Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.
gabokocka
pacsi, egyszerre.
Amadeus
ez a 28% ma nagyot megy. egy másik 28% meg jogosnak tartja az orosz inváziót.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
225.025 levélszavazatból 96% Fidesz? Bazze, ennyit Lukasenka nem ír be magának, pedig nem egy szégyellős típus.
Amadeus
ebben az a szép, hogy nem beírás. nyilván előre kitöltik, meg a halottak is szavaznak, de sztem a tényleges szavazólapon ennyi fideszes iksz szerepel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.
gabokocka
Azt hiszem erről volt már itt szó korábban, nem kampányidőszakban is... Kimondani mindig sokkal könnyebb, mint valójában megtenni... felugrik majd április 4-én a google keresések száma az országelhagyást tekintve, de 1% sem lesz belőle, ami a valóságot illeti.
bobi0092
sztem 5-10% lesz abból
mert van igény rá
Negritis
Erről lehet utólag akár megközelítő / releváns statisztikát lekérni később, lehet ezt mérni valahogyan? Gondolom becsülni lehet.

Azért 5%-10% dolgozói létszám (lefelé kerekítettem: 4 millió embernél is) 200 000-400 000 fő elég durva lenne, amit gyors kereséssel találtam:

Az európai országokban élő magyar állampolgárok száma (ebben persze benne lehetnek már nem aktív korúak is):
2017: ~465 e
2018: ~472 e
2019: ~495 e
2020: ~510 e
bobi0092
Hat ezek sztem qrvara alullott szamok

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.
gabokocka
Azt hiszem erről volt már itt szó korábban, nem kampányidőszakban is... Kimondani mindig sokkal könnyebb, mint valójában megtenni... felugrik majd április 4-én a google keresések száma az országelhagyást tekintve, de 1% sem lesz belőle, ami a valóságot illeti.
bobi0092
sztem 5-10% lesz abból
mert van igény rá
Negritis
Erről lehet utólag akár megközelítő / releváns statisztikát lekérni később, lehet ezt mérni valahogyan? Gondolom becsülni lehet.

Azért 5%-10% dolgozói létszám (lefelé kerekítettem: 4 millió embernél is) 200 000-400 000 fő elég durva lenne, amit gyors kereséssel találtam:

Az európai országokban élő magyar állampolgárok száma (ebben persze benne lehetnek már nem aktív korúak is):
2017: ~465 e
2018: ~472 e
2019: ~495 e
2020: ~510 e

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Már 151 304 levélszavazat beérkezett a 2022-es országgyűlési választásokra, 80 százalékát külképviseleten adták le. Összehasonlításképp, 2018-ban 225 025 érvényes levélszavazat volt, melynek 96,24 százaléka végül a Fidesz-KDNP listás szavazatait bővítette. Nézd meg a korábbi évek részletes választási adatait az Átlátszó választási oldalán:  atlo.team/valasztas2022/
petey
1, Ki számolja őket össze? Külképviseleten a végrehajtó hatalom delegáltja?
2, Van-e ellenzéki biztos jelen?
3, Utólag ellenőrzihetők-e a szavazatok vagy ezeket is azonnal ledarálják?
4, Nem választási csalás ez ebben a formában?

Oszt jónapot.

225.025 levélszavazatból 96% Fidesz? Bazze, ennyit Lukasenka nem ír be magának, pedig nem egy szégyellős típus.
Amadeus
 telex.hu/kozelet/2022/03/30/magyarorszagi-valasztasok-levelszavazatok-visszaeles

Sztem ebben minden benne van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Már 151 304 levélszavazat beérkezett a 2022-es országgyűlési választásokra, 80 százalékát külképviseleten adták le. Összehasonlításképp, 2018-ban 225 025 érvényes levélszavazat volt, melynek 96,24 százaléka végül a Fidesz-KDNP listás szavazatait bővítette. Nézd meg a korábbi évek részletes választási adatait az Átlátszó választási oldalán:  atlo.team/valasztas2022/
petey
1, Ki számolja őket össze? Külképviseleten a végrehajtó hatalom delegáltja?
2, Van-e ellenzéki biztos jelen?
3, Utólag ellenőrzihetők-e a szavazatok vagy ezeket is azonnal ledarálják?
4, Nem választási csalás ez ebben a formában?

Oszt jónapot.

225.025 levélszavazatból 96% Fidesz? Bazze, ennyit Lukasenka nem ír be magának, pedig nem egy szégyellős típus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.
gabokocka
Azt hiszem erről volt már itt szó korábban, nem kampányidőszakban is... Kimondani mindig sokkal könnyebb, mint valójában megtenni... felugrik majd április 4-én a google keresések száma az országelhagyást tekintve, de 1% sem lesz belőle, ami a valóságot illeti.
bobi0092
sztem 5-10% lesz abból
mert van igény rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
a legveszéjesebb ellenzéki szőnyegbombázás
Bödőcs lesz a Comedyn

ájrá Tipcsi, nyerdmegnekünkaztakurvaáprilis4et


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Már 151 304 levélszavazat beérkezett a 2022-es országgyűlési választásokra, 80 százalékát külképviseleten adták le. Összehasonlításképp, 2018-ban 225 025 érvényes levélszavazat volt, melynek 96,24 százaléka végül a Fidesz-KDNP listás szavazatait bővítette. Nézd meg a korábbi évek részletes választási adatait az Átlátszó választási oldalán:  atlo.team/valasztas2022/

több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.
gabokocka
Azt hiszem erről volt már itt szó korábban, nem kampányidőszakban is... Kimondani mindig sokkal könnyebb, mint valójában megtenni... felugrik majd április 4-én a google keresések száma az országelhagyást tekintve, de 1% sem lesz belőle, ami a valóságot illeti.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
minden út Kartalra vezet, a 28-as körzet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.
gabokocka
pacsi, egyszerre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
28-as számhoz:

Republikon: A dolgozó magyarok 28 százaléka inkább elhagyná az országot, ha Orbán hatalmon marad

 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/30/republikon-a-dolgozo-magyarok-28-szazaleka-inkabb-elhagyna-az-orszagot-ha-orban-hatalmon-marad

Ez a 28% joval aggasztobb, mint az egybites idiotak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
amúgy ami engem elszomorít az a 28as szám a mai napról. konkrétan 28% a honfitársainknak úgy gondolja, hogy jogos volt Oroszország inváziója ...
csebi
Jó hát ez az az aljaréteg amivel nem lehet mit kezdeni, ez az emberiséggel jár. Nem hiszem hogy ez csak Mo-n lenne, csak máshol máshogy csapódik le (ufok, békaemberek, laposföld stb).
davemayer
Itt mellettünk a irodáházban (XIII. és IV. ker határán) van egy nagy Tesco, néha amikor lezsibbad az agyam a munkától átugrok egy kávéra-kólára.
Hetente egyszer-kétszer nézegetem az újságokat, szabadpolcos a rendszer, szóval bármit fel lehet lapozni ami nincs lezsugorfóliázva[1] , megakadt a szemem a LELEPLEZŐ magazinon, ami nyilván a konteóhívők havilapja, a címlapon megfogott a "Bukik a relativitáselmélet!" felirat... kérdeztem fizika szakon végzett jóbarátomat, hogy mit szól ehhez, tanítják-e már ezeket a tanokat ott, de sajnos nem hallott még ilyesmiről 😀

A lap egy jelentős része egyébként most természetesen MZP szapulásból állt, nem mint reklám, hanem mint tartalomként eladva. Tudni kell becsatornázni a szavazókat minden szinten (és ez egyrészt zseniális, másrészről meg kib*szott félelmetes).

Szintén a címlapról: A biztonságunkért önvédelmi tűzparancs! Majd alul a BÉKÉT! felirat. 😀

(lábjegyzet [1]: kedvencem aki a 2000 forintos PC World magazinról a perforált védőfóliát letépve és az újságot fellapozva "kikaparja" magának a letöltési kódot amivel a honlapra fellépve és a kódot megadva egy havi vírusírtót meg driver booster szoftvert, videovágót stb. - érdekes szürkezóna: lopni, hogy ne kelljen letöltve lopni...?)

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
azért ez mennyire szánalmas ...

 444.hu/2022/03/30/egyes-szavazokorokben-azt-mondtak-hogy-meg-kek-es-sarga-ruhat-sem-vehetnek-fel-a-szavazatszamlalok-de-ilyen-szabaly-nem-letezik

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Jóschka, húzzál be engem a lypsitáborba plzs 😀
petey
Engem meg kerlek a masikhoz.
Koszi.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Jóschka, húzzál be engem a lypsitáborba plzs 😀

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
amúgy ami engem elszomorít az a 28as szám a mai napról. konkrétan 28% a honfitársainknak úgy gondolja, hogy jogos volt Oroszország inváziója ...
csebi
Jó hát ez az az aljaréteg amivel nem lehet mit kezdeni, ez az emberiséggel jár. Nem hiszem hogy ez csak Mo-n lenne, csak máshol máshogy csapódik le (ufok, békaemberek, laposföld stb).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Összehívja az operatív törzset.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Semmit
Vagyis mint eddig Brusszel, soros, gyurcsany, es ezek random valtozatai.
Az ertelmesebbje elhuz kulfoldre, a hulyek meg lelkesen bologatnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
akoor földobok egy logikai láncot, hogy mia faszom is lesz az ukránvadítással


mi a faszt fog a Kicsi csinálni?
sutianap
Teleplakátolja az országot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az a szomorú, hogy beszélhetünk arról, hogy az ismerősök, munkatársak kire fognak szavazni, közben meg lehet, hogy olyan figurák fogják eldönteni a választást, akiknek még ahhoz is útmutató kell, hogy hova kell az x-et húzni

 i.imgur.com/PSDLhlj.jpg
deyell
szerintem azóta ezek döntik el amióta létezik választás...
eaglesmcnabb
Nem baj, ezek fognak először éhenpusztulni Halálfaszafalván.

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
akoor földobok egy logikai láncot, hogy mia faszom is lesz az ukránvadítással

35 napja mén Vladimir nagyfejedelem

4 milka menekültnél vagyunk, az ukránok tartják magukat

a nagyja lengyelországba ment, a legtöbbnek van címe, hogy hova megy, kihez és van pénze is

nem kell eszkalálódni a helyzetnek, hogy durvuljon a menekültkép

felőrlő háború van, szarrá és fossá fognak lőni mindent ( jó, Kijevet nem mer a saját történelmüket pusztítanák el )

elindulnak majd azok, akik látják a mindenük pusztulását - mer eddig legalább ránézni próbáltak

elindulnak majd azok akik nem tudnak tovább harcolni, kilátástalanok

és akkor megjelennek a katonaviselt férfiak a határon, akik vagy keresik az előredobott családjukat, vagy még annál is fiatalabbak

és akkor kezdődik a balhé, fukputyin, láncospincsi, kisfaszom

addigra simán lesz itt 500k menekült

mi a faszt fog a Kicsi csinálni?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Mit is kért MZP? Győzz meg közülük hármat. Sok szerencsét. 😀
peterk2005
Mondjuk tegnap engem egy huszonéves ismerősöm meggyőzött, hogy szavazzak az ellenzékre.

Azt tudta, hogy én kedvelem Orbánt, de alapvetően a mindennapjainkban nem erről beszélünk, leszarom ki van kormányon, leszarom a korrupciót, zsebredolgozást, lopást, hisz mindenki ezt teszi a politikában, tudja, hogy liberális vagyok, rühellem a rasszizmust, homofóbiát, vallást, hagyományszopkodást, stb., és főként a szórakoztatófaktor miatt fogyasztok kurva sok közéleti tartalmat.
Kérdezte, hogy megyek e szavazni vasárnap, mondtam, hogy nem tervezem, mert Orbánt csípem, de a homofób szarháziskodásuk után úgy döntöttem, hogy oldják meg az én egy darab szavazatom nélkül, mert az trógerség, illetve nekem kurva mindegy ki nyer, "öreg vagyok", nem hat ki az életemre.
Azt mondta, hogy ő fiatal, és az övére kihat, szavazzak az ellenzékre, és ha nekem úgyis mindegy, akkor nekem úgyse okoz gondot, bárki is nyer, ő meg örülne.
Tulajdonképpen ez szerintem egy helyes logika, még ha kissé 'out of the box' is. Így mondtam neki, hogy oké, legitim érv, akceptálom, örüljön.

Az már csak itthon jutott eszembe, hogy Zuglóban Hadházy van, akit rühellek, de egy dologban viszont biztos lettem, mégpedig abban, hogy ha lefele van korhatár a szavazáshoz, akkor felfele is kéne.
Kb. 40 éves kor fölött nem szabadna senkinek se szavazni. Aki eddig megtalálta a számítását, annak azért, mert kurva mindegy ki kormányoz, aki nem, annak meg azert, mert úgyse Orbán vagy MZP (vagy akármelyik politikus) hozza el neki a boldogságot.
De módfelett más lenne egy olyan demokrácia, ahol csak a 18-40 évesek szavazhatnak.
Sobri Jóska
Drágább volna az okostelefon osztogstasa mint a krumplie 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.