Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Az a Pittsburg meg a VasasHoppá! Ruff in da hauz!Steel
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
vpi
Ő steal😅
2 hónapja
Acél?Hoppá! Ruff in da hauz!Steel
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
vpi
2 hónapja
Igen. Ezért is kérdezem, amit. Mert azon kívül, hogy előretolt golyófogó, mást nem tudtam kivenni GG alapján.Gulyás Geri volt ezHoppá! Ruff in da hauz!Ez milyen feladatokat takar?
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
szaba
zacknorb
2 hónapja
Hoppá! Ruff in da hauz!Steel
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
www.reddit.com/r/hungary/comments/1ssfzpa/de%C3%A1k_danit_kir%C3%BAgt%C3%A1k/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_buttonKözben Deák Danit leépíthették?
2 hónapja
Gulyás Geri volt ezHoppá! Ruff in da hauz!Ez milyen feladatokat takar?
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
szaba
2 hónapja
az új gulyásgeri 😀Hoppá! Ruff in da hauz!Ez milyen feladatokat takar?
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
szaba
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Hoppá! Ruff in da hauz!Na jó, akkor innentől hogy ne legyek Tiszás?
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
2 hónapja
Hoppá! Ruff in da hauz!Ez milyen feladatokat takar?
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
2 hónapja
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter." Azigen. 😀
Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Hoppá! Ruff in da hauz!"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Gajdics is fogta a Facebookra meg social valsmikre
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez a facebookon jött szembe velem (valami Vadhajtásról, nem a széljobbosról), és tudom, hogy közel járok a kitiltáshoz a Wall Of Text-tel, de szerintem amúgy egész jó összefoglalása a ki-a-hibásnak, ráadásul szerintem beszédes is, szépen mutatja milyen az, amikor nincs már központi pártutasítás valamire 😀KI A HIBÁS?
így állunk most:
Kocsis Máté: Borbás Marcsi; Balogh Levente; Wáberer György; sunyi, pénzéhes potyautasok
Bencsik András: Orbán
Bencsik Gábor: Bayer Zsolt
Bayer Zsolt: Magyar Péter; megváltozott néplélek; azok, akik visítva, őrjöngve tapsolják meg azt a kijelentést, hogy egyik idoljuk majd a fejükre teszi a heréit; fiatalok
Huth Gergely: választási rendszer nem tovább-buherálása
Gajdics Ottó: nem tudták megszólítani a bizonytalanokat mert őket propagandistának tartják
Jeszenszky Zsolt: az Orbán Viktorban felerősödött/beengedett rossz energiák indiai turisztikai baki végett
Orbán Balázs: közvélemény-kutatások; Brüsszel; külföldi befolyás; közösségi média; választók; az elmúlt 16 év valós hibáinak bemutatása
Pócs János: Orbán; Facebook meg ezek őőő amik hozzá tartoznak
Kövér László: Big Brothert, Való Világot néző szülők és kütyüs gyerekeik; sátán; kecskeméti fekete kapucnis sátánisták; ellenzéki közvélemény-kutatók; TikTok; Facebook; Rudi Dutschke; Antonio Gramsci; Magyar Péter
Király Nóra: a fideszes kampány
Ferencz Orsolya: varázslatosan meggazdagodó NER-esek
2 hónapja
A főni tévedhetetlen www.origo.hu/itthon/2026/04/olajblokad-baratsag-koolajvezetek-orban-viktor
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Azért az is komoly, hogy jelenleg a fidesz listán 40., tehát bejutó helyen van az a Budai Gyula, aki azt hiszi, hogy már MP kormányoz. Ez azért sokat elmond róla és a pártjáról is...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
A pénzt a büdös kommunisták (Gyurcsányék) tőzsdézték el. Matolcsyék befektettek.Egyem a szívèt, nem tűnt el csak átalakult 😀Lehet én nem értek a pénzhez, de az első kérdésem az, hogy a közpénz tőzsdére való?
index.hu/gazdasag/2026/04/22/matolcsy-gyorgy-magyar-nemzeti-bank-kozlemeny/
dande2
gyurczi
2 hónapja
Morgan Freeman: es tenyleg arra keszult.
Brouwerij van de Vrij
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
A másik két gyakorló benne volt, csak az Api maradt ki, ezt nem értettem.Igazgatók fogadása:gondolom rektorilag ki lett adva, hogy az ELTE nem vesz részt semmiben.
Nekem meglepő, hogy az ELTEsek közül az Apáczai nem volt benne, az igazgató részt is vett amúgy tanártűntetéseken, és egy eléggé liberális tanári karral rendelkező iskola.
zacknorb
Same ol' ELTE. A NER alatt is beszari intézmény volt.
resistance is futile
2 hónapja
Persze, ha végül sikerül nyerni vele. Ha veszít, akkor pedig nem oda való.Egyem a szívèt, nem tűnt el csak átalakult 😀Lehet én nem értek a pénzhez, de az első kérdésem az, hogy a közpénz tőzsdére való?
index.hu/gazdasag/2026/04/22/matolcsy-gyorgy-magyar-nemzeti-bank-kozlemeny/
dande2
gyurczi
2 hónapja
Igazgatók fogadása:gondolom rektorilag ki lett adva, hogy az ELTE nem vesz részt semmiben.
Nekem meglepő, hogy az ELTEsek közül az Apáczai nem volt benne, az igazgató részt is vett amúgy tanártűntetéseken, és egy eléggé liberális tanári karral rendelkező iskola.
zacknorb
Same ol' ELTE. A NER alatt is beszari intézmény volt.
2 hónapja
Igazgatók fogadása:Nekem meglepő, hogy az ELTEsek közül az Apáczai nem volt benne, az igazgató részt is vett amúgy tanártűntetéseken, és egy eléggé liberális tanári karral rendelkező iskola.
2 hónapja
Egyem a szívèt, nem tűnt el csak átalakult 😀Ritka az, hogy valaki lehozza a gyanúsítotti vallomását idő előtt nyilvánosan.
index.hu/gazdasag/2026/04/22/matolcsy-gyorgy-magyar-nemzeti-bank-kozlemeny/
dande2
2 hónapja
Nagy Attila Tibor egészen jól összeszedte magához képest az okokat: pocsék kormányzás és pocsék kampány.Amúgy nem tudom írtam-e már, de egyre inkább úgy gondolom, hogy MP kib@szott tehetséges politikus. Tudom, hogy tele van hibával és nehezen tolerálható egyéniség, de sok elképesztő tehetségű ember volt már a történelemben kibírhatatlan. Lényeg a lényeg, hogy eleinte - őszintén szólva elég sokáig - egy nyikhajnak gondoltam, aztán már nem, de hagytam magam mások által meggyőzzni, hogy egy nyikhaj. Aztán arról is, hogy oké, nem nyikhaj, de csak egy kicsivel jobb. 😊 De lassan eljutok oda, hogy már nem hagyom. Van az a pont, hogy nincs mit tenni, el kell ismerni a talentet. Az persze jó kérdés, hogy miniszterelnöknek is az-e, vagy csak politikusnak, ezt majd meglátjuk. Van olyan is, hogy egyikben jó, másikban pocsék.Lehet hogy több tehetséges fiatal volt/van a fideszben, akiket az öreg káderek a 2., 3. vonalban tartanak.
peterk2005 udvari bolond
Emiatt nem tudtak megújulni, így joggal van a helyük a történelem szemétdombján.
Lehet hogy ha időben előre engedik, akkor ugyanígy megnyeri a választást a fidesznek. Hála az égnek, nem így történt.
Egyre jobban úgy érzem, hogy óriási balfaszkodás, és szerencsesorozat együttes jelenléte kellett ehhez a váltáshoz.
bcsarli, Udvari Főkóstoló