Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Magyarország nagy formátumú vezetőiben van egy közös (persze sok közös van, de ez most hosszú lenne):

Nem sikerül megoldani az utódlást.

Orbán sem úgy néz ki, mint akinek lehet egy stabil utódja

Röviden, ha Viktor meghal, szerintem a Fidesz oligarchák frakcióira esik szét (ahogy mondtad, Lázár, Rogán meg a többiek), aztán az egyikük vagy megerősödik és átveszi a hatalmat, vagy megnyílik az út a baloldal vagy valamilyen szélsőséges társaság előtt.
Kampman
Túlságosan előre nézel és azt vizionálod, hogy ad1: marad ez a rendszer még évtizedekig, ad2: az ország népe és a politikusok fejlődésre képtelenek.


Bajszos szar aláírta...minő meglepetés
Klaci79
Ez a "bajszos szar" azon túl, hogy elképesztően gagyi sértés, azért is nevetséges, mert most mégis mit vártatok tőle? Úgy egyáltalán mit vártok egy köztársasági elnöktől? Kb. abban van választása, hogy milyen zakót visel az újévi beszéd alatt, meg hogy melyik áprilisi hétvégén legyenek a választások.
Kampman
A Fidesz alatt ez biztos így van, de amúgy emlékeim szerint mind Göncz Árpád, mind Sólyom László élt azzal az a jogkörével, hogy visszaküldött törvényjavaslatokat módosításra.

Szóval azt várnánk tőle, hogy viselkedjen úgy ahogy a pozíciója megköveteli és ne egy báb legyen.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Bajszos szar aláírta...minő meglepetés
Klaci79
Ez a "bajszos szar" azon túl, hogy elképesztően gagyi sértés, azért is nevetséges, mert most mégis mit vártatok tőle? Úgy egyáltalán mit vártok egy köztársasági elnöktől? Kb. abban van választása, hogy milyen zakót visel az újévi beszéd alatt, meg hogy melyik áprilisi hétvégén legyenek a választások.
Kampman
Én semmit nem vártam tőle, csak tényként közöltem. Amúgy szerintem illik rá ez a név. Pont így képzelnek el egy bajszos szart...😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Btw az igazan élő munkaerőt igénylő autoipari beszállitók már kifelé mennek az országbol...
Janek
Mint a BMW?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Btw az igazan élő munkaerőt igénylő autoipari beszállitók már kifelé mennek az országbol...

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 829
warr_b
Vigyázz miket írogatsz, a NER figyel...
#JC6
Csak egy szimpla kérdésfeltevés volt 😊
Eddig se vitt el a fekete autó...
warr_b
Mégis Kit vitt el eddig a fekete autó? 😀😀
Senkit, mert akkor még kevesebb tüntető lenne. 😀😋
Diktatúra, kizsákmányolás, sarcolás, nyomorban tartás, nincs sajtószabadság/pedig mindenki azt ír amit akar/.
Ez mind az ellenzéki kommunikáció része. Nincs más fegyverük csak a hisztériakeltés és Orbán Viktor illetve az őt körülvevő emberek és elképzelt rendszer démonizálása. Hiszti, mert egyelőre nem tudnak máshoz nyúlni. Ennyi.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Bajszos szar aláírta...minő meglepetés
Klaci79
Ez a "bajszos szar" azon túl, hogy elképesztően gagyi sértés, azért is nevetséges, mert most mégis mit vártatok tőle? Úgy egyáltalán mit vártok egy köztársasági elnöktől? Kb. abban van választása, hogy milyen zakót visel az újévi beszéd alatt, meg hogy melyik áprilisi hétvégén legyenek a választások.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Szerintetek mi történne, ha Vitya hirtelen feldobná a talpát? Szétesne annyira a fidesz, hogy legyen esély tenni ellenük valamit, vagy valamelyik szépen beállna a helyére és menne minden tovább mint eddig? Lézer Jani, Szijjártó, Tóni, akármelyik.
warr_b
Magyarország nagy formátumú vezetőiben van egy közös (persze sok közös van, de ez most hosszú lenne):

Nem sikerül megoldani az utódlást.

Szent István túlélte a fiát, az utódja pedig a magyar történelem egyik leghitványabb királya lett. Szent Lászlónak és Nagy Lajosnak csak lányai voltak, Mátyásnak csak egy törvényen kívüli fiú, Ferenc József öngyilkosságba kergette a sajátját, Horthy két fia közül az egyik meghalt, a másik tökkelütött volt, Kádárnak gyereke se volt. Ezekben a vezetőkben az is mind közös, hogy az általuk felépített rendszer a haláluk után lezüllött, megingott vagy összeomlott.

Orbán sem úgy néz ki, mint akinek lehet egy stabil utódja és ez persze a családi problémákon túl (lásd fentebb) ez annak is köszönhető, hogy ha valakinek túl sok dologban van túl sokáig túl nagy hatalma, rendkívül féltékeny, rosszabb esetben paranoiás lesz mindenkire, akivel esetleg meg kéne azt osztania vagy később át kéne adnia. Nyilvánvaló, hogy Gáspár pl. soha nem lesz utód, mint ahogy a Fideszen belüli, vezetésre egyébként alkalmas figurákat is látványosan eltakarította a közeléből az utóbbi években.

Röviden, ha Viktor meghal, szerintem a Fidesz oligarchák frakcióira esik szét (ahogy mondtad, Lázár, Rogán meg a többiek), aztán az egyikük vagy megerősödik és átveszi a hatalmat, vagy megnyílik az út a baloldal vagy valamilyen szélsőséges társaság előtt.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Nem csak a nyugdijasok. Fiatalok kozott a tamogatottsaga 36%.

Sokan csak azt nezik h melyik a nyero tabor vagy tenyleg az van h annyira demonizaltak mar a Gyurcsanyt/elmult nyolc evet, hozzateszem jogosan, hogy ezert is szavaznak a Fideszre, mert csak azt latjak, hogy ezeket kiszoritjak a rendszerbol. Az nekik mindegy h totalis uralmuk van, mert ugy vannak vele h a masik rosszabb lenne.

Itt az emberek nem tudnak demokraciaban gondolkodni, mert nincs meg hozza a mult, az oktatas.
Itt mindenki ugy van vele h 4 evente leszavaz aztan azt kell elviselni a kovetkezo szavazasig.
Aztan ha valakinek ez nem tetszik es tuntetni kezd, ne adj isten, egy ellenzeki politikus is kampanyol, akkor meg jon a "miert nem a valasztasokkor csinaltad ezt".

Azt kellene megerteni h ez egy folyamatos dolog, ahol a munka nagy reszet a fekek es ellensulyok vegzik el, de a valasztopolgarnak is reszt kell ebben vennie.
Solymi
A legnagyobb baj hogy az embereknek nincs értékrendje, úgy kezelik a politikát mint egy vallást.

Próbálj meg egy fideszest megkérdezni hogy mondjon egy olyan számára pozitív dolgot amit mondjuk egy másik párt javasolt vagy vezetett be. Bután fog rád nézni, mert a másik semmi jót nem csinálhat. Ugyanez lenne a válasz a másik oldalról is... Amíg nem tudunk ezen túllépni, nem is lesz változás, mindig lesz egy jó, és rossz.

Egyetértünk, bele kell tenni a munkát, de ez nem csak a fővárosról szól. Amikor vége lett a választásnak, meglepődve néztem a választási eredményeket. (SOMOGY 3. (MARCALI)), mert Marcaliban nyert a Jobbikos Steinmetz Ádám, a környező kisebb városokban- falvakban akkora fideszes többség volt, hogy végül 52%-37%-re nyert a fideszes a körzetben. Akkor többen elmondták hogy vidékre kell koncentrálni ha nyeri akar az ellenzék.

Mi történt azóta? Semmi..mindenki söpröget a saját kis háza-táján, hogy megmaradjon a támogatottsága. Láttál bármi olyan munkát, amitől a következő választás máshogy alakulna?

Talán ha Puzsér képes lesz megverni Tarlóst Budapesten, elindul valami. Én még ebben látok fantáziát.
Nomac
En pl. nem egyszer irtam nem egy fideszes javaslatra, torvenyre, tevekenysegre, h alapjaiban veve nem lenne rossz, mert normalis esetben vedi a hazai piacot, befektetest es munkat hoz az orszagba es a hosszabb tavu projektek is esszeruek.
Viszont amint korvonalazodik, hogy mikent is fog ez mukodni, akkor kiderul h gyak csak az irdatlan penzlopas megy.
Arrol nem is beszelve h szant szandekkal kiepitenek egy elitista klienturat, a tobbit meg visszalokik a nyomorba, a "ha nem velunk vagy akkor ellenunk" elv menten.

A videki bazisepites se egyszeru ha nincs penz, ha nem latjak az emberek h erdemes.
Most ezen filozni felesleges h mi tortent a multban, tanulni kell a hibakbol.
A mostani tuntetessorozat es esetleges sztrajk jo alkalom lehet, foleg ha nem csak a "rabszolgatorvenyre" koncentralnak hanem az emberek tobbi es helyi, lokalis problemaira.
Ezaltal mestersegesen fenntartva a nyomast, mert muszaj, mashogy nem lehet.

Plusz nem csak a jelenlegi temak miatt kell kimenni tuntetni, hanem azert h a tobbi ellenzeki is lassa azt, hogy nincs egyedul, ezzel tobb embert mozgositva.

Nekem legalabb 5 ismerosom vacillal es probaltam oket gyozkodni. Nekik meg tobb ismerosuk van mint nekem.
Ha ebbol indulok ki, eleg nagy tomeget lehet es kell meg mozgositani.
(Igaz, parat elkuldtem a fenebe, h beszelgetesek soran mekkora ellenzeki, aztan meg nyavalyognak h ez az ellenzek igy nem jo, meg majd ha sztrajk lesz, mert ez a tunti kicsi, stb.)

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Bajszos szar aláírta...minő meglepetés
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
OFF:
Vótmá? Mert én sírok 😀
#JC6
Én is nemrég néztem meg.
Elég korrekten tolják a srácok. Ha ezt leadnák az M1-en, megoldódna a problémánk, mert a fideszesek habzó szájjal kapnának agyvérzést 😀

Azért amúgy nem tudom, hogy a riporter tényleg komolyan gondolta-e amit mondott vagy pénzért mondta, de ha az előbbi, akkor durván szolgalelkű seggnyalonc. Ezek az igazi rabszolgák, mert félelemből bármit megtesznek, durva.

Az meg a másik vicc volt mikor ő kezdett el kommunistázni, már gerenda volt a szemében, nem szálka 😀
Solymi
a végén szépen feltette a koronát, hihetetlen ez a pali. Nagyon nem fogjuk látni műsort vezetni 😀

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Nem csak a nyugdijasok. Fiatalok kozott a tamogatottsaga 36%.

Sokan csak azt nezik h melyik a nyero tabor vagy tenyleg az van h annyira demonizaltak mar a Gyurcsanyt/elmult nyolc evet, hozzateszem jogosan, hogy ezert is szavaznak a Fideszre, mert csak azt latjak, hogy ezeket kiszoritjak a rendszerbol. Az nekik mindegy h totalis uralmuk van, mert ugy vannak vele h a masik rosszabb lenne.

Itt az emberek nem tudnak demokraciaban gondolkodni, mert nincs meg hozza a mult, az oktatas.
Itt mindenki ugy van vele h 4 evente leszavaz aztan azt kell elviselni a kovetkezo szavazasig.
Aztan ha valakinek ez nem tetszik es tuntetni kezd, ne adj isten, egy ellenzeki politikus is kampanyol, akkor meg jon a "miert nem a valasztasokkor csinaltad ezt".

Azt kellene megerteni h ez egy folyamatos dolog, ahol a munka nagy reszet a fekek es ellensulyok vegzik el, de a valasztopolgarnak is reszt kell ebben vennie.
Solymi
A legnagyobb baj hogy az embereknek nincs értékrendje, úgy kezelik a politikát mint egy vallást.

Próbálj meg egy fideszest megkérdezni hogy mondjon egy olyan számára pozitív dolgot amit mondjuk egy másik párt javasolt vagy vezetett be. Bután fog rád nézni, mert a másik semmi jót nem csinálhat. Ugyanez lenne a válasz a másik oldalról is... Amíg nem tudunk ezen túllépni, nem is lesz változás, mindig lesz egy jó, és rossz.

Egyetértünk, bele kell tenni a munkát, de ez nem csak a fővárosról szól. Amikor vége lett a választásnak, meglepődve néztem a választási eredményeket. (SOMOGY 3. (MARCALI)), mert Marcaliban nyert a Jobbikos Steinmetz Ádám, a környező kisebb városokban- falvakban akkora fideszes többség volt, hogy végül 52%-37%-re nyert a fideszes a körzetben. Akkor többen elmondták hogy vidékre kell koncentrálni ha nyeri akar az ellenzék.

Mi történt azóta? Semmi..mindenki söpröget a saját kis háza-táján, hogy megmaradjon a támogatottsága. Láttál bármi olyan munkát, amitől a következő választás máshogy alakulna?

Talán ha Puzsér képes lesz megverni Tarlóst Budapesten, elindul valami. Én még ebben látok fantáziát.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Aki a Mi Hazánkra szavazna, nyugodtan szavazhat a Fideszre is. Lényegi kérdésekben egy követ fújnak, csak a Mi Hazánk emellé még nyiltabban rasszista. Próbálják bizonygatni, hogy ők is ellenzék, de ez nevetségesebb, mint Kunhalmi műesése.
winston
Szerintem nagyon nem, de sajnos a közös cél miatt ez most nem is számít igazán. Van, amiben hasonlítanak, pont az a kevés jó a jelenlegi kormányban. Ennyi. Minden másban teljesen eltérőek, ellenben tényleg full mindegy.
kristóf17
nézd meg pár Mi Hazánkos tag social media felületét. Ne a legnagyobb nevekét, hanem a pártkatonákét. Gyakorlatilag fidezses propagandát tolnak, változtatás nélkül.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
...
kristóf17
A Fidesz nevében előre is köszönjük a Toroczkaira adandó szavazatokat, "csak ne egy jelölt legyen ellenünk" jeligére
Sobri Jóska

Nono. Ezeket a gátlásokat már félretettük jó páran. Oda megy a voks, ahol a legnagyobb az ellenzéki támogatás 😊😊
kristóf17
Aki a Mi Hazánkra szavazna, nyugodtan szavazhat a Fideszre is. Lényegi kérdésekben egy követ fújnak, csak a Mi Hazánk emellé még nyiltabban rasszista. Próbálják bizonygatni, hogy ők is ellenzék, de ez nevetségesebb, mint Kunhalmi műesése.

kicsit off: Az csak nekem fura egyébként, hogy a parlamentben most van egy párt, akire senki sem szavazott? Én ezt törvényileg tiltanám. Ha egy képviselő kilép a pártjából, akkor ott tartsanak új szavazást, ahol elindulhat új szinekben, vagy függetlenként, Ha pedig listás volt, akkor főleg, adja le a mandátumát és jusson be az, aki miatta nem jutott be listán. Ugyanitt tiltanám azt is, hogy volt MSZMP tagok miniszteri, miniszteri biztosi, államtitkári, helyettes államtitikári, képviselői és polgármesteri szerepet vállaljanak, de ez már csak utópia.
winston
Nagyon nem de jelenleg mindegy....
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Végigolvasva ezt a pár oldalt, eléggé szembetűnik hogy többségben vannak a baloldali gondolkodásúak, akik ugyanabba a hibába esnek mint az ellenzéki politikusok. Nem akarják/tudják megérteni az jobboldali szavazókat akik elég nagy csapdába vannak, mert nincs alternatívájuk, ők sem akarják a fideszt, le szeretnék váltani de nincs kire. Nézzük az alternatívákat:

MSZP és az összes többi utódpártja: Többen is bizonygatták, hogy Gyurcsány jobb mint Orbán, mert kevesebbet lopott, volt demokrácia. Szerintetek ha neki lett volna háromszor kétharmada nem ugyanitt tartanánk csak pepitában? Ne legyünk naivak..Amikor a tévés vitában egymásnak feszültek, Fletó még azt is megmagyarázta hogy döglött ló alszik. Ő még nárcisztikusabb személyiség mint Orbán. Az ő hatalomhoz való ragaszkodásának köszönhetjük az első kétharmadot. Ezt soha nem fogja elfelejteni egy jobb oldali szavazó, ezt vegyétek figyelembe.

Jobbik: Amíg Orbán hatalmon van, ők nem lesznek tényezők, csak arra jók hogy megakadályozzák a kormányváltást. Mi ennek az oka? Amint látja a Fidesz mire harapnak jobboldali szavazók, ők máris betöltik azt az űrt, és marad nekik szélsőjobb. Láthattuk mi lett a vége amikor megpróbáltak Vonával középre tolódni.

LMP: Ők lettek volna a legjobb alternatíva a kiábrándult fidesz szavazóknak, ha megmaradnak az elveiknél és továbbra is Schiffer vezeti őket. Jött a magyar valóság és ők is eltűntek/el fognak tűnni.

Momentum: Ők a fiatal fidesz, akik bármi áron megpróbálnak életben maradni, belőlük még bármi lehet.

Amit anno még a választások után mindenki hangoztatott, és ez a legnagyobb igazság (azóta sem tett ezért semmit az ellenzék): A választásokat nem itt BP-n kell megnyerni, hanem vidéken a falvakban, és a kisvárosokban. Az hogy BP-n nyersz plusz 10%-t, semmire nem elég, mert annyit lehet vele elérni hogy nem lesz meg a kétharmaduk. Amíg nem lesz egy olyan párt aki képes megszólítani, mozgósítani a vidéki embereket (mint anno a Jobbik), nem lesz nagy változás.
Szépen ki kell várni amíg az a nyugdíjas réteg kihal aki a fidesz fő tábora (ahogy ezt a fidesz is anno kivárta).
Nomac
Nem csak a nyugdijasok. Fiatalok kozott a tamogatottsaga 36%.

Sokan csak azt nezik h melyik a nyero tabor vagy tenyleg az van h annyira demonizaltak mar a Gyurcsanyt/elmult nyolc evet, hozzateszem jogosan, hogy ezert is szavaznak a Fideszre, mert csak azt latjak, hogy ezeket kiszoritjak a rendszerbol. Az nekik mindegy h totalis uralmuk van, mert ugy vannak vele h a masik rosszabb lenne.

Itt az emberek nem tudnak demokraciaban gondolkodni, mert nincs meg hozza a mult, az oktatas.
Itt mindenki ugy van vele h 4 evente leszavaz aztan azt kell elviselni a kovetkezo szavazasig.
Aztan ha valakinek ez nem tetszik es tuntetni kezd, ne adj isten, egy ellenzeki politikus is kampanyol, akkor meg jon a "miert nem a valasztasokkor csinaltad ezt".

Azt kellene megerteni h ez egy folyamatos dolog, ahol a munka nagy reszet a fekek es ellensulyok vegzik el, de a valasztopolgarnak is reszt kell ebben vennie.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
tl;dr
Rózsa Sándor
nem tudom mit szívsz, de... inkább nem kérek belőle.
a fidesz nem tud egymillió embert az utcára hívni, sem most, sem később. közel egymilliót sem. aki nyolc hónapja hajlandó volt mögéjük állni, az odaállt, megmutatta magát, annál többen nem lesznek. legfeljebb most már nem állnának annyian mögéjük, inkább megbújnának, hogy hát de nem is volt arról szó, hogy ez lesz. vidékről meg nem jönnek fel az emberek, hiába jut ott el fajlagosan a legkevesebb cenzúrázatlan hír az emberekhez.
Te is mondtad, hogy nem támogatod már őket, sőt igazából így már senkit sem. szerinted hányan vannak még olyanok, mint Te? avagy egyedi eset lennél?

ami a választási részt illeti: azért gondolj abba bele, hány helyen múlott azon ellenzéki jelölt veresége, hogy nem látták pontosan, ki mögé érdemes felsorakozni. szerinted a régi rendszer szerinti második fordulóban vajon mi történt volna? honnan és mivel rángatott volna elő még a fidesz kellő számú szavazót? így is eléggé kimaxolták a megszerzett szavazatokat...
slowmotion
Nagyon remélem ,hogy igazad van!
De te azt hiszed ,hogy ezzel a tüntetés sorozattal letudod váltani a Fideszt akkor én kérek abból amit te szívsz!
Mert azt hinni ,hogy a Fidesznek nincs mozgósitható ember állománya az óriási hiba!
SOHA NEM ÁLLTAM A FIDESZ MELLET !
Légyszíves kicsit figyelmesebben olvasd el amit írtam.Én is nagyon szeretném ,hogy ne a Fidesz Legyen hatalmon abban az esetben ha van épkézlább alternatíva.De azzá nem értek egyet hogy bármi áron.Azzal meg végképp nem ,hogy ne adj isten a két tábor egymásnak feszüljön.Mert hiába is mondod ,hogy nincs a Fidesznek tábora IGEN IS VAN NEKIK !
Tehát a leváltására csak is választás útja lehet a megfelelő alternatíva.
Rózsa Sándor
természetesen ezzel nem lehet leváltani a fideszt. nagyon jól tudom, hogy az ellenzék nem forradalmat akar csinálni, viszont minél tovább vannak kint az utcán, annál inkább érnek el mindenhova, még a királyi tévé hallgatóságához is szépen lassan.

(bár van egy olyan eshetőség is, hogy a fidesz igyekszik kint tartani őket valamivel karácsonyig, aztán ott és akkor lejáratni őket azzal, hogy még a karácsonyt is megszentségtelenítik)
slowmotion
Több mint 2 éve működik az új közmédia. Miért csak most vannak tiltakozások a hazugsággyárak előtt? Volt millió egy ok, h legyen. Milliószor elmondták az ellenzéki politikusok, h mennyire Fidesznek lejt a pálya a választási törvények magukra szabása miatt, ami btw lehet igaz, de nem az torzít, hanem a propaganda média. Én baráti körömben több, mint 1 éve mondom, h ezekben a médiumokban, vagy ha szereplési lehetőséghez nem jutnak, akkor a székházaikban, vagy azok előtt kell tiltakozni tömeget kivinni, mert őket kell lebontani, h bárkinek is esélye legyen.
Egy EP választás előtt hirtelen megvilágosodik az ellenzéki politikusok többsége és elkezdenek kompetens ellenzékként működni.
Ilyen véletlenek nincsenek.
dawyd728
Egy szikrára mindig szükség van a robbanáshoz. Szerintem nincs itt semmi látnivaló. Mint a netadó volt, ez az ügy sokakat érint ezért megfelelő szikranak.
Klaci79
2017 nyarán voltak tüntetések és mégsem próbálták azokat az indulatokat ezek az épületek elé csatornázni. Lehet kisebb volumenűek voltak, de meg sem próbálták.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Aki a Mi Hazánkra szavazna, nyugodtan szavazhat a Fideszre is. Lényegi kérdésekben egy követ fújnak, csak a Mi Hazánk emellé még nyiltabban rasszista. Próbálják bizonygatni, hogy ők is ellenzék, de ez nevetségesebb, mint Kunhalmi műesése.
winston
Szerintem nagyon nem, de sajnos a közös cél miatt ez most nem is számít igazán. Van, amiben hasonlítanak, pont az a kevés jó a jelenlegi kormányban. Ennyi. Minden másban teljesen eltérőek, ellenben tényleg full mindegy.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
...
kristóf17
A Fidesz nevében előre is köszönjük a Toroczkaira adandó szavazatokat, "csak ne egy jelölt legyen ellenünk" jeligére
Sobri Jóska

Nono. Ezeket a gátlásokat már félretettük jó páran. Oda megy a voks, ahol a legnagyobb az ellenzéki támogatás 😊😊
kristóf17
Aki a Mi Hazánkra szavazna, nyugodtan szavazhat a Fideszre is. Lényegi kérdésekben egy követ fújnak, csak a Mi Hazánk emellé még nyiltabban rasszista. Próbálják bizonygatni, hogy ők is ellenzék, de ez nevetségesebb, mint Kunhalmi műesése.

kicsit off: Az csak nekem fura egyébként, hogy a parlamentben most van egy párt, akire senki sem szavazott? Én ezt törvényileg tiltanám. Ha egy képviselő kilép a pártjából, akkor ott tartsanak új szavazást, ahol elindulhat új szinekben, vagy függetlenként, Ha pedig listás volt, akkor főleg, adja le a mandátumát és jusson be az, aki miatta nem jutott be listán. Ugyanitt tiltanám azt is, hogy volt MSZMP tagok miniszteri, miniszteri biztosi, államtitkári, helyettes államtitikári, képviselői és polgármesteri szerepet vállaljanak, de ez már csak utópia.
winston
Nagyon régóta van ott olyan párt, akire nem szavazott senki, úgy hívják, hogy KDNP...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
tl;dr
Rózsa Sándor
nem tudom mit szívsz, de... inkább nem kérek belőle.
a fidesz nem tud egymillió embert az utcára hívni, sem most, sem később. közel egymilliót sem. aki nyolc hónapja hajlandó volt mögéjük állni, az odaállt, megmutatta magát, annál többen nem lesznek. legfeljebb most már nem állnának annyian mögéjük, inkább megbújnának, hogy hát de nem is volt arról szó, hogy ez lesz. vidékről meg nem jönnek fel az emberek, hiába jut ott el fajlagosan a legkevesebb cenzúrázatlan hír az emberekhez.
Te is mondtad, hogy nem támogatod már őket, sőt igazából így már senkit sem. szerinted hányan vannak még olyanok, mint Te? avagy egyedi eset lennél?

ami a választási részt illeti: azért gondolj abba bele, hány helyen múlott azon ellenzéki jelölt veresége, hogy nem látták pontosan, ki mögé érdemes felsorakozni. szerinted a régi rendszer szerinti második fordulóban vajon mi történt volna? honnan és mivel rángatott volna elő még a fidesz kellő számú szavazót? így is eléggé kimaxolták a megszerzett szavazatokat...
slowmotion
Nagyon remélem ,hogy igazad van!
De te azt hiszed ,hogy ezzel a tüntetés sorozattal letudod váltani a Fideszt akkor én kérek abból amit te szívsz!
Mert azt hinni ,hogy a Fidesznek nincs mozgósitható ember állománya az óriási hiba!
SOHA NEM ÁLLTAM A FIDESZ MELLET !
Légyszíves kicsit figyelmesebben olvasd el amit írtam.Én is nagyon szeretném ,hogy ne a Fidesz Legyen hatalmon abban az esetben ha van épkézlább alternatíva.De azzá nem értek egyet hogy bármi áron.Azzal meg végképp nem ,hogy ne adj isten a két tábor egymásnak feszüljön.Mert hiába is mondod ,hogy nincs a Fidesznek tábora IGEN IS VAN NEKIK !
Tehát a leváltására csak is választás útja lehet a megfelelő alternatíva.
Rózsa Sándor
természetesen ezzel nem lehet leváltani a fideszt. nagyon jól tudom, hogy az ellenzék nem forradalmat akar csinálni, viszont minél tovább vannak kint az utcán, annál inkább érnek el mindenhova, még a királyi tévé hallgatóságához is szépen lassan.

(bár van egy olyan eshetőség is, hogy a fidesz igyekszik kint tartani őket valamivel karácsonyig, aztán ott és akkor lejáratni őket azzal, hogy még a karácsonyt is megszentségtelenítik)
slowmotion
Több mint 2 éve működik az új közmédia. Miért csak most vannak tiltakozások a hazugsággyárak előtt? Volt millió egy ok, h legyen. Milliószor elmondták az ellenzéki politikusok, h mennyire Fidesznek lejt a pálya a választási törvények magukra szabása miatt, ami btw lehet igaz, de nem az torzít, hanem a propaganda média. Én baráti körömben több, mint 1 éve mondom, h ezekben a médiumokban, vagy ha szereplési lehetőséghez nem jutnak, akkor a székházaikban, vagy azok előtt kell tiltakozni tömeget kivinni, mert őket kell lebontani, h bárkinek is esélye legyen.
Egy EP választás előtt hirtelen megvilágosodik az ellenzéki politikusok többsége és elkezdenek kompetens ellenzékként működni.
Ilyen véletlenek nincsenek.
dawyd728
Egy szikrára mindig szükség van a robbanáshoz. Szerintem nincs itt semmi látnivaló. Mint a netadó volt, ez az ügy sokakat érint ezért megfelelő szikranak.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintetek mi történne, ha Vitya hirtelen feldobná a talpát? Szétesne annyira a fidesz, hogy legyen esély tenni ellenük valamit, vagy valamelyik szépen beállna a helyére és menne minden tovább mint eddig? Lézer Jani, Szijjártó, Tóni, akármelyik.
warr_b
Vigyázz miket írogatsz, a NER figyel...
#JC6
Csak egy szimpla kérdésfeltevés volt 😊
Eddig se vitt el a fekete autó...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek mi történne, ha Vitya hirtelen feldobná a talpát? Szétesne annyira a fidesz, hogy legyen esély tenni ellenük valamit, vagy valamelyik szépen beállna a helyére és menne minden tovább mint eddig? Lézer Jani, Szijjártó, Tóni, akármelyik.
warr_b
Vigyázz miket írogatsz, a NER figyel...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
...
kristóf17
A Fidesz nevében előre is köszönjük a Toroczkaira adandó szavazatokat, "csak ne egy jelölt legyen ellenünk" jeligére
Sobri Jóska

Nono. Ezeket a gátlásokat már félretettük jó páran. Oda megy a voks, ahol a legnagyobb az ellenzéki támogatás 😊😊
kristóf17
Aki a Mi Hazánkra szavazna, nyugodtan szavazhat a Fideszre is. Lényegi kérdésekben egy követ fújnak, csak a Mi Hazánk emellé még nyiltabban rasszista. Próbálják bizonygatni, hogy ők is ellenzék, de ez nevetségesebb, mint Kunhalmi műesése.

kicsit off: Az csak nekem fura egyébként, hogy a parlamentben most van egy párt, akire senki sem szavazott? Én ezt törvényileg tiltanám. Ha egy képviselő kilép a pártjából, akkor ott tartsanak új szavazást, ahol elindulhat új szinekben, vagy függetlenként, Ha pedig listás volt, akkor főleg, adja le a mandátumát és jusson be az, aki miatta nem jutott be listán. Ugyanitt tiltanám azt is, hogy volt MSZMP tagok miniszteri, miniszteri biztosi, államtitkári, helyettes államtitikári, képviselői és polgármesteri szerepet vállaljanak, de ez már csak utópia.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintetek mi történne, ha Vitya hirtelen feldobná a talpát? Szétesne annyira a fidesz, hogy legyen esély tenni ellenük valamit, vagy valamelyik szépen beállna a helyére és menne minden tovább mint eddig? Lézer Jani, Szijjártó, Tóni, akármelyik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát bazdmeg a legszebb, hogy ez a dagadt szervilis fasz ott izzadt mert nem talált fogást. majd felrobbant olyan frusztrált volt, a végén nem sok kellett hogy ordibáljon 😀
csak így tovább. egy O1G-s póló is adta volna.
petey
1:12nél az a torokhang 😊

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
tl;dr
Rózsa Sándor
nem tudom mit szívsz, de... inkább nem kérek belőle.
a fidesz nem tud egymillió embert az utcára hívni, sem most, sem később. közel egymilliót sem. aki nyolc hónapja hajlandó volt mögéjük állni, az odaállt, megmutatta magát, annál többen nem lesznek. legfeljebb most már nem állnának annyian mögéjük, inkább megbújnának, hogy hát de nem is volt arról szó, hogy ez lesz. vidékről meg nem jönnek fel az emberek, hiába jut ott el fajlagosan a legkevesebb cenzúrázatlan hír az emberekhez.
Te is mondtad, hogy nem támogatod már őket, sőt igazából így már senkit sem. szerinted hányan vannak még olyanok, mint Te? avagy egyedi eset lennél?

ami a választási részt illeti: azért gondolj abba bele, hány helyen múlott azon ellenzéki jelölt veresége, hogy nem látták pontosan, ki mögé érdemes felsorakozni. szerinted a régi rendszer szerinti második fordulóban vajon mi történt volna? honnan és mivel rángatott volna elő még a fidesz kellő számú szavazót? így is eléggé kimaxolták a megszerzett szavazatokat...
slowmotion
Nagyon remélem ,hogy igazad van!
De te azt hiszed ,hogy ezzel a tüntetés sorozattal letudod váltani a Fideszt akkor én kérek abból amit te szívsz!
Mert azt hinni ,hogy a Fidesznek nincs mozgósitható ember állománya az óriási hiba!
SOHA NEM ÁLLTAM A FIDESZ MELLET !
Légyszíves kicsit figyelmesebben olvasd el amit írtam.Én is nagyon szeretném ,hogy ne a Fidesz Legyen hatalmon abban az esetben ha van épkézlább alternatíva.De azzá nem értek egyet hogy bármi áron.Azzal meg végképp nem ,hogy ne adj isten a két tábor egymásnak feszüljön.Mert hiába is mondod ,hogy nincs a Fidesznek tábora IGEN IS VAN NEKIK !
Tehát a leváltására csak is választás útja lehet a megfelelő alternatíva.
Rózsa Sándor
természetesen ezzel nem lehet leváltani a fideszt. nagyon jól tudom, hogy az ellenzék nem forradalmat akar csinálni, viszont minél tovább vannak kint az utcán, annál inkább érnek el mindenhova, még a királyi tévé hallgatóságához is szépen lassan.

(bár van egy olyan eshetőség is, hogy a fidesz igyekszik kint tartani őket valamivel karácsonyig, aztán ott és akkor lejáratni őket azzal, hogy még a karácsonyt is megszentségtelenítik)
slowmotion
Több mint 2 éve működik az új közmédia. Miért csak most vannak tiltakozások a hazugsággyárak előtt? Volt millió egy ok, h legyen. Milliószor elmondták az ellenzéki politikusok, h mennyire Fidesznek lejt a pálya a választási törvények magukra szabása miatt, ami btw lehet igaz, de nem az torzít, hanem a propaganda média. Én baráti körömben több, mint 1 éve mondom, h ezekben a médiumokban, vagy ha szereplési lehetőséghez nem jutnak, akkor a székházaikban, vagy azok előtt kell tiltakozni tömeget kivinni, mert őket kell lebontani, h bárkinek is esélye legyen.
Egy EP választás előtt hirtelen megvilágosodik az ellenzéki politikusok többsége és elkezdenek kompetens ellenzékként működni.
Ilyen véletlenek nincsenek.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
...
kristóf17
A Fidesz nevében előre is köszönjük a Toroczkaira adandó szavazatokat, "csak ne egy jelölt legyen ellenünk" jeligére
Sobri Jóska

Nono. Ezeket a gátlásokat már félretettük jó páran. Oda megy a voks, ahol a legnagyobb az ellenzéki támogatás 😊😊