Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Antoni Ritat se tudom hogy olvastam e itt 😊

Személyesen is ismerem/tem haveri körbe benne volt, haaat érdekes egyén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Az is megerdemli a sorsat, akinek referenciapont egy felmuvelt, frusztralt, impulziv korai huszoneves liba velemenye, akihez kepest Greta Thunberg Torok Gabor. Pankotai Lili mindent megtestesit, amiert joggal alaztak a fideszesek a masik oldalt es egy dekaval nem szinvonalasabb a kozeleti szereplese, mint Bohar Daniele.
dankodavid
ezt a vadhajtasok.hu-ról copyztad át ide vagy saját pc vélemény?
Josszi
Megvarom, hogy megkeresd azt a tudomanyos teljesitmenyt, publicisztikat, barmilyen szellemi teljesitmenyt, ami alapjan az oktatasi miniszter szemelyere vonatkozo velemenyet orszagos eleresu lapban kene szemlezni vagy hivatkozni kellene arra, mit rakott ki az oldalara. Azt elorebocsatom, hogy a konnyes szemmel baszdmegorbanozas nem ez. A kislany szeretne nagyon Puzser Roberta lenni, aki egyszerre nagyhangu megmondo es Antoni Ritakhoz felnovo, kulturbalos nojogi aktivista, de hat olyan alapveto hianyossagai vannak es emelle annyira irritativ, hogy teljesen kontraproduktiv a valasztasok utan harom nappal reflektorfenybe tolni.
dankodavid
Túlgondolod. Ez egy most kb. 20 éves fiatal influenszer csaj, akiből úgy lett influenszer, hogy egy a tanár és diák jogokért összerántott tüntetésen bátran kiállt és elmondta a véleményét, amire válaszul kibaszták az iskolájából, és kb. a teljes NER propaganda minősíthetetlen stílusban beletörölte a lábát. És most egy influenszer. Olyan világot élünk, hogy az ilyeneket ma megemlíti a normál sajtó is. Curtist is, az arab aranyláncsos kábszeres faszomtujdjamianevet fideszes csávót is ésatöbbi. Akkor meg már ezerszer inkább Pankotai Lili, mint faszomtudja milyen gyúrósjózsi. Liliben legalább az esély benne van, hogy mire felnő (értsd néhány év rutin és beérés után), esetleg lehet belőle egy jólvanezígy.
peterk2005 udvari bolond
Viszont egy kormanyvaltas utan egybol fokuszba rakni egy ennyire egyertelmuen tartalmatlan (influest lol😀) kontentet gyarto es meg szelsosegesen irritativ embert hibas, mert o egybol feleleszti a kulturharcos reflexeket a fideszesekben; oszinten, teljes joggal. En pedit nem akarom, hogy a mostani lehetoseg a fideszes “mindenszarista” mitoszanak testet oltott valtozatanak promozasaert aldozodjon fel. Nem erti, perszw, hogy nem erti lilike, hogy ez nem a kulturbalos feminacik gyozelme, hanem azoke, akiknek mindkettobol elege van vagy maximum azoke, akiknek a fideszesektol mar kifordul a gyomra. De ettol meg nem lett hirtelen referenciapont Lilike, Antoni Rita es hasonszoru tarsaik velemenye, ellenben nagyon erosen probaljak most ezt demozni, nekem meg ezektol legalabb annyira felall a szor a hatamon, mint Deak Daniektol.

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az is megerdemli a sorsat, akinek referenciapont egy felmuvelt, frusztralt, impulziv korai huszoneves liba velemenye, akihez kepest Greta Thunberg Torok Gabor. Pankotai Lili mindent megtestesit, amiert joggal alaztak a fideszesek a masik oldalt es egy dekaval nem szinvonalasabb a kozeleti szereplese, mint Bohar Daniele.
dankodavid
ezt a vadhajtasok.hu-ról copyztad át ide vagy saját pc vélemény?
Josszi
Megvarom, hogy megkeresd azt a tudomanyos teljesitmenyt, publicisztikat, barmilyen szellemi teljesitmenyt, ami alapjan az oktatasi miniszter szemelyere vonatkozo velemenyet orszagos eleresu lapban kene szemlezni vagy hivatkozni kellene arra, mit rakott ki az oldalara. Azt elorebocsatom, hogy a konnyes szemmel baszdmegorbanozas nem ez. A kislany szeretne nagyon Puzser Roberta lenni, aki egyszerre nagyhangu megmondo es Antoni Ritakhoz felnovo, kulturbalos nojogi aktivista, de hat olyan alapveto hianyossagai vannak es emelle annyira irritativ, hogy teljesen kontraproduktiv a valasztasok utan harom nappal reflektorfenybe tolni.
dankodavid
Túlgondolod. Ez egy most kb. 20 éves fiatal influenszer csaj, akiből úgy lett influenszer, hogy egy a tanár és diák jogokért összerántott tüntetésen bátran kiállt és elmondta a véleményét, amire válaszul kibaszták az iskolájából, és kb. a teljes NER propaganda minősíthetetlen stílusban beletörölte a lábát. És most egy influenszer. Olyan világot élünk, hogy az ilyeneket ma megemlíti a normál sajtó is. Curtist is, az arab aranyláncsos kábszeres faszomtujdjamianevet fideszes csávót is ésatöbbi. Akkor meg már ezerszer inkább Pankotai Lili, mint faszomtudja milyen gyúrósjózsi. Liliben legalább az esély benne van, hogy mire felnő (értsd néhány év rutin és beérés után), esetleg lehet belőle egy jólvanezígy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Attól elvonatkoztatva, hogy éppen le lett váltva az állampárt, meg hogy a kislányt tényleg divat lett fikázni, azért jelezném, hogy tényszinten egyébként abszolúte helytálló a meglátása.

Vagy valaki tudja cáfolni?
slowmotion
Ezt mondta Pankotai:
Magyar Péter reakciója arra, hogy 17 iskolaigazgató kérte, hogy a szakszervezetek és a köznevelési szereplők szakmai véleményét is hallgassa meg:
„Örültem volna, ha az elmúlt négy évben is ilyen hangosak, de spongyát rá.”
Én is örültem volna, ha négy éve Magyar Péter még nem a Fidesszel ünnepelte volna a kétharmados Fidesz-győzelmet, és akkor is ilyen hangos lett volna, amikor a hangos diákok és tanárok sorra kaptak irdatlan lejárató kampányt a propagandától, gumibotot, könnygázt és sorra rúgták ki őket – köztük engem is, akkori éppenhogy 18 éves diákként –, amiért hangosan egy jobb oktatási rendszerért próbáltunk küzdeni.
De mivel Magyar Péter hajlandó egyeztetni az igazgatókkal: “spongyát rá.”😉

Tény1: az iskolaigazgatók nagyrésze elfogadta a fidesz által képviselt dolgokat, akkor nem kezdtek el nyílt leveleket fogalmazni a kormány felé.

Tény2: Magyar Péter két éve tűnt fel, szóval erről nincs is mit beszélni. Feltűnhetett volna 16 évvel ezelőtt is, de most tette.

Tény3: A jobb oktatási rendszerért való küzdés nem igazán járt nagy sikerrel ismereteim szerint.

Tény4: Még hivatalba se lépett az új kormány

Egyébként nem biztos, hogy a lekezelő stílus mindenkinek olyan jól áll, mint MP-nek. 😊
Szóval ha már most akadályozni kívánja, hogy az oktatási rendszer jobbá válhasson és szélesebb körű diskurzus alakuljon ki arról, hogy mi is lenne a jó, akkor lelke rajta. Szerintem inkább közelítenie kellene MP felé mint ásni egy árkot, de lelke rajta.

Szóval szerintem, de csak szigorúan szerintem ennek a kiírásnak kb annyi az értelme, hogy ha eddig figyelte is MP és a Tisza a social media visszahangokat, majd egyre kevésbé fog vele foglalkozni és jönnek a nem kedvező döntések, jön az, hogy majd nem mindenről számolnak be ilyen nyilvánosan ahogy eddig tették, akkor meg még szarabb lesz a helyzet. Én is kritikus tudok lenni, de azért nem kellene még fröcsögni.
Bruce
Hóhó ez azért nekem kicsit erős múlt felejtés / múlt módosítás.

Tény1:
Ebben igazad van. Ezért a beszólása MP-nek helyes, bár ha nem tudjuk a mögöttes indokokat - zsarolva voltak / féltették az egszitenciájukat / más miatt / túl akartak élni / aljas Fideszesek - addig szerintem, amikor éppen összezárásra építm nem szerencsés az ilyen megjegyzés. Nálam is belefér, nincs vele gond, de azért ékeket generálhat.

Tény2:
Na ezt ne. Magyar Péter számodra 2 éve tűnt fel, de Magyar Péter ott ünnepelt a feleségével a Fidesz 22-es győzelme után. Magyar Péter kifizető helyeken volt Szerencsejáték Zrt, Good Farm, MBHFelügyelőbizottság előtte. Szóval ne csináljuk már úgy, hogy ő 2 éve született.

Tény3:
De szerintem sikerrel zárult, ez is benne volt a kormányváltó hangulatban, sőt biztos, hogy segített a Tiszának is.

Tény4:
És? Kommunikált valamit, félig viccesen odaszúrt. Amire hasonl stílusban valaki visszaszólt. Nyilván jelen MP imádatban ő beszólt a sok kussolónak, Lili meg beszólt a nagy kormányváltónak ezért más szemüvegen nézzük, de én nem látom semmi kivetnivalót benne, főleg mivel ő elszenvedte ami mellett kiállt.

Szerkesztette: Toca
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Aztán ugyan viszonylag régi, de ott van a témában ma már klasszikusnak számító Halmai-Tóth Gábor Attila Emberi jogok c. könyv, annak az a nagy előnye, hogy nemzetközi kitekintést is ad, nemcsak a magyar gyakorlatot.
Assurbanapli
huh, ez aztan eleg regi kiadas, ami mar 2008ban sem volt teljesen uptodate.

akkor mar inkabb Sonnevend-Bodnar 2021-es EJEE kommentarjat ajanlanam.
csebi
Én belépő szinten nem javasolnék kommentárokat, az haladóknak való szerintem, de egyébként egyetértek.
Assurbanapli
A Sólyom-féle könyv megvan, azt olvastam, a többi nincs, köszi midnkettőtöknek.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Attól elvonatkoztatva, hogy éppen le lett váltva az állampárt, meg hogy a kislányt tényleg divat lett fikázni, azért jelezném, hogy tényszinten egyébként abszolúte helytálló a meglátása.

Vagy valaki tudja cáfolni?
slowmotion
mer mit mondott?
Negritis, a vajda
 444.hu/2026/04/20/pankotai-lilit-felbosszantotta-magyar-peter-megjegyzese-a-hallgato-gimnaziumi-igazgatokrol
bogjosi
Aztán valaki posztolta, hogy ezek az igazgatók simán rúgtak ki polgári engedetlenségben részt vevő tanárokat, ergo hallgattak.

De nem baj, mert Pankotai Lili.

Elv a Schultz Nóri meg a Jólvanezígyes tag is leoltotta, igaz, abban a feudban minden pofon jó helyre megy.
zacknorb
Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
Én se tudom, de nem pont úgy néz ki, mint a Forsthoffer Ágnes?
warr_b
Na itt a ma reggeli Partizán élős videó indexkêpén ott van Forsthoffer, a videó első szegmensében meg Schultz Nóra beszél Gulyás Marcival. Remélem ezzel segítettem rámutatni, hogy ki kicsoda.
 www.youtube.com/live/7yKKI3Wx3Cc?si=1GOc4RP4nXmfuNT1
iktriad
Szerintem továbbra is tök egyformák, Nóra fiatalabb kicsit meg világosabb a haja, de amúgy tök ugyanaz az arc.
warr_b
Az RTL is többször beszéltette az utóbbi időkben a szöszit. ☝🏻

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Attól elvonatkoztatva, hogy éppen le lett váltva az állampárt, meg hogy a kislányt tényleg divat lett fikázni, azért jelezném, hogy tényszinten egyébként abszolúte helytálló a meglátása.

Vagy valaki tudja cáfolni?
slowmotion
mer mit mondott?
Negritis, a vajda
 444.hu/2026/04/20/pankotai-lilit-felbosszantotta-magyar-peter-megjegyzese-a-hallgato-gimnaziumi-igazgatokrol
bogjosi
Aztán valaki posztolta, hogy ezek az igazgatók simán rúgtak ki polgári engedetlenségben részt vevő tanárokat, ergo hallgattak.

De nem baj, mert Pankotai Lili.

Elv a Schultz Nóri meg a Jólvanezígyes tag is leoltotta, igaz, abban a feudban minden pofon jó helyre megy.
zacknorb
Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
Én se tudom, de nem pont úgy néz ki, mint a Forsthoffer Ágnes?
warr_b
Na itt a ma reggeli Partizán élős videó indexkêpén ott van Forsthoffer, a videó első szegmensében meg Schultz Nóra beszél Gulyás Marcival. Remélem ezzel segítettem rámutatni, hogy ki kicsoda.
 www.youtube.com/live/7yKKI3Wx3Cc?si=1GOc4RP4nXmfuNT1
iktriad
Szerintem továbbra is tök egyformák, Nóra fiatalabb kicsit meg világosabb a haja, de amúgy tök ugyanaz az arc.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Az is megerdemli a sorsat, akinek referenciapont egy felmuvelt, frusztralt, impulziv korai huszoneves liba velemenye, akihez kepest Greta Thunberg Torok Gabor. Pankotai Lili mindent megtestesit, amiert joggal alaztak a fideszesek a masik oldalt es egy dekaval nem szinvonalasabb a kozeleti szereplese, mint Bohar Daniele.
dankodavid
ezt a vadhajtasok.hu-ról copyztad át ide vagy saját pc vélemény?
Josszi
Megvarom, hogy megkeresd azt a tudomanyos teljesitmenyt, publicisztikat, barmilyen szellemi teljesitmenyt, ami alapjan az oktatasi miniszter szemelyere vonatkozo velemenyet orszagos eleresu lapban kene szemlezni vagy hivatkozni kellene arra, mit rakott ki az oldalara. Azt elorebocsatom, hogy a konnyes szemmel baszdmegorbanozas nem ez. A kislany szeretne nagyon Puzser Roberta lenni, aki egyszerre nagyhangu megmondo es Antoni Ritakhoz felnovo, kulturbalos nojogi aktivista, de hat olyan alapveto hianyossagai vannak es emelle annyira irritativ, hogy teljesen kontraproduktiv a valasztasok utan harom nappal reflektorfenybe tolni.

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Elbukta a kormány a pert, uniós jogot sért a melegeket pedofilokkal összemosó törvény

Ahogy az várható volt. Jó soká tartott mire ezt megállapították.



Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
de jó, hogy nem vagyok vele egyedül!
rva
Sőt, már hárman vagyunk. 😀
Mikey
Belépési küszöb nevű műsora volt a partizánon.
Brouwerij van de Vrij
Meg az elején ott volt a vétóban is
Meg ugye szikraban is ott van/volt

És jámbor kampányaban is részt vett
Negritis, a vajda
Tudhatjátok, hogy az interneten menő, ha nem tudod valakiről, hogy kicsoda! 😊
Nórát meg szeressük!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
Amúgy ennél a Lili leánynál tényleg nagy az arc. Befoghatná a bagólesőjét kicsit, amíg MP-ék ténylegesen kormányra kerülnek.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Az is megerdemli a sorsat, akinek referenciapont egy felmuvelt, frusztralt, impulziv korai huszoneves liba velemenye, akihez kepest Greta Thunberg Torok Gabor. Pankotai Lili mindent megtestesit, amiert joggal alaztak a fideszesek a masik oldalt es egy dekaval nem szinvonalasabb a kozeleti szereplese, mint Bohar Daniele.
dankodavid
ezt a vadhajtasok.hu-ról copyztad át ide vagy saját pc vélemény?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Attól elvonatkoztatva, hogy éppen le lett váltva az állampárt, meg hogy a kislányt tényleg divat lett fikázni, azért jelezném, hogy tényszinten egyébként abszolúte helytálló a meglátása.

Vagy valaki tudja cáfolni?
slowmotion
mer mit mondott?
Negritis, a vajda
 444.hu/2026/04/20/pankotai-lilit-felbosszantotta-magyar-peter-megjegyzese-a-hallgato-gimnaziumi-igazgatokrol
bogjosi
Aztán valaki posztolta, hogy ezek az igazgatók simán rúgtak ki polgári engedetlenségben részt vevő tanárokat, ergo hallgattak.

De nem baj, mert Pankotai Lili.

Elv a Schultz Nóri meg a Jólvanezígyes tag is leoltotta, igaz, abban a feudban minden pofon jó helyre megy.
zacknorb
Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
Én se tudom, de nem pont úgy néz ki, mint a Forsthoffer Ágnes?
warr_b
Na itt a ma reggeli Partizán élős videó indexkêpén ott van Forsthoffer, a videó első szegmensében meg Schultz Nóra beszél Gulyás Marcival. Remélem ezzel segítettem rámutatni, hogy ki kicsoda.
 www.youtube.com/live/7yKKI3Wx3Cc?si=1GOc4RP4nXmfuNT1
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
én azért fenntartással kezelem mind Sólyom, mind az elte alkjog tanszék munkásságát
resistance is futile
Politikai szempontból nem értesz velük egyet, vagy azt állítod, hogy tévesen írják le a joggyakorlatot/a tudományos eredményeket (pl. az AB valójában nem azt a tesztet alkalmazta a döntései során, amit Sólyom ír)?
Mert a kettő nem ugyanaz, és az elsőnek nincs relevanciája akkor, ha valaki nem ideológiát, hanem gyakorlati kérdéseket akar tanulmányozni. Nem egyetérteni kell az erkölcsi/politikai nézeteikkel. (Megjegyzem, Sólyom és az ELTE Alkjog tanszék nagyon távol áll egymástól ebben a tekintetben.)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Aztán ugyan viszonylag régi, de ott van a témában ma már klasszikusnak számító Halmai-Tóth Gábor Attila Emberi jogok c. könyv, annak az a nagy előnye, hogy nemzetközi kitekintést is ad, nemcsak a magyar gyakorlatot.
Assurbanapli
huh, ez aztan eleg regi kiadas, ami mar 2008ban sem volt teljesen uptodate.

akkor mar inkabb Sonnevend-Bodnar 2021-es EJEE kommentarjat ajanlanam.
csebi
Én belépő szinten nem javasolnék kommentárokat, az haladóknak való szerintem, de egyébként egyetértek.
Assurbanapli
MCt nem tekintem belepo szintnek semmiben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Elbukta a kormány a pert, uniós jogot sért a melegeket pedofilokkal összemosó törvény

Ahogy az várható volt. Jó soká tartott mire ezt megállapították.



Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
de jó, hogy nem vagyok vele egyedül!
rva
Sőt, már hárman vagyunk. 😀
Mikey
Belépési küszöb nevű műsora volt a partizánon.
Brouwerij van de Vrij
Meg az elején ott volt a vétóban is
Meg ugye szikraban is ott van/volt

És jámbor kampányaban is részt vett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/677443920_1000413889323188_6654354061392792928_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=q0byl2lkYmAQ7kNvwHV8fvO&_nc_oc=AdoL046NBUOYhiRef8h1pTS8VjG80JmgMWuhg1742ha6Il0OvdOqf4jqLGlJcqhfKFg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=pZQq5Ks-no8ucHHn3GbOZw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_avTafItGbXrTKYAEvf9zIIYQtVno-MkaL3QqvTA4_1g&oe=6A457EA8
411.844 Aufrufe · 6.044 Reaktionen | Ouch. | Valótlanul - nincs jól ez így
Ouch.


Ezen fél órája röhögök

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Az is megerdemli a sorsat, akinek referenciapont egy felmuvelt, frusztralt, impulziv korai huszoneves liba velemenye, akihez kepest Greta Thunberg Torok Gabor. Pankotai Lili mindent megtestesit, amiert joggal alaztak a fideszesek a masik oldalt es egy dekaval nem szinvonalasabb a kozeleti szereplese, mint Bohar Daniele.

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Aztán ugyan viszonylag régi, de ott van a témában ma már klasszikusnak számító Halmai-Tóth Gábor Attila Emberi jogok c. könyv, annak az a nagy előnye, hogy nemzetközi kitekintést is ad, nemcsak a magyar gyakorlatot.
Assurbanapli
huh, ez aztan eleg regi kiadas, ami mar 2008ban sem volt teljesen uptodate.

akkor mar inkabb Sonnevend-Bodnar 2021-es EJEE kommentarjat ajanlanam.
csebi
Én belépő szinten nem javasolnék kommentárokat, az haladóknak való szerintem, de egyébként egyetértek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Elv a Schultz Nóri meg a Jólvanezígyes tag is leoltotta, igaz, abban a feudban minden pofon jó helyre megy.
zacknorb
Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
Én se tudom, de nem pont úgy néz ki, mint a Forsthoffer Ágnes?
warr_b
NEM
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Attól elvonatkoztatva, hogy éppen le lett váltva az állampárt, meg hogy a kislányt tényleg divat lett fikázni, azért jelezném, hogy tényszinten egyébként abszolúte helytálló a meglátása.

Vagy valaki tudja cáfolni?
slowmotion
mer mit mondott?
Negritis, a vajda
 444.hu/2026/04/20/pankotai-lilit-felbosszantotta-magyar-peter-megjegyzese-a-hallgato-gimnaziumi-igazgatokrol
bogjosi
Aztán valaki posztolta, hogy ezek az igazgatók simán rúgtak ki polgári engedetlenségben részt vevő tanárokat, ergo hallgattak.

De nem baj, mert Pankotai Lili.

Elv a Schultz Nóri meg a Jólvanezígyes tag is leoltotta, igaz, abban a feudban minden pofon jó helyre megy.
zacknorb
Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
Nyugi, ő se tudja hogy te ki vagy.

Én bezzeg mindkettőtökről tudom, sakk-matt lipsik!
eaglesmcnabb
De Todd Herremans tudja, hogy ki vagy? 😀
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt mondta Pankotai:
Magyar Péter reakciója arra, hogy 17 iskolaigazgató kérte, hogy a szakszervezetek és a köznevelési szereplők szakmai véleményét is hallgassa meg:
„Örültem volna, ha az elmúlt négy évben is ilyen hangosak, de spongyát rá.”
Én is örültem volna, ha négy éve Magyar Péter még nem a Fidesszel ünnepelte volna a kétharmados Fidesz-győzelmet, és akkor is ilyen hangos lett volna, amikor a hangos diákok és tanárok sorra kaptak irdatlan lejárató kampányt a propagandától, gumibotot, könnygázt és sorra rúgták ki őket – köztük engem is, akkori éppenhogy 18 éves diákként –, amiért hangosan egy jobb oktatási rendszerért próbáltunk küzdeni.
De mivel Magyar Péter hajlandó egyeztetni az igazgatókkal: “spongyát rá.”😉Bruce
- MP beszól a most hirtelen nagyon jó szándékúvá váló iskola igazgatóknak, hogy jó, hogy jöttök, jöhettetek volna korábban is, de spongyát rá.
- Erre Lili beszól MP-nek, hogy jó, hogy jött, jöhetett volna korábban is, de egye fene, spongyát rá.

Nekem kifejezetten tetszik. 😊 MP-nek is igaza van, és így a változások hajnalán szerintem rá is fér mindenkire, hogy egy fél mondatban emlékeztetve legyen. Én is átéltem, hogy a rendszerváltás előtt engem vegzáló tanárom a rendszerváltás után pár évvel évnyitón magát fényezte mint rendszerváltó. Igenis a torkomon akadt.

De nagyon jó, hogy Lilik is vannak. MP-re is rá kell szólni, nehogy azt képzelje magáról, hogy ő szarja a passzát szelet mostantól.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Elbukta a kormány a pert, uniós jogot sért a melegeket pedofilokkal összemosó törvény

Ahogy az várható volt. Jó soká tartott mire ezt megállapították.



Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
de jó, hogy nem vagyok vele egyedül!
rva
Sőt, már hárman vagyunk. 😀
Mikey
Belépési küszöb nevű műsora volt a partizánon.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Attól elvonatkoztatva, hogy éppen le lett váltva az állampárt, meg hogy a kislányt tényleg divat lett fikázni, azért jelezném, hogy tényszinten egyébként abszolúte helytálló a meglátása.

Vagy valaki tudja cáfolni?
slowmotion
mer mit mondott?
Negritis, a vajda
 444.hu/2026/04/20/pankotai-lilit-felbosszantotta-magyar-peter-megjegyzese-a-hallgato-gimnaziumi-igazgatokrol
bogjosi
Aztán valaki posztolta, hogy ezek az igazgatók simán rúgtak ki polgári engedetlenségben részt vevő tanárokat, ergo hallgattak.

De nem baj, mert Pankotai Lili.

Elv a Schultz Nóri meg a Jólvanezígyes tag is leoltotta, igaz, abban a feudban minden pofon jó helyre megy.
zacknorb
Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
Nyugi, ő se tudja hogy te ki vagy.

Én bezzeg mindkettőtökről tudom, sakk-matt lipsik!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis mindkettőnek barna a haja. Más hasonlóságot nem nagyon találtam.
Toca
Nóra már egy pár hete szőke. 😀
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Elbukta a kormány a pert, uniós jogot sért a melegeket pedofilokkal összemosó törvény

Ahogy az várható volt. Jó soká tartott mire ezt megállapították.



Jézusom Schultz Nórát van aki nem szereti? 😮
Jughead
Én azt se tudom ő kicsoda.
Toca
de jó, hogy nem vagyok vele egyedül!
rva
Sőt, már hárman vagyunk. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May