Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 957 — Lucas Scott
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200904/kirugassal-fenyegetik-az-ausztriaban-dolgozo-magyarokat-a-hatarzar-miatt-447310
Ide is elfér...
nagir
az ingázó emberek hogy mennek majd tüntetni Bécsbe? 😊 elvileg csak munka miatt ingázhatnak, nem?
csebi
Sokan kint maradtak vmi munkásszállón (ha hazajönnének nem tudnak utána visszajutni melóba a határ- ill. karanténszabályok miatt), ők tudnak menni tüntizni ill. gyanítom osztrák munkáltatók is mennek.
empty taxi
amúgy milyen érdekes. van ismerősi körben két ember is, ingázók és nagy fideszesek voltak. most hirtelen a határzár miatt (ami alapvetően egy jó döntés lenne, ha más korlátozásokat is szigorítottak volna egyúttal), be is lengették, hogy mocskos OV, nem szavazok rád ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200904/kirugassal-fenyegetik-az-ausztriaban-dolgozo-magyarokat-a-hatarzar-miatt-447310
Ide is elfér...
nagir
az ingázó emberek hogy mennek majd tüntetni Bécsbe? 😊 elvileg csak munka miatt ingázhatnak, nem?
csebi
Sokan kint maradtak vmi munkásszállón (ha hazajönnének nem tudnak utána visszajutni melóba a határ- ill. karanténszabályok miatt), ők tudnak menni tüntizni ill. gyanítom osztrák munkáltatók is mennek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 957 — Lucas Scott
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200904/kirugassal-fenyegetik-az-ausztriaban-dolgozo-magyarokat-a-hatarzar-miatt-447310
Ide is elfér...
nagir
az ingázó emberek hogy mennek majd tüntetni Bécsbe? 😊 elvileg csak munka miatt ingázhatnak, nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200904/kirugassal-fenyegetik-az-ausztriaban-dolgozo-magyarokat-a-hatarzar-miatt-447310
Ide is elfér...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezek a szemet feherek meg a villanykorte feltalalasat is csak ugy loptak 😀

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 825 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom ki dobta itt be, de ez a Pottyondi Edina bazi nagy troll 😊

Puzséron látszik, hogy néha a saját démonaival meg mentális betegségével küzd de ez a csaj sokkal viccesebben fogja meg a dolgokat

több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
 bluelivesmatter.blue/helmet-of-nfls-tyler-eifert-honors-david-dorn-who-was-murdered-by-rioters/

Az értelmesek egyike úgy tűnik. Az összes ebben elhunyt rendőr nevét felvésném a csukámra pluszba, ha ott lennék.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Jól emlékszek a korábbi közvetítéses üzeneteiből, hogy egyébként Bengals-drukker?
Kampman
Az Király Gabi!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Jól emlékszek a korábbi közvetítéses üzeneteiből, hogy egyébként Bengals-drukker?

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Broncos logo lesz az, amúgy itt a teljes cikk, "természetesen" az amfociból rögbi lett


r.baggio
Ami vicces , hogy (5) villám (7)

Meg hogy a francia csapatot "különböző botrányok miatt kitárták a nemzetközi bajnokságokból". Aha 😊 csak bundáztak, és pénzügyileg csaltak, ez profi sportszervezetnél nem is olyan nagy bűn 😀
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
Broncos logo lesz az, amúgy itt a teljes cikk, "természetesen" az amfociból rögbi lett



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Nehezen tudom elképzelni, hogy a "defund the police" őrület kellős közepén majd épp a demokrata jelölt a népszerűbb pont a fegyveres erőknél.
Kampman
Vannak a "logikának ellentmondó" folyamatok. Az is furcsa, hogy jelenleg Trump támogató bázisának eltökéltsége ("enthusiasm") az egeket verdesi. Mikor kéne egy szavazóbázisnak elbizonytalanodnia, ha nem egy ilyen covid, sose tapasztalt gazdasági visszaesés és egész tavaszi / nyári BLM sztori után. És mégse.
peterk2005
Talán mert megint sikerült túltolni a bicajt...
Helmut Zimmer
Ezek szerint Trumo kevésbé tolja túl a bicajt / hergeli fel a demokrata szavazóbázist, mint a BLM a republikánust? Szerintem a dolog annál összetettebb, hogy "túltolták". Sőt, szerintem a veszte éppen az lehet a demokratáknak, hogy nem lehet / nem képesek / nem hajlandóak Biden mögött "túltolni".
peterk2005
De!
Helmut Zimmer
anagrammatikailag
Lan Biden 🧐 Osama
sutianap
nme tudom megítélni, magasabb rendű aritmetikával foglalkozom | ( gúny) | 😀
Helmut Zimmer
aszt ösmerem, Aritmetikai Szent József, akinek aábrázolásán átvetik a testit a bicikliküllők a hegyrül lefele bucskázván...

őa bukott demek védőszenttye?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nehezen tudom elképzelni, hogy a "defund the police" őrület kellős közepén majd épp a demokrata jelölt a népszerűbb pont a fegyveres erőknél.
Kampman
Vannak a "logikának ellentmondó" folyamatok. Az is furcsa, hogy jelenleg Trump támogató bázisának eltökéltsége ("enthusiasm") az egeket verdesi. Mikor kéne egy szavazóbázisnak elbizonytalanodnia, ha nem egy ilyen covid, sose tapasztalt gazdasági visszaesés és egész tavaszi / nyári BLM sztori után. És mégse.
peterk2005
Talán mert megint sikerült túltolni a bicajt...
Helmut Zimmer
Ezek szerint Trumo kevésbé tolja túl a bicajt / hergeli fel a demokrata szavazóbázist, mint a BLM a republikánust? Szerintem a dolog annál összetettebb, hogy "túltolták". Sőt, szerintem a veszte éppen az lehet a demokratáknak, hogy nem lehet / nem képesek / nem hajlandóak Biden mögött "túltolni".
peterk2005
De!
Helmut Zimmer
anagrammatikailag
Lan Biden 🧐 Osama
sutianap
nme tudom megítélni, magasabb rendű aritmetikával foglalkozom | ( gúny) | 😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Én azt akarom, hogy legyen szezon.
Csak nem igazán látom végigvihetőnek a világjárvány miatt.
Sobri Jóska
Az eddigi NFLes covid szamok tudataban sem?
Borbinho
Eddig elvileg ülhettek otthon, a saját sterilen tarthatott környezetükben.
Ha elkezdődik a szezon, utazások, meccsek, akkor sokszorosára nő a kontakt- és így az esetszám is, mint a magyar vizilabdában, jéghokiban, vagy bármilyen csapatsportban.
Illetve ott van még a nézők esetében ugyanez.

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRulRx9YKxtJ0_34S89hoggh5z8kOrGsha_5A&usqp=CAU
eze rohaggyakmeg...
sutianap
Ez egy régi Broncos-sisak, agyaltam ezen is, de túlságosan is hasonlít a minta egy körre az eredeti képen, ezért zártam ki. 😊
empty taxi
évjáratra keresem, mer a Jax flag 95ös, tehát a sisak is a körüli, 94es
sutianap
Rossz helyen kutakodsz.
Ennyit segítek:

Sobri Jóska
helmet? muci, helmet!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én azt akarom, hogy legyen szezon.
Csak nem igazán látom végigvihetőnek a világjárvány miatt.
Sobri Jóska
Az eddigi NFLes covid szamok tudataban sem?
Borbinho
Vagy pl. emiatt. (FCS! FCS! FCS!)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én azt akarom, hogy legyen szezon.
Csak nem igazán látom végigvihetőnek a világjárvány miatt.
Sobri Jóska
Az eddigi NFLes covid szamok tudataban sem?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress

empty taxi
A bal oldalt jól látom, h az egy Jagses logo? 😀 Mekkora menőség már, picit több mint 1 éve létezett a franchise akkor 😀
A Kispest kötődés után ez kezd gyanús lenni...látta már valaki @iktriad -ot és Szíjjast egyszerre egy szobában?
Borbinho
Na akkor tippeljünk, milyen néven fórumozhat itt?
Van szijjpetya nevű felhasználó, de az túl egyértelmű lenne. 😀
Jan
Respektvv4laci?
iktriad
jc? 😀
Negritis
Akkor már Sobri, de ő túl okos Petyához képest. Plusz Pats/Brady fan. És COVID alatt biztos nem ment volna ki az Adriára.
iktriad
Covid nélkül se. 😉
Az meg kimondottan rosszul esik, hogy szinte csak miattad lettem Jax fan, te meg megkérdőjelezed. 😢
Sobri Jóska
Ha igazi Jax fan lennél, azt akarnád, hogy legyen szezon vagy Minshew vagy a #tankforTrevor miatt.
De mivel Pats fan vagy, nem akarod Bradyt Tampa mezben látni. Logikus, mint Balogh Máté a Kisvárosban. 😊
iktriad
Én azt akarom, hogy legyen szezon.
Csak nem igazán látom végigvihetőnek a világjárvány miatt.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRulRx9YKxtJ0_34S89hoggh5z8kOrGsha_5A&usqp=CAU
eze rohaggyakmeg...
sutianap
Ez egy régi Broncos-sisak, agyaltam ezen is, de túlságosan is hasonlít a minta egy körre az eredeti képen, ezért zártam ki. 😊
empty taxi
évjáratra keresem, mer a Jax flag 95ös, tehát a sisak is a körüli, 94es
sutianap
Rossz helyen kutakodsz.
Ennyit segítek:

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

empty taxi
A bal oldalt jól látom, h az egy Jagses logo? 😀 Mekkora menőség már, picit több mint 1 éve létezett a franchise akkor 😀
A Kispest kötődés után ez kezd gyanús lenni...látta már valaki @iktriad -ot és Szíjjast egyszerre egy szobában?
Borbinho
Na akkor tippeljünk, milyen néven fórumozhat itt?
Van szijjpetya nevű felhasználó, de az túl egyértelmű lenne. 😀
Jan
Respektvv4laci?
iktriad
jc? 😀
Negritis
Akkor már Sobri, de ő túl okos Petyához képest. Plusz Pats/Brady fan. És COVID alatt biztos nem ment volna ki az Adriára.
iktriad
Covid nélkül se. 😉
Az meg kimondottan rosszul esik, hogy szinte csak miattad lettem Jax fan, te meg megkérdőjelezed. 😢
Sobri Jóska
Ha igazi Jax fan lennél, azt akarnád, hogy legyen szezon vagy Minshew vagy a #tankforTrevor miatt.
De mivel Pats fan vagy, nem akarod Bradyt Tampa mezben látni. Logikus, mint Balogh Máté a Kisvárosban. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRulRx9YKxtJ0_34S89hoggh5z8kOrGsha_5A&usqp=CAU
eze rohaggyakmeg...
sutianap
Ez egy régi Broncos-sisak, agyaltam ezen is, de túlságosan is hasonlít a minta egy körre az eredeti képen, ezért zártam ki. 😊
empty taxi
évjáratra keresem, mer a Jax flag 95ös, tehát a sisak is a körüli, 94es

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Nehezen tudom elképzelni, hogy a "defund the police" őrület kellős közepén majd épp a demokrata jelölt a népszerűbb pont a fegyveres erőknél.
Kampman
Vannak a "logikának ellentmondó" folyamatok. Az is furcsa, hogy jelenleg Trump támogató bázisának eltökéltsége ("enthusiasm") az egeket verdesi. Mikor kéne egy szavazóbázisnak elbizonytalanodnia, ha nem egy ilyen covid, sose tapasztalt gazdasági visszaesés és egész tavaszi / nyári BLM sztori után. És mégse.
peterk2005
Talán mert megint sikerült túltolni a bicajt...
Helmut Zimmer
Ezek szerint Trumo kevésbé tolja túl a bicajt / hergeli fel a demokrata szavazóbázist, mint a BLM a republikánust? Szerintem a dolog annál összetettebb, hogy "túltolták". Sőt, szerintem a veszte éppen az lehet a demokratáknak, hogy nem lehet / nem képesek / nem hajlandóak Biden mögött "túltolni".
peterk2005
De!
Helmut Zimmer
anagrammatikailag
Lan Biden 🧐 Osama


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRulRx9YKxtJ0_34S89hoggh5z8kOrGsha_5A&usqp=CAU
eze rohaggyakmeg...
sutianap
Ez egy régi Broncos-sisak, agyaltam ezen is, de túlságosan is hasonlít a minta egy körre az eredeti képen, ezért zártam ki. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nehezen tudom elképzelni, hogy a "defund the police" őrület kellős közepén majd épp a demokrata jelölt a népszerűbb pont a fegyveres erőknél.
Kampman
Vannak a "logikának ellentmondó" folyamatok. Az is furcsa, hogy jelenleg Trump támogató bázisának eltökéltsége ("enthusiasm") az egeket verdesi. Mikor kéne egy szavazóbázisnak elbizonytalanodnia, ha nem egy ilyen covid, sose tapasztalt gazdasági visszaesés és egész tavaszi / nyári BLM sztori után. És mégse.
peterk2005
Talán mert megint sikerült túltolni a bicajt...
Helmut Zimmer
Ezek szerint Trumo kevésbé tolja túl a bicajt / hergeli fel a demokrata szavazóbázist, mint a BLM a republikánust? Szerintem a dolog annál összetettebb, hogy "túltolták". Sőt, szerintem a veszte éppen az lehet a demokratáknak, hogy nem lehet / nem képesek / nem hajlandóak Biden mögött "túltolni".
peterk2005
De!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress

empty taxi
A bal oldalt jól látom, h az egy Jagses logo? 😀 Mekkora menőség már, picit több mint 1 éve létezett a franchise akkor 😀
A Kispest kötődés után ez kezd gyanús lenni...látta már valaki @iktriad -ot és Szíjjast egyszerre egy szobában?
Borbinho
Na akkor tippeljünk, milyen néven fórumozhat itt?
Van szijjpetya nevű felhasználó, de az túl egyértelmű lenne. 😀
Jan
Respektvv4laci?
iktriad
jc? 😀
Negritis
Akkor már Sobri, de ő túl okos Petyához képest. Plusz Pats/Brady fan. És COVID alatt biztos nem ment volna ki az Adriára.
iktriad
Covid nélkül se. 😉
Az meg kimondottan rosszul esik, hogy szinte csak miattad lettem Jax fan, te meg megkérdőjelezed. 😢