Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
 telex.hu/direkt36/2022/03/22/pegasusszal-celoztak-meg-a-volt-pekingi-nagykovetet-aki-nem-sokkal-kesobb-bekerult-orban-tanacsadoi-korebe

tök jó lehet külügyesnek lenni
Amadeus
megkésve, de repültünk tegnap haza.
hát igen, erről vannak szép kis történetek, hogy került haza.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 028 — beers & Packers
Szanyiék nem aprózzák el, avagy kis színes a kampányból:
Dr. Oláh Lajos tehát egy utolsó hazug tróger, politikai kalandor, felelőtlen, fideszbérenc szarházi.
Az Igen Szolidaritás Magyarországért Mozgalom elnöksége és tagsága egyhangúlag, ukrán katonanyelven szólva üzeni dr. Oláh Lajosnak: Menj a faszba, kedves Dr. Oláh Lajos!

 igenszolidaritas.hu/olah-lajos-menj-a-faszba
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 444.hu/2022/03/23/belebetegedett-a-sok-hazugsagba-a-kozteve-egykori-arca-most-menekulteket-fogad-be-a-hazaba

 www.valaszonline.hu/2022/03/23/borsa-miklos-ukrajna-menekultek-media-kozteve-interju/
ender1112
Túl sok újdonság nincs benne, úgyis mindig lesz egy adott réteg aki hittel és teljes beleéléssel csinálja bármit is raknak elé (főleg a szerkesztői és vezetői posztokon), a többieknek meg mint kiszolgálók akik érzik, hogy nem olyan korrekt ez az egész, mindig lesz egy kifogása maga felé, hogy gyereknek ruhára, meg a házfelújításra meg anyuka gyógyszerére kellett a pénz amit ott megfizetnek.

"Állandó gyomorgörcsök, alvásképtelenség, aztán torokfájás – a szervezet rájön, mi az, amitől tényleg nem tudsz bemenni dolgozni. És legyártja. Sok kollégám van bent, aki infarktust kapott, elvitte a mentő adásból…"
Erre meg biztos leköp majd a fél fórum, de az ilyeneket egy percig nem tudom sajnálni. A kiváltó okot teljes mértékben megszüntethetné, de vagy túl gyáva (?) vagy túl pénzéhes, hogy kilépjen... nem tudom melyik a rosszabb...
bobi0092
Érdekességképpen raktam be, nem sajnáltatásért. Valaki bírja az alja melót, valaki nem, ennyi 😊
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
 444.hu/2022/03/23/belebetegedett-a-sok-hazugsagba-a-kozteve-egykori-arca-most-menekulteket-fogad-be-a-hazaba

 www.valaszonline.hu/2022/03/23/borsa-miklos-ukrajna-menekultek-media-kozteve-interju/
ender1112
Túl sok újdonság nincs benne, úgyis mindig lesz egy adott réteg aki hittel és teljes beleéléssel csinálja bármit is raknak elé (főleg a szerkesztői és vezetői posztokon), a többieknek meg mint kiszolgálók akik érzik, hogy nem olyan korrekt ez az egész, mindig lesz egy kifogása maga felé, hogy gyereknek ruhára, meg a házfelújításra meg anyuka gyógyszerére kellett a pénz amit ott megfizetnek.

"Állandó gyomorgörcsök, alvásképtelenség, aztán torokfájás – a szervezet rájön, mi az, amitől tényleg nem tudsz bemenni dolgozni. És legyártja. Sok kollégám van bent, aki infarktust kapott, elvitte a mentő adásból…"
Erre meg biztos leköp majd a fél fórum, de az ilyeneket egy percig nem tudom sajnálni. A kiváltó okot teljes mértékben megszüntethetné, de vagy túl gyáva (?) vagy túl pénzéhes, hogy kilépjen... nem tudom melyik a rosszabb...

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2022/03/23/belebetegedett-a-sok-hazugsagba-a-kozteve-egykori-arca-most-menekulteket-fogad-be-a-hazaba
ender1112
Jó reggelt kívánok! Üdv a valóságban. | jobb később, mint soha. |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 444.hu/2022/03/23/belebetegedett-a-sok-hazugsagba-a-kozteve-egykori-arca-most-menekulteket-fogad-be-a-hazaba

 www.valaszonline.hu/2022/03/23/borsa-miklos-ukrajna-menekultek-media-kozteve-interju/

Szerkesztette: ender1112
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
De komolyan baz+, 2022ben a KÖZTÉVÉ stopperrel méri az ellenzéki megszólalók idejét?? Az agyam eldobom.
Tony Adams
Sőt, még a Fidesz is 5 percet fog kapni, mert mindenkinek egyanazt a lehetőséget adják meg. BBC sztenderdek vannak kérlek alássan.
vpi
de követelem, hogy Fábián Barna legyen a műsorvezető 😀

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 600 — Patriot
De komolyan baz+, 2022ben a KÖZTÉVÉ stopperrel méri az ellenzéki megszólalók idejét?? Az agyam eldobom.
Tony Adams
Sőt, még a Fidesz is 5 percet fog kapni, mert mindenkinek egyanazt a lehetőséget adják meg. BBC sztenderdek vannak kérlek alássan.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
De komolyan baz+, 2022ben a KÖZTÉVÉ stopperrel méri az ellenzéki megszólalók idejét?? Az agyam eldobom.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 028 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=0X6ljMT57wk

Köszönöm MKKP!
Vrij6
Jó és hiteles program, de elég sok gazdasági érdeket sért, kérdés, lesz-e erejük megvalósítani.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!


Köszönöm MKKP!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Sobri azért eldönthetnéd már végre, hogy demokrácia van-e (az emberek erre szavaztak, ezt akarják) vagy kőkemény posztmodern pragmatizmus, ahol csak az számít, hogy az erősebb kutya b@szik
r.baggio
Amelyiket használva és kifacsarva éppen alá lehet támasztani egy fals narratívát. De végülis ez is posztmodern pragmatizmus, szóval inkább az, de ha kell, akkor lehet a demokrácia narratívát erőltetni egy kicsit.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Sobri azért eldönthetnéd már végre, hogy demokrácia van-e (az emberek erre szavaztak, ezt akarják) vagy kőkemény posztmodern pragmatizmus, ahol csak az számít, hogy az erősebb kutya b@szik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
 wmn.hu/wmn-life/57196-a-kozgazdasagtan-a-nyugati-vilag-dominans-vallasa-lett-csak-epp-a-noket-hagytak-ki-belole
Fontos gondolatok. Ráadásul egy nőtől... 😊 (irónia)
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Aki ilyen évek után még bizonytalan szavazó az nem döntésképtelen hanem retardált. Az elvakult rétegeken túl ott a látens NER bázis (ez nagyon kicsi) és a muszájból az ellenzékre szavazók (ez nagyon nagy) tábora.

Nem lenne más dolga a baloldalnak mint, hogy erőt és észt mutasson, vagyis minnél többen elhiggyék, hogy ha nyernek nem csak másmilyen sapkában kezdenek majd lopni. Demonstrációk, 45e covid maszk bedobasa a Fityisz székház elé, autómentes napok hirdetése... Miközben minden felületen azt nyomatni amit másképp csinálnának. Csak felül kéne emelkedni a NER mocskon, de hát MZP, Jakab és GY. Ferenc meg pont a pöcebúvárkodásban erős

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért én az ellenzék helyében teleplakátolnék mindent Orbán és Szijjártó képével, melléírva, hogy Veszélyesek! Állítsuk meg őket! 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Szerintem a fidesz nem attól van előnyben, hogy egyszerű üzenetei vannak, mert ezek maximum az egyszerű embereknek jók, náluk pedig nagy többségben van már eleve a kormánypártnak.
Abban van baszott nagy előnyük, hogy bármennyi pénz rendelkezésükre áll és ki is használják pofátlanul.

A fidesz és az állam pénzeinek határa már lassan évtizede eltűnt, ez ebben a kampányban különösen szembetűnő. Ettől még nagyjából ugyanannyi szavazója lehet a két oldalnak, kérdéses a külföldi szavazatok száma és a mozgósítás, bár ebben szintén a kormánypárt felé lejt a pálya.
Különösebben nem tartok ettől a választástól, már Varga is megmondta, hogy a választások után irányt kell váltani, vagyis jön majd a szopás...bár tuti a fidesz szavazók szeretik, ha fideszes politikus jelenti be.
Egyébként ha így folytatjuk az orosz-ukrán háború kapcsán, a lengyelek annyira elfordulnak majd tőlünk, hogy a 7-es cikkely is jöhet Magyarország ellen.
De azért is várnak még érdekességek, mert most a háború kapcsán már sok értelmesebb ember elfordult a Fidesztől, ha nem is szavaznak az ellenzékre, de érdekessé teheti a számokat.
Klaci79
Akkor sose induljon el az ellenzék mert sose lesz annyi pénze, tehát sose nyerhet. Ez az érvelés maximum önfelmentésnek jó, el is kezdte már MzP. Vagy ezt nem tudták 1-3-6-12 hónappal ezelőtt?

Sportpéldával élve, a kiscsapatnak mi a taktikája a Reál ellen? Megpróbál hibátlanul védekezni, és reménykedik, hogy egy szöglet vagy egy beadás valahogy beakad. Ha azt hiszi, hogy ez egyenlő felek küzdelme, akkor kap egy 5öst és mehet haza. Na ezt nem érti (értette meg) látványosan MzP és az ellenzék egy része.
Ez nem 50-50ről induló verseny, ez 75:25 vagy 80:20ról indult, ahol csak hibátlan kampánnyal, sok szerencsével és brutál munkával nyerhetnek, de mind a három kell, ha csak az egyik nincs meg, azt a Reál kíméletlenül kihasználja.
A munkát megadom nekik, tényleg belerakják a vk-kban, látom én is, a szerencse is megvan, azért 10%-os infláció, egy világjárvány, egy háború ahol nyilvánvalóan rossz oldalon állt a másik fél - ezek közül egynek is elégnek kéne lenni - és itt jön a harmadik rész: egy kompetens kampánycsapatnak. Én itt látom a legnagyobb hibát, a kampány szakmai részénél, tehát a tankönyvi résznél, hogy épül fel egy kampány, milyen a struktúra, hogy választjuk ki a központi üzenetet, ki mit mond és mikor, mi mikor jön stb.

Ez egy szakma amit meg kell tanulni a suliban pont mint az ügyvéd vagy a könyvelő, egy munka amit nem lehet lelkesedéssel meg nagyotmondással pótolni. És egyszerűen olyan triviális hibák vannak, amit itt jópáran a fórumon kiszúrunk, pedig valószínűleg egyikünk se ebből él. Persze ott, ahol egy Zaránd, aki egyetlen sikeres választási kampányt sem csinált még életében de tényleg egyetlen egyet sem (a nolimpia aláírásgyűjtés volt) és mindenki rühelli ellenzéki oldalon, szóval ahol nulla teljesítménnyel lehet valaki kampányfőnök (még akkor is, ha a pletykák szerint csak névleg) ott minek is szakmát várni.

Ezért lesz érdekes amennyiben veszít az ellenzék, hogy milyen volt ez a kampány, ki ès hogy mondta meg merre van az arra. 18ban is volt egy csomó jó konferencia, előadás nyáron-ősszel, ahol azért kiderült egysmás.
MC12
A Nolimpiát nem becsülném le, igaz, hogy nem választási kampány volt, de meglepően profi háttérrel, meglepően profin működött. Amúgy egyetértek. Sajnos. Számomra az a kérdés, hogy tényleg nincs megfelelő kampánycsapat, vagy van, de MZP szarik rá. Hajlok rá, hogy az utóbbi. Furcsa, mert az első hódmezővásárhelyi győzelmekor - amikor a jobbikos Szabó Gábor irányította a háttércsapatot - még elfogadta, hogy vannak, akik jobban értenek a kampányhoz.
nagylaza
Én úgy tudom két kampánycsapat van, egy hatpárti Budapesten és egy szűk Hódmezővásárhelyen. És persze oltják egymást…
Amúgy én optimistább vagyok, és nem az ellenzéki kampány miatt, hanem pont az OV kampányok lettek magyarázkodósak, a Fidesz nem tudja/akarja uralni a közbeszedet, folyamatos reagálásban van ami szerintem nem jó taktika. Minden MZP-s faszságra reagálás azt mutatja, számolni kell vele, ezért partiba emelik.
Persze tudom, saját buborék meg minden, de mégsem érzem az átütő Fidesz győzelmet.
vpi
mikor a Fidesz kampánya hetek óta: MZP fegyvert és katonát küldene és belesodorná Mo-t a háborúba....1 nap múlva ugyanez Cseh KAtkával, 1 nap múlva Berg Dániellel..1 nap múlva Potocskánéval..1 nap múlva MZP már KÖVETELI a fegyverszállítást XDDDDDDD utána kijön egy Németh Zsolt és Novák Katalin egy oroszellenes bejegyzéssel, a fideszes szavazók meg forgolódnak, mint kezdő buzi a gőzben.
hát nekem ez nem tűnik túl sikeres manővernek.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
biztosra akarnak menni a nyuggereknél:
 www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar-gazdasag/2022/03/iden-is-hamarabb-johet-a-nyugdij-kompenzacio-ennyivel-kaphatnak-tobbet-az-idosek
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
Még vissza a londoni plakáthoz: most jött szembe a külföldi szavazatra buzdító FB reklám a lista vezetőkkel, és ennek egyébként van értelme. A kinti magyarok többsége ellenzéki, és ha ezzel ellensúlyozni tudják legalább részben a határontúliak szavazatait, az tényleg érhet valamit.
Gyurma Pappa
Erre most láttam adatot, nem valószínű, hogy összejön. Március 25ig lehet külképviseleti jelentkezést beadni (egyszerűbben szólva a külföldön élő de magyar című szavazók) és egyelőre, arányaiban pontosan ugyanott tart a jelentkezettek száma, mint négy éve, 54 ezren jelentekeztek ma estig, 4 éve 58ezren jelentkezek összesen és 52ezren mentek szavazni. Na most ha csak nem az utolsó három
napra hagyta mindenki, akkor ez megint 60 ezer körül lesz összesen, vagyis Londonban 8-10ezer szavazó (legutóbb 8300 volt).

A fentebbi számok ismeretében valóban azért kellett a kampányplakát meg miegymás mert szarok a számok ebben a kategóriában de megintcsak felmerül a kérdés, hogy erre három napja jöttek rá? Az nvi naponta frissítette január óta, hogy hányan jelentkeznek.

Egyébként személy szerint nekem amilyen hype volt Londonban amikor MzP kinn volt meglepetés a londoni magyarok passzivitása, a nézőponttól a Mediánig konszenzus volt, hogy idén minimum 70 ezer körül lesz a jelentkezők száma, de többen jelezték - republikon pl. - hogy a márki-zay tényező miatt ez simán lehet 85-100 ezer. Ha így marad akkor az első pofont el is könyvelhetik a cégek.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 028 — beers & Packers
Az ellenzék ott cseszte el, hogy hiába szervezett tényleg sikeres, tömegeket megmozgató előválasztást, az utána következő (a választásig tartó) időszakra nem készült közös forgatókönyv, amit előzetesen elfogadtak volna (függetlenül attól, ki fut be miniszterelnök-jelöltként).
Utána pedig a listával baszakodtak, persze, ebben vastagon benne volt MZP is. Magyarán: olyan benyomást keltettek, hogy a kormány leváltásánál fontosabb, kinek milyen pozíció jut. Nem biztos, hogy ezzel az üzenettel lehet leginkább megnyerni a választókat.
MZP is éppen elég hibát elkövetett, de a pártokat se lehet azzal vádolni, hogy teljes mellszélességgel kiálltak volna mellette. Kisebbfajta csoda kellene ahhoz, hogy az egyéni körzetekben kompenzálni tudják a sok faszkodást.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
A példád nem pontos. A 100ból van 30 fradista, 30 újpesti és 10 aki meg a jó focit szereti és hol a Fradinak hol az Újpestnek szurkol, nincs identitása, a maradék 30 szarik az egészre.

MC12
Szerintem pontos.
A példámban aki elmegy egy Fradi-Dózsára az az egyik csapatnak szurkol, amikor bemegy a stadionba, és történjen bármi, akkor is annak fog szurkolni, amikor kijön.
Sobri Jóska
Rendben 😊 de a kampány arról szól, hogy a szurkoló (szavazó) menjen be a stadionba(szavazófülébe) és szurkoljon (szavazzon) , arról, hogy nem megy be (nem megy el szavazni) elsősorban a saját csapata tehet.
Legalábbis én még fradistát nem hallottam olyat mondani, hogy nem megyek meccsre mert az újpest most tök szimpi/erős/ügyes.

Jelenleg a kutatások szerint a kormány támogatottsága a szokásos sávban mozog, tehát nincs tőle elpártolás vagy nagy mennyiségű szavazatszerzés. Az ellenzéknek meg csökken, tehát a szurkolóinak egy része nem megy be a stadionba, mert nem tetszik a csapatuk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A példád nem pontos. A 100ból van 30 fradista, 30 újpesti és 10 aki meg a jó focit szereti és hol a Fradinak hol az Újpestnek szurkol, nincs identitása, a maradék 30 szarik az egészre.

MC12
Szerintem pontos.
A példámban aki elmegy egy Fradi-Dózsára az az egyik csapatnak szurkol, amikor bemegy a stadionba, és történjen bármi, akkor is annak fog szurkolni, amikor kijön.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
És az konkrétan fel se merül, hogy nem az ellenzék a balfasz, nem csinálnak direkt vagy véletlenül rossz kampányt, nem kell felelősöket keresni a stábjaikban, hanem az embereknek szimplán megfelel az, ami jelenleg van?
Hogy több ember kedveli Orbánt, mint amennyi le akarja váltani, több megy el, és szavaz rá, mint ellene (ugye, aki nem megy el, annak lehet szar, de annyit nem ér nekik a változás, hogy rászánjanak vasárnap 20 percet, ergo annyira mégse szar), hogy demokráciaban csak több képviselő, több szavazat kell, és jöhet más, de a "nép" nem akarja, hogy más jöjjön?
Nem akarta Mesterházyt se, nem akarta Vonát, Karácsonyt, Szélt, Gyurcsányt se vissza, hanem jó nekik Orbán?
Lehet azért, mert segghülyék, lehet azért, mert lusták vagy mert meg vannak vezetve egybites üzenetekkel, lehet bármi az oka, de ez a többségi népakarat.
Ez a személyes buborékokból kikukkantva elképzelhetetlen?
Sobri Jóska
Ez is egy opció, csak nem sokminden támasztja alá. Ugyanis az ellenzék 3 hónapja még döntetlenre állt, 5 hónapja pedig vezetett a Fidesz előtt, pontosan milyen intézkedések győzték meg a lemorzsolódokat, hogy “ej ez az ov mégiscsak jobb nekem és igaz, hogy tegnap még az ellenzékre szavaztam volna, de ma inkább otthon maradok” 😊 ?
A Fidesz a háborúig egy minimalista kampányt vitt, bőven jó volt nekik ez a hideg, pontosan a táborig szóló metodika és az az igazság, hogy a háború kitörését követő 2-3 nappal a “Politiai kampányok szervezése” tankönyv “hogyan csináljuk kampányt kormányon - háborúban” című fejezetét mutatja be szóról szóra, az égvilágon semmi újdonságot nem mutatnak be.

A példád nem pontos. A 100ból van 30 fradista, 30 újpesti és 10 aki meg a jó focit szereti és hol a Fradinak hol az Újpestnek szurkol, nincs identitása, a maradék 30 szarik az egészre.

A kampány arról szól, hogy az én 30 szurkolóm menjen el a meccsre és abból a 10ből aki a jó focit szereti 5 nekem szurkoljon, 2 az Újpestnek 3 meg ki se jöjjön. Na most ha te annyi energiát se teszel bele, hogy meggyőzd a 30 szurkolód, hogy kimenjen a stadionba az a te hibád, és lehet a napkitörésre meg mozambiki krumplivészre fogni, de attól még az marad.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!
Én már csak baromi kíváncsi vagyok a végeredményre. Lehetne már jovo vasárnap este.

Fokozatosan jönnek majd amúgy az eredmények? Annak örülnék, hogy legalább "izgulni" lehessen, ne a végén este 11 után az arcodba nyomják, hogy 60-40 a Fidesznek, lehet menni aludni. 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
És az konkrétan fel se merül, hogy nem az ellenzék a balfasz, nem csinálnak direkt vagy véletlenül rossz kampányt, nem kell felelősöket keresni a stábjaikban, hanem az embereknek szimplán megfelel az, ami jelenleg van?
Hogy több ember kedveli Orbánt, mint amennyi le akarja váltani, több megy el, és szavaz rá, mint ellene (ugye, aki nem megy el, annak lehet szar, de annyit nem ér nekik a változás, hogy rászánjanak vasárnap 20 percet, ergo annyira mégse szar), hogy demokráciaban csak több képviselő, több szavazat kell, és jöhet más, de a "nép" nem akarja, hogy más jöjjön?
Nem akarta Mesterházyt se, nem akarta Vonát, Karácsonyt, Szélt, Gyurcsányt se vissza, hanem jó nekik Orbán?
Lehet azért, mert segghülyék, lehet azért, mert lusták vagy mert meg vannak vezetve egybites üzenetekkel, lehet bármi az oka, de ez a többségi népakarat.
Ez a személyes buborékokból kikukkantva elképzelhetetlen?
Sobri Jóska
Hát ha nem tudják meggyőzni az embereket, hogy őket akarják ne a Fideszt ennyi munícióval akkor szar a kampány.
Ha nekik jó Orbán akkor szar a kampány és az ellenzék balfasz.

Szóval nem merül fel.