Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Mit is kért MZP? Győzz meg közülük hármat. Sok szerencsét. 😀
peterk2005
Mondjuk tegnap engem egy huszonéves ismerősöm meggyőzött, hogy szavazzak az ellenzékre.

Azt tudta, hogy én kedvelem Orbánt, de alapvetően a mindennapjainkban nem erről beszélünk, leszarom ki van kormányon, leszarom a korrupciót, zsebredolgozást, lopást, hisz mindenki ezt teszi a politikában, tudja, hogy liberális vagyok, rühellem a rasszizmust, homofóbiát, vallást, hagyományszopkodást, stb., és főként a szórakoztatófaktor miatt fogyasztok kurva sok közéleti tartalmat.
Kérdezte, hogy megyek e szavazni vasárnap, mondtam, hogy nem tervezem, mert Orbánt csípem, de a homofób szarháziskodásuk után úgy döntöttem, hogy oldják meg az én egy darab szavazatom nélkül, mert az trógerség, illetve nekem kurva mindegy ki nyer, "öreg vagyok", nem hat ki az életemre.
Azt mondta, hogy ő fiatal, és az övére kihat, szavazzak az ellenzékre, és ha nekem úgyis mindegy, akkor nekem úgyse okoz gondot, bárki is nyer, ő meg örülne.
Tulajdonképpen ez szerintem egy helyes logika, még ha kissé 'out of the box' is. Így mondtam neki, hogy oké, legitim érv, akceptálom, örüljön.

Az már csak itthon jutott eszembe, hogy Zuglóban Hadházy van, akit rühellek, de egy dologban viszont biztos lettem, mégpedig abban, hogy ha lefele van korhatár a szavazáshoz, akkor felfele is kéne.
Kb. 40 éves kor fölött nem szabadna senkinek se szavazni. Aki eddig megtalálta a számítását, annak azért, mert kurva mindegy ki kormányoz, aki nem, annak meg azert, mert úgyse Orbán vagy MZP (vagy akármelyik politikus) hozza el neki a boldogságot.
De módfelett más lenne egy olyan demokrácia, ahol csak a 18-40 évesek szavazhatnak.
Sobri Jóska
Ez nekem nem egyenes. Te, aki csak a saját érdekei szerint tevékenykedik, hirtelen empátiát érez egy másik ember jövője miatt? És egyből leszavazol arra a koalícióra amiben szerinted született nácik vannak? Erre jobb érv lett volna, ha azt mondod a jobbik csak elméletben homofób de vitya törvényt is hozott rá.
Én nem bánom amúgy, örülök neki, csak furcsa ez a hátraarc 😃
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
hányinger ez az egész
Szesze
Az a legnagyobb hányinger, hogy 2022-ben ez ennyiben is marad. Egy sor végi hír lesz belőle aztán annyi.

engem az érdekelne hogy ha úgyis el akarják csalni akkor mi a faszért nem digitalizálták azt egész szavazást és akkor csak hátul kell megoldani hogy jó legyen az az X
Negritis
Mert megy így is gond nélkül.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Miert abban van hogy ezt a fidesz talalta ki, valositotta meg es neki kedvez?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
hányinger ez az egész
Szesze
Amit Sobri írt elcsalás témában: Lekezelsz egy ilyet annyival, hogy azt mondják rá, hogy az ellenzék csinálta direkt az egészet feszültségkeltésként... kihajítottak pár üres szavazócetlit behúzva rajta nem Fidesz X-eket...
bobi0092
És erre pont ugyanakkora esély van, mint hogy a Fidesz csinálta. Az ellenzéki oldal sem ártatlan hableányok gyülekezete akik morálisan aztán elképesztő nívót képviselnek, bármennyire is szeretné ezt a fórum többsége 😊 nyerni akarnak, a győzelemért pedig ők is elmennek addig, ameddig csak képességeikből, pénzünkből, lehetőségbükből telik. Ki van küldve fél millió szavazólap a nagyvilágba, nem túl bonyolult összeszedni - főleg Erdélyben - pár százat majd 50en behúzni az ellenzéket aztán lefotózni hogy lám lám. Pár nappal vagyunk a választások előtt, ilyenkor azt se szabad már elhinni amit kérdeznek. Vagy akkor MzP stábja beszelt Kulebával mert Peti azt mondta? Személy szerint nem hiszem, hogy Kulebának olyan rohadt sok ideje lenne egy másodrendű ország ellenzékére dehát leírta azzzinternet is.
MC12
Tényleg bárki csinálhatta.
Viszont ez a levélszavazósdi a jelenlegi formatumaban vicc. Garantalt a csalas.
Es ezt a fidesz csinalta.
gabokocka
Ebben nincs vita közöttünk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Hát figyelj, nálunk a cégnél most a Pesti Giro miatt közös vacsorát lehet nyerni a Groupama-FDJ csapatával a céges kerékpáros km gyűjtős versennyel. Tekintve hogy sportrajongóként 98 óta az országúti bicaj a kedvenc sportom, és nem mellesleg mindazóta a FDJ a kedvenc csapatom, úgymond életem eddigi legnagyobb élménye lehetne, és tisztában vagyok vele hogy simán megnyerném, ha a foodpandás ikertestvérem segítségével elcsalnám. Viszont mivel nem tartom magam szar embernek, és nem mellesleg a jövőben is szeretnék nyugodt szívvel tükörbe nézni, ezért meg sem fordult ez az opció a fejemben. Nekem az az érvem hogy nem akarok szar ember lenni. Lehet hogy neked vagy Orbánnak ez nem elfogadható érv, nekem az.
eaglesmcnabb
Én elfogadom, de a politikában egy politikustól ez nem legitim érv.
Se politikus nem vagy, se nem a politikában tevékenykedsz.
Sobri Jóska
Miért nem legit érv? Mi köze van ahhoz hogy politikus mondja-e vagy sem? Ha politikus lennék se gondolnám másképpen. 1+1 az kettő, szerinted ez csak egy matematikus szájából legit?
Amúgy pl. Gémesi 90 óta politikából él itt Gödöllőn, azóta mindig megválasztották, ebből több mint 20 éve politikai ellenszélben polgármester, egyszer sem kellett ilyen piti, szar módszerekhez nyúlnia. Megtehette volna, de mivel nem szar ember tisztességesen próbálta, és a jelek szerint ment is neki. A féreg ember akkor is féreg ha politikus és akkor is ha nem.

Orbánnak annyi pénze van, hogyha soha nem dolgozna semmit se, se ő sem a leszármazottjai, akkor is fényűzésben öregedne meg még az unokája is. Az hogy még így is csalásra van szüksége, rögtön megvilágítja számunkra, hogy mekkora egy seggfej.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
hányinger ez az egész
Szesze
Amit Sobri írt elcsalás témában: Lekezelsz egy ilyet annyival, hogy azt mondják rá, hogy az ellenzék csinálta direkt az egészet feszültségkeltésként... kihajítottak pár üres szavazócetlit behúzva rajta nem Fidesz X-eket...
bobi0092
És erre pont ugyanakkora esély van, mint hogy a Fidesz csinálta. Az ellenzéki oldal sem ártatlan hableányok gyülekezete akik morálisan aztán elképesztő nívót képviselnek, bármennyire is szeretné ezt a fórum többsége 😊 nyerni akarnak, a győzelemért pedig ők is elmennek addig, ameddig csak képességeikből, pénzünkből, lehetőségbükből telik. Ki van küldve fél millió szavazólap a nagyvilágba, nem túl bonyolult összeszedni - főleg Erdélyben - pár százat majd 50en behúzni az ellenzéket aztán lefotózni hogy lám lám. Pár nappal vagyunk a választások előtt, ilyenkor azt se szabad már elhinni amit kérdeznek. Vagy akkor MzP stábja beszelt Kulebával mert Peti azt mondta? Személy szerint nem hiszem, hogy Kulebának olyan rohadt sok ideje lenne egy másodrendű ország ellenzékére dehát leírta azzzinternet is.
MC12
Tényleg bárki csinálhatta.
Viszont ez a levélszavazósdi a jelenlegi formatumaban vicc. Garantalt a csalas.
Es ezt a fidesz csinalta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
hányinger ez az egész
Szesze
Amit Sobri írt elcsalás témában: Lekezelsz egy ilyet annyival, hogy azt mondják rá, hogy az ellenzék csinálta direkt az egészet feszültségkeltésként... kihajítottak pár üres szavazócetlit behúzva rajta nem Fidesz X-eket...
bobi0092
És erre pont ugyanakkora esély van, mint hogy a Fidesz csinálta. Az ellenzéki oldal sem ártatlan hableányok gyülekezete akik morálisan aztán elképesztő nívót képviselnek, bármennyire is szeretné ezt a fórum többsége 😊 nyerni akarnak, a győzelemért pedig ők is elmennek addig, ameddig csak képességeikből, pénzünkből, lehetőségbükből telik. Ki van küldve fél millió szavazólap a nagyvilágba, nem túl bonyolult összeszedni - főleg Erdélyben - pár százat majd 50en behúzni az ellenzéket aztán lefotózni hogy lám lám. Pár nappal vagyunk a választások előtt, ilyenkor azt se szabad már elhinni amit kérdeznek. Vagy akkor MzP stábja beszelt Kulebával mert Peti azt mondta? Személy szerint nem hiszem, hogy Kulebának olyan rohadt sok ideje lenne egy másodrendű ország ellenzékére dehát leírta azzzinternet is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
engem az érdekelne hogy ha úgyis el akarják csalni akkor mi a faszért nem digitalizálták azt egész szavazást és akkor csak hátul kell megoldani hogy jó legyen az az X
Negritis
Annyira látszik h nem láttad milyen a magyar kozig ITja a háttérben. Képtelenek lennének egy ilyet megoldani.
csebi
sajnos többet is láttam mint kellene

ezért mondom hogy invesztálni kellett volna bele
Negritis
Akkor h merülhet fel benned h meg tudnak úgy oldani? 😊
csebi
mert bíznék benne hogy nem hazai hanem vmi külföldi céget bíznak meg vele 😀

de persze nem, és akkor oda jutunk hogy akkora hulladék az egész mint a könyvelés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
engem az érdekelne hogy ha úgyis el akarják csalni akkor mi a faszért nem digitalizálták azt egész szavazást és akkor csak hátul kell megoldani hogy jó legyen az az X
Negritis
Annyira látszik h nem láttad milyen a magyar kozig ITja a háttérben. Képtelenek lennének egy ilyet megoldani.
csebi
sajnos többet is láttam mint kellene

ezért mondom hogy invesztálni kellett volna bele
Negritis
Akkor h merülhet fel benned h meg tudnak úgy oldani? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Ez a puhapöcsűek műfaja.
Amadeus
nem arra van a hivatásos hogy ne legyen puha? 😊
Negritis
Maradjunk annyiban - aztán max tévedek -, hogy aki elég jó, annak megy pénz nélkül.
Amadeus
also known as a profiknak mindig nyár van

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez a puhapöcsűek műfaja.
Amadeus
nem arra van a hivatásos hogy ne legyen puha? 😊
Negritis
Maradjunk annyiban - aztán max tévedek -, hogy aki elég jó, annak megy pénz nélkül.
Amadeus
Az ejtőernyőzés után a második legdrágább extrém sport a csajozás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Hát figyelj, nálunk a cégnél most a Pesti Giro miatt közös vacsorát lehet nyerni a Groupama-FDJ csapatával a céges kerékpáros km gyűjtős versennyel. Tekintve hogy sportrajongóként 98 óta az országúti bicaj a kedvenc sportom, és nem mellesleg mindazóta a FDJ a kedvenc csapatom, úgymond életem eddigi legnagyobb élménye lehetne, és tisztában vagyok vele hogy simán megnyerném, ha a foodpandás ikertestvérem segítségével elcsalnám. Viszont mivel nem tartom magam szar embernek, és nem mellesleg a jövőben is szeretnék nyugodt szívvel tükörbe nézni, ezért meg sem fordult ez az opció a fejemben. Nekem az az érvem hogy nem akarok szar ember lenni. Lehet hogy neked vagy Orbánnak ez nem elfogadható érv, nekem az.
eaglesmcnabb
Én elfogadom, de a politikában egy politikustól ez nem legitim érv.
Se politikus nem vagy, se nem a politikában tevékenykedsz.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
engem az érdekelne hogy ha úgyis el akarják csalni akkor mi a faszért nem digitalizálták azt egész szavazást és akkor csak hátul kell megoldani hogy jó legyen az az X
Negritis
Annyira látszik h nem láttad milyen a magyar kozig ITja a háttérben. Képtelenek lennének egy ilyet megoldani.
csebi
sajnos többet is láttam mint kellene

ezért mondom hogy invesztálni kellett volna bele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Ez a puhapöcsűek műfaja.
Amadeus
nem arra van a hivatásos hogy ne legyen puha? 😊
Negritis
Maradjunk annyiban - aztán max tévedek -, hogy aki elég jó, annak megy pénz nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
engem az érdekelne hogy ha úgyis el akarják csalni akkor mi a faszért nem digitalizálták azt egész szavazást és akkor csak hátul kell megoldani hogy jó legyen az az X
Negritis
Annyira látszik h nem láttad milyen a magyar kozig ITja a háttérben. Képtelenek lennének egy ilyet megoldani.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Ez a puhapöcsűek műfaja.
Amadeus
nem arra van a hivatásos hogy ne legyen puha? 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Viszont eddig az volt az alapállításod, hogy Viktor egy zseni, ehhez képest 12 év után se volt képes elérni azt a célját, hogy csalás nélkül nyerjen? Ráadásul a csalással is egyből lebukik? Hát ezek nem igazából arra vall, hogy mekkora zseni.
Jughead
Amikor milliónyi agyhalottal "dolgozol", akkor másfajta zsenialitás szükségeltetik.
Szarból egy zseni se tud várat építeni.
Legfeljebb szarvárat.

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Hát figyelj, nálunk a cégnél most a Pesti Giro miatt közös vacsorát lehet nyerni a Groupama-FDJ csapatával a céges kerékpáros km gyűjtős versennyel. Tekintve hogy sportrajongóként 98 óta az országúti bicaj a kedvenc sportom, és nem mellesleg mindazóta a FDJ a kedvenc csapatom, úgymond életem eddigi legnagyobb élménye lehetne, és tisztában vagyok vele hogy simán megnyerném, ha a foodpandás ikertestvérem segítségével elcsalnám. Viszont mivel nem tartom magam szar embernek, és nem mellesleg a jövőben is szeretnék nyugodt szívvel tükörbe nézni, ezért meg sem fordult ez az opció a fejemben. Nekem az az érvem hogy nem akarok szar ember lenni. Lehet hogy neked vagy Orbánnak ez nem elfogadható érv, nekem az.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
engem az érdekelne hogy ha úgyis el akarják csalni akkor mi a faszért nem digitalizálták azt egész szavazást és akkor csak hátul kell megoldani hogy jó legyen az az X

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Baszná az egómat, hogy csak csalva tudok nyerni ilyen fogyatékosok ellen.
Amadeus
Aha. Vagyis sosem dugtál még se részeg csajjal, se kurvával, se olyannal, aki nem volt szűz, de még olyannal se, aki csak egy jó baszást akart, nem pedig élete szerelmét, a magyar Brad Pittet látta benned.
Lehet nem hiszem el.
Sobri Jóska
részeggel és kurvával tényleg nem. Mi abban a pláne, hogy lefizetsz valakit azért, hogy széttegye a lábát? Semmi kihívás, unalmas.

Ez a puhapöcsűek műfaja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Viszont eddig az volt az alapállításod, hogy Viktor egy zseni, ehhez képest 12 év után se volt képes elérni azt a célját, hogy csalás nélkül nyerjen? Ráadásul a csalással is egyből lebukik? Hát ezek nem igazából arra vall, hogy mekkora zseni.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Hacsak így megy neki az gáz. Elvégre csicska az ellenzék.

De tudod mit? Nincs érvem ellene. Főleg a Fideszt ismerve. Nincsenek illúzióim. Arra leszek kíváncsi, hogyha netalántán soros, izééé, szoros lesz az állás, akkor mivel ügyeskedik ki maguknak.
Vrij6
Ha valóban zavarna egy politikust mindaz, ami bassza az egóját vagy mindaz, ami gáz, akkor nem politikus lenne.

Azért lehet, hogy az összes technikai részletet nem fogod megtudni egész pontosan.
Sobri Jóska
Világos. 22es csapdája. Tudom én, nemhiába raktam be tegnap.

Nagy eséllyel nem kötik az orromra. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Külön aláírós lesz az OGY választásos meg a népszavazásos papír, szóval csak okosan 😊

Ja, és vigyetek saját tollat, nehogy amit ott adnak egy idő után ne látszódjon 😀😀
warr_b
Korábban sokszor voltam szavazatszámláló, és abban az egyben biztos vagyok, hogy azok a tollak nem ilyen tintával vannak töltve. Lehet persze 1 nap írtam történik a csoda, de ilyen szoba se jött soha.
Klaci79
Tudom, muteromék is sokszor voltak, csak tegnap hallottam és viccesnek találtam 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Hacsak így megy neki az gáz. Elvégre csicska az ellenzék.

De tudod mit? Nincs érvem ellene. Főleg a Fideszt ismerve. Nincsenek illúzióim. Arra leszek kíváncsi, hogyha netalántán soros, izééé, szoros lesz az állás, akkor mivel ügyeskedik ki maguknak.
Vrij6
Ha valóban zavarna egy politikust mindaz, ami bassza az egóját vagy mindaz, ami gáz, akkor nem politikus lenne.

Azért lehet, hogy az összes technikai részletet nem fogod megtudni egész pontosan.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
 telex.hu/kozelet/2022/03/31/kidobott-levelszavazatok-erdely
empty taxi
Úgy egy fokkal könnyebb nyerni, ha az ellenzékre adott szavazatokat kidobjuk. 😀
Vrij6
De őszintén: ha te lennél Orbán és módod lenne inkább csalni, mint az agyhalottakra bízni, akkor nem csalnál?
Egyetlen érvet mondj ellene.
Sobri Jóska
Baszná az egómat, hogy csak csalva tudok nyerni ilyen fogyatékosok ellen.
Amadeus
Nincs új a nap alatt. Eddig kis csalás volt most ideje a nagynak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.