Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Tipikusan az az ember, akire Hofi azt mondta anno, hogy már akkor is egy senki volt, mielőtt lett volna belőle valaki.
resistance is futile
nem az a mondás hogy mikor még valaki volt?

közbe rákerestem mer baszta a az agyam és nem 😀
"mikor már valaki volt már akkor volt senki"
 youtu.be/bVJu3zJ-Le4?si=ddJiTS5uG3qm8EAI&t=720

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Pokol Béla mai javaslata meg sem üti a szintet, hogy mit tanácsol a Fingnak, hogy mit csináljon? 😊
petey
A nagy alkotmányvédő talán hangyafasznyit hitelesebb lenne, ha más alkotmány ellenni vétségeket is észrevenne, így csak egy hűséges címeres pártállami pincsikutya...
StormST
Szerintem kifejezetten szórakoztató volt. Illetve újra kiderült, hogy Pokol és az én alkotmányozó-fantáziám között nincs is olyan nagy távolság. Nagy különbség persze, hogy én végzettség nélkül jutok ilyen gondolatmenetekre a jogász barátaim között, néhány üveg bor után, ő meg official AB volt. Ezek szerint lenne keresnivalóm azon a pályán…
MC12
régi sztori, még tanszéki munkásságom korából jurátus éveim hajnalán. Épp frissen tanszéki demonstrátorrá ütött lelkes joghallgatóként a tanszéki könyvtárat rendeztem, ahova a kari vezetésnek hála új iktatandó könyvek érkeztek. Na ezek között volt Bélánk legújabb szösszenete, csak a szokásos "kihal a fehér ember" és "néger lesz Európa" satöbbi. Kérdeztem a tanszék legnagyobb hatalmú emberét - aki természetesen a tanszékvezető titkárnője volt itt is, mint minden normális magyar állami szervezeti egység esetén -, hogy Bélánk legújabb szellemi termékét nekem most tényleg könyvtáraznom kell, amire az volt a válasz, hogy nyugodtan basszam be egy dobozba, ilyet nem rakunk ki a polcra.

Na de tényleg, Pokol Béla neve már a kinevezésekor is a hülyeség szinonimája volt a magyar jogász- és politológus társadalomban, nyugodtan el lehet engedni az emberünket 2026-ban. Tipikusan az az ember, akire Hofi azt mondta anno, hogy már akkor is egy senki volt, mielőtt lett volna belőle valaki.
2 hónapja
Teabee Denver Broncos 802
 nepszava.hu/3319890_orban-gaspar-magyar-honvedseg-tavozas
ender1112
Nem vészhelyzet van??
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 849 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 nepszava.hu/3319890_orban-gaspar-magyar-honvedseg-tavozas
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Pokol Béla mai javaslata meg sem üti a szintet, hogy mit tanácsol a Fingnak, hogy mit csináljon? 😊
petey
A nagy alkotmányvédő talán hangyafasznyit hitelesebb lenne, ha más alkotmány ellenni vétségeket is észrevenne, így csak egy hűséges címeres pártállami pincsikutya...
StormST
Szerintem kifejezetten szórakoztató volt. Illetve újra kiderült, hogy Pokol és az én alkotmányozó-fantáziám között nincs is olyan nagy távolság. Nagy különbség persze, hogy én végzettség nélkül jutok ilyen gondolatmenetekre a jogász barátaim között, néhány üveg bor után, ő meg official AB volt. Ezek szerint lenne keresnivalóm azon a pályán…

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Pokol Béla mai javaslata meg sem üti a szintet, hogy mit tanácsol a Fingnak, hogy mit csináljon? 😊
petey
A nagy alkotmányvédő talán hangyafasznyit hitelesebb lenne, ha más alkotmány ellenni vétségeket is észrevenne, így csak egy hűséges címeres pártállami pincsikutya...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Pokol Béla mai javaslata meg sem üti a szintet, hogy mit tanácsol a Fingnak, hogy mit csináljon? 😊

2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/
zacknorb
Amikor intellektualisan, szofisztikaltan probal megnyilatkozni, meg rosszabb, mint amikor hisztizik, az legalabb onazonos😀 Lilike ertelmisegi pozolasa a villas tablakarcolas nyelvi megfeleloje.
dankodavid
Valamiert nalad nagyon bekattant a kiscsaj, nem tudom miert. 22 eves, meg boven van ideje fejlodni es valszeg fog is. 18 evesen batrabban viselkedett valszeg, mint itt barmelyikonk barmikor, amikor kiallt a tanartuntetesen. A maga modjan o is hozza tett a rendszervaltashoz, ugyanugy, ahogy Molnar Aron, Puzser, Pottyondy etc. Nem kell kedvelni, lehet vele nem egyet erteni (am nekem full semleges, es tobb posztjaval en se ertek egyet), de, hogy o legyen az akibe folyamatosan bele kell allni, ha barmit mond, szamomra tulzo.
Duff
Sajnos nálam is bekattant. Ha nem lenne annyira irritáló, akkor nem lenne annyira irritáló 😀
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Gulyás Márton reagált Ruff Bálint kinevezésére
„Arról, hogy Ruff Bálint dolgozott volna a Tisza Pártnak, nincs és nem is volt tudomásom. Az elmúlt években érvényben lévő szerződésünk szigorúan szabályozta és kizárta Ruff Bálint esetleges tanácsadói jogviszonyát a Tisza Párttal vagy annak jelöltjeivel” – kezdte Telexnek küldött válaszát Gulyás Márton.
A Magyar Péter és Ruff Bálint közötti találkozóról és a tárgyalás tényéről a nyilvánosságból értesült Gulyás Márton is, a korábban említett közös fotó alapján, ezután döntöttek úgy, hogy a másnapi Vétó-adás lesz az utolsó, ami a Partizán csatornáján megjelenik, az utolsónak szánt, április végére tervezett élő közönség előtti Vétó-adást pedig törölték,
RUFF BÁLINTTAL PEDIG AZONNALI HATÁLLYAL MEGINDÍTOTTÁK A VÁLLALKOZÁSI SZERZŐDÉSÜK LEZÁRÁSÁT.
„A helyzet számunkra is váratlan volt: készülni erre semmilyen módon nem volt lehetőségünk. Az adásban a Vétó műsorvezetője, Vida Kamilla fogalmazott meg kérdést Ruff Bálint felé, tisztázandó a pozícióját Magyar Péterrel és a Tisza Párttal kapcsolatban. Ez az adás most is megtekinthető. Arról, hogy Ruff Bálint konkrétan kormánytag lesz, és milyen pozícióban, a mai napon értesültem” – közölte a lappal Gulyás Márton.

Ebből azt érzem, ez kellemetlenül érintette Mártont.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Van egy új jelöltem oktatási miniszternek. Puzsér. Tanári végzettsége van, tehát alkalmas.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/
zacknorb
Amikor intellektualisan, szofisztikaltan probal megnyilatkozni, meg rosszabb, mint amikor hisztizik, az legalabb onazonos😀 Lilike ertelmisegi pozolasa a villas tablakarcolas nyelvi megfeleloje.
dankodavid
Valamiert nalad nagyon bekattant a kiscsaj, nem tudom miert. 22 eves, meg boven van ideje fejlodni es valszeg fog is. 18 evesen batrabban viselkedett valszeg, mint itt barmelyikonk barmikor, amikor kiallt a tanartuntetesen. A maga modjan o is hozza tett a rendszervaltashoz, ugyanugy, ahogy Molnar Aron, Puzser, Pottyondy etc. Nem kell kedvelni, lehet vele nem egyet erteni (am nekem full semleges, es tobb posztjaval en se ertek egyet), de, hogy o legyen az akibe folyamatosan bele kell allni, ha barmit mond, szamomra tulzo.
Duff
úton a "Bayerizmus" felé
Negritis, a vajda
Jó hát nem baj ha Leverkusen és nem Bayern fan lesz. 😀

Amúgy én sem értem a nagy gyűlöletet felé, de hát gyűlöletben éltünk 16 évet a Fidesz elköszönt most mást kell találni. 😀
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kevés dolog tesz annyira elégedetté, mint ezen 3 ember végeláthatatlan vergődése:

 444.hu/2026/04/22/schiffer-andras-en-nem-mondtam-soha-hogy-szerintem-ez-vagy-az-fog-nyerni
Gyurma Pappa
Csodás látlelet a Bayer - Kövér beszélgetés mellé ez a 3 szerencsétlen is az előző 16 évről.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 774
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más
Negritis, a vajda
Államtitkár volt fél évig 2022-ben és miniszteri biztos fél évig 2015-ben.

Szégyen szemre kétszer fél év alatt nem tudta helyretenni az ágazatot.
Jughead
azert BFK-NKK vezetoje is volt az meg plusz 2 ev.

de ugye azert is targytalan, mert o maga nyilatkozta le, hogy meg a HAT-ok nagyresze is politikai kinevezett igy meglepodnek, ha egy fideszes allamtitkart kinevezne miniszternek.
csebi
Ne is legyen, 2029-ben várja őt a főpolgármesterség.
Jughead
meglepodnek ha addig nem epitenek fel vkit a Tiszabol arra a feladatra.
csebi
Bár hiú ábránd, de bízom benne, hogy az arra érdemes emberekkel (Botka, MZP, Vitézy, Pintér) kiegyezik a Tisza.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Bocshavótmá, de ezek a narancspacsik a kedvenceim, L. Simon beleállt Demeter Szilárdba:  www.facebook.com/share/p/1JCp56S1ei/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más
Negritis, a vajda
Államtitkár volt fél évig 2022-ben és miniszteri biztos fél évig 2015-ben.

Szégyen szemre kétszer fél év alatt nem tudta helyretenni az ágazatot.
Jughead
azert BFK-NKK vezetoje is volt az meg plusz 2 ev.

de ugye azert is targytalan, mert o maga nyilatkozta le, hogy meg a HAT-ok nagyresze is politikai kinevezett igy meglepodnek, ha egy fideszes allamtitkart kinevezne miniszternek.
csebi
Ne is legyen, 2029-ben várja őt a főpolgármesterség.
Jughead
meglepodnek ha addig nem epitenek fel vkit a Tiszabol arra a feladatra.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 774
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más
Negritis, a vajda
Államtitkár volt fél évig 2022-ben és miniszteri biztos fél évig 2015-ben.

Szégyen szemre kétszer fél év alatt nem tudta helyretenni az ágazatot.
Jughead
azert BFK-NKK vezetoje is volt az meg plusz 2 ev.

de ugye azert is targytalan, mert o maga nyilatkozta le, hogy meg a HAT-ok nagyresze is politikai kinevezett igy meglepodnek, ha egy fideszes allamtitkart kinevezne miniszternek.
csebi
Ne is legyen, 2029-ben várja őt a főpolgármesterség.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/
zacknorb
Amikor intellektualisan, szofisztikaltan probal megnyilatkozni, meg rosszabb, mint amikor hisztizik, az legalabb onazonos😀 Lilike ertelmisegi pozolasa a villas tablakarcolas nyelvi megfeleloje.
dankodavid
Valamiert nalad nagyon bekattant a kiscsaj, nem tudom miert. 22 eves, meg boven van ideje fejlodni es valszeg fog is. 18 evesen batrabban viselkedett valszeg, mint itt barmelyikonk barmikor, amikor kiallt a tanartuntetesen. A maga modjan o is hozza tett a rendszervaltashoz, ugyanugy, ahogy Molnar Aron, Puzser, Pottyondy etc. Nem kell kedvelni, lehet vele nem egyet erteni (am nekem full semleges, es tobb posztjaval en se ertek egyet), de, hogy o legyen az akibe folyamatosan bele kell allni, ha barmit mond, szamomra tulzo.
Duff
úton a "Bayerizmus" felé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/
zacknorb
Amikor intellektualisan, szofisztikaltan probal megnyilatkozni, meg rosszabb, mint amikor hisztizik, az legalabb onazonos😀 Lilike ertelmisegi pozolasa a villas tablakarcolas nyelvi megfeleloje.
dankodavid
Valamiert nalad nagyon bekattant a kiscsaj, nem tudom miert. 22 eves, meg boven van ideje fejlodni es valszeg fog is. 18 evesen batrabban viselkedett valszeg, mint itt barmelyikonk barmikor, amikor kiallt a tanartuntetesen. A maga modjan o is hozza tett a rendszervaltashoz, ugyanugy, ahogy Molnar Aron, Puzser, Pottyondy etc. Nem kell kedvelni, lehet vele nem egyet erteni (am nekem full semleges, es tobb posztjaval en se ertek egyet), de, hogy o legyen az akibe folyamatosan bele kell allni, ha barmit mond, szamomra tulzo.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
viszont o remelem, hogy nem all, nyomja csak tovabb fullba a kretent. kell az Abszolut Kabare kontent:

 444.hu/2026/04/22/abszolut-kabare-a-romma-vert-fideszes-aki-meg-mindig-pont-ugyanugy-arcoskodik-mint-a-valasztas-elott
csebi
444 nevű tiszás portál 😀

magyar nemzet munkatársának is szólni kéne 😀
 magyarnemzet.hu/belfold/2026/01/magyar-peter-444-komment-valasztas-tisza-fidesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
viszont o remelem, hogy nem all le, nyomja csak tovabb fullba a kretent. kell az Abszolut Kabare kontent:

 444.hu/2026/04/22/abszolut-kabare-a-romma-vert-fideszes-aki-meg-mindig-pont-ugyanugy-arcoskodik-mint-a-valasztas-elott

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más
Negritis, a vajda
Államtitkár volt fél évig 2022-ben és miniszteri biztos fél évig 2015-ben.

Szégyen szemre kétszer fél év alatt nem tudta helyretenni az ágazatot.
Jughead
azert BFK-NKK vezetoje is volt az meg plusz 2 ev.

de ugye azert is targytalan, mert o maga nyilatkozta le, hogy meg a HAT-ok nagyresze is politikai kinevezett igy meglepodnek, ha egy fideszes allamtitkart kinevezne miniszternek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/
zacknorb
Amikor intellektualisan, szofisztikaltan probal megnyilatkozni, meg rosszabb, mint amikor hisztizik, az legalabb onazonos😀 Lilike ertelmisegi pozolasa a villas tablakarcolas nyelvi megfeleloje.
dankodavid
Kedvencem FAM kommentje alatta, aki nagypapósan tolja
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/
zacknorb
Amikor intellektualisan, szofisztikaltan probal megnyilatkozni, meg rosszabb, mint amikor hisztizik, az legalabb onazonos😀 Lilike ertelmisegi pozolasa a villas tablakarcolas nyelvi megfeleloje.

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más
Negritis, a vajda
Államtitkár volt fél évig 2022-ben és miniszteri biztos fél évig 2015-ben.

Szégyen szemre kétszer fél év alatt nem tudta helyretenni az ágazatot.
Jughead
K. gyenge
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Pankotai Lili megmondta mar, mit kell gondolni?
dankodavid
Igen
Approved
 www.facebook.com/share/p/1HHcYrUUkf/