Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Elfogytak az érvek és egyből megy a namecalling, nice.444.hu/2026/04/19/semmilyen-fogamzasgatlot-nem-adnak-ki-a-budai-irgalmasrendi-korhaz-patikajaban-a-rend-szellemisegere-hivatkozvaMivel láthatóan tényleg nem érted, megmagyarázom, hogy miről van szó: nem minden vallásos ember gonosztevő attól, hogy vannak köztük azok is. Pont úgy, mint ahogyan nem minden a bowl.hu-ra írogató ember fasiszta attól, hogy egy ender1112 nicknevű tag erősen az.
Na és akkor neki lehet futni újra, miért nem jó egy hívő katolikus bizonyos fajta állásokra 😀
ender1112
Assurbanapli
Btw a vallással pont az a baj, hogy az úgynevezett jó emberek is képesek a legaljasabb dolgokra a nevében.
Tepper takarodj!
2 hónapja
444.hu/2026/04/19/semmilyen-fogamzasgatlot-nem-adnak-ki-a-budai-irgalmasrendi-korhaz-patikajaban-a-rend-szellemisegere-hivatkozvaMivel láthatóan tényleg nem érted, megmagyarázom, hogy miről van szó: nem minden vallásos ember gonosztevő attól, hogy vannak köztük azok is. Pont úgy, mint ahogyan nem minden a bowl.hu-ra írogató ember fasiszta attól, hogy egy ender1112 nicknevű tag erősen az.
Na és akkor neki lehet futni újra, miért nem jó egy hívő katolikus bizonyos fajta állásokra 😀
ender1112
2 hónapja
telex.hu/techtud/2026/04/19/nemzeti-tudoskepzo-akademia-krausz-ferenc-nobel-dijas-elvonal-alapitvany-kekva-finanszirozas-politikai-fuggetlensegA Nobel-díjas fideszes is csak fideszes elsősorban 😕
Egy mondatban: állami pénzt kapott Krausz, hogy továbbadja egy alapítványnak; a pénzt megkapta, de nem akarja továbbadni, inkább megtartja, a belpolitikai helyzetre hivatkozva.
2 hónapja
444.hu/2026/04/19/semmilyen-fogamzasgatlot-nem-adnak-ki-a-budai-irgalmasrendi-korhaz-patikajaban-a-rend-szellemisegere-hivatkozvaNa és akkor neki lehet futni újra, miért nem jó egy hívő katolikus bizonyos fajta állásokra 😀
2 hónapja
Érzik ,hogy még mindig ez a jobbik opció mintha kiderülne mi volt azokban az iratokban.Hallod ilyenek mennek le az M1-en.
— Zoltan Pardi (@PardiZoltan) April 19, 2026
👀 pic.twitter.com/b8BqXSjzdq
atapapa
2 hónapja
Kár, hogy a választás napjának estéjén kihozott utolsó felmérésükben kétpárti parlamentet jeleztek (a Mi Hazánknak 3,9 százalékot mértek).Hát ja, csak ez most kb. olyan kritika, hogy az egyik előhúzza a revolvert, megforgatja a kezében, aztán a háte mögött, vakon lő egy érintő tízest, miközben a többiek nekifekszenek, céloznak mint atom, nagy nyögéssel elsütik és a golyó a képükbe robban.
24.hu/belfold/2026/04/12/valasztas-2026-median-ketparti-parlament-tisza-ketharmad/
Amikor Róna Dani (21 K) arról nyilatkozik, hogy kis pártoknál ezek a néhány százalékos tévedések súlyosabbak annál, amit kívülállóként gondolnak a népek, akkor valamiért nem szokta említeni a Mediánt.
nagylaza, főpohárnok


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Ez a népszopásos asszony? Jó kis MILF lett.Hallod ilyenek mennek le az M1-en.
— Zoltan Pardi (@PardiZoltan) April 19, 2026
👀 pic.twitter.com/b8BqXSjzdq
atapapa
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Hallod ilyenek mennek le az M1-en.
— Zoltan Pardi (@PardiZoltan) April 19, 2026
👀 pic.twitter.com/b8BqXSjzdq
Szerkesztette: atapapa
2 hónapja
444.hu/2026/04/19/a-ner-orokos-belugyminiszterekent-osszesen-20-ev-utan-bucsuzik-a-rekorder-pinter-sandor

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Ez az igazi családi kötelék, az apját verik fejbe, és ő hülyül meg végleg.24.hu/belfold/2026/04/19/jeszenszky-zsolt-india-orban-viktor-balvanyimadas-vereseg-lehetsges-ok-hajdu-peter/Tényleg megfejtette, csak elrejtette a sorok között.
Jeszy megfejtette, 2030-ban jöhet vissza a fidesz :
"Jeszenszky Zsolt a vereségről: Orbán Viktor Indiában tudtán kívül bálványimádást követett el, ez lehet az oka".
cartman023
"Azáltal, hogy amikor ő egy kicsit kivonta magát az itteni disznóságok alól, akkor ezzel szabadjára is engedte, és amikor az ember elkövet valamilyen bűnt, akkor tulajdonképpen valamilyen démont, valamilyen negatív szellemi energiát enged szabadjára. Ha megcsaljuk a feleségünket, azzal is, ha lopunk, azzal is, valamilyen, mondjuk azt, bennünk élő rosszaságot, ami a szellemvilágból jött, de bennünk keveredik, mert jó emberek vagyunk, de azért néha elkövetünk rossz dolgokat. És ha ezek a rossz energiák egy idő után már tobzódni kezdenek, olyan méreteket öltenek, akkor annak következménye van."
kittli
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/19/jeszenszky-zsolt-india-orban-viktor-balvanyimadas-vereseg-lehetsges-ok-hajdu-peter/Bszrk.
Jeszy megfejtette, 2030-ban jöhet vissza a fidesz :
"Jeszenszky Zsolt a vereségről: Orbán Viktor Indiában tudtán kívül bálványimádást követett el, ez lehet az oka".
cartman023
A Jóisten tartsa meg ebben a mentális állapotban és sok fideszes feliratkozót kívánok neki.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Na, PONT nem rájuk gondoltam😊Igen, amit a Fidesz sárként rápakolt a valódi nemzeti politizálásra (a szimbólumokkal együtt), most lehetőség nyílik megtisztítani.Szerencsére az MSZP már meg is hirdette, hogy rájuk lehet ebben számítani 😊
MP nem árult zsákbamacskát, neki az első Fidesz-kormány az etalon és ezzel nincs is baj, a rendszerváltás utáni legjobban működő volt.
Abban bízom, hogy amikor a rendszerváltó népfrontról egy pontos törvényszerűen leválik a balliberális oldal, ez összességében segít megőrizni ezt a 3+M voksot és lesz még egy ciklus.
Dzsokijuing
somoskovig
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/19/jeszenszky-zsolt-india-orban-viktor-balvanyimadas-vereseg-lehetsges-ok-hajdu-peter/Tényleg megfejtette, csak elrejtette a sorok között.
Jeszy megfejtette, 2030-ban jöhet vissza a fidesz :
"Jeszenszky Zsolt a vereségről: Orbán Viktor Indiában tudtán kívül bálványimádást követett el, ez lehet az oka".
cartman023
"Azáltal, hogy amikor ő egy kicsit kivonta magát az itteni disznóságok alól, akkor ezzel szabadjára is engedte, és amikor az ember elkövet valamilyen bűnt, akkor tulajdonképpen valamilyen démont, valamilyen negatív szellemi energiát enged szabadjára. Ha megcsaljuk a feleségünket, azzal is, ha lopunk, azzal is, valamilyen, mondjuk azt, bennünk élő rosszaságot, ami a szellemvilágból jött, de bennünk keveredik, mert jó emberek vagyunk, de azért néha elkövetünk rossz dolgokat. És ha ezek a rossz energiák egy idő után már tobzódni kezdenek, olyan méreteket öltenek, akkor annak következménye van."
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Kár, hogy a választás napjának estéjén kihozott utolsó felmérésükben kétpárti parlamentet jeleztek (a Mi Hazánknak 3,9 százalékot mértek).Április 8-án a hvg-ben:138-143 Tiszát mondtak az utolsó héten, tehát mondhatni igen.Amúgy ők telbe vágták a mandátumokat?
Lúdas Solymi
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
141, 52, 5, 1 (roma)
kittli
24.hu/belfold/2026/04/12/valasztas-2026-median-ketparti-parlament-tisza-ketharmad/
Amikor Róna Dani (21 K) arról nyilatkozik, hogy kis pártoknál ezek a néhány százalékos tévedések súlyosabbak annál, amit kívülállóként gondolnak a népek, akkor valamiért nem szokta említeni a Mediánt.
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/19/jeszenszky-zsolt-india-orban-viktor-balvanyimadas-vereseg-lehetsges-ok-hajdu-peter/Jeszy megfejtette, 2030-ban jöhet vissza a fidesz :
"Jeszenszky Zsolt a vereségről: Orbán Viktor Indiában tudtán kívül bálványimádást követett el, ez lehet az oka".
2 hónapja
Mert okos ember volt és szerencsés.Mondjuk ha barmi realitasa van annak, hogy hirtelen megnyertek minden fonyeremenyt a lotton, es ennek koze lehet a penzek kimenekitesehez, azt hiszem, az tokeletesen osszefoglalna, hogy tenyleg a legkorruptabb orszag vagyunk Europaban, es hogy mik folynak itt. 😃Ugyan Afrika, de annak idején Mugabe, Zimbabwe diktátora személyesen nyerte meg a lottó főnyereményét.
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
Mészáros Lőrinc is szerencsés ember 😊
2 hónapja
A mázlista.Mondjuk ha barmi realitasa van annak, hogy hirtelen megnyertek minden fonyeremenyt a lotton, es ennek koze lehet a penzek kimenekitesehez, azt hiszem, az tokeletesen osszefoglalna, hogy tenyleg a legkorruptabb orszag vagyunk Europaban, es hogy mik folynak itt. 😃Ugyan Afrika, de annak idején Mugabe, Zimbabwe diktátora személyesen nyerte meg a lottó főnyereményét.
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Mondjuk ha barmi realitasa van annak, hogy hirtelen megnyertek minden fonyeremenyt a lotton, es ennek koze lehet a penzek kimenekitesehez, azt hiszem, az tokeletesen osszefoglalna, hogy tenyleg a legkorruptabb orszag vagyunk Europaban, es hogy mik folynak itt. 😃Ugyan Afrika, de annak idején Mugabe, Zimbabwe diktátora személyesen nyerte meg a lottó főnyereményét.
Stez
2 hónapja
Mondjuk ha barmi realitasa van annak, hogy hirtelen megnyertek minden fonyeremenyt a lotton, es ennek koze lehet a penzek kimenekitesehez, azt hiszem, az tokeletesen osszefoglalna, hogy tenyleg a legkorruptabb orszag vagyunk Europaban, es hogy mik folynak itt. 😃
2 hónapja
Április 8-án a hvg-ben:138-143 Tiszát mondtak az utolsó héten, tehát mondhatni igen.Amúgy ők telbe vágták a mandátumokat?
Lúdas Solymi
bcsarli, Udvari Főkóstoló
szaba
141, 52, 5, 1 (roma)
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
138-143 Tiszát mondtak az utolsó héten, tehát mondhatni igen.Amúgy ők telbe vágták a mandátumokat?
Lúdas Solymi
bcsarli, Udvari Főkóstoló
2 hónapja
Amúgy ők telbe vágták a mandátumokat?
Lúdas Solymi