Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy fidesz 2/3 + Mi Hazánk bekerülés agyonbaszna idegileg.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Kele János:

mai termés Hajdú-Bihar 5-ben:
- láncszavazás egy nádudvari szavazókörnél;
- Hortobágyra kiküldött csomagokból hiányoztak szavazólapok;
- Kabán egy többször forduló Suzuki hordja-viszi a szavazókat;
- Egyeken szavazatvásárlás gyanúja merült fel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
focilap 34
Márki-Zay és Lázár János körzetében disznóvágásból visszamaradt húst osztanak szavazatért

a 27 ezres Makón. érthető a magas részvétel. meglepődnék ha MZP nyerne egyéniben...
deyell
55,27 Makón 60,10 Hódmezővásárhelyen, ebből bármi lehet így még.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Többfelől hallom Bp-en, hogy sok fiatal szavaz. Reménysugár.
nagylaza
Bp orszagos szempontbol irrelevans
Worst case scenario 16-2
gabokocka
Butafalvákon megy ez el úgyis.
Nyer a - szó szerint - sötét oldal.
Bazzani
falvakban, kisvárosokban hogy áll a részvétel amúgy? gondolom kevesebb mint 4 éve, kérdés mennyivel.
deyell
Falvakban magasabb mint 4 éve 🤷
vpi
Akkor a 2/3 elkeruleseben lehet igy max remenykedni?
Vrij6
Se.

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 811 — Слава Україні! Героям слава!
Többfelől hallom Bp-en, hogy sok fiatal szavaz. Reménysugár.
nagylaza
Bp orszagos szempontbol irrelevans
Worst case scenario 16-2
gabokocka
Butafalvákon megy ez el úgyis.
Nyer a - szó szerint - sötét oldal.
Bazzani
falvakban, kisvárosokban hogy áll a részvétel amúgy? gondolom kevesebb mint 4 éve, kérdés mennyivel.
deyell
Falvakban magasabb mint 4 éve 🤷
vpi
Akkor a 2/3 elkeruleseben lehet igy max remenykedni?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah kiosztottam én is az x-eket.
Épp üres volt a szavazókör, az íven úgy a fele névnél volt aláírva. Kértem azért borítékot 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Többfelől hallom Bp-en, hogy sok fiatal szavaz. Reménysugár.
nagylaza
Bp orszagos szempontbol irrelevans
Worst case scenario 16-2
gabokocka
Butafalvákon megy ez el úgyis.
Nyer a - szó szerint - sötét oldal.
Bazzani
falvakban, kisvárosokban hogy áll a részvétel amúgy? gondolom kevesebb mint 4 éve, kérdés mennyivel.
deyell
Falvakban magasabb mint 4 éve 🤷
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szorzás és rajzóra teljesítve.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kinek milyen az előérzete? Van valaki, aki változtatna a választási tippjén?
nagylaza
Zivzivadze lő gólt.
Bazzani
Ugyeeeeeeeee.
Buduuuuuu.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kinek milyen az előérzete? Van valaki, aki változtatna a választási tippjén?
nagylaza
Zivzivadze lő gólt.
Bazzani
Elnézést 😮

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
 444.hu/2022/04/03/csak-magyarorszagon-tud-ervenyt-szerezni-a-valasztasi-szabalyoknak-az-nvb?appview

Akkor innentől az nvb mi a tokomert felel?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Márki-Zay és Lázár János körzetében disznóvágásból visszamaradt húst osztanak szavazatért

a 27 ezres Makón. érthető a magas részvétel. meglepődnék ha MZP nyerne egyéniben...
deyell
amúgy én simán elfogadnám a húst, aztán szavaznék arra akire szeretnék amúgy is 😀
Heisman
Meg mennyi hús maradhat vissza?
Meg ki mer elfogadni bizonytalan eredetű húst?
Meg másoknak bezzeg 10ezret adnak!!!
Bazzani
emlékezhetünk, hogy a legutóbbi önkormányzati választáson volt hogy rohadt krumplit osztogattak nyugdíjasoknak. ezek után nem kizárt, hogy a hús amit most osztogatnak a dögkútból van.

choose life
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
52,75vaz orszagos 56,44 a pesti delutan 3kor.

Nagyobb lesz a reszvetel sztem mint 4 eve
gabokocka
Miből gondolod? Majd egy százalékkal vagyunk a 4 évvel ezelőttihez képest, és mostmár csökkenő részvételszám jön. Szerintem inkább 70 alatt lesz mint felette, de hogy a 80 meg 75 százalékokat el lehet felejteni az biztos. (100 eurós poszt volt )
MC12
11kor 4% felett volt a kulonbseg, 15kor 1% alatt van, eleg jol latszik a trend.

Sztem olyan 72-73% korul lesz a reszvetel, pesten 80% korul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 458
52,75vaz orszagos 56,44 a pesti delutan 3kor.

Nagyobb lesz a reszvetel sztem mint 4 eve
gabokocka
Miből gondolod? Majd egy százalékkal vagyunk a 4 évvel ezelőttihez képest, és mostmár csökkenő részvételszám jön.
MC12
Az 1 órás adatoknál, még 2,3 % volt a lemaradás, most 0,9 % a 18ashoz képest. Ha marad ez az ütem ahhoz viszonyítva, akkor valóban több lehet.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466

iktriad
bammeg de megöregedett ez a nő, kb. 10 éve nem láttam de rácsúszott egy +20 év
sapka
Hát, ha a férjed annyi kólát elfogyaszt, hogy a Sebhelyes Arcú egy gyenge kisinas, csoda hogy kinéz valahogy
Gyurma Pappa
Az értelem is kibukott belőle...enyhén bebambult tekintet és arc, megfáradt, meggyötört lélek...de biztos megérte.
Solymi
47 lves baszod, a novák katalinra rákerestem ha már lelküket eladó nők és az 44éves de 10 év van köztük
de az 51 éves erős antónia is bőven jobban néz ki
Negritis
Ezt teszi, ha eladod magad vagy ha kaparsz egy kis hírnévért, népszerűségért, sikerért...

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Márki-Zay és Lázár János körzetében disznóvágásból visszamaradt húst osztanak szavazatért

a 27 ezres Makón. érthető a magas részvétel. meglepődnék ha MZP nyerne egyéniben...
deyell
amúgy én simán elfogadnám a húst, aztán szavaznék arra akire szeretnék amúgy is 😀
Heisman
Meg mennyi hús maradhat vissza?
Meg ki mer elfogadni bizonytalan eredetű húst?
Meg másoknak bezzeg 10ezret adnak!!!

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
52,75vaz orszagos 56,44 a pesti delutan 3kor.

Nagyobb lesz a reszvetel sztem mint 4 eve
gabokocka
Miből gondolod? Majd egy százalékkal vagyunk a 4 évvel ezelőttihez képest, és mostmár csökkenő részvételszám jön. Szerintem inkább 70 alatt lesz mint felette, de hogy a 80 meg 75 százalékokat el lehet felejteni az biztos. (100 eurós poszt volt )

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
52,75vaz orszagos 56,44 a pesti delutan 3kor.

Nagyobb lesz a reszvetel sztem mint 4 eve
gabokocka
Igen jön fel eléggé
csebi
mikor voltam 1.5 órája nagyrészt 25-45s korosztály volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Márki-Zay és Lázár János körzetében disznóvágásból visszamaradt húst osztanak szavazatért

a 27 ezres Makón. érthető a magas részvétel. meglepődnék ha MZP nyerne egyéniben...
deyell
Hiába bűncselekmény gyAnuja merül fel h a rendőrségnek nincs hatásköre …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Márki-Zay és Lázár János körzetében disznóvágásból visszamaradt húst osztanak szavazatért

a 27 ezres Makón. érthető a magas részvétel. meglepődnék ha MZP nyerne egyéniben...
deyell
amúgy én simán elfogadnám a húst, aztán szavaznék arra akire szeretnék amúgy is 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Márki-Zay és Lázár János körzetében disznóvágásból visszamaradt húst osztanak szavazatért

a 27 ezres Makón. érthető a magas részvétel. meglepődnék ha MZP nyerne egyéniben...

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician

iktriad
bammeg de megöregedett ez a nő, kb. 10 éve nem láttam de rácsúszott egy +20 év
sapka
Hát, ha a férjed annyi kólát elfogyaszt, hogy a Sebhelyes Arcú egy gyenge kisinas, csoda hogy kinéz valahogy
Gyurma Pappa
Az értelem is kibukott belőle...enyhén bebambult tekintet és arc, megfáradt, meggyötört lélek...de biztos megérte.
Solymi
47 lves baszod, a novák katalinra rákerestem ha már lelküket eladó nők és az 44éves de 10 év van köztük
de az 51 éves erős antónia is bőven jobban néz ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
52,75vaz orszagos 56,44 a pesti delutan 3kor.

Nagyobb lesz a reszvetel sztem mint 4 eve
gabokocka
Igen jön fel eléggé

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
52,75vaz orszagos 56,44 a pesti delutan 3kor.

Nagyobb lesz a reszvetel sztem mint 4 eve

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466

iktriad
bammeg de megöregedett ez a nő, kb. 10 éve nem láttam de rácsúszott egy +20 év
sapka
Hát, ha a férjed annyi kólát elfogyaszt, hogy a Sebhelyes Arcú egy gyenge kisinas, csoda hogy kinéz valahogy
Gyurma Pappa
Az értelem is kibukott belőle...enyhén bebambult tekintet és arc, megfáradt, meggyötört lélek...de biztos megérte.