Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Steel
vpi
Az a Pittsburg meg a Vasas
Ő steal😅
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Steel
vpi
Acél?
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Ez milyen feladatokat takar?
szaba
Gulyás Geri volt ez
zacknorb
Igen. Ezért is kérdezem, amit. Mert azon kívül, hogy előretolt golyófogó, mást nem tudtam kivenni GG alapján.
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Steel

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1ssfzpa/de%C3%A1k_danit_kir%C3%BAgt%C3%A1k/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Közben Deák Danit leépíthették?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Ez milyen feladatokat takar?
szaba
Gulyás Geri volt ez
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Ez milyen feladatokat takar?
szaba
az új gulyásgeri 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 775
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Na jó, akkor innentől hogy ne legyek Tiszás?
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."
bogjosi
Ez milyen feladatokat takar?
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."

Azigen. 😀

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Hoppá! Ruff in da hauz!

"Köszönöm dr. Ruff Bálintnak, hogy elfogadta a felkérésemet. Ő lesz a TISZA-kormányban a Miniszterelnökséget vezető miniszter."

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1ssglnn/%C3%BAjabb_miniszterek_%C3%A9s_ruff_b%C3%A1lint_pozici%C3%B3/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Ruff Bálint miniszter
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Gajdics is fogta a Facebookra meg social valsmikre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Ez a facebookon jött szembe velem (valami Vadhajtásról, nem a széljobbosról), és tudom, hogy közel járok a kitiltáshoz a Wall Of Text-tel, de szerintem amúgy egész jó összefoglalása a ki-a-hibásnak, ráadásul szerintem beszédes is, szépen mutatja milyen az, amikor nincs már központi pártutasítás valamire 😀

KI A HIBÁS?
így állunk most:
Kocsis Máté: Borbás Marcsi; Balogh Levente; Wáberer György; sunyi, pénzéhes potyautasok
Bencsik András: Orbán
Bencsik Gábor: Bayer Zsolt
Bayer Zsolt: Magyar Péter; megváltozott néplélek; azok, akik visítva, őrjöngve tapsolják meg azt a kijelentést, hogy egyik idoljuk majd a fejükre teszi a heréit; fiatalok
Huth Gergely: választási rendszer nem tovább-buherálása
Gajdics Ottó: nem tudták megszólítani a bizonytalanokat mert őket propagandistának tartják
Jeszenszky Zsolt: az Orbán Viktorban felerősödött/beengedett rossz energiák indiai turisztikai baki végett
Orbán Balázs: közvélemény-kutatások; Brüsszel; külföldi befolyás; közösségi média; választók; az elmúlt 16 év valós hibáinak bemutatása
Pócs János: Orbán; Facebook meg ezek őőő amik hozzá tartoznak
Kövér László: Big Brothert, Való Világot néző szülők és kütyüs gyerekeik; sátán; kecskeméti fekete kapucnis sátánisták; ellenzéki közvélemény-kutatók; TikTok; Facebook; Rudi Dutschke; Antonio Gramsci; Magyar Péter
Király Nóra: a fideszes kampány
Ferencz Orsolya: varázslatosan meggazdagodó NER-esek
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
A főni tévedhetetlen
 www.origo.hu/itthon/2026/04/olajblokad-baratsag-koolajvezetek-orban-viktor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az is komoly, hogy jelenleg a fidesz listán 40., tehát bejutó helyen van az a Budai Gyula, aki azt hiszi, hogy már MP kormányoz. Ez azért sokat elmond róla és a pártjáról is...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Egyem a szívèt, nem tűnt el csak átalakult 😀

 index.hu/gazdasag/2026/04/22/matolcsy-gyorgy-magyar-nemzeti-bank-kozlemeny/
dande2
Lehet én nem értek a pénzhez, de az első kérdésem az, hogy a közpénz tőzsdére való?
gyurczi
A pénzt a büdös kommunisták (Gyurcsányék) tőzsdézték el. Matolcsyék befektettek.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott

Brouwerij van de Vrij
Morgan Freeman: es tenyleg arra keszult.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Igazgatók fogadása:
Nekem meglepő, hogy az ELTEsek közül az Apáczai nem volt benne, az igazgató részt is vett amúgy tanártűntetéseken, és egy eléggé liberális tanári karral rendelkező iskola.
zacknorb
gondolom rektorilag ki lett adva, hogy az ELTE nem vesz részt semmiben.

Same ol' ELTE. A NER alatt is beszari intézmény volt.
resistance is futile
A másik két gyakorló benne volt, csak az Api maradt ki, ezt nem értettem.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Egyem a szívèt, nem tűnt el csak átalakult 😀

 index.hu/gazdasag/2026/04/22/matolcsy-gyorgy-magyar-nemzeti-bank-kozlemeny/
dande2
Lehet én nem értek a pénzhez, de az első kérdésem az, hogy a közpénz tőzsdére való?
gyurczi
Persze, ha végül sikerül nyerni vele. Ha veszít, akkor pedig nem oda való.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Igazgatók fogadása:
Nekem meglepő, hogy az ELTEsek közül az Apáczai nem volt benne, az igazgató részt is vett amúgy tanártűntetéseken, és egy eléggé liberális tanári karral rendelkező iskola.
zacknorb
gondolom rektorilag ki lett adva, hogy az ELTE nem vesz részt semmiben.

Same ol' ELTE. A NER alatt is beszari intézmény volt.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Igazgatók fogadása:
Nekem meglepő, hogy az ELTEsek közül az Apáczai nem volt benne, az igazgató részt is vett amúgy tanártűntetéseken, és egy eléggé liberális tanári karral rendelkező iskola.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Egyem a szívèt, nem tűnt el csak átalakult 😀

 index.hu/gazdasag/2026/04/22/matolcsy-gyorgy-magyar-nemzeti-bank-kozlemeny/
dande2
Ritka az, hogy valaki lehozza a gyanúsítotti vallomását idő előtt nyilvánosan.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Amúgy nem tudom írtam-e már, de egyre inkább úgy gondolom, hogy MP kib@szott tehetséges politikus. Tudom, hogy tele van hibával és nehezen tolerálható egyéniség, de sok elképesztő tehetségű ember volt már a történelemben kibírhatatlan. Lényeg a lényeg, hogy eleinte - őszintén szólva elég sokáig - egy nyikhajnak gondoltam, aztán már nem, de hagytam magam mások által meggyőzzni, hogy egy nyikhaj. Aztán arról is, hogy oké, nem nyikhaj, de csak egy kicsivel jobb. 😊 De lassan eljutok oda, hogy már nem hagyom. Van az a pont, hogy nincs mit tenni, el kell ismerni a talentet. Az persze jó kérdés, hogy miniszterelnöknek is az-e, vagy csak politikusnak, ezt majd meglátjuk. Van olyan is, hogy egyikben jó, másikban pocsék.
peterk2005 udvari bolond
Lehet hogy több tehetséges fiatal volt/van a fideszben, akiket az öreg káderek a 2., 3. vonalban tartanak.
Emiatt nem tudtak megújulni, így joggal van a helyük a történelem szemétdombján.
Lehet hogy ha időben előre engedik, akkor ugyanígy megnyeri a választást a fidesznek. Hála az égnek, nem így történt.
Egyre jobban úgy érzem, hogy óriási balfaszkodás, és szerencsesorozat együttes jelenléte kellett ehhez a váltáshoz.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nagy Attila Tibor egészen jól összeszedte magához képest az okokat: pocsék kormányzás és pocsék kampány.