Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Vallási fanatizmus, szerintem nem besorolható a hagyományos politikai palettára. Ráadásul náluk sokkal erősebb a törzsi, mint a hagyományos nemzeti szemlélet.
somoskovig
Ebben tévedsz. Egy muszlim számára nincs nemzet és törzs. Csak az ummat-al-islam (röviden Ummah) létezik
diverdoc
gondolj bele mennyivel hatékonyabb, ha birodalmat akarsz építeni. Kicsit olyasmi, mint a kommunizmus elméleti szinten. Le van szarva minden, csak legyél jó kommunista. Nyilván egy ilyen közösséggel fennálló problémát is eltérően kellene kezelni, mint egy "nemzet" esetén. Már, amennyiben létezik nemzet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Milyen nemzetről beszélünk amúgy, mikor a fehér ember vonalzóval húzta meg a gyarmatok határait?
gabokocka
A kelet-európai határokat is átrajzolta párszor a fehér ember, a nemzetek mégis megmaradtak / kialakultak
Kampman
Költői kérdések..
1) Hány év kellett mondjuk Németország kialakulásához?
2) Mi a helyzet a Balkánon/ex-Jugoszláviában?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.
Igor
Lenne normális munkaerő, csak meg kéne fizetni.

Az meg már bebizonyosodott, mennyire motiváltak az érkező szírek, afgánok, nigériaiak. Motiváltan tartják a markukat a segélyért, ordibálnak hogy épüljenek mecsetek, és az a maximum, hogy nyitnak egy kebabost vagy egy szőnyegboltot 😀
Termelni nem termelnek semmit.
warr_b
Mi bizonyosodott be?
Van bármiféle olyan releváns tapasztalatod ami alapján véleményt alkotsz? Éltél menekülttáborban, próbáltál külföldön szerencsét, nyitottál már valaha szőnyegboltot, stb?

Hány magyar 18-25 évest interjúztattál... és mégis milyen alapon várják el azt, hogy "meg kell fizetni" őket?
Az, meg hogy a magyar munkaerő mennyire versenyképes, vajon megint kinek a hibája, a munkáltatóké?

Én több specifikus ellenpéldát tudnék mondani - kedvenc sztorim továbbra is az a nigériai fiú, aki pl a szüleim cégénél dolgozott, és (minő meglepő módon) a legszorgalmasabb, leglelkiismeretesebb kolléga volt... azon rövid ideig amíg ott volt. Nyilvánvaló hogy rendkívül rövid idő alatt kiutálták/kifúrták a magyar kollégák...

Persze empirikus sztori, szabályt erősítő kivétel, blablabla... és mivel nem illik a világképedbe, ami az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy főleg mindenféle általánosító BS szólamból áll, valószínűleg fölöslegesen püföltem a klaviatúrát 2-3 percig, de nem baj.

Az, meg hogy mit tudnak nyitni, mit tudnak dolgozni... az már sajnos nagyrészt a magyar emberek hozzáállásától és az integrációs politikától függ. Meg lennék döbbenve, ha egy afgánnak vagy nigériainak esélye lenne éttermet nyitni... de ha a jelenlegi környezetben valaki képes lenne erre, olyan szinten emelem meg a kalapomat előttük, hogy csak na. Más kérdés, hogyha börtönnel felérő menekülttáborban tartod őket, meg semmilyen álláslehetőségük nem lesz, akkor valóban segélyért fognak könyörögni, vagy fidget spinnert árulnak a turistagócpontokban...
Igor
Van.
De nagyon máshogy látjuk és meggyőzni sem fogjuk egymást.
Remélem (mindannyiunk érdekében), hogy nem te fogsz jobban csodálkozni majd...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 398
Milyen nemzetről beszélünk amúgy, mikor a fehér ember vonalzóval húzta meg a gyarmatok határait?
gabokocka
A kelet-európai határokat is átrajzolta párszor a fehér ember, a nemzetek mégis megmaradtak / kialakultak
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Milyen nemzetről beszélünk amúgy, mikor a fehér ember vonalzóval húzta meg a gyarmatok határait?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Vallási fanatizmus, szerintem nem besorolható a hagyományos politikai palettára. Ráadásul náluk sokkal erősebb a törzsi, mint a hagyományos nemzeti szemlélet.
somoskovig
Ebben tévedsz. Egy muszlim számára nincs nemzet és törzs. Csak az ummat-al-islam (röviden Ummah) létezik
diverdoc
Nemzet a legkevésbé. Ez a nemzet dolog az arab világban kicsit olyan, mintha dízeles autóba próbálnál tankolni 95 benzint. Az első pillanattól kezdve ledobta magáról az arab világ ezt az egész szisztémát.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Vallási fanatizmus, szerintem nem besorolható a hagyományos politikai palettára. Ráadásul náluk sokkal erősebb a törzsi, mint a hagyományos nemzeti szemlélet.
somoskovig
Ebben tévedsz. Egy muszlim számára nincs nemzet és törzs. Csak az ummat-al-islam (röviden Ummah) létezik


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyot csalódhattál valakikben, ha egy ilyen nagyban más, kis részben ismertet, (nem vagyok benne biztos, hogy több pozitív tapasztalattal, ez persze szubjektív) nagy részben ismeretlent választanál inkább.
kristóf17
Mivel kifejezetten pesszimista és szkeptikus ember vagyok, nem nagyon szoktam csalódni senkiben, max a szokásos generációk közötti különbségeken akadok fenn, fogd akkor erre. 😊

De itt most főleg motivációról beszéltem, és amit írtam azt fenntartom továbbra is... hogy általában aki 'outsider'-ként érkezik egy közösségbe, annak többet/keményebben kell dolgozni és/vagy motiváltabb.

Nyilván mindenkit befolyásolnak a saját tapasztalatai, és az alapján amit én láttam, úgy tűnik másképp gondolkozom mint te vagy warr_b.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A muszlimokon belül sem ilyen a többség. Csak sajnos van egy borzasztó radikális kisebbség.
somoskovig
De


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.
Igor
Lenne normális munkaerő, csak meg kéne fizetni.

Az meg már bebizonyosodott, mennyire motiváltak az érkező szírek, afgánok, nigériaiak. Motiváltan tartják a markukat a segélyért, ordibálnak hogy épüljenek mecsetek, és az a maximum, hogy nyitnak egy kebabost vagy egy szőnyegboltot 😀
Termelni nem termelnek semmit.
warr_b
Mi bizonyosodott be?
Van bármiféle olyan releváns tapasztalatod ami alapján véleményt alkotsz? Éltél menekülttáborban, próbáltál külföldön szerencsét, nyitottál már valaha szőnyegboltot, stb?

Hány magyar 18-25 évest interjúztattál... és mégis milyen alapon várják el azt, hogy "meg kell fizetni" őket?
Az, meg hogy a magyar munkaerő mennyire versenyképes, vajon megint kinek a hibája, a munkáltatóké?

Én több specifikus ellenpéldát tudnék mondani - kedvenc sztorim továbbra is az a nigériai fiú, aki pl a szüleim cégénél dolgozott, és (minő meglepő módon) a legszorgalmasabb, leglelkiismeretesebb kolléga volt... azon rövid ideig amíg ott volt. Nyilvánvaló hogy rendkívül rövid idő alatt kiutálták/kifúrták a magyar kollégák...

Persze empirikus sztori, szabályt erősítő kivétel, blablabla... és mivel nem illik a világképedbe, ami az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy főleg mindenféle általánosító BS szólamból áll, valószínűleg fölöslegesen püföltem a klaviatúrát 2-3 percig, de nem baj.

Az, meg hogy mit tudnak nyitni, mit tudnak dolgozni... az már sajnos nagyrészt a magyar emberek hozzáállásától és az integrációs politikától függ. Meg lennék döbbenve, ha egy afgánnak vagy nigériainak esélye lenne éttermet nyitni... de ha a jelenlegi környezetben valaki képes lenne erre, olyan szinten emelem meg a kalapomat előttük, hogy csak na. Más kérdés, hogyha börtönnel felérő menekülttáborban tartod őket, meg semmilyen álláslehetőségük nem lesz, akkor valóban segélyért fognak könyörögni, vagy fidget spinnert árulnak a turistagócpontokban...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Ezt hiába magyarázod az ellenzéknek egyszerűen nem látják vagy nem akarják látni az ebben lévő órisi veszélyt!
És ameddig ezen az állásponton vannak ,hogy a migránsok nem veszélyessek addig én nem akarok részt venni a Fidesz megbuktatásában! Hiába ,hogy bármennyire is tudom ,hogy pofátlanul lopnak !De ha az ellenzék be akarja engedni ide a migránsokat bármennyire is fáj kijelentenem akkor azt a pártot fogom támogatni aki ezt megakadályozza! (És most ne jöjjünk a letelepedesi kötvénnyel a kettő nem ugyan az !Nem mindegy hogy az egy gazdag művelt migráns aki azért vásárolt letelepedési kötvényt ,hogy Európába üzleteljen ,és még gazdagabb legyen.Vagy az aki 0 iskolával azért jön ide mert itt jobb mint otthon !)
Rózsa Sándor
Az a baj, hogyha megindulnak 50 millioan akkor a csüngőhasú a fejere is allhat akár, akkor is be fognak jönni. Raepitette erre a fidesz brandet, a nep meg bekajalja attol fuggetlenul lofasz tenyezok vagyunk mi meg EU szinten is, nemhogy vilagszinten. Latjuk a veszélyt, de nem tudunk tenni ellene, ugyis be fog kovetkezni, jobb lenne olyan dolgokkal foglalkozni amin valoban tudnanak javitani, pl oktatas, egeszsegugy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
...Aztán hogy egyes országok hogy oldják meg az integrációt, együttélést az változó. Oda kell okos politika, határozott igazságszolgáltatás, megfelelő kontrollrendszerek, stb...
gabokocka
Izland tudtommal elég királyul néz ki a lényeges szempontokból. Azt hiszem nem a bevándorlásra építették a várukat. Szomorú, ha az integráció megoldásához kell a fent említett politika, és nem a hasonlók eléréséhez. Pedig volt ám ott is probléma bőven 8 évvel ezelőtt azt hiszem.
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.
Igor
Nagyot csalódhattál valakikben, ha egy ilyen nagyban más, kis részben ismertet, (nem vagyok benne biztos, hogy több pozitív tapasztalattal, ez persze szubjektív) nagy részben ismeretlent választanál inkább.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Körülbelül. Mert amúgy a döntő többség ugyanúgy dolgozik, mint a fehérek. Vajon miért hasítanak a nyugati gazdaságok, ha csak jönnek és jönnek a bevándorlók, de nem dolgoznak? Pont fordítva, arra épül az egész társadalmuk, hogy jön az olcsó munkaerő innen onnan amonnan. És nem pusztán keresztény szeretből fogadják be őket, hanem azért, mert kell a munkaerő, hogy fenntartsák a jóléti államot. Aztán hogy egyes országok hogy oldják meg az integrációt, együttélést az változó. Oda kell okos politika, határozott igazságszolgáltatás, megfelelő kontrollrendszerek, stb...

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
És igen ha egy olyan dilletans barom mint a Fleto újra hatalomra kerulne (egy percig ne hidd higy nem akarna) akkor sokkal de sokkal több kárt okozna mint a a mostani rabló vezír !
Rózsa Sándor
Ez is bődületes faszság, az elvakultság és a fogalmatlanság beszél belőled.

A 2010 előtti idők nem arról szóltak, hogy a miniszterelnök a felzárkóztatásra szánt EU-s eurómilliárdokat a saját hobbijára baszta el, miközben az országát egy morális, erkölcsi fertővé változtatta direkt. Nyilván annak kormánynak is megvoltak a hibái, bűnei, én sem kívánom vissza egyáltalán, de komolyan még mindig gyurcsánnyal jönni 2018-ban. Szánalom.
Duff
Miert ne lehetne vele jönni ??
Igen meg mindig a hatalmat és a pénzt akarja !
Nagyobb kárt okozna mint a Viktor.
Háttérben van oké .Mondjuk így van.De legjobb párt katonajat Varju úr személyében oda kuldte.Egy percig ne gondolja senki ,hogy MTV nél lévő képviselők közül bármelyik is nem egyeztetett a saját partjával a reszvetelről.

Idézlek:"Ez is bődületes faszság, az elvakultság és a fogalmatlanság beszél belőled."

Szerencsére rajtam kivül kB 2.5 millió magyar ember gondolja ugyan így de akkor ezekszerint ők is fogalmatlanok mint én !

Egy másik gondolat;MEG KELL ÉRTENI HOGY ADDIG AMEDDIG A LESZEREPELT ARCOKAT NEM TÜNTETIK EL PORONDRÓL FLETO,KUNHALMI stb.ADDIG ÉRDEMBEN NEM LESZ VÁLTOZÁS !!!
Mit vártok a tüntetéstől????
A kormány levlátását ???
Csak szólok közel 2 millió ember ezt nem akarja!
Velük mi lesz ???
Főleg ha ők is utcára mennek ???
Ezen gondolkodott már valaki ??
Ugye érzitek ennek a valos veszélyét??
Én kúrvara abba hiszek hog van 4 évente egykibaszott választás ahol ezt le kell tudni rendezni ! (2006 ban sem lettek új választások ,Csupán jött Bajnai libás Gordon !)
Meg hogy Gyurcsány papa nem lopott 😃az évszázad vicce Max nem ennyit mert nem volt 2/3 !
De saját embereit jól megtömte Vizo birodalom valakinek mond valamit ?? Zuschlag név dereng még?? (Persze itt a mértékek jóval kisebb volumenüek voltak)
DE CSAK A 2/3 HIÁNYA MIATT !

Még egyszer mondom a Fideszt leváltani csak úgy tudod ha a régi leszerepelt brigád eltűnik a háttérből ! Különben esélytelen!
És erre legkorábban 4 év múlva van lehetőség ha csak nem akartok egy hatalmas felfodulást ahol magyar a magyarnak feszűl!!

Én is kúrvara azt szeretném ha végre nem a Fidesz lenne, de ehez kúrvára az kell hogy a régi arcok eltűnjenek és egységes összefogás. De ez addig ameddig az ellenzék totállisan dilletáns addig ez nem fog megtörténni.
Rózsa Sándor
Utalom fletot, de konyorgom ne jöjjünk mar zuschlaggal... Az a faszi lopott 70 milliot es ult x evet, orban stromanja meg konkretan az orszag leggazdagabb embere lett par ev alatt... Vitya epitett egy stasiont a kert vegere, plusz csinalt Eg focicsapatot a semmibol es reggelig lehetne sorolni. Fleto bandaja kismiska volt ezekhez kepest... Azert erezzuk mar a kulonbseget...
eaglesmcnabb
70 millió egy jobb belvárosi lakás Pesten lassan. Lófasz összeg.
Amadeus
Legyetek szívesek nem kiragadni egy egy mondatot !
Én is tudom hogy az a 70 Misi bagatel összeg !!
De ez csak az amiről tudunk!
Tudnék mesélni 2005 pályázati pénzről ,hogy s miként kellet vissza osztani!
Vagy 2009 ről is !
Még egyszer mondom tudom nagyon jól ,hogy a Fidesz SOKKAL DE SOKKAL TÖBBET NYÚL LE !!!!!!
De továbbra is tartom ha az MSZP nek lett volna lassan 12 éve és 2/3 ugyan ez lenne az edmény Max egy másik társadalmi szegmens lenne elégedetlen!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.
Igor
Lenne normális munkaerő, csak meg kéne fizetni.

Az meg már bebizonyosodott, mennyire motiváltak az érkező szírek, afgánok, nigériaiak. Motiváltan tartják a markukat a segélyért, ordibálnak hogy épüljenek mecsetek, és az a maximum, hogy nyitnak egy kebabost vagy egy szőnyegboltot 😀
Termelni nem termelnek semmit.
warr_b
Ezt Te hol látod?
gabokocka
M1 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.
Igor
Lenne normális munkaerő, csak meg kéne fizetni.

Az meg már bebizonyosodott, mennyire motiváltak az érkező szírek, afgánok, nigériaiak. Motiváltan tartják a markukat a segélyért, ordibálnak hogy épüljenek mecsetek, és az a maximum, hogy nyitnak egy kebabost vagy egy szőnyegboltot 😀
Termelni nem termelnek semmit.
warr_b
Ezt Te hol látod?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.
Igor
Lenne normális munkaerő, csak meg kéne fizetni.

Az meg már bebizonyosodott, mennyire motiváltak az érkező szírek, afgánok, nigériaiak. Motiváltan tartják a markukat a segélyért, ordibálnak hogy épüljenek mecsetek, és az a maximum, hogy nyitnak egy kebabost vagy egy szőnyegboltot 😀
Termelni nem termelnek semmit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Ezt hiába magyarázod az ellenzéknek egyszerűen nem látják vagy nem akarják látni az ebben lévő órisi veszélyt!
És ameddig ezen az állásponton vannak ,hogy a migránsok nem veszélyessek addig én nem akarok részt venni a Fidesz megbuktatásában! Hiába ,hogy bármennyire is tudom ,hogy pofátlanul lopnak !De ha az ellenzék be akarja engedni ide a migránsokat bármennyire is fáj kijelentenem akkor azt a pártot fogom támogatni aki ezt megakadályozza! (És most ne jöjjünk a letelepedesi kötvénnyel a kettő nem ugyan az !Nem mindegy hogy az egy gazdag művelt migráns aki azért vásárolt letelepedési kötvényt ,hogy Európába üzleteljen ,és még gazdagabb legyen.Vagy az aki 0 iskolával azért jön ide mert itt jobb mint otthon !)
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A segély nem azt befolyásolja, hogy jönnek vagy nem jönnek, hanem hogy itt mit csinálnak. Csupán segélyért nem indulok több ezer kilométeres útra a családommal, ellenben azért igen, ha az országomban mondjuk az öt gyerekemből kettő nem éri meg a tízéves kort, ha az emberéletnek semmi értéke, ha bármikor a levegőbe röpíthet vmi idióta diktátor, vagy ha akármikor kiirthatnak a származásom miatt, vagy ha esélyem sincs eltartani, taníttatni a családom. Amíg nem lesznek olyan életkörülmények a harmadik világban, hogy ne érje meg elindulni, jönni fognak. Akár van segély, akár nincs. Mert 1000x jobb élet itt a Lidlben dolgozni árufeltöltőként, mint megdögleni a sivatagban vagy a dzsungelben. Pont.
gabokocka
A philadelphiai koléga jól mondta, ha a háború elől menekül, akkor nem több ezer km-t vándorol egy totál idegen kultúrájú, nyelvű országba, hanem csak az első nyugis helyig megy. Jah, és nem felejti otthon az összes iratát véletlenül 😊

Arról nem is beszélve, hogy érdekes módon 80-90%-ban csak 16-40 közötti férfiak indulnak neki a nagy útnak, nők, gyerekek, idősek alig. Egyébiránt ha szegény egyetemi tanárok és atomfizikusok mind eljönnek ezekből az országokból, akkor mégis ki fog ott rendet tenni? Nem az ő dolguk lenne elsősorban megoldani a saját problémáikat? Vagy nekünk kéne? A cseheknek, németeknek, finneknek?

Afrikába is hiába önti a rengeteg segélyt meg támogatást az Ensztől kezdve a WHO-n át a nemtudoménmégki is, mégse történik semmi előrelépés, mert még mindig azzal vannak elfoglalva, hogy a szomszéd törzset bunkózzák le vagy lőjék halomra AK-val, meg nőket erőszakoljanak és fetrengjenek a napon, és még mindig maximum az az infrastruktúra meg iskolák vannak ott, amit 80 évvel ezelőtt a gyarmatosítók otthagytak, önerőből azóta sem sikerült semmit elérniük.
Igen, általánosítás 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
NB2
Hú de jó is lenne...
Jöjjenek is csak, nem lehetne inkább 80 millió? Ha már itthon nem lehet normális munkaerőt találni úgyse..

Lehet, hogy ha valaki képes egy ekkora drasztikus lépesre.. az utána is motiváltabb lesz mint a lusta, entitled, Z generációs, ezüstkanállal a seggében felnövő magyar gyerek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
És igen ha egy olyan dilletans barom mint a Fleto újra hatalomra kerulne (egy percig ne hidd higy nem akarna) akkor sokkal de sokkal több kárt okozna mint a a mostani rabló vezír !
Rózsa Sándor
Ez is bődületes faszság, az elvakultság és a fogalmatlanság beszél belőled.

A 2010 előtti idők nem arról szóltak, hogy a miniszterelnök a felzárkóztatásra szánt EU-s eurómilliárdokat a saját hobbijára baszta el, miközben az országát egy morális, erkölcsi fertővé változtatta direkt. Nyilván annak kormánynak is megvoltak a hibái, bűnei, én sem kívánom vissza egyáltalán, de komolyan még mindig gyurcsánnyal jönni 2018-ban. Szánalom.
Duff
Miert ne lehetne vele jönni ??
Igen meg mindig a hatalmat és a pénzt akarja !
Nagyobb kárt okozna mint a Viktor.
Háttérben van oké .Mondjuk így van.De legjobb párt katonajat Varju úr személyében oda kuldte.Egy percig ne gondolja senki ,hogy MTV nél lévő képviselők közül bármelyik is nem egyeztetett a saját partjával a reszvetelről.

Idézlek:"Ez is bődületes faszság, az elvakultság és a fogalmatlanság beszél belőled."

Szerencsére rajtam kivül kB 2.5 millió magyar ember gondolja ugyan így de akkor ezekszerint ők is fogalmatlanok mint én !

Egy másik gondolat;MEG KELL ÉRTENI HOGY ADDIG AMEDDIG A LESZEREPELT ARCOKAT NEM TÜNTETIK EL PORONDRÓL FLETO,KUNHALMI stb.ADDIG ÉRDEMBEN NEM LESZ VÁLTOZÁS !!!
Mit vártok a tüntetéstől????
A kormány levlátását ???
Csak szólok közel 2 millió ember ezt nem akarja!
Velük mi lesz ???
Főleg ha ők is utcára mennek ???
Ezen gondolkodott már valaki ??
Ugye érzitek ennek a valos veszélyét??
Én kúrvara abba hiszek hog van 4 évente egykibaszott választás ahol ezt le kell tudni rendezni ! (2006 ban sem lettek új választások ,Csupán jött Bajnai libás Gordon !)
Meg hogy Gyurcsány papa nem lopott 😃az évszázad vicce Max nem ennyit mert nem volt 2/3 !
De saját embereit jól megtömte Vizo birodalom valakinek mond valamit ?? Zuschlag név dereng még?? (Persze itt a mértékek jóval kisebb volumenüek voltak)
DE CSAK A 2/3 HIÁNYA MIATT !

Még egyszer mondom a Fideszt leváltani csak úgy tudod ha a régi leszerepelt brigád eltűnik a háttérből ! Különben esélytelen!
És erre legkorábban 4 év múlva van lehetőség ha csak nem akartok egy hatalmas felfodulást ahol magyar a magyarnak feszűl!!

Én is kúrvara azt szeretném ha végre nem a Fidesz lenne, de ehez kúrvára az kell hogy a régi arcok eltűnjenek és egységes összefogás. De ez addig ameddig az ellenzék totállisan dilletáns addig ez nem fog megtörténni.
Rózsa Sándor
Utalom fletot, de konyorgom ne jöjjünk mar zuschlaggal... Az a faszi lopott 70 milliot es ult x evet, orban stromanja meg konkretan az orszag leggazdagabb embere lett par ev alatt... Vitya epitett egy stasiont a kert vegere, plusz csinalt Eg focicsapatot a semmibol es reggelig lehetne sorolni. Fleto bandaja kismiska volt ezekhez kepest... Azert erezzuk mar a kulonbseget...
eaglesmcnabb
70 millió egy jobb belvárosi lakás Pesten lassan. Lófasz összeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Ez a migráció még el sem kezdődött csak szólok. 10 éven belül Afrikából alsó hangon elindul majd 50 millió. Nah akkor lesz majd kamillázás!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Ertem amit mondassz gabo, es nagyreszt egyetertek, de akkor pl. Szaud-Arábia miert nem fogadja be őket? Közel azonos kultúra, jóval kozelebb van stb. Valsmi okbol kifyolag ok pl. megsem kernek beloluk...

Nem a háború miatt jönnek az EUba, az egy büdös nagy hazugsag, ha a háború miatt koltoznék innen nem mennék egy masik foldreszre, ahol mas a vallas es nem ismerem a nyelvet, hanem a legkozelebbi bekes orszagba mennek, ahol ismerem a nyelvet es nem kell atmenni egy masik foldreszre.

Nyilvan a magasabb eletszinvonal és nem a háború a legfőbb indok. De ketsegtelen teny, hogy nem ide jonnek, nem olyan hulyek ők. A vilagtortenelem soran nem volt meg egy olyan ország ahol egyszerre volt be-, és kivándorlas 😀 Szóval erthetetlen, hogy ha a gazdag nyugat-európai orszagok nem fosnak a bevandorlastol, akkor mi miert tesszük.
eaglesmcnabb
Azért nem fogad be Szaúd-Arabia, amiért kivégezték Hasogdzsit. Ott is más értékek vannak. Őket nem zavarja ha éhendöglik valaki a határon, minket igen. Legalábbis remélem.

Nem is azt írtam, hogy háború miatt jönnek. Mondjuk az is érdekes mi számít háborúnak. Nigériában mondjuk a Boko Haram kiirt egy várost, mert úgy tartja kedve. Pedig nincs háború. Szomáliában a nőket eladják két kecskéért. Ott sincs papíron háború. Szóval igen egyfelől az életszinvonal miatt, de itt nem az van, mint nálunk hogy szar a kereset, és elmész nyugatra hogy jobban élj, hanem ott konkrétan nincsenek meg a minimális feltetelei egy normális életnek. Én is jönnék mint a qrva élet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
De akkor kérdezem ha Gyurcsány papának 2/3 lett volna a mérték ugyan így maradt volna ???
Rózsa Sándor
Mivel nem lett, nem tudhatod.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ertem amit mondassz gabo, es nagyreszt egyetertek, de akkor pl. Szaud-Arábia miert nem fogadja be őket? Közel azonos kultúra, jóval kozelebb van stb. Valsmi okbol kifyolag ok pl. megsem kernek beloluk...

Nem a háború miatt jönnek az EUba, az egy büdös nagy hazugsag, ha a háború miatt koltoznék innen nem mennék egy masik foldreszre, ahol mas a vallas es nem ismerem a nyelvet, hanem a legkozelebbi bekes orszagba mennek, ahol ismerem a nyelvet es nem kell atmenni egy masik foldreszre.

Nyilvan a magasabb eletszinvonal és nem a háború a legfőbb indok. De ketsegtelen teny, hogy nem ide jonnek, nem olyan hulyek ők. A vilagtortenelem soran nem volt meg egy olyan ország ahol egyszerre volt be-, és kivándorlas 😀 Szóval erthetetlen, hogy ha a gazdag nyugat-európai orszagok nem fosnak a bevandorlastol, akkor mi miert tesszük.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!