Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő. A véleménye miatt csupán. "Cápák a tóban". (Hát istenem, Bajnai sem egy Attenborough), mindenesetre szép egy tavacska ez itt. Ha én itt belementem volna személyeskedésbe, sztem nyugodtan mondhatom, bárkit szét lehet cincálni a véleménye miatt.
Gaius
Má megin ez a szegény fasiszta legénykéket elkenték az utcán.

Tod mi a ménsztrím, "a baloldali ellenzék" - az nem egy értékvilág, hanem nerkommunikáció, aztán beàllunk sündisznóba. Ez csak ilyen bökdösés, de ha meg viszzabaszakodnak akkor meg picsogunk a cápatóba. De nem eresztette me kitartott.

Ezé meg is érdeml eztet a vidijót

 m.youtube.com/watch?v=xcB1fTxJqHI
sutianap
mán megin' fasisztázunk, helyben vagyunk....😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
elhiszem, szar lehet látni itt a pofám.
Gaius
még egy profil képed sincs 😀
Negritis
na pláne....😀 képzelj el egy narancsot....😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
elhiszem, szar lehet látni itt a pofám.
Gaius
még egy profil képed sincs 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő. A véleménye miatt csupán. "Cápák a tóban". (Hát istenem, Bajnai sem egy Attenborough), mindenesetre szép egy tavacska ez itt. Ha én itt belementem volna személyeskedésbe, sztem nyugodtan mondhatom, bárkit szét lehet cincálni a véleménye miatt.
Gaius
Má megin ez a szegény fasiszta legénykéket elkenték az utcán.

Tod mi a ménsztrím, "a baloldali ellenzék" - az nem egy értékvilág, hanem nerkommunikáció, aztán beàllunk sündisznóba. Ez csak ilyen bökdösés, de ha meg viszzabaszakodnak akkor meg picsogunk a cápatóba. De nem eresztette me kitartott.

Ezé meg is érdeml eztet a vidijót



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nos ennyit az ittlétemről.De ez már csak múlt idő.
Gaius
Miben bízhat még az ember, ha már a jobboldali igazmondás is csak egy napig tart? 😊
somoskovig
elhiszem, szar lehet látni itt a pofám.

Ugyanakkor (csak első kérdésként): adófizető állampolgár vagyok.
Sztem tök jogosan adódik a kérdés: milyen adópolitikát tervez a 6+1-es reményteljes koalíció?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nos ennyit az ittlétemről.De ez már csak múlt idő.
Gaius
Miben bízhat még az ember, ha már a jobboldali igazmondás is csak egy napig tart? 😊
somoskovig
az ígéret=/= igazmondás.....
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Nos ennyit az ittlétemről.De ez már csak múlt idő.
Gaius
Miben bízhat még az ember, ha már a jobboldali igazmondás is csak egy napig tart? 😊

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
de ami itt volt az elmúlt 3 oldalban az nem volt vita, mégis folytattátok, ennyire próbáltam utalni.
MC12
Én is...

Mondjuk tényleg ideje lenne témát váltani tbh 😊

Egyébként tényleg kevés érdekes téma van, az előbb tíz percig kerestem valamit terelni, de csak Jakab kamu (?) csajozása jön szembe. Meg a COVID, de azt meg főleg unom
Gyurma Pappa
Donath Anna megválasztása és az interjú amiben beleszallt szépen MZPbe? EUB ítélet? Csak így hirtelen.

Btw: én is bedobtam a g7 cikket a dm árakról itt és határon túl…
csebi
Most láttam - 4 oldallal ezelőtt kosz fiúk 😆 - a városházás kommentedet, majd gép elől reagálok rá.

Donáthnak tök igaza van, az ellenzék elbaszott egy hónapot a semmire, és mostmár nem is nagyon lehet mit csinálni január második feléig mert egy hónap múlva karácsony, és ilyenkor az emberek már nemigen érnek rá napi poltikaval foglalkozni. Szóval az az egy hónap az a dolog végén két és fél lesz - mondjuk isten igazából ami lesz itt február - márciusban talán nem is olyan nagy baj hogy nem kapcsoltak még turbó fokozatra a fiúk.

Az eub-ítéletből bevallom férfiasan olyan nagyon sokat nem értek. Ez valószínűleg azért van, mert ez már túlmegy azon a szinten, amit félművelt jogàszkodással érteni lehet 😊

Szerk: és meg Gyurma sör ajánlásait is keresgélhetem mert meló helyen nem mentettem le.
MC12
Nemcsak abban van igaza h elkxrtak (ugye így kell írni?) egy hónapot hanem ami érdekes volt h momentumhoz képest nyíltan kritizálta MZPt legalábbis Banditol nem ezt szoktuk meg, vszeg ő nem az MZP tábort erősítette.

EUB ítélet nem bonyolult: eu jog mindenek felett egy jog minden jog felett. Labda kormánynál h fullba nyomják a kretent mint a lengyelek vagy elsunnyogjak minimum választásokig (én utobbira tippelek).

Városházát várom 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
lehet akkor én vagyok eltévedve...
davemayer
Ott vagy eltévedve, hogy jobboldalnak hívod a bolsevik, neolib, baloldali módon kormányzó Fideszt és baloldalinak a kaotikus, hataloméhes, stratégiailag összeverődött ellenzéket.
De a Fidesz nem jobboldali. Az ellenzék nem baloldali.
A Jobbik meg simán egy náci párt.
Utilitarista is persze, ahogy az összes, és csak az érdekei vezérlik. Ez már nem a 20.század, a 21-ben mindenki populista, mindenki kommunikációs politikát visz, nincsenek elvek vagy ethoszok, nincs bal meg jobb, ahogy te használod.
Tessék felébredni.
Sobri Jóska
Ezt elfogadom, de még így is csak ők állnak szemben kaotikus, hataloméhes bandával.
Az igazi valtozas akkor jon majd el Mo-n ha lesz egy olyan harmadik fél aki nem mocskolja be magát a másik kettővel, de mégis képes lesz nyerni.
davemayer
Gattyán ez akar lenni, majd a csütörtöki Fridi-podcastből kiderül, hogy miként. 😉

 index.hu/belfold/2021/11/23/politika-gattyan-gyorgy-partok/
Sobri Jóska
berki után szintet lépett a ner, szó mi szó,de azért remélem még a milliónyi kamupárt is bevetésre kerül

de hát van pénz lóvéra, 5 milliárd forint így landol a kukában
 hvg.hu/itthon/20211123_Jelen_Otmilliard_forintnyi_PCRtesztet_semmisit_meg_a_kormany
r.baggio
Ugyanez jutott eszembe. Berki Krisztián luxus kivitelben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő.Gaius
Általában ez sztem nem igaz. Itt alapvetően tok jó viták vannak, engem sokszor elgobdolkoztatnak ezek. Nem véletlenül teszem fel kérdésként h pl a városháza ügyet te vagy mások hogyan látjátok mert engem érdekel (továbbra is akar pmben is jöhet) és nem trollkodok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
de ami itt volt az elmúlt 3 oldalban az nem volt vita, mégis folytattátok, ennyire próbáltam utalni.
MC12
Én is...

Mondjuk tényleg ideje lenne témát váltani tbh 😊

Egyébként tényleg kevés érdekes téma van, az előbb tíz percig kerestem valamit terelni, de csak Jakab kamu (?) csajozása jön szembe. Meg a COVID, de azt meg főleg unom
Gyurma Pappa
Donath Anna megválasztása és az interjú amiben beleszallt szépen MZPbe? EUB ítélet? Csak így hirtelen.

Btw: én is bedobtam a g7 cikket a dm árakról itt és határon túl…
csebi
Most láttam - 4 oldallal ezelőtt kosz fiúk 😆 - a városházás kommentedet, majd gép elől reagálok rá.

Donáthnak tök igaza van, az ellenzék elbaszott egy hónapot a semmire, és mostmár nem is nagyon lehet mit csinálni január második feléig mert egy hónap múlva karácsony, és ilyenkor az emberek már nemigen érnek rá napi poltikaval foglalkozni. Szóval az az egy hónap az a dolog végén két és fél lesz - mondjuk isten igazából ami lesz itt február - márciusban talán nem is olyan nagy baj hogy nem kapcsoltak még turbó fokozatra a fiúk.

Az eub-ítéletből bevallom férfiasan olyan nagyon sokat nem értek. Ez valószínűleg azért van, mert ez már túlmegy azon a szinten, amit félművelt jogàszkodással érteni lehet 😊

Szerk: és meg Gyurma sör ajánlásait is keresgélhetem mert meló helyen nem mentettem le.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő.Gaius
ilyen gyenge hangulatkeltéssel nem lesz ebből doktori disszertáció, kérlek előbb vegyél órákat Sobritól
r.baggio
engem az érdekelne hogy mi a mainstream?
sztem ami az m4-en foxon megy az ugyanúgy mainstream mint a cnn-telex

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, én vagyok nagyon elbaxott, vagy csak számomra ordít a csend a topicban Városház-ügyben? Visszalapoztam több oldalnyira és semmi. Zéró. Nem létező ügy lenne? Egy kedves hölgyismerősöm mondta jó pár éve: "attól, hogy homokba dugod a fejed, seggbe baxnak" 😀
Gaius
Ne kérj itt számon semmi ilyesmit, itt balos uralom van oszt kész.
davemayer
Annyira vagyunk balosok amennyire Márki-Zay az vagy orbánviktor fiatal demokrata
r.baggio
Nem tudom mire gondolsz, Mzp egy baloldali pártok csoportjának miniszterelnök-jelöltje, őket képviseli - szted nem baloldali?
davemayer
A Keresztény konzervatív piacpárti az nálam nem éppen baloldali. De ha nálad az, akkor oké.

 merce.hu/2021/10/12/tgm-nincs-kire-szavazni/
Vrij6
Az hogy ő minek vallja magát és hogy kikkel áll össze, kiket akar képviselni az 2 külön dolog. Beállt oda, ha előtte jobboldalinak is gondolta magát innentől a baloldalt képviseli, ergo baloldali.
davemayer
Ezzel a logikával akkor ha a strandon beállok a lányokhoz röplabdázni, mert hívnak, akkor lány leszek? 😄
warr_b
Ha a lányok megválasztanak királynőjüknek, igen
davemayer
mondjuk a jobbik tudtommal nem balos párt, de sebaj
Negritis
Ugyanmár, ez megint tipikus. A Jobbik full beállt a balos összefogásba, totál átkerült baloldalra. Nem vagyok szakértő de így ránézésre a jobboldali szavazóinak kb 95%-át el is veszíthette. Csak azért kell oda mert szó szerint mindenkire szükség van. Sztem ha kiszagolják hogy a kutyapárt tényleg bejuthat azonnal küldenek nekik egy "gyertek közénk" képeslapot nekik is.

Azon hogy a jobbik átalakult, baloldalivá vált megint nincs mit magyarázni sztem, azzal hogy beállt azok közé akik ellen (elviekben) harcolt is azzá vált. Lehet még lobogtatni hogy jobboldali volt, de a jobboldalon talán mindenki tudja hogy már csak volt. Tippre el is fognak tűnni szépen lassan, ugyanis egy identitás nélküli párt ma már, akiket már nyíltan csak az érdekek vezérelnek.
davemayer
hát persze, ...
ahogy többen is írták vagy mindenben velünk vagy ellenünk
a jobbik ugyanúgy egy jobbos párt maradt, náci tendenciákkal és főként jobbos ideológiával
jóval inkább mint a quasi náci fidesz jelenleg

én értem hogy az origo meg a prosti srácok mást tol, de egy "oldalakon átívelő" koalíció miért ne létezhetne?
értem én hogy ami itthon kialakult abban nehéz elképzelni, de ez nem jelenti azt hogy ne létezne ...
Negritis
Nem tudom, nálam ha egy bármilyen ideologiával rendelkező párt (pláne szélsővel) összefog azokkal akiket nyíltan támadott és azok ideológiája összeférhetetlen az övével önkéntelenül is elveszti az eredeti identitását, ez törvényszerű, mint ahogy az is hogy a szavazói jórészét is.
Nem tudom mit prostitv-zel itt, ezt tőlük függetlenül is így gondolom. Ezt gondolnám a fideszről is ha összeállna velük, elfordulna a szavazóik 80%-a minimum.
davemayer
na akkor essünk má neki a ccu/sdp/fdp koalíciók sormntáját

azé vagy prostisrácozva me annak láccol nem csak pécsrül, veszprémbül is

hó ho ho hópihe
sutianap
Akkor ti mind népszavások vagytok ennyi erővel meg komcsik
davemayer
csak annyira amennyire népnemzeti honkebel a kies hollandia
nemzetvesztő
sutianap
a de facto drug state Hollandiáról beszélünk?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
de ami itt volt az elmúlt 3 oldalban az nem volt vita, mégis folytattátok, ennyire próbáltam utalni.
MC12
Én is...

Mondjuk tényleg ideje lenne témát váltani tbh 😊

Egyébként tényleg kevés érdekes téma van, az előbb tíz percig kerestem valamit terelni, de csak Jakab kamu (?) csajozása jön szembe. Meg a COVID, de azt meg főleg unom
Gyurma Pappa
Donath Anna megválasztása és az interjú amiben beleszallt szépen MZPbe? EUB ítélet? Csak így hirtelen.

Btw: én is bedobtam a g7 cikket a dm árakról itt és határon túl…

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő.Gaius
ilyen gyenge hangulatkeltéssel nem lesz ebből doktori disszertáció, kérlek előbb vegyél órákat Sobritól
r.baggio
pffff
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő.Gaius
ilyen gyenge hangulatkeltéssel nem lesz ebből doktori disszertáció, kérlek előbb vegyél órákat Sobritól

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Asszem azt azért leszögezhetjük, aki itt non-mainstream gondolatokat fogalmaz meg, vagy értékvilágot közvetít, az üldözendő. A véleménye miatt csupán. "Cápák a tóban". (Hát istenem, Bajnai sem egy Attenborough), mindenesetre szép egy tavacska ez itt. Ha én itt belementem volna személyeskedésbe, sztem nyugodtan mondhatom, bárkit szét lehet cincálni a véleménye miatt.

Más:
Asszem Sobrinak igaza van, a jobb-és baloldal az ma már alapvetően csak orientációs pont. Tekintettel arra, hogy már a hidegháború alatt elkezdődött egy folyamat, ami utána kiteljesedőben van, a hagyományos jobb- és baloldali pártok egyaránt vállalnak fel értékeket a "másik oldalról" . Ezt hívjuk néppártosodásnak. Az megint másik kérdés, hogy - szerintem - a hazai "baloldali" pártok holdudvarának tekinthető értelmiségi kör mára intellektuálisan kiüresedett. Nem tudom, ki hogy van vele, de nem látok szellemi társadalompolitikai, társadalomszervezési érdemi potenciált a gyűlöletkeltésen kívül. Ennek a manifesztációja MZP "importálása a jobboldalról" miniszterelnök-jelölti pozícióba. Az egykor volt bel-pesti és budai értelmiség csillaga hanyatlóban van. Ez pedig csak egy vélemény.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
lehet akkor én vagyok eltévedve...
davemayer
Ott vagy eltévedve, hogy jobboldalnak hívod a bolsevik, neolib, baloldali módon kormányzó Fideszt és baloldalinak a kaotikus, hataloméhes, stratégiailag összeverődött ellenzéket.
De a Fidesz nem jobboldali. Az ellenzék nem baloldali.
A Jobbik meg simán egy náci párt.
Utilitarista is persze, ahogy az összes, és csak az érdekei vezérlik. Ez már nem a 20.század, a 21-ben mindenki populista, mindenki kommunikációs politikát visz, nincsenek elvek vagy ethoszok, nincs bal meg jobb, ahogy te használod.
Tessék felébredni.
Sobri Jóska
Ezt elfogadom, de még így is csak ők állnak szemben kaotikus, hataloméhes bandával.
Az igazi valtozas akkor jon majd el Mo-n ha lesz egy olyan harmadik fél aki nem mocskolja be magát a másik kettővel, de mégis képes lesz nyerni.
davemayer
Gattyán ez akar lenni, majd a csütörtöki Fridi-podcastből kiderül, hogy miként. 😉

 index.hu/belfold/2021/11/23/politika-gattyan-gyorgy-partok/
Sobri Jóska
berki után szintet lépett a ner, szó mi szó,de azért remélem még a milliónyi kamupárt is bevetésre kerül

de hát van pénz lóvéra, 5 milliárd forint így landol a kukában
 hvg.hu/itthon/20211123_Jelen_Otmilliard_forintnyi_PCRtesztet_semmisit_meg_a_kormany

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
de ami itt volt az elmúlt 3 oldalban az nem volt vita, mégis folytattátok, ennyire próbáltam utalni.
MC12
Én is...

Mondjuk tényleg ideje lenne témát váltani tbh 😊

Egyébként tényleg kevés érdekes téma van, az előbb tíz percig kerestem valamit terelni, de csak Jakab kamu (?) csajozása jön szembe. Meg a COVID, de azt meg főleg unom

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Megnyugtató:
Megérkezett a halálkereszt a forintra
 www.napi.hu/tozsdek-piacok/forint-forintgyengules-forintarfolyam-forint-euro-mnb.740803.html
nagylaza
Csak helyükre kerülnek a dolgok.
Egy olyan ország amelyikben annyira szar a kormányzat működése, mint mondjátok, ahol még sajtószabadság, jogállam vagy demokrácia sincs, az még 400-as eurót se érdemel.
Ráteszik a halálkeresztet, apage stanas.
Sobri Jóska
Látom, te értesz hozzá. Akkor tőled kérdezem. Ez már nem érvényes?
Tovább szárnyal és minden előrejelzést felülmúlt a magyar gazdaság, 17,9 százalékkal nőtt a GDP a második negyedévben
 hirado.hu/belfold/gazdasag/cikk/2021/08/17/tovabb-szarnyal-es-minden-elorejelzest-felulmult-a-magyar-gazdasag-179-szazalekkal-nott-a-gdp-a-masodik-negyedevben
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ez a hópihézés meg kifejezetten idegesítő, modoros és felesleges tükör fordítás aminek semmi gyökere nincs itthon, ezt kizárólag azok használják akik a vélt vagy valós szellemi fölényüket szeretik fitogtatni, mert hogy ők olvasnak ám ánglisül - a mucsaikkal szemben
MC12
Uhh, elfelejtettem, hogy az internetet bezárták a határon. Sorry.

A hópihézés meg arra utal, hogy amikor kifogy valaki az érvekből, akkor érzelmi szinten kezd el kommunikálni és valósan vagy megjátszottan megsértődik. Semmi köze a vélt vagy valós szellemi fölényemhez. Ahhoz van köze, hogy a másik trollkodik, majd amikor szembesítik vele megsértődik, és sérteget.

De már modoros is lettem. Pedig... ugye... még... nem is idéztem egyetlen ókori görögöt sem.............

Azért az sem a világ legkellemesebb dolga, amikor 4:1 meg 5:1 ellen kell vitatkozni, hiszen téged senki nem talált meg, de a délután óta a fentebbi arányok mellett ütitek dave-et ami minimum nem sportszerű és leginkább felesleges. MC12
Tény. Már annak aki ezt nem élvezi. 😉

A konkrét mostani szitun túl egyébként az is hozzá tartozik a vitakultúrához, hogy felismerem, amikor a másik nem vitaképes, vagy az állítása nem az, és nem alázom meg azzal, hogy folytatom a vitát.
MC12
Figy. Ha ez nekem céloztad, akkor nem értem. Reggel leírtam, hogy nincs értelme vitatkozni, mert nincs vita, délután leírtam, hogy értelmetlen vitatkozni, mert úgy sem lesz nyertes. Alapvetően úgy gondolom, hogy vitát megnyerni akkor van értelme, ha az ember a vita kedvéért vitázik (mint én most veled). Ja, hogy ezt nem így írtam le, tény. De a lényeg az ez volt.
Gyurma Pappa
Nem állt meg, de minek lefordítani? A woke-ot se fordítjuk le pedig biztos lehetne valami hülyeséget kitalálni rá.

Én értem, hogy mit jelent a hópihe, az összefüggés nem ez volt. Hanem, hogy a használata modoros. Mármint nekem. De ez meg ízlés dolga.

Én imádok a vita kedvéért vitatkozni, elég sokszor fel is veszek egy ellentétes álláspontot azzal amit gondolok, mert az tök izgalmas, de ami itt volt az elmúlt 3 oldalban az nem volt vita, mégis folytattátok, ennyire próbáltam utalni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez a hópihézés meg kifejezetten idegesítő, modoros és felesleges tükör fordítás aminek semmi gyökere nincs itthon, ezt kizárólag azok használják akik a vélt vagy valós szellemi fölényüket szeretik fitogtatni, mert hogy ők olvasnak ám ánglisül - a mucsaikkal szemben
MC12
Uhh, elfelejtettem, hogy az internetet lezárták a határon. Sorry.

A hópihézés meg arra utal, hogy amikor kifogy valaki az érvekből, akkor érzelmi szinten kezd el kommunikálni és valósan vagy megjátszottan megsértődik. Semmi köze a vélt vagy valós szellemi fölényemhez. Ahhoz van köze, hogy a másik trollkodik, majd amikor szembesítik vele megsértődik, és sérteget.

De már modoros is lettem. Pedig... ugye... még... nem is idéztem egyetlen ókori görögöt sem.............

Azért az sem a világ legkellemesebb dolga, amikor 4:1 meg 5:1 ellen kell vitatkozni, hiszen téged senki nem talált meg, de a délután óta a fentebbi arányok mellett ütitek dave-et ami minimum nem sportszerű és leginkább felesleges. MC12
Tény. Már annak aki ezt nem élvezi. 😉

A konkrét mostani szitun túl egyébként az is hozzá tartozik a vitakultúrához, hogy felismerem, amikor a másik nem vitaképes, vagy az állítása nem az, és nem alázom meg azzal, hogy folytatom a vitát.
MC12
Figy. Ha ez nekem céloztad, akkor nem értem. Reggel leírtam, hogy nincs értelme vitatkozni, mert nincs vita, délután leírtam, hogy értelmetlen vitatkozni, mert úgy sem lesz nyertes. Alapvetően úgy gondolom, hogy vitát megnyerni akkor van értelme, ha az ember a vita kedvéért vitázik (mint én most veled). Ja, hogy ezt nem így írtam le, tény. De a lényeg az ez volt.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Megnyugtató:
Megérkezett a halálkereszt a forintra
 www.napi.hu/tozsdek-piacok/forint-forintgyengules-forintarfolyam-forint-euro-mnb.740803.html
nagylaza
Csak helyükre kerülnek a dolgok.
Egy olyan ország amelyikben annyira szar a kormányzat működése, mint mondjátok, ahol még sajtószabadság, jogállam vagy demokrácia sincs, az még 400-as eurót se érdemel.
Ráteszik a halálkeresztet, apage stanas.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Megnyugtató:
Megérkezett a halálkereszt a forintra
 www.napi.hu/tozsdek-piacok/forint-forintgyengules-forintarfolyam-forint-euro-mnb.740803.html
nagylaza
Akkor még érdemes shortolni a forintot jól van.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Megnyugtató:
Megérkezett a halálkereszt a forintra
 www.napi.hu/tozsdek-piacok/forint-forintgyengules-forintarfolyam-forint-euro-mnb.740803.html