Politika

44 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
kiváncsi vagyok a Nevadai siker mit hoz
márc 3 izgalmas lesz
Negritis
Szerintem Sanders-Bloomberg csata lesz ebből,ha tényleg sikerült a csillió pénzt ügyesen használni. Biden egy vicc, többre menne ha Obama maszkban rohangálna..
FLZOLI
az Obama maszkot butacsöcs akarta felrakni nem sikerült
Bloomberg meg nem ügyesen használja a pénzt hanem ész nélkül
megnéztem a vitát, hát az alapján egy retardált pénzember aki jól jöhetett volna ki abból h neki esik mindenki de olyan volt mint egy megszeppent tinilány mikor először odarakják elé a brét hogy akkor térdre



Trump szétszedi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
kiváncsi vagyok a Nevadai siker mit hoz
márc 3 izgalmas lesz
Negritis
Szerintem Sanders-Bloomberg csata lesz ebből,ha tényleg sikerült a csillió pénzt ügyesen használni. Biden egy vicc, többre menne ha Obama maszkban rohangálna..

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
kiváncsi vagyok a Nevadai siker mit hoz
márc 3 izgalmas lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Tegnap szerződtünk egy üzlethelyiségre, ahol a vevő egy jobboldali médium alkalmazottja volt.
Én még ilyen dölyfös, nagyképű, arrogáns embert nem láttam, ennek tetejébe narancssárga Boss felsőben jött, kell ennél több?
Pár perc után benyögte, hogyha bármi probléma lesz a helyiséggel, rácsörög egy kedves kormányközeli barátjára, hogy intézkedjen.

Engem eddig ezek elkerültek, de hogy egy ekkora mocskos rendszert még nem hordott a hátán a föld, hihetetlen.
LoveSobri
ez független a rendszertől és attól hogy ki van kormányon
mindig is vannak és voltak egyenlők és egyenlőbbek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Tegnap szerződtünk egy üzlethelyiségre, ahol a vevő egy jobboldali médium alkalmazottja volt.
Én még ilyen dölyfös, nagyképű, arrogáns embert nem láttam, ennek tetejébe narancssárga Boss felsőben jött, kell ennél több?
Pár perc után benyögte, hogyha bármi probléma lesz a helyiséggel, rácsörög egy kedves kormányközeli barátjára, hogy intézkedjen.

Engem eddig ezek elkerültek, de hogy egy ekkora mocskos rendszert még nem hordott a hátán a föld, hihetetlen.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Titkosították a perui nagykövet ügyét:
 index.hu/belfold/2020/02/17/tiz_evre_titkositottak_a_perui_magyar_nagykovet_eddig_is_elhallgatott_ugyet/

Bakker én eddig azt hittem ez valami tök friss történet, erre most olvasom hogy már egy éve hazahozták az embert.

Másrészt: állítólag több átvilágításon átesett a faszi, és egyiken sem akadt fenn...

Harmadrészt: a diplomaták ilyen jellegű védelmét ellátó Információs Hivatal se azt nem vette észre, hogy törvénysértő tartalmat tárol a gépén, se azt, hogy valamilyen külföldi szolgálat megfigyeli a nagykövet online tevékenységét, az is gyönyörű. Azért vannak itt bajok.
Jan
nem egy volt - nagyjából szakterületen dolgozó - ember nyilatkozta azt, hogy sikerült lerohasztani a titkosszolgálatokat. egy-két éve a zindexen is nyilatkozott valami volt elhárítós, hogy a nyugatiak már vonakodnak bármit is megosztani a magyar szervekkel, mert nem tudják, mikor köt ki az info, közben meg mindenkinek kellene az együttműködés, hogy könnyebben lekapcsolhassák a veszélyes elemeket.
meg van a lemil blog, annak a szerzője a rendőrségen volt elhárító, szóval azért szívügye a terület, és hát... ő is inkább sír a dolgokon, mint nevet.
slowmotion
pedig, ha valakiből kinéztem , hogy gatyába rázza a szolgálatokat, akkor az Viktor volt.
Amadeus
Nem érted? Épp ő adott felhatalmazást h meg ha a szolgálat kifogást is emel, a kihelyező/kinevező miniszter eltérhet attól. Rengeteg olyan ember van magasas/tekintélyes (HÁT, nagykövet stb) poziban akikkel szemben kifogást emelne a szakhat de nem tehetik mert urambátyám rendszer van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Bloomberg ma szőnyegbombázást kapott. Kíváncsi vagyok a számokra a következő napokban, de lehet neki ennyi is volt.
Warren nagyon élt.
dawyd728
az a baj h ez erősítheti a kívülálló státuszát és azt hogy ő anti-establishment ami meg "menő" manapság

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Bloomberg ma szőnyegbombázást kapott. Kíváncsi vagyok a számokra a következő napokban, de lehet neki ennyi is volt.
Warren nagyon élt.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Titkosították a perui nagykövet ügyét:
 index.hu/belfold/2020/02/17/tiz_evre_titkositottak_a_perui_magyar_nagykovet_eddig_is_elhallgatott_ugyet/

Bakker én eddig azt hittem ez valami tök friss történet, erre most olvasom hogy már egy éve hazahozták az embert.

Másrészt: állítólag több átvilágításon átesett a faszi, és egyiken sem akadt fenn...

Harmadrészt: a diplomaták ilyen jellegű védelmét ellátó Információs Hivatal se azt nem vette észre, hogy törvénysértő tartalmat tárol a gépén, se azt, hogy valamilyen külföldi szolgálat megfigyeli a nagykövet online tevékenységét, az is gyönyörű. Azért vannak itt bajok.
Jan
nem egy volt - nagyjából szakterületen dolgozó - ember nyilatkozta azt, hogy sikerült lerohasztani a titkosszolgálatokat. egy-két éve a zindexen is nyilatkozott valami volt elhárítós, hogy a nyugatiak már vonakodnak bármit is megosztani a magyar szervekkel, mert nem tudják, mikor köt ki az info, közben meg mindenkinek kellene az együttműködés, hogy könnyebben lekapcsolhassák a veszélyes elemeket.
meg van a lemil blog, annak a szerzője a rendőrségen volt elhárító, szóval azért szívügye a terület, és hát... ő is inkább sír a dolgokon, mint nevet.
slowmotion
pedig, ha valakiből kinéztem , hogy gatyába rázza a szolgálatokat, akkor az Viktor volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Titkosították a perui nagykövet ügyét:
 index.hu/belfold/2020/02/17/tiz_evre_titkositottak_a_perui_magyar_nagykovet_eddig_is_elhallgatott_ugyet/

Bakker én eddig azt hittem ez valami tök friss történet, erre most olvasom hogy már egy éve hazahozták az embert.

Másrészt: állítólag több átvilágításon átesett a faszi, és egyiken sem akadt fenn...

Harmadrészt: a diplomaták ilyen jellegű védelmét ellátó Információs Hivatal se azt nem vette észre, hogy törvénysértő tartalmat tárol a gépén, se azt, hogy valamilyen külföldi szolgálat megfigyeli a nagykövet online tevékenységét, az is gyönyörű. Azért vannak itt bajok.
Jan
nem egy volt - nagyjából szakterületen dolgozó - ember nyilatkozta azt, hogy sikerült lerohasztani a titkosszolgálatokat. egy-két éve a zindexen is nyilatkozott valami volt elhárítós, hogy a nyugatiak már vonakodnak bármit is megosztani a magyar szervekkel, mert nem tudják, mikor köt ki az info, közben meg mindenkinek kellene az együttműködés, hogy könnyebben lekapcsolhassák a veszélyes elemeket.
meg van a lemil blog, annak a szerzője a rendőrségen volt elhárító, szóval azért szívügye a terület, és hát... ő is inkább sír a dolgokon, mint nevet.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Titkosították a perui nagykövet ügyét:
 index.hu/belfold/2020/02/17/tiz_evre_titkositottak_a_perui_magyar_nagykovet_eddig_is_elhallgatott_ugyet/

Bakker én eddig azt hittem ez valami tök friss történet, erre most olvasom hogy már egy éve hazahozták az embert.

Másrészt: állítólag több átvilágításon átesett a faszi, és egyiken sem akadt fenn...

Harmadrészt: a diplomaták ilyen jellegű védelmét ellátó Információs Hivatal se azt nem vette észre, hogy törvénysértő tartalmat tárol a gépén, se azt, hogy valamilyen külföldi szolgálat megfigyeli a nagykövet online tevékenységét, az is gyönyörű. Azért vannak itt bajok.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Na Dunaujvaros 3/3. Nem kerdes, hogy nekunk van tele a tokunk leginkabb a rendszerrel 😃
Danny
origo így tálalta 😊
"Papírforma eredmény született a vasárnapi dunaújvárosi időközi választáson. A Fidesz nem is számított győzelemre, ezért nem indított saját jelöltet, tétnélküli választás volt, nem változtak a parlamenti arányok. Rendkívüli alacsony részvétel, teljes érdektelenség kísérte az időközi választást."
NB2
Ha a Fidesz országgyűlési választást bukik, az is úgy lesz tálalva, hogy nem az ellenzék nyert, hanem ők döntöttek úgy, hogy nem nyernek. 😀
Vrij6
ha a fidesz OGY-t bukik az Origo olyan szépen fog simulni a győzteshez hogy egy csaholó vizsla megirigyelné
Negritis
ők mindig is belülről bomlasztották a rendszert

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Amíg van bőven marha (akik hittel), vagy elég opportunista, (akik jól felfogott érdekből, de tapsikolnak) addig fog működni ez a párhuzamos univerzum. 😉

Mondjuk évről évre láthatóan gyengül a dagadt, ezért is kell bedobnia a minél egyszerűbb baromságokat a hívő-tagozatának , a plebsnek, hiszen akit az anyagi érdekei vagy pozíciója motivál az leszarja hogy mivel etetik az általa is kiröhögött —de szükséges— csórókat, ők köszönik szépen jól vannak, amíg nincs gond úgy se szavaznak másra... de közeleg a gond a válság, el is kezdte adagolni szépen, lassan de megemlítve, amit nem említett meg az pl az, hogy ezt majd igazán megint a csórók fogják megszívni. 😉
ozibozi
jah csak mikor megszívják a csórók akkor bedobja h nekik azért szar mert a diplomások elbasztak mindent
Negritis
Kérdés h ez meddig működik és mikor jön az h a plebs elkezdi a kormányt hibáztatni. Persze az tagadhatatlan h Viktorék a bűnbakképzéshez legalább annyira értenek, mint a lopáshoz.
empty taxi
sajnos tovább mint illene

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amíg van bőven marha (akik hittel), vagy elég opportunista, (akik jól felfogott érdekből, de tapsikolnak) addig fog működni ez a párhuzamos univerzum. 😉

Mondjuk évről évre láthatóan gyengül a dagadt, ezért is kell bedobnia a minél egyszerűbb baromságokat a hívő-tagozatának , a plebsnek, hiszen akit az anyagi érdekei vagy pozíciója motivál az leszarja hogy mivel etetik az általa is kiröhögött —de szükséges— csórókat, ők köszönik szépen jól vannak, amíg nincs gond úgy se szavaznak másra... de közeleg a gond a válság, el is kezdte adagolni szépen, lassan de megemlítve, amit nem említett meg az pl az, hogy ezt majd igazán megint a csórók fogják megszívni. 😉
ozibozi
jah csak mikor megszívják a csórók akkor bedobja h nekik azért szar mert a diplomások elbasztak mindent
Negritis
Kérdés h ez meddig működik és mikor jön az h a plebs elkezdi a kormányt hibáztatni. Persze az tagadhatatlan h Viktorék a bűnbakképzéshez legalább annyira értenek, mint a lopáshoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Amíg van bőven marha (akik hittel), vagy elég opportunista, (akik jól felfogott érdekből, de tapsikolnak) addig fog működni ez a párhuzamos univerzum. 😉

Mondjuk évről évre láthatóan gyengül a dagadt, ezért is kell bedobnia a minél egyszerűbb baromságokat a hívő-tagozatának , a plebsnek, hiszen akit az anyagi érdekei vagy pozíciója motivál az leszarja hogy mivel etetik az általa is kiröhögött —de szükséges— csórókat, ők köszönik szépen jól vannak, amíg nincs gond úgy se szavaznak másra... de közeleg a gond a válság, el is kezdte adagolni szépen, lassan de megemlítve, amit nem említett meg az pl az, hogy ezt majd igazán megint a csórók fogják megszívni. 😉
ozibozi
jah csak mikor megszívják a csórók akkor bedobja h nekik azért szar mert a diplomások elbasztak mindent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ma már úgy döntött h inkább nem is tintazza össze a kezet egy parlamenti munka miatt ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Amíg van bőven marha (akik hittel), vagy elég opportunista, (akik jól felfogott érdekből, de tapsikolnak) addig fog működni ez a párhuzamos univerzum. 😉

Mondjuk évről évre láthatóan gyengül a dagadt, ezért is kell bedobnia a minél egyszerűbb baromságokat a hívő-tagozatának , a plebsnek, hiszen akit az anyagi érdekei vagy pozíciója motivál az leszarja hogy mivel etetik az általa is kiröhögött —de szükséges— csórókat, ők köszönik szépen jól vannak, amíg nincs gond úgy se szavaznak másra... de közeleg a gond a válság, el is kezdte adagolni szépen, lassan de csak megemlítve, amit viszont nem említett meg, az pl csak az, hogy ezt majd majd igazán megint a csórók fogják megszívni. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nagyot ment ma a Dagadt 😀

olyan nem is létezik, hogy liberális, az csak a diplomás kommunista elnevezése.

jólvan, a komcsik mellett a diplomás a következő hívószó. utána jöhetnek a szemüvegesek is...
petey


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Na Dunaujvaros 3/3. Nem kerdes, hogy nekunk van tele a tokunk leginkabb a rendszerrel 😃
Danny
origo így tálalta 😊
"Papírforma eredmény született a vasárnapi dunaújvárosi időközi választáson. A Fidesz nem is számított győzelemre, ezért nem indított saját jelöltet, tétnélküli választás volt, nem változtak a parlamenti arányok. Rendkívüli alacsony részvétel, teljes érdektelenség kísérte az időközi választást."
NB2
Ha a Fidesz országgyűlési választást bukik, az is úgy lesz tálalva, hogy nem az ellenzék nyert, hanem ők döntöttek úgy, hogy nem nyernek. 😀
Vrij6
ha a fidesz OGY-t bukik az Origo olyan szépen fog simulni a győzteshez hogy egy csaholó vizsla megirigyelné
Negritis
Tévedés! Az origo is fideszkézben van, ebből kifolyólag tolná tovább a fidesz propaganda anyagot, max kevesebb pénz jutna neki.

Bama (és a többi hasonszőrű) vidéki lap Lölö kezében van, hiába bukott itt nálunk (Pécs) a Fidesz tolják tovább a hülyeséget, támadják a győztes felet. Amivel alapban amúgy nem lenne baj, de olyanért baszogatják őket, amiket ők 10 év alatt sem csináltak meg, az újtól meg elvárják, hogy 3 hónap alatt oldja meg😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Na Dunaujvaros 3/3. Nem kerdes, hogy nekunk van tele a tokunk leginkabb a rendszerrel 😃
Danny
origo így tálalta 😊
"Papírforma eredmény született a vasárnapi dunaújvárosi időközi választáson. A Fidesz nem is számított győzelemre, ezért nem indított saját jelöltet, tétnélküli választás volt, nem változtak a parlamenti arányok. Rendkívüli alacsony részvétel, teljes érdektelenség kísérte az időközi választást."
NB2
Ha a Fidesz országgyűlési választást bukik, az is úgy lesz tálalva, hogy nem az ellenzék nyert, hanem ők döntöttek úgy, hogy nem nyernek. 😀
Vrij6
ha a fidesz OGY-t bukik az Origo olyan szépen fog simulni a győzteshez hogy egy csaholó vizsla megirigyelné

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Na Dunaujvaros 3/3. Nem kerdes, hogy nekunk van tele a tokunk leginkabb a rendszerrel 😃
Danny
origo így tálalta 😊
"Papírforma eredmény született a vasárnapi dunaújvárosi időközi választáson. A Fidesz nem is számított győzelemre, ezért nem indított saját jelöltet, tétnélküli választás volt, nem változtak a parlamenti arányok. Rendkívüli alacsony részvétel, teljes érdektelenség kísérte az időközi választást."
NB2
Ha a Fidesz országgyűlési választást bukik, az is úgy lesz tálalva, hogy nem az ellenzék nyert, hanem ők döntöttek úgy, hogy nem nyernek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Na Dunaujvaros 3/3. Nem kerdes, hogy nekunk van tele a tokunk leginkabb a rendszerrel 😃
Danny
origo így tálalta 😊
"Papírforma eredmény született a vasárnapi dunaújvárosi időközi választáson. A Fidesz nem is számított győzelemre, ezért nem indított saját jelöltet, tétnélküli választás volt, nem változtak a parlamenti arányok. Rendkívüli alacsony részvétel, teljes érdektelenség kísérte az időközi választást."
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Na Dunaujvaros 3/3. Nem kerdes, hogy nekunk van tele a tokunk leginkabb a rendszerrel 😃
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pedig többen már hullafoltokat láttak..

 index.hu/belfold/2020/02/16/mi_volt_az_a_kekes-lilas_folt_orban_viktor_mindket_tenyeren/

több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
nagyot ment ma a Dagadt 😀

olyan nem is létezik, hogy liberális, az csak a diplomás kommunista elnevezése.

jólvan, a komcsik mellett a diplomás a következő hívószó. utána jöhetnek a szemüvegesek is...
petey
Ne fesd az ördögöt a falra.
Diplomám nincs, ezek után nem is várható de a szemüvegem nélkül nem látok.