőjének mennyire nehéz belátnia azt, hogy akár a fia (akiben persze megbízik, legjobb iskolákba járt még ismeri is a struktúrát stb.) nem úgy vinné a céget, nem abba az irányba, nem aszerint ahogy az öreg szerinte sikeres, hiszen a fia nem úgy látja a dolgokat ahogy ő. Egy ilyen cégvezető mondta a Mérőnek akihez "tanácsadói beszélgetésekre" járt (de igazából nem tanácsadás volt, csak kellett egy külsős ember akivel tud másképp kommunikálni mint szakmán belül), hogy Mérő egyetlen mondata neki megérte a pénzt amibe került: "Ő [a fiad] egy másik ember..."-> fogadd el, hogy soha nem fogja teljesen olyan módon látni a dolgokat és úgy vezetni a céget, ahogy azt az alapító elképzelte. Rengeteg cég tönkre is megy ilyen esetekben amúgy, mert nem tudják megfelelően továbbruházni (rengeteg meg működik tovább sikeresen persze).

Építőiparban például nagyon komoly érzés látnom, hogy ülünk bent 30-40-esek egy helyszíni megbeszélésen (kivitelezésben résztvevő mérnökök) és van 1-2 ember, aki már bőven benne a nyugdíjas korban, ugyanúgy ott ül 70 évesen és harcol tárgyal, üti az asztalt vehemensen olyan súlyú dolgokért, amire bőven beküldhetné a sokkal tapasztalatlanabb, kevesebbet látott kollégát... ("Nem megfelelő tervekből nem lehet dolgozni?!?!) Annyira "?????????" (ide mondja meg valaki hogy mi lehet a jó szó), hogy képtelen kiengedni a kezei közül az irányítást.

Ismerek olyan embert, aki nem adta el a saját használt autóját drágábban (és itt 15-20%-os árkülönbségekről beszélek) olyannak, akiről nem volt meggyőződve, hogy majd jó kezekben tartja azt, inkább kevesebbet kért és kapott érte, de nyugodtabban alszik, mert aki megvette az karbantartja óvja vigyáz rá annyira amennyire ő tette (pedig nyilván ha eladod az autódat szabályosan, onnantól akár a roncstelepre is viheti az új tulaj...)

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
no, tizenöt éven keresztül elhallgatódott aigasság, de most végre kiderült, hogy a mocskoslipsibolsi baloldal gyújtotta fel a tévészékházat. is.
szerintem a listát is ők csempészték be Kubatovhoz, hogy ráfoghassák a hős nemzethy bajnokainkra. idén végre azt is megtudtuk, hogy a szemkilövésnek is a Klára meg a Karigeri volt az oka, holnap még az is kiderül, hogy '56-ban sem Kádár hívta a zoroszokat, hanem MZP nagyapja, sőt ő állt egyszemélyben a zsidók deportálása mögött is.
slowmotion
Annyi mindenben másolják már Kádárékat, a történelem hamisítás miért is maradna ki?
peterk2005
Mondjuk így lebaloldalizni azt a sok szép rendes kopasz szélsőjobbos focidrukkert, az azért kemény. 😊
somoskovig
Nem lebaloldaliztam őket, hanem lekádáriztam. 😊
peterk2005
Nem Te, hanem a Párt! 😊
somoskovig
A Párttal, a Néppel egy az utunk


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
no, tizenöt éven keresztül elhallgatódott aigasság, de most végre kiderült, hogy a mocskoslipsibolsi baloldal gyújtotta fel a tévészékházat. is.
szerintem a listát is ők csempészték be Kubatovhoz, hogy ráfoghassák a hős nemzethy bajnokainkra. idén végre azt is megtudtuk, hogy a szemkilövésnek is a Klára meg a Karigeri volt az oka, holnap még az is kiderül, hogy '56-ban sem Kádár hívta a zoroszokat, hanem MZP nagyapja, sőt ő állt egyszemélyben a zsidók deportálása mögött is.
slowmotion
Annyi mindenben másolják már Kádárékat, a történelem hamisítás miért is maradna ki?
peterk2005
Mondjuk így lebaloldalizni azt a sok szép rendes kopasz szélsőjobbos focidrukkert, az azért kemény. 😊
somoskovig
Nem lebaloldaliztam őket, hanem lekádáriztam. 😊
peterk2005
Nem Te, hanem a Párt! 😊