Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
3. szóvá tettem, megint szóvá teszem, sokat romlott a színvonal, nagyon sokat engednek meg egyes emberek stílusban, és azt látom, hogy ahelyett, hogy normális vitázás folyna, nagyon sokan inkább kivonultak a politika/usa topikokból, mert azt látták, hogy felesleges bármit írni. Ha nem a többség véleményét fogalmazod meg, olyan szintű támadásnak vagy kitéve, ami lehet, hogy sokakat meghátrálásra kényszerít.
NB2
Választások előtt korábban is fokozódni szokott a nemzetközi helyzet. 😊 Ilyenkor élesebbek a szócsaták, gyakrabban küldik el egymást a fórumozók is. A covid topic is sokkal erőteljesebb volt akkor amikor a csapból is covid folyt, mint amikorra leült és megszokott lett a történet.peterk2005
Vagy mondjuk az sem elhanyagolható szempont, hogy kb heti szinten vannak olyan szintű botrányok, amelyekbe bármelyik szerencsésebb történelmi fejlődésű országban az egész kormány belebukna... míg mindezekre csak az apátia (illetve a hallgatás) a közreakció, a belső feszültség is nő

Tehát pl arról kellene normálisan vitázni, hogy a teljes külügyminisztériumot konkrétan hazaárulással vádolták meg egy háborús helyzetben, amire kaptunk egy "kampányhazugságokkal nem foglalkozunk" választ, majd az ennek a felülvizsgálatára működtetett bizottság fideszes tagjai "halaszthatatlan elfoglaltságokra" hivatkozva a szembesítést is elkerülték. De busongjunk egy jót azon, hogy jaj, valakihez talán kissé csúnyábban szóltak, értem
r.baggio
Az elmúlt 30 évben mit nem nyelt le a nép? Már a rendszerváltáskor kellett volna egy 10-15 embert lámpavasra húzni, hogy értse a jövő, hogy mire számíthat, de nálunk még ez is elmaradt. Azóta még vagy 3x ennyit is el lehetett volna juttatni ugyanoda, de a nép nem akarta, mert barom. Pedig szent meggyőződésem, ha már az elején tudta volna minden politikus mire számíthat, totál más 30 évünk lenne. Értem amit mondasz, mert mikor tegnap reggel hoztátok a témát, itt ültem a melóhelyen és totál ledöbbentem, hogy ezt most így hogy??? Nyilván 3 nappal a választás előtt nem lesz következménye, de ha utána sem, akkor tényleg mindenki megérdemli a sorsát.
NB2
A külföldi ismerőseim folyamatosan ezt kérdezik... Ez a magyaroknak miért jó?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
3. szóvá tettem, megint szóvá teszem, sokat romlott a színvonal, nagyon sokat engednek meg egyes emberek stílusban, és azt látom, hogy ahelyett, hogy normális vitázás folyna, nagyon sokan inkább kivonultak a politika/usa topikokból, mert azt látták, hogy felesleges bármit írni. Ha nem a többség véleményét fogalmazod meg, olyan szintű támadásnak vagy kitéve, ami lehet, hogy sokakat meghátrálásra kényszerít.
NB2
Választások előtt korábban is fokozódni szokott a nemzetközi helyzet. 😊 Ilyenkor élesebbek a szócsaták, gyakrabban küldik el egymást a fórumozók is. A covid topic is sokkal erőteljesebb volt akkor amikor a csapból is covid folyt, mint amikorra leült és megszokott lett a történet.peterk2005
Vagy mondjuk az sem elhanyagolható szempont, hogy kb heti szinten vannak olyan szintű botrányok, amelyekbe bármelyik szerencsésebb történelmi fejlődésű országban az egész kormány belebukna... míg mindezekre csak az apátia (illetve a hallgatás) a közreakció, a belső feszültség is nő

Tehát pl arról kellene normálisan vitázni, hogy a teljes külügyminisztériumot konkrétan hazaárulással vádolták meg egy háborús helyzetben, amire kaptunk egy "kampányhazugságokkal nem foglalkozunk" választ, majd az ennek a felülvizsgálatára működtetett bizottság fideszes tagjai "halaszthatatlan elfoglaltságokra" hivatkozva a szembesítést is elkerülték. De busongjunk egy jót azon, hogy jaj, valakihez talán kissé csúnyábban szóltak, értem
r.baggio
Az elmúlt 30 évben mit nem nyelt le a nép? Már a rendszerváltáskor kellett volna egy 10-15 embert lámpavasra húzni, hogy értse a jövő, hogy mire számíthat, de nálunk még ez is elmaradt. Azóta még vagy 3x ennyit is el lehetett volna juttatni ugyanoda, de a nép nem akarta, mert barom. Pedig szent meggyőződésem, ha már az elején tudta volna minden politikus mire számíthat, totál más 30 évünk lenne. Értem amit mondasz, mert mikor tegnap reggel hoztátok a témát, itt ültem a melóhelyen és totál ledöbbentem, hogy ezt most így hogy??? Nyilván 3 nappal a választás előtt nem lesz következménye, de ha utána sem, akkor tényleg mindenki megérdemli a sorsát.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
De amugy ezeket nem ertem.
Mindenki itt nyig hogy igy szar ugy szar.
Akkor el kell kenni szavazni vki masra aki a legkevesbe fos.
Illetve mindenkit erre biztatni, akinek vmi miatt nem tetszik ami most van.
Ha meg tetszik akkor azert kell elmenni hogy igy maradjon es erre kapacitalni masokat.
gabokocka
Az a baj, hogy egoista az összes és neki olyan vezető kell aki übertop...csakhogy éppen az nem elérhető és azzal kell főzni ami van. Én szakítottam meg ismertséget ilyen nyígások miatt, mert folyamatosan csak az ment, annak a belátása, hogy ezzel kell elkezdeni, az nem.

Meg azért nem kerestek olyan rosszul, szóval azért kihasználták a fidesz nyújtotta bónuszokat ők is, így annyira nem befolyásolta az életüket a politika (még) és a legtöbb amit tettek az a nyígás volt.
Elmenni tüntetni? Azt már nem...

Szóval itt a fiatalabbak meg a középosztály fejében is van egy kis gond, hogy várják a mannát, csak tenni érte büdös.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
3. szóvá tettem, megint szóvá teszem, sokat romlott a színvonal, nagyon sokat engednek meg egyes emberek stílusban, és azt látom, hogy ahelyett, hogy normális vitázás folyna, nagyon sokan inkább kivonultak a politika/usa topikokból, mert azt látták, hogy felesleges bármit írni. Ha nem a többség véleményét fogalmazod meg, olyan szintű támadásnak vagy kitéve, ami lehet, hogy sokakat meghátrálásra kényszerít.
NB2
Választások előtt korábban is fokozódni szokott a nemzetközi helyzet. 😊 Ilyenkor élesebbek a szócsaták, gyakrabban küldik el egymást a fórumozók is. A covid topic is sokkal erőteljesebb volt akkor amikor a csapból is covid folyt, mint amikorra leült és megszokott lett a történet.peterk2005
Vagy mondjuk az sem elhanyagolható szempont, hogy kb heti szinten vannak olyan szintű botrányok, amelyekbe bármelyik szerencsésebb történelmi fejlődésű országban az egész kormány belebukna... míg mindezekre csak az apátia (illetve a hallgatás) a közreakció, a belső feszültség is nő

Tehát pl arról kellene normálisan vitázni, hogy a teljes külügyminisztériumot konkrétan hazaárulással vádolták meg egy háborús helyzetben, amire kaptunk egy "kampányhazugságokkal nem foglalkozunk" választ, majd az ennek a felülvizsgálatára működtetett bizottság fideszes tagjai "halaszthatatlan elfoglaltságokra" hivatkozva a szembesítést is elkerülték. De busongjunk egy jót azon, hogy jaj, valakihez talán kissé csúnyábban szóltak, értem

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nálunk 25 emberből 22 ellenzéki...mindenki megy is szavazni (talán 1-2 kivétel lehet)...persze a 3 fideszes is...persze a reptéren van egy-két hely, ahol kb a Fidesz-ellenzék arány ilyen.
Egyik kolléga amikor belépett azt mondta, hogy már alig várja, hogy a kormány megvegye a repteret. Na az még szép lesz...
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
Nálunk rosszabb a helyzet abból a szempontból, hogy egyáltalán választani is csak ötből ketten megyünk el biztosan, egy meg lehet. Mondjuk az iroda elég egységesen ellenzéki gondolkodású, de tenni érte már luxus.
Szokol
Azt már nem is akartam megjegyezni, hogy erős túlzásnak érzem mind a zàvecz mind a Medián 80% körüli részvételi becslését. A 2006os, amire mindenki úgy emlékszik, hogy micsoda durva nagy kampány volt, mekkora részvétellel - 65%os volt. A brutális 2002es második forduló 72%, a 18as 71%. Én egyáltalán nem látom azt a 6-800 ezer plusz embert akinek hirtelen fontos lett a szavazás de eddig egyszer sem lehetett meggyőzni. Már a 75% is eszement nagy szám lenne.
MC12
Már a 70 is

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
ha már munkahelyekről van szó. minisztériumi háttérintézményben nem nagyon szokás az ellenzéki pártszimpátiát bevallani vagy ennek hangot adni. de a munkahelyen kívüli beszélgetések, elszólások alapján azt gondolom hogy az itt dolgozók nagyjából fele az ellenzékkel szimpatizál.

choose life
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom, nálunk a kollégákkal szóba se kerül a politika egyáltalán...
A legtöbb, hogy valaki bedobja, hogy épp mekkora az infláció.

Na mondjuk nem mintha hiányozna 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
Nálunk rosszabb a helyzet abból a szempontból, hogy egyáltalán választani is csak ötből ketten megyünk el biztosan, egy meg lehet. Mondjuk az iroda elég egységesen ellenzéki gondolkodású, de tenni érte már luxus.
Szokol
Heh, nálunk régi csoportban (kb 15 fő) mindenki ellenzéki volt, ráadásul rajtam kívül mindenki balos is,
Itt az új helyemen is ugyanannyian vagyunk kb., itt csak a főnök fideszes, meg az egyik senior. Amúgy a főnök unokaöccse is itt dolgozik, az meg minden nap szidja a fideszt mint a bokrot, oszt mégis elférnek egymás mellett, több mint 10 éve 😀

nem reprezentatív a mintám, de valahogy sejtettem hogy nem a pesti multik irodáiban fog eldőlni a választás a fidesz javára 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
Nálunk rosszabb a helyzet abból a szempontból, hogy egyáltalán választani is csak ötből ketten megyünk el biztosan, egy meg lehet. Mondjuk az iroda elég egységesen ellenzéki gondolkodású, de tenni érte már luxus.
Szokol
Azt már nem is akartam megjegyezni, hogy erős túlzásnak érzem mind a zàvecz mind a Medián 80% körüli részvételi becslését. A 2006os, amire mindenki úgy emlékszik, hogy micsoda durva nagy kampány volt, mekkora részvétellel - 65%os volt. A brutális 2002es második forduló 72%, a 18as 71%. Én egyáltalán nem látom azt a 6-800 ezer plusz embert akinek hirtelen fontos lett a szavazás de eddig egyszer sem lehetett meggyőzni. Már a 75% is eszement nagy szám lenne.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szóval páran azért elgondolkozhatnának na.
davemayer
Itt max csak magadra gondolhatsz, mert ebben a szösszenetben benne van "vitakultúrád" esszenciája, ha itt se látod, hogy mi a probléma, akkor tényleg nincs miről beszélni

az szarjon sült, de tényleg...
r.baggio
Sünt.
davemayer
A sülnek hosszabbak és vastagabbak a tüskéi, ragadozókat is taccsra tud tenni.
slowmotion
Igen, tudom mi a taralyos sül.
davemayer
r.baggio
1. dave bármit csinál, ha csak meglátják a nickjét egyesek vérnyomása 200 lesz. Mondom ezt úgy, hogy én sem értek vele mindenben egyet, de azért szerintem nem kéne lemenni kutyába.
2. szarjon sünt úgy szól a mondás, az, hogy te esetleg tényleg arra gondoltál amit slow mondott, ez azért ne dave hibája legyen 😊
3. szóvá tettem, megint szóvá teszem, sokat romlott a színvonal, nagyon sokat engednek meg egyes emberek stílusban, és azt látom, hogy ahelyett, hogy normális vitázás folyna, nagyon sokan inkább kivonultak a politika/usa topikokból, mert azt látták, hogy felesleges bármit írni. Ha nem a többség véleményét fogalmazod meg, olyan szintű támadásnak vagy kitéve, ami lehet, hogy sokakat meghátrálásra kényszerít.
NB2
Ja, csak ha azzal jön az érveidre, hogy "hagyjuk, felesleges vitázni", akkor az nem biztos hogy a te hibád.

A 3. pont meg...
Szerintem én vagyok az egyetlen a fórumon aki bevallottan nincs beoltva, ahányszor le lettem csak emiatt agyhalottozva, kb. már hatszor törölnöm kellett volna magam. Pedig legtöbbjüket ismerem személyesen is, de voltam má náci is, zsidó is 😀 oszt akkor mivan? szarok bele, nem kell olyan komolyan venni, ez csak egy fórum.
Elmondtam hogy XY témában miért az a véleményem ami, más max hülyének tart miatta, az ő baja, ez meg szerencsére csak az én dolgom.

De az hogy "kár belemenni", "hagyjuk, felesleges vitázni", aztán sértődötten távozok vagy netán kurvaanyázok az nem vita. Szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 789 — Keep pounding
De amugy ezeket nem ertem.
Mindenki itt nyig hogy igy szar ugy szar.
Akkor el kell kenni szavazni vki masra aki a legkevesbe fos.
Illetve mindenkit erre biztatni, akinek vmi miatt nem tetszik ami most van.
Ha meg tetszik akkor azert kell elmenni hogy igy maradjon es erre kapacitalni masokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
Nálunk rosszabb a helyzet abból a szempontból, hogy egyáltalán választani is csak ötből ketten megyünk el biztosan, egy meg lehet. Mondjuk az iroda elég egységesen ellenzéki gondolkodású, de tenni érte már luxus.
Szokol
Nálunk egy kivételével mindenki ellenzéki ahogy nézem, és szerintem el is megy mindenki szavazni, bár egy emberben nem vagyok biztos, de tévedhetek persze.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 789 — Keep pounding
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Ecc pecc kimehetsz a szavazolapon aztan akire kijon huzza be.
Ha csibeszes a fideszes sort kihagyjak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
Nálunk rosszabb a helyzet abból a szempontból, hogy egyáltalán választani is csak ötből ketten megyünk el biztosan, egy meg lehet. Mondjuk az iroda elég egységesen ellenzéki gondolkodású, de tenni érte már luxus.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
500
pirítasz rendesennn
sutianap
Igyekszik az ember. A kenyér nem sül meg magától.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆
MC12
500
pirítasz rendesennn


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Leginkább semmit köszi 😆😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
NB2
Szerintem dugd meg őket.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
na, ha már idegyöttél, akkor kérhetnék Tőled szakmai tanácsot, hogy van-e olyan beginner szintű antihisztamin, ami vénynélküli, és viszonylag gyerek adag.
szóval: van-e olyan beginner szintű antihisztamin, ami vénynélküli, és viszonylag gyerek adag?

(a gyerek - úgy tűnik - kinevelt magában valami allergiafélét, legalábbis az asszony szerint)
slowmotion
desloratadin, mekkori gyerek?
sutianap
10,5
slowmotion
tabletta,
sutianap
tehát nem gond, hogy 12+ éveseknek írják, ez csak túlbiztosítás?
slowmotion
adhatsz felet is
sutianap
értettem, köszönöm.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
a Medián lehet, hogy eltalálta a Fidesz 2/3-ot négy éve, de ettől még akkor is jóval túlmérték a Fideszt. a Závecz meg a Republikon is kevesebb hibával mért.

 i.imgur.com/9CrMmxH.jpg

choose life
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Mi a f...t csináljak a kolléganőimmel??? Vazze 4-en is azt ecsetelték, hogy mégis kire szavazzon, ha nem a Fideszre! Mert nincs más!
Szkeptikus vagyok vasárnappal...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
3. szóvá tettem, megint szóvá teszem, sokat romlott a színvonal, nagyon sokat engednek meg egyes emberek stílusban, és azt látom, hogy ahelyett, hogy normális vitázás folyna, nagyon sokan inkább kivonultak a politika/usa topikokból, mert azt látták, hogy felesleges bármit írni. Ha nem a többség véleményét fogalmazod meg, olyan szintű támadásnak vagy kitéve, ami lehet, hogy sokakat meghátrálásra kényszerít.
NB2
Választások előtt korábban is fokozódni szokott a nemzetközi helyzet. 😊 Ilyenkor élesebbek a szócsaták, gyakrabban küldik el egymást a fórumozók is. A covid topic is sokkal erőteljesebb volt akkor amikor a csapból is covid folyt, mint amikorra leült és megszokott lett a történet.

Ahhoz pedig javaslom hozzászokni, hogy egy kvalifikáltabb embereket összegyűjtő fórumokon / portálokon a Fidesz kisebbségben lesz. Ilyen a szavazóbázis megoszlása, Tessék a Fideszen elverni a port, hogy évekkel ezelőtt lement kommunikációs kutyába. Ezzel választásokat lehet nyerni, de a főleg városi, átlagnál magasabb végzettségű emberek között nem lesz népszerű. Én itt és a munkahelyemen többségben vagyok, a lakóhelyemen / ismerősi körben meg erős kisebbségben. Utóbbiban el is szoktam veszteni / fel is szoktam adni a vitát nagyon hamar. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
"A Medián felmérte a várható részvételt, a bizonytalanok, illetve rejtőzködők véleményét."

Csak én érzek logikai ellentmondást? Nem attól bizonytalan / rejtőzködő valaki, mert nem deríthető ki, hogy kire szavazna?
bobi0092
A Medián ezt IS tudja.
warr_b
erre van a pegazus

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Az megvan h az ukránok most épp azzal foglalkoznak hogyan tudjak elcsalni a magyar választásokat a hétvégén?
csebi
nem semmik az ukránok, egy háború közepén még minket is meg akarnak baszni.
petey
Náczi az összes, én nem is csodálkozom ezen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv