Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Trump, Biden...
Olyan nyolcvanas évek eleje érzés tört rám, csak a másik táborból.
Brezsnyev, Andropov, Csernyenkó.
kittli
Szóval aszondod pár év és egy mexikói erőmű felrobbanását fogja eltusolni a győztes? 😊
FLZOLI
Aztán lebontják a falat.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Trump, a két alkalmatlan közül a sokkal alkalmasabb.

Steelers fan
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Trump, Biden...
Olyan nyolcvanas évek eleje érzés tört rám, csak a másik táborból.
Brezsnyev, Andropov, Csernyenkó.
kittli
Szóval aszondod pár év és egy mexikói erőmű felrobbanását fogja eltusolni a győztes? 😊
FLZOLI
Inkább csak az intenzív osztály hangulata csapott meg.
kittli
vagy a szaga

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Trump, Biden...
Olyan nyolcvanas évek eleje érzés tört rám, csak a másik táborból.
Brezsnyev, Andropov, Csernyenkó.
kittli
Szóval aszondod pár év és egy mexikói erőmű felrobbanását fogja eltusolni a győztes? 😊
FLZOLI
Inkább csak az intenzív osztály hangulata csapott meg.
kittli
Végülis sose volt meg, hogy a két esélyes jelölt együtt uszkve 150 éves legyen.
Boomers rulez.

több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Trump, Biden...
Olyan nyolcvanas évek eleje érzés tört rám, csak a másik táborból.
Brezsnyev, Andropov, Csernyenkó.
kittli
Szóval aszondod pár év és egy mexikói erőmű felrobbanását fogja eltusolni a győztes? 😊
FLZOLI
Inkább csak az intenzív osztály hangulata csapott meg.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trump, Biden...
Olyan nyolcvanas évek eleje érzés tört rám, csak a másik táborból.
Brezsnyev, Andropov, Csernyenkó.
kittli
Szóval aszondod pár év és egy mexikói erőmű felrobbanását fogja eltusolni a győztes? 😊

több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Trump, Biden...
Olyan nyolcvanas évek eleje érzés tört rám, csak a másik táborból.
Brezsnyev, Andropov, Csernyenkó.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ettől eltekintve, ha Jóska megadta a szabályokat, akkor válasszunk abból. Pont mi ne tudjunk választani két szar közül, akik évek óta hánynak a hazai kínálattól? De minimum valamelyik részétől? És azért a végén mégis mindannyian választunk? 😀
peterk2005
Ja.
2022-ben is kb. ennyi lesz.
Maradjon Orbán vagy jöjjön vissza Gyurcsány és csapata.
Nem lesz se Jakab, se Fekete-Győr, se Kovács Gergely miniszterelnök. Holott a KKP-ra innen a fórumról sokan fognak ténylegesen szavazni.
Még az is lehet, hogy végül te is, én is a Kutyapártra szavazunk, ha az 5% realitás lehet, miközben tudjuk, hogy te ezzel kvázi Orbánt segíted én meg Gyurcsányt.
Ahogy ha a főpolgármesteri szavazás 19-ben nem ugyanilyen kétszereplős, akkor Puzsérra is sokkal többen szavaztak volna. Csak van aki nem szereti eleve a kukába dobni a tényleges szavazatát.
De ez most nem szavazás, csak egy "kinek drukkolsz" játék.
És csak Trumpnak és Bidennek van esélye nyerni, így drukkolni is nekik lesz értelme novemberben. Vagy bárki másnak, de a játék erről a kettőről szól, mivel kettejük közül lesz valaki az elnök. Hacsak meg nem hal addig.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy az anarchia is egy legit válasz lehetne, vagy a bármi egyéb ami történhet, de nem ez a kettő nyer opció 😊
FLZOLI
Sőt, én javaslom is Jóskának, hogy vegyen fel valami harmadik opciót, mert bőven van rá esély, hogy a választás is több hónapos olyan cirkusz lesz, amilyent még nem láttunk. 😊 A cirkusznak is lehet drukkolni, ha az ember úgy nézi a dolgot, mint egy WWF fight. 😀

Ettől eltekintve, ha Jóska megadta a szabályokat, akkor válasszunk abból. Pont mi ne tudjunk választani két szar közül, akik évek óta hánynak a hazai kínálattól? De minimum valamelyik részétől? És azért a végén mégis mindannyian választunk? 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
én is adnék egy szavazatot a republikánus pártra
Ez baloldali elnyomjuk szegény feketéket attitűd ,meg ez a túl tolt intézményes rasszizmus nagyon nem jön be nekem.
Szóval ezért részemről Trump papa
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
 magyarnemzet.hu/gazdasag/a-moratorium-2500-milliard-forintot-hagyhat-az-adosoknal-8754420/


Azt tudják,hogy a költésbe nem igazán számít a moratorium?

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy az anarchia is egy legit válasz lehetne, vagy a bármi egyéb ami történhet, de nem ez a kettő nyer opció 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Jo Jorgensen

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ha ott szavaznék, Biden-re szavaznék, de ez nem az ő érdeme, inkább Trump-é.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
A döntőben? Vegülis drukkolhatok, persze, csak ha azt kérdi valaki, hogy Nadal vagy Djokovics, akkor sok értelme nincs Fucsovicsot mondani, pedig én neki drukkolok.
Sobri Jóska
de ez inkább olyan mint az F1, ott vannak a többiek is csak trabantban míg ők meg sportkocsiban
Negritis
Nem érted. 😊
ÉN tettem fel egy kérdést, ami majd segíti az eredménykövetést november elején, és ÉN ezt a két opciót adtam meg. DE tök jó, hogy nem kötelező választani, ez csak egy játék.
Pl. Darts VB-nél lehet esélytelenre is tippelni, de a GoT survivor fantasyban nem volt ott mind a 600 szereplő, csak akiket kiemeltem.
De ha téged érdekel, hogy ki kinek drukkol, aki nem Trump, nem Biden, összegezd, mint mondtam integrálom, semmiből sem áll, bár sok értelmét nem látom.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
A döntőben? Vegülis drukkolhatok, persze, csak ha azt kérdi valaki, hogy Nadal vagy Djokovics, akkor sok értelme nincs Fucsovicsot mondani, pedig én neki drukkolok.
Sobri Jóska
de ez inkább olyan mint az F1, ott vannak a többiek is csak trabantban míg ők meg sportkocsiban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Trump! Majd a klintonné, mi? Soha!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nehéz olyan embert találni, aki ellen Trump-nak tudnék drukkolni... így fejből talán csak Martin Skhreli ugrik be most.

Írjatok fel Joe mellé.
Igor
engem is, bár szivem szerint megnéznék vmi értelmes 3rd party-t 😀
Negritis
ha nem hajlandó regelni az érvénytelent, akkor Bident nekemis
sutianap
Nem lehet az "érvénytelennek" drukkolni. 😊
Sobri Jóska
választási szempontból érvényes, csak esélytelen
Negritis
De mi nem választunk. 😊
Csak szimpátiát fejezünk ki, drukkolunk.
Pl. ha lenne egy másik topicban ilyen játék, hogy kinek drukkolok a Roland Garroson, vagy a török soccerbajnokságban, vagy a Sztárban sztár című tévéműsorban, hát senkinek, egymindegy ki nyer.
Sobri Jóska
de a rolland garroson is drukkolhatsz az 50. kiemeltnek nem csak a top10nek
Negritis
A döntőben? Vegülis drukkolhatok, persze, csak ha azt kérdi valaki, hogy Nadal vagy Djokovics, akkor sok értelme nincs Fucsovicsot mondani, pedig én neki drukkolok.

Nem értem miről akarsz meggyőzni.
De ha gondolod gyűjtsd össze egy hsz.-be az értelmetlen, "vicceskedő", érvénytelen tippeket, és egy mozdulattal integrálom a fenti hsz.-embe. Sanderst is, Dwayne Johnsont is, Homer Simpsont is, két mozdulat lesz nekem.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Nehéz olyan embert találni, aki ellen Trump-nak tudnék drukkolni... így fejből talán csak Martin Skhreli ugrik be most.

Írjatok fel Joe mellé.
Igor
engem is, bár szivem szerint megnéznék vmi értelmes 3rd party-t 😀
Negritis
ha nem hajlandó regelni az érvénytelent, akkor Bident nekemis
sutianap
Nem lehet az "érvénytelennek" drukkolni. 😊
Sobri Jóska
választási szempontból érvényes, csak esélytelen
Negritis
De mi nem választunk. 😊
Csak szimpátiát fejezünk ki, drukkolunk.
Pl. ha lenne egy másik topicban ilyen játék, hogy kinek drukkolok a Roland Garroson, vagy a török soccerbajnokságban, vagy a Sztárban sztár című tévéműsorban, hát senkinek, egymindegy ki nyer.
Sobri Jóska
de a rolland garroson is drukkolhatsz az 50. kiemeltnek nem csak a top10nek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nehéz olyan embert találni, aki ellen Trump-nak tudnék drukkolni... így fejből talán csak Martin Skhreli ugrik be most.

Írjatok fel Joe mellé.
Igor
engem is, bár szivem szerint megnéznék vmi értelmes 3rd party-t 😀
Negritis
ha nem hajlandó regelni az érvénytelent, akkor Bident nekemis
sutianap
Nem lehet az "érvénytelennek" drukkolni. 😊
Sobri Jóska
választási szempontból érvényes, csak esélytelen
Negritis
De mi nem választunk. 😊
Csak szimpátiát fejezünk ki, drukkolunk.
Pl. ha lenne egy másik topicban ilyen játék, hogy kinek drukkolok a Roland Garroson, vagy a török soccerbajnokságban, vagy a Sztárban sztár című tévéműsorban, hát senkinek, egymindegy ki nyer.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Nehéz olyan embert találni, aki ellen Trump-nak tudnék drukkolni... így fejből talán csak Martin Skhreli ugrik be most.

Írjatok fel Joe mellé.
Igor
engem is, bár szivem szerint megnéznék vmi értelmes 3rd party-t 😀
Negritis
ha nem hajlandó regelni az érvénytelent, akkor Bident nekemis
sutianap
Nem lehet az "érvénytelennek" drukkolni. 😊
Sobri Jóska
választási szempontból érvényes, csak esélytelen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nehéz olyan embert találni, aki ellen Trump-nak tudnék drukkolni... így fejből talán csak Martin Skhreli ugrik be most.

Írjatok fel Joe mellé.
Igor
engem is, bár szivem szerint megnéznék vmi értelmes 3rd party-t 😀
Negritis
ha nem hajlandó regelni az érvénytelent, akkor Bident nekemis
sutianap
Nem lehet az "érvénytelennek" drukkolni. 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Tarlós szerint ha 2022-ben az ellenzék nyer, "könnyen számítani lehet egy tanácsköztársaság típusú vendettára"

Pista bazd meg, a Karácsony díszpolgárrá választott téged, szerinted mi fog történni, ha 2022-ben az ellenzék nyer? Bosszúból miniszterelnökusz-emeritusz lesz OV?

Hülyeségekmegint

(Az a baj, hogy Tarlós képes és ezt még komolyan is gondolja...)
Gyurma Pappa
Jó de Demszkyvel együtt. Ez számára nagyobb megalázása mintha a várban meztelenül körbe vittek volna és kiabáltak volna előtte h shame.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Tarlós szerint ha 2022-ben az ellenzék nyer, "könnyen számítani lehet egy tanácsköztársaság típusú vendettára"

Pista bazd meg, a Karácsony díszpolgárrá választott téged, szerinted mi fog történni, ha 2022-ben az ellenzék nyer? Bosszúból miniszterelnökusz-emeritusz lesz OV?

Hülyeségekmegint

(Az a baj, hogy Tarlós képes és ezt még komolyan is gondolja...)
Gyurma Pappa
Propaganda vonaton nincsen fék!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Tarlós szerint ha 2022-ben az ellenzék nyer, "könnyen számítani lehet egy tanácsköztársaság típusú vendettára"

Pista bazd meg, a Karácsony díszpolgárrá választott téged, szerinted mi fog történni, ha 2022-ben az ellenzék nyer? Bosszúból miniszterelnökusz-emeritusz lesz OV?

Hülyeségekmegint

(Az a baj, hogy Tarlós képes és ezt még komolyan is gondolja...)