Politika

44 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.
Heisman Trophy
Remélem nem.
Amadeus
Trumpnak drukkolsz?
csebi
Nekem mind1, csak Bernie ne.
Amadeus
Nem kell szégyelni.
Tarlós, Trump, kezdesz felnőni.
Sobri Jóska
ha vicc, ha nem vicc, elnézve Gy Németh Erzsébeték és Kálmán Olgáék ténykedését van rá esély, hogy ezt a karigeri dolgot benézte a főváros most.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.
Heisman Trophy
Remélem nem.
Amadeus
Trumpnak drukkolsz?
csebi
Nekem mind1, csak Bernie ne.
Amadeus
Nem kell szégyelni.
Tarlós, Trump, kezdesz felnőni.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.
Heisman Trophy
Remélem nem.
Amadeus
Trumpnak drukkolsz?
csebi
Nekem mind1, csak Bernie ne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.
Heisman Trophy
Remélem nem.
Amadeus
Trumpnak drukkolsz?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.
Heisman Trophy
Remélem nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.
Heisman Trophy
sztem már késő van ahhoz hogy ő legyen a jelölt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a coronavirus outbreak amúgy nem dobhatja meg Sanders esélyeit amúgy? A Medicare for All most így megdobhatja, főleg hogy Trumpék úgy reagáltak arra hogy azok is kapnak e rendes ellátást akiknek nincs akkora fedezetük, hogy kimentek a teremből.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát Biden ezt innen már behúzza. Novemberben jöhet a Trump-Biden csörte. A szellemi nagyságok összecsapása. 😀
roberto23
sajnos a DNC mindent megtesz azért hogy egy demens hillary 2.0 legyen trump ellenfele
inkább bukják 4-8 évig az elnöki széket, de kell a pozíciójuk

kicsit mszp 2.0

 twitter.com/AngryJoeShow/status/1237611150084169728
Negritis
De azárt azt is naivság gondolni szvsz, hogy ha Sanders lenne a jelölt vagy az elnök esetleg akkor aztán fenekestül felforgatná Amerikát meg a világot és a kisemberek paradicsomja jönne el. Az a baj, hogy az összes jelöltnek legalább annyi hátránya van, mint előnye.

Meg szerintem 4-8 évre előre nem lehet kijelenteni semmit. Ki tudja kik lesznek akkor a republikánus jelöltek, és ki tudja ki kerül elő a demokratáknál. Mindenesetre az biztos, hogy teljes sorcsere kell, mert ezekkel a vénemberekkel sokra nem fognak menni.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Hát Biden ezt innen már behúzza. Novemberben jöhet a Trump-Biden csörte. A szellemi nagyságok összecsapása. 😀
roberto23
sajnos a DNC mindent megtesz azért hogy egy demens hillary 2.0 legyen trump ellenfele
inkább bukják 4-8 évig az elnöki széket, de kell a pozíciójuk

kicsit mszp 2.0

 twitter.com/AngryJoeShow/status/1237611150084169728

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát Biden ezt innen már behúzza. Novemberben jöhet a Trump-Biden csörte. A szellemi nagyságok összecsapása. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
szóval Warren is out, maradt Tulsi, Biden meg Bernie? 😀
Negritis
Tulsi egyértelműen a legjobb arc a demokraták között, még Bernie-nél is jobban bírom 😀

A Trump-Sanders és a Trump-Biden vita is érdekes lenne, csak mindkettő másért.
Az előbbi egy igazi epic battle lenne a jobboldali és a baloldali populizmus nagyágyúi között, míg az utóbbi egy freak show, ahol Donald kb. egy cirkuszi állatként kezelné a szétcsúszott Bident.
Kampman
vicc h Tulsi is inkább Republikánus mint Dem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
szóval Warren is out, maradt Tulsi, Biden meg Bernie? 😀
Negritis
Tulsi egyértelműen a legjobb arc a demokraták között, még Bernie-nél is jobban bírom 😀

A Trump-Sanders és a Trump-Biden vita is érdekes lenne, csak mindkettő másért.
Az előbbi egy igazi epic battle lenne a jobboldali és a baloldali populizmus nagyágyúi között, míg az utóbbi egy freak show, ahol Donald kb. egy cirkuszi állatként kezelné a szétcsúszott Bident.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Warren lépését nem vágom. Mármint kinek kedvez ez, azt tudom, h Bernienek. Csak eddig nem úgy tűnt, mint aki Berniet hajlandó lenne támogatni. Szuper kedden rengeteget vett el Bernietől. Főleg látva az establishment lépését, ahogy mindenki 1 ember mögé sorakozott. Furcsa ez így. Kétkulacsos.
dawyd728
ez kb az hogy visszalép hogy megtartja a feminista félprogresszív bázisát
de a szivességt is megtette az establishmentnek azzal hogy 2 napja még versenyben volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Warren lépését nem vágom. Mármint kinek kedvez ez, azt tudom, h Bernienek. Csak eddig nem úgy tűnt, mint aki Berniet hajlandó lenne támogatni. Szuper kedden rengeteget vett el Bernietől. Főleg látva az establishment lépését, ahogy mindenki 1 ember mögé sorakozott. Furcsa ez így. Kétkulacsos.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
szóval Warren is out, maradt Tulsi, Biden meg Bernie? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
 nepszava.us/bloomberg-kiesett-sanders-magat-nyirja-ki-biden-lesz-az-elnokjelolt-es-trump-marad-az-elnok/
ozibozi
Annak elenére, hogy vannak igazságok benne egész egyszerűen én rosszul vagyok az ilyen stílusú véleménycikkektől. Amikor egy újságíró mindenkinél okosabbnak hiszi magát, és kvázi tényként írja le a saját véleményét/feltételezését. Sose fogom megértani mire jó ilyen cikkeket irogatni, holott ha ugyan ezt normális stílusban írja le kevés ember lett volna, aki nem ért vele egyet.
roberto23
Bartustól ez még egy ugyancsak lightos cikk volt 😊
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
 nepszava.us/bloomberg-kiesett-sanders-magat-nyirja-ki-biden-lesz-az-elnokjelolt-es-trump-marad-az-elnok/
ozibozi
Annak elenére, hogy vannak igazságok benne egész egyszerűen én rosszul vagyok az ilyen stílusú véleménycikkektől. Amikor egy újságíró mindenkinél okosabbnak hiszi magát, és kvázi tényként írja le a saját véleményét/feltételezését. Sose fogom megértani mire jó ilyen cikkeket irogatni, holott ha ugyan ezt normális stílusban írja le kevés ember lett volna, aki nem ért vele egyet.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 431
 nepszava.us/bloomberg-kiesett-sanders-magat-nyirja-ki-biden-lesz-az-elnokjelolt-es-trump-marad-az-elnok/
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Ez akkor Trump számára az ideális forgatókönyv? Már tavaly év végén is azt írták, hogy Sandersnek lenne valamennyi esélye, ezért Trumpék meg is tesznek mindent, h Biden kerüljön jó fénybe.

Igazából a kövi 4 év csak a kérdés, 2024ben jön majd a Trump által támogatott Kanye 😀
Amekkora követőbázist épít az egyházával... 😀
Borbinho
Hát franc se tudja. Én már olvastam olyan elemzést, ami szerint Biden kedvez Trump-nak, de olyat is, hogy a stábja inkább Sanders-nek örülne. Gondolom attól függ ki a megrendelője a cikknek/elemzésnek. 😀

Egy hatalmon lévő elnököt amúgy is nehéz leváltani, de ilyen jelöltekkel meg kb lehetetlen. 😀
roberto23
egy biztos: mindketten Fiatal Demokraták
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez akkor Trump számára az ideális forgatókönyv? Már tavaly év végén is azt írták, hogy Sandersnek lenne valamennyi esélye, ezért Trumpék meg is tesznek mindent, h Biden kerüljön jó fénybe.

Igazából a kövi 4 év csak a kérdés, 2024ben jön majd a Trump által támogatott Kanye 😀
Amekkora követőbázist épít az egyházával... 😀
Borbinho
Hát franc se tudja. Én már olvastam olyan elemzést, ami szerint Biden kedvez Trump-nak, de olyat is, hogy a stábja inkább Sanders-nek örülne. Gondolom attól függ ki a megrendelője a cikknek/elemzésnek. 😀

Egy hatalmon lévő elnököt amúgy is nehéz leváltani, de ilyen jelöltekkel meg kb lehetetlen. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez akkor Trump számára az ideális forgatókönyv? Már tavaly év végén is azt írták, hogy Sandersnek lenne valamennyi esélye, ezért Trumpék meg is tesznek mindent, h Biden kerüljön jó fénybe.

Igazából a kövi 4 év csak a kérdés, 2024ben jön majd a Trump által támogatott Kanye 😀
Amekkora követőbázist épít az egyházával... 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ahogy az várható volt Bloomberg is beáll Biden mögé. Gondolom pár milliócskával meg is tolja majd a kampányt.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
szerk:
vki aki tisztában van vele, röviden leírná, mit is csinál az Alapjogokért Központ?
Borbinho
pénzt éget
slowmotion
kifizető hely.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
szerk:
vki aki tisztában van vele, röviden leírná, mit is csinál az Alapjogokért Központ?
Borbinho
pénzt éget
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 index.hu/belfold/2020/03/03/szabadlabon_tavozott_csenge_meggyilkolasa_roland_borsodnadasd/
ez is jól felkúrta most az agyamat...
NB2
Miért?
VanillaSky
Pl. durva hogy állatkínzásért több jár (igen, én is elítélem az állatkínzást, de azért valahol van egy határ)... Ez a gyilkos meg 4 évet kap ami vicc, remélem a 2. gyilkosságánál már megkapja az életfogytot... csak a 2. áldozat családját ez nagyon nem fogja vigasztalni...
eaglesmcnabb
Nem vagyok otthon a jogban, de:

„B. Roland azt állította, hogy megijedt, hogy őt fogják gyanúsítani, és ezért dobta be az aknába.”

Ez nem beismeres? A lany az aknaban megfulladt, tehat B. Roland gyilkolt azzal, hogy bedobta az aknaba, amit o bevallott. Akkor nem ertem ezt a baszakodast.

Raadasul kapott negy evet, aminek a felet mar letoltotte majdnem. Hat lol. Es akkor csodalkozunk, hogy ennyi a hulye. Egeszen erthetetlen dolgok vannak a torvenykonyvben. Ezek persze mindaddig senkit sem izgatnak, amikor majd egy nagyfejes kicsi lanyat kinyirjak, mert akkor meg menni fog a csodalkozas es a cirkusz.
Stez
Megírhatod te a világ legjobb törvénykönyvét is, ha szarul van végrehajtva. Tetszettek volna nem lerohasztani a magyar igazságszolgáltatás rendszerét. A konkrét cikkhez: 1. fokú ítélet, ebből lesz minimum egy 2. fok. Ha nem lenne odaírva, hogy 1. fokú, akkor is megmondanám (nyilván ez felületes így a cikk alapján), mert szarul van benne tisztázva a történeti tényállás. Tipikusan az 1. fok ilyen, kurva gyorsan akarják magukról görgetni az ügyet tovább, a 2. fok majd úgyis gatyába rázza azt, ha kell.

Alulfizetett és kiégett bírák dolgoznak jelentős ügyteherrel, szarul megírt eljárásjogi törvényekkel és a tetejében nem nagyon van már hova bezárni ezeket, mert ugye nincs elég hely a BV-ben. Ahol pedig lenne hely, ott meg már nincs börtönőr, mivel ők is szarul vannak fizetve.

A magyar törvénykezés rendszere szép lassan kileheli a lelkét.
Amadeus
Aham. Ez mind szép is jó de akkor miért van az h 3 (azaz három) db plakát letepest feltolnak vademelesre?? Nem veszem be h a magyar igazságszolgáltatási rendszer le van terhelve ha ilyen ügyeket felvisznek. Ráadásul házhoz mennek a pofonert mert a bíróság sztem úgy kidobja a vadat h ez nem bcs hanem szabálysértés mint a huzat. Bár a rendőrség azon érvelését saját bőrömön is tapasztaltam h ha vki egy mozdítható garázst elvisz egy helyről máshova az nem számít lopásnak. Kifogasomba bele is írtam h akkor ha elviszem a rendőrautót miközben kaveznak a srácok és nem is közlöm velük h hova viszem akkor az mostantól nem lopás? Nagyon szívesen lobogtatom majd a rendőrségen saját ervelesuket.

Amúgy meg összes ilyen helyen nagyon komoly létszámhiány van: rendőrség, bv, kormányhivatal. Nem fogom a bíróságot és ügyészséget sem sajnálni szvsz sztem fele annyira nincsenek leterhelve csak ahogy Torrente mondana: megszokásból panaszkodnak.
csebi
Úgy hívják, hogy politika. Ettől még a perfelvétel 1 tárgyalás helyett 6 hónap a legátlagosabb polgári ügyben is.

criminal lawyer or criminal lawyer?