Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 774
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más
Negritis, a vajda
Államtitkár volt fél évig 2022-ben és miniszteri biztos fél évig 2015-ben.

Szégyen szemre kétszer fél év alatt nem tudta helyretenni az ágazatot.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
államtitkár és kormánybiztos volt, azért az kicsit más

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.
csebi
Nem csak a BKK-nak volt az igazgatója?

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.
dugo93
o mar volt korabban kvazi kozlekedesi miniszter aztan sok eredmenye nem lett. tudom, o csak aldozat volt mar akkor is.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Kevés dolog tesz annyira elégedetté, mint ezen 3 ember végeláthatatlan vergődése:

 444.hu/2026/04/22/schiffer-andras-en-nem-mondtam-soha-hogy-szerintem-ez-vagy-az-fog-nyerni
Gyurma Pappa
az a baj, hogy az egyik megfutamodik es mar csak szivecskeket fog rajzolni a lattekban. remelem a masik ketto kitart tovabbra is, es megosztja velunk a magvas gondolataikat.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1ssglnn/%C3%BAjabb_miniszterek_%C3%A9s_ruff_b%C3%A1lint_pozici%C3%B3/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Ruff Bálint miniszter
zacknorb
Nem igazán meglepő már a Partizánon is sokkal inkább volt politikai aktivista/ szóvivő, mint elemző.
VanillaSky
Soha nem is csinált belőle kérdést, hogy ez így van.

"– Igen. Azért is lehet önből miniszter, mert Magyar Péter kormánya erősen támaszkodik majd a médiára, és mondjuk a Vétó helyett hamarosan indul önnel a Törvényerejű Rendelet vagy más hasonló műsor?

– A médiaszereplésem egy különleges helyzetre adott különleges válasz volt. A hazaszeretet vezérelt, mert láttam, hogy Magyarország rossz irányba megy. 2010 novembere, az alkotmánybíróság hatáskörének megnyirbálása óta tudom, hogy az Orbán-rendszer rosszat tesz az országnak. Bármilyen szerepben is voltam, az volt a célom, hogy választáson rendszert váltsunk. Egy mély depresszióban, erkölcsi és gazdasági válságban lévő országot próbáltam 2023 nyár elején a Vétó indításával felrázni. Ezt tartottam akkor az egyetlen helyes útnak. De miniszterként már nem kizárólag a szereplés a dolgom. Most a rendszerváltást, egy működő és emberséges ország építését kell segítenem. A nyilvánosság előtt már sokmindent elmondtam, amit a kormányzásról, felelősségről, az elrontott lehetőségekről gondolok. Mostantól arra koncentrálok, hogy olyan rendszert hozzunk létre, amiben mindenki megtalálja a helyét, aki tenni szeretne Magyarországért. "

 www.valaszonline.hu/2026/04/22/ruff-balint-magyar-peter-tisza-kormany-miniszter-interju/?fbclid=IwY2xjawRViixleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEelc-imNNTaT0mKZ0kKjfHFL52HNOx77-MbHJLdCIVBFbrvZrHmrADhYGeA4c_aem_cTIELGqnrbZWSdnk2E4qdQ

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
"A megválasztott miniszterelnök és Ruff Bálint közötti találkozó és tárgyalás tényéről a nyilvánosságból értesült Gulyás Márton a múlt héten napvilágot látott közös fotó alapján, ezután döntöttek úgy, hogy a másnapi Vétó adás lesz az utolsó, ami a Partizán csatornáján megjelenik, az utolsónak szánt, április végére tervezett élő közönség előtti Vétó adást pedig törölték, Ruff Bálinttal pedig azonnali hatállyal megindították a vállalkozási szerződésük lezárását."

Akkor nem haluztam, mert az adás előtt még órákkal is az utolsó stúdiós Vétóként lett behatangozva, hogy ezután lesz még epikus lezárás.
Aznap kellett sebtiben átvariálni ezt.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Bódis azért megosztó, vannak kétségeim afelől, hogy nem csak Radnaihoz hasonló pozija lesz

2 hónapja
VanillaSky 1 696
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1ssglnn/%C3%BAjabb_miniszterek_%C3%A9s_ruff_b%C3%A1lint_pozici%C3%B3/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Ruff Bálint miniszter
zacknorb
Nem igazán meglepő már a Partizánon is sokkal inkább volt politikai aktivista/ szóvivő, mint elemző.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy
Negritis, a vajda
Nekem is pont Vitézy jutott eszembe.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
a szociális az nem a Bódis Kriszta lesz?

közlekedésre amúgy nagy igazolás lenne Vitézy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
No akkor még 7 hely kiadó:

belügyminiszter,
igazságügyi miniszter,
közlekedési és beruházási miniszter,
oktatási miniszter,
szociális ügyekért felelős miniszter,
művelődési miniszter (tudományos ügyek, sport, civil szervezetek, médiaszabályozás, egyház)
digitális és technológiai ügyekért felelős miniszter

Tippek?

Ebből talán a belügy az igazságügy és az oktatási miniszter a legfontosabb, de mindegyik fontos a maga módján.
A közlekedési és beruházási minisztert majd Lázárhoz hasonlítják az tuti, ide valami gazdasági szakembert várok
A szociális ügyekért felelős miniszter az biztos, hogy Bódis Kriszta lesz.
A művelődési miniszter Nagy Ervin
A belügyre Bucsek Gábor-t írják
Igazságügy Melléthei-Barna Márton a Tisza jogi igazgatója
A digitális és technikai ügyekért felelős miniszterhez is lehet Bucsek Gábort írni, de őt inkább a belügyhöz írják. Remélem itt is jó szakembert fognak találni, bár én most azt gondolom, hogy digitalizációban azért nincs olyan nagy lemaradásunk. De legyen akkor Buddha a tipp 😀
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
Fabrom is megirigyelné ezt a bombát.

Here we fucking go.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Kevés dolog tesz annyira elégedetté, mint ezen 3 ember végeláthatatlan vergődése:

 444.hu/2026/04/22/schiffer-andras-en-nem-mondtam-soha-hogy-szerintem-ez-vagy-az-fog-nyerni

2 hónapja
rva 4 708 — Me for President!
Ebben a csadi-misszioban olyan szinten osszeer a kleptokracia, a nepotizmus, a kelet-europai szurrealizmus, ez az egyik amiben varok par erdekes fejlemenyt. Amugy milyen erdekes, hogy az ugyeszseg hirtelen elkezdett adatokat bekerni. Lam-lam...

 444.hu/2026/04/21/vizsgalodik-az-ugyeszseg-a-csadi-misszio-ugyeben
undisputedly
én ültem olyan meetingen, ahol arról volt szó, hogy Csádban gumikacsa* gyártásra akarják valakik tanítani a helyieket, mert a gumikacsa az hasznos. Csak hiányzik a szaktudás. És a mi cégünknek meg pont van gumikacsa gyárral kapcsolata, meg árulunk gumit kacsagyártáshoz, szóval ki kellene küldeni pár embert tőlünk Csádba, meg valamennyi gumit is, mert hát ezt így a miniszterelnökúr felesége szeretné, úgy informálisan. Semmi kényszer, de tudjuk hogy megy ez, ha egyszer kérik. Ezt az egészet a helyi gumikacsahasználók és gumikacsaversenyzők szövetségének elnöke hozta hozzánk, személyesen.
*iparág természetesen lényegtelen.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Kaposváriként fogalmam sincs hogy ki Lőrincz Viktória. annyit tudok róla, hogy ügyvédjelölt volt. állítólag dolgozott az önkormányzatnál is. hogy lett belőle területi és vidékfejlesztési miniszter?
deyell
tudhatnád, hogy az ügyvédjelöltek svájci bicskák, mindent is meg kell tudniuk oldani
resistance is futile
aaa nem. azok a konzulok te!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Kaposváriként fogalmam sincs hogy ki Lőrincz Viktória. annyit tudok róla, hogy ügyvédjelölt volt. állítólag dolgozott az önkormányzatnál is. hogy lett belőle területi és vidékfejlesztési miniszter?
deyell
tudhatnád, hogy az ügyvédjelöltek svájci bicskák, mindent is meg kell tudniuk oldani
resistance is futile
ez nem kérdés, de állítólag ő már 7 éve ügyvédjelölt. bár lehet ez nem igaz, mert a sonline-on volt, ami kesma. geci leszek ha azt feltételezem, hogy ő azért lett miniszter, hogy növelje a nők arányát a kormány tagjai között?

built for this shit

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Kaposváriként fogalmam sincs hogy ki Lőrincz Viktória. annyit tudok róla, hogy ügyvédjelölt volt. állítólag dolgozott az önkormányzatnál is. hogy lett belőle területi és vidékfejlesztési miniszter?
deyell
tudhatnád, hogy az ügyvédjelöltek svájci bicskák, mindent is meg kell tudniuk oldani
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 312 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.valaszonline.hu/2026/04/22/ruff-balint-magyar-peter-tisza-kormany-miniszter-interju/?fbclid=IwY2xjawRViixleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEelc-imNNTaT0mKZ0kKjfHFL52HNOx77-MbHJLdCIVBFbrvZrHmrADhYGeA4c_aem_cTIELGqnrbZWSdnk2E4qdQ

Ruff interjú.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
azt hittem Eckü fogja tartani a kormányinfót, de Ruff Bálint sem rossz.
deyell
Amúgy a kormány info mint olyan az megmarad? Nekem special nem hiányozna.
szaba
Mondjuk ha Ruff tartja (igen, én is örülök neki 😀 ), akkor lesz 1 kérdés, 1 válasz, ami egy darab 20 perces körmondat lesz, 18 zárójellel, aztán vége is... 😀
StormST
mondjuk több érdemi információ lesz benne mint korábban 1 év alatt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
azt hittem Eckü fogja tartani a kormányinfót, de Ruff Bálint sem rossz.
deyell
Amúgy a kormány info mint olyan az megmarad? Nekem special nem hiányozna.
szaba
Mondjuk ha Ruff tartja (igen, én is örülök neki 😀 ), akkor lesz 1 kérdés, 1 válasz, ami egy darab 20 perces körmondat lesz, 18 zárójellel, aztán vége is... 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Alapból is nagyon bírtam Ruffot, de ezen megszólalása után nálam lépett még egy nagyot:

 www.facebook.com/share/v/1Dyx1TmsSC/

Ez részemről is 10/10.
dugo93
es akkor o fogja levezenyelni az elszamoltatast is? 😊
csebi
velem szembe jött valahol, konkrétan az az egyik feladata, hogy levezényelje a tényleges rendszerváltást. #libabőr.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
nem "náci", de mégis az haver aki állítólag rühelli toroczkait de valahogy a széljobbra szavaz mindig (miép, jobbik, mihasznák) meg is mondta a tutit

SZDSZ, MSZP... nem vitatom a tehetségét, de nah megint egy volt balos, oellenzeki, stb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Kaposváriként fogalmam sincs hogy ki Lőrincz Viktória. annyit tudok róla, hogy ügyvédjelölt volt. állítólag dolgozott az önkormányzatnál is. hogy lett belőle területi és vidékfejlesztési miniszter?

built for this shit

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
azt hittem Eckü fogja tartani a kormányinfót, de Ruff Bálint sem rossz.
deyell
Amúgy a kormány info mint olyan az megmarad? Nekem special nem hiányozna.