Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 444.hu/2019/01/03/februarig-akarkit-akarmikor-akarmiert-igazoltathatnak-budapesten-a-rendorok

Mi van?
Vrij6
Ez megint egy potenciális öngól... (és mintha de facto ez eddig is nem így lett volna.)

Nálam amúgy speciel ez jobban kicsapta a dolgot... abszolút nonszensz, pedig én még Rogán Antal kutyájának nevét is tudom!

 index.hu/mindekozben/poszt/2019/01/02/afacsokkentesre_kerdeztek_ra_a_tv2-n_ujraindulo_legyen_on_is_milliomosban/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
 444.hu/2019/01/03/februarig-akarkit-akarmikor-akarmiert-igazoltathatnak-budapesten-a-rendorok

Mi van?
Vrij6
Terror fenyegetettség van mióta a terroristák is 400 óra túlórára lettek kötelezve.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2019/01/03/februarig-akarkit-akarmikor-akarmiert-igazoltathatnak-budapesten-a-rendorok

Mi van?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
 index.hu/gazdasag/2019/01/02/magyar_divat_es_design_ugynokseg_orban_rahel_iroda_istenhegyi_ut/?fbclid=IwAR1SdrQx2cVnzRfZMDbukTxRNg6cjfkgz1du0te5Oo_ydmoM3-mXIzzccus
Janek
ez is azt hiszi, hogy azért, mert van 200.000 forintja egy Gucci cipőre, attól lesz stílusa és divatérzéke.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
 index.hu/gazdasag/2019/01/02/magyar_divat_es_design_ugynokseg_orban_rahel_iroda_istenhegyi_ut/?fbclid=IwAR1SdrQx2cVnzRfZMDbukTxRNg6cjfkgz1du0te5Oo_ydmoM3-mXIzzccus

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
fent van egyben is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Még néhány stadion kellene:
 index.hu/gazdasag/2019/01/02/maganeu/
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus ! Csak az a baj amit már mondtam ha át csap az egész személyeskedésbe azzal nem fogtok semmit elérni!plusz nagyon nem jó ha engem csak kirívó esetnek és retardáltnak gondoltok!Az a baj hogy nagyon sok ember gondolkodik így mint én és mind addig amíg nekünk nem kínáltok megfelelő alternatívát bármennyire is utáljuk a Cigányt nem fogunk mögülle kipártolni!!!
Ezt kell megértenetek........
Rózsa Sándor
Szerintem már régen nem erről szól a dolog, hogy jobb vagy baloldali szavazó az ember...
Baszki én is echte jobboldali szavazó vagyok, attól még eszem ágában sem jutna a fideszre szavazni, mert látom hogy mi történik körülöttem. És ha pl fletó azt mondja hogy faszság hogy szavazhat egy erdélyi szavazó, akkor egyetértek vele, mert nálam elsősorban nem az számít hogy melyik párt mondja, hanem hogy mit. És szerintem ezzel még vannak így páran.

Vicces mikor a vidéki kis falun élő cigány bemondja a tv kamerájába, hogy nem szavaz a jobbikra, mert náci párt, és amúgy is a fideszre szavaz, mert ő az egyetlen aki nem engedné be ide a migránsokat.
eaglesmcnabb
Pontosan. Alternatíva hiányára hivatkozni meg amúgy is vicces egy olyan műfajban, ami alapból a hatalomvágyra épít, így lényegében vonzza a potenciális alternatívákat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus ! Csak az a baj amit már mondtam ha át csap az egész személyeskedésbe azzal nem fogtok semmit elérni!plusz nagyon nem jó ha engem csak kirívó esetnek és retardáltnak gondoltok!Az a baj hogy nagyon sok ember gondolkodik így mint én és mind addig amíg nekünk nem kínáltok megfelelő alternatívát bármennyire is utáljuk a Cigányt nem fogunk mögülle kipártolni!!!
Ezt kell megértenetek........
Rózsa Sándor
Szerintem már régen nem erről szól a dolog, hogy jobb vagy baloldali szavazó az ember...
Baszki én is echte jobboldali szavazó vagyok, attól még eszem ágában sem jutna a fideszre szavazni, mert látom hogy mi történik körülöttem. És ha pl fletó azt mondja hogy faszság hogy szavazhat egy erdélyi szavazó, akkor egyetértek vele, mert nálam elsősorban nem az számít hogy melyik párt mondja, hanem hogy mit. És szerintem ezzel még vannak így páran.

Vicces mikor a vidéki kis falun élő cigány bemondja a tv kamerájába, hogy nem szavaz a jobbikra, mert náci párt, és amúgy is a fideszre szavaz, mert ő az egyetlen aki nem engedné be ide a migránsokat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus !
Rózsa Sándor
Bocs, de ez nagyon szúrja szemem, német jövevényszóról beszélünk, echte a helyes írásmód.
empty taxi
tegnap a moziban a büfés srác a tüchtiget tüftignek mondta az Alleeban. Kegyetlenül arcon röhögtem.
Amadeus
És a standard dajer a dauer helyett?
Ha női fodrász lennél, már nem lennél.
Sobri Jóska
pedig elég snájdig gyerek vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Solymi nehargudj te még m8ndig nem akarod megérteni a jobb oldali szavazókat !
Rózsa Sándor
Pedig én úgy gondolom, hogy valamennyire értem a jobb oldali szavazókat, van is a családban, le is írtam korábban az elképzeléseimet, de akkor még egyszer:

OV sikerének nagy mértékben része az előző kormányzati ciklusok folyamatos hibázásai, mutyizásai és a szavazók cinikus lenézése (ami egyébként világszintű dolog, lásd Trump, Salvini és jobbos pártok térnyerése).
Ezután ők a megfelelő retorikai fordulatokkal folyamatosan démonizálták az ellenzéket és az EU-t - hozzáteszem, jól kihasználták azok bénázásait újfent - majd ebből következett a jelenlegi állapot.
Én pl. tesómnak hiába magyarázom a lopásokat és a többit, erre a válasz az elmúltnyolcév, migránsok, Gyurcsány, Brüsszel és az őkisugyanúgylopnak. Ezzel mit tudnék kezdeni?
Vitázni velük nem lehet, mert nem olvasnak, adatokat, események menetét nem tudják, hiába linkelsz nekik cikkeket az index, atlatszo, direkt36, merce, stb. oldalakról, az mind csak hazugság, még akkor is ha történetesen a cikk is hasonlóra jutna mint amit ő mond.

.A jobb oldali szavazót kúrvara nem érdekli a külföldi média nem érdekli hogy a BBC mit mond őket nem ezzel fogod tudni a Fidesztől el szavaztatni!
Rózsa Sándor
Nem az a lényeg, hogy a fidesz szavazói mit gondolnak, hanem, hogy OV mit gondol, mert ha nagyobb hangsúlya van ennek az eseménynek a külföldi médiában, az neki csak arcvesztés odakint és ő pont ezt akarja elkerülni.

Ja és még egy észrevétel egy régebbi bejegyzésedre ahol arra utaltál a kiírásoddal ,hogy nem vagyok elég művelt és intelligens.
Rózsa Sándor
Nem állítottam, hogy műveletlen lennél, de azért az Osztrák-Magyar Monarchiával példálózni mint békés együttéléssel...ha annyira jó lett volna az nekünk, nem lett volna 48, ugyanez 56 a szovjetekkel.
A jugók is milyen jól elvoltak egymás mellett békességben aztán mégiscsak csináltak egy délszláv háborút.
Belgium még békés, csak ne nagyon belgázz le senkit 😀
Vagy ott van Spanyolország és Katalónia, Erdély és Románia, Szovjetunió, stb.
Írország és Észak-Írország is egy érdekes dolog ebből a szempontból, Nagy-Britanniáról meg nem is szólva.
Svájc kb. az egyetlen ahol nincs probléma, ott svájci vagy. Ha nem így gondolod, akkor kibasznak 😀
Usákiában is mekkora nyugi van a népek között.

A népek alapvetően békében élnek egymás mellett, csak éppenséggel ha nincs meg a nemzeti önrendelkezési joguk, az feszültségeket szül és lehet bármennyire engedékeny egy kormány, előbb-utóbb törés vagy elnyomás lesz a vége.

Csak azzal meg az a baj hogy ma Magyarországon kB nem 1 millió hanem 2 millió hasonszőrű ember gondolkodik úgy mint én! Hogy sokkal inkább a Fidesz mint egy elvakult liberális (MSZP Momentum DK koalició)
Rózsa Sándor
Számodra, számotokra mit jelent az, hogy elvakult liberális?
Mert akkor ezek szerint nálatok ezen múlik az, hogy OV diktatúrája legyen vagy egy normális ország ahol ti is beleszólhattok a dolgokba?
Miért gondolod azt, hogy a többi párt nem fogna össze a cél érdekében (főleg azok után, hogy látszik, ezt most megtette)? Miért úgy állsz hozzá, hogy a Jobbikot túrják ki és nem a Jobbik lesz maga a kerékkötő?
Egyáltalán minek ilyenen gondolkodni most?

Amúgy meg az ellenzékben van kb. 1 millió ember aki úgy gondolkodik mint te és van még 1,5 millió aki másként gondolkodik (ebből 300K, az ellenzéken belül a 4. legtöbb szavazott a DK-ra, amiben a Gyúúúrcsáááány benne van)

És most nagyképuség nélkül mondhatom (kúlönben a Savaria légio hagyományőrző csoport tagja vagyok,tehát otthon vagyok ókori hadviselés stratégiában) ha akarjuk 1000 magammal 2 órán belül rommá verjük a nulla eröszakos ,katonai múlt nélküli tüntető tömeget !
Rózsa Sándor
Sokat érsz a kiképzéseddel utcai harcban a tömeg ellen, ha elég nagy a létszámuk elnyomnak a picsába.
Nem véletlenül szoktak annyi rendőrt kivezényelni.

A FIDESZT CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A SAJÁT SZAVAZÓI ELTÁNTORÍTÁSÁVAL SZABAD LEGYŐZNI
Rózsa Sándor
A választási számokat nézve, szerintem elég az, hogyha az ellenzéki szavazók egy helyre szavaznak.
Persze segít ha a fidesz tábortól is átszavaznak ill. a távol maradók is besegítenek.

Azért az durva, hogy a Fideszre levélben szavaztak 216ezren, az összes többi pártra összesen meg kb. 10ezren.
Másrészt a Jobbik jelenlegi eredménye is csalóka, hisz sokan direkt átszavaztak, a néppártosodással nyertek jó pár szavazót és Vona személye ide-vagy-oda, szerintem ő volt ott a húzóember.
De a pártot jobban ismerők majd elmondják, hogy szerintük mi lehet a párt jövője Sneiderrel, az mondjuk valószínű, hogy hosszú ideig meghatározó tényezők lehetnek.
Toroczkai meg most szavazókat von el, szóval annyira nem fajin a tevékenysége, főleg amiatt, hogy nem tudni ki pénzeli.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
tegnap a moziban a büfés srác a tüchtiget tüftignek mondta az Alleeban. Kegyetlenül arcon röhögtem.
Amadeus
ziccer volt?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus !
Rózsa Sándor
Bocs, de ez nagyon szúrja szemem, német jövevényszóról beszélünk, echte a helyes írásmód.
empty taxi
tegnap a moziban a büfés srác a tüchtiget tüftignek mondta az Alleeban. Kegyetlenül arcon röhögtem.
Amadeus
És a standard dajer a dauer helyett?
Ha női fodrász lennél, már nem lennél.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus !
Rózsa Sándor
Bocs, de ez nagyon szúrja szemem, német jövevényszóról beszélünk, echte a helyes írásmód.
empty taxi
tegnap a moziban a büfés srác a tüchtiget tüftignek mondta az Alleeban. Kegyetlenül arcon röhögtem.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus !
Rózsa Sándor
Bocs, de ez nagyon szúrja szemem, német jövevényszóról beszélünk, echte a helyes írásmód.
empty taxi
Oksa koszi hogy szóltál.Az a baj most tanulok írni sajnos újra és fene enné meg nem igazán akar menni.....Nem is tudom ,hogy tudtam megtanúlni annak idején
Rohadt nehéz ez a Magyar nyelv
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Klaci79
Tudod mi a legszomorúbb az egészben? Te sem vagy különb mint egy átlagos fidesz szavazó, ő isteníti OV-t, te meg démonizálod.
Egy olyan embert akinek más az értékrendje mint a tiéd, soha nem fogod meggyőzni arról hogy a tiéd jobb mint övé.
Nomac
Most azon meg is sértődhetnék, hogy "lefidesszavazóztál", de nem teszem, mert úgyse érdekelne senkit. Egyébként ha tényleg az én véleményem lenne a "legszomorúbb az egészben" akkor sokkal előrébb tartanánk. Egyébként nem személyesen Ovival van baj, hanem a rendszerrel. Nálam nem Isten/démon ő, csak az a politikus, akivel el lehet adni ezt az egészet, mert jól beszéli az egyszerű ember nyelvét...
Ja és hozzáteszem, nem is akarok meggyőzni senkit, akinek ez tetszik...majd az idő úgyis eldönti, hogy kinek volt igaza. Én csak úgy beszélgetek itt, mert úgy gondolom sok értelmes ember van a bowl-on...sok persze nem de ez már csak ilyen. Viszont itt legalább általában nem szoktunk személyeskedni...😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus !
Rózsa Sándor
Bocs, de ez nagyon szúrja szemem, német jövevényszóról beszélünk, echte a helyes írásmód.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Klaci79
Tudod mi a legszomorúbb az egészben? Te sem vagy különb mint egy átlagos fidesz szavazó, ő isteníti OV-t, te meg démonizálod.
Egy olyan embert akinek más az értékrendje mint a tiéd, soha nem fogod meggyőzni arról hogy a tiéd jobb mint övé.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus ! Csak az a baj amit már mondtam ha át csap az egész személyeskedésbe azzal nem fogtok semmit elérni!plusz nagyon nem jó ha engem csak kirívó esetnek és retardáltnak gondoltok!Az a baj hogy nagyon sok ember gondolkodik így mint én és mind addig amíg nekünk nem kínáltok megfelelő alternatívát bármennyire is utáljuk a Cigányt nem fogunk mögülle kipártolni!!!
Ezt kell megértenetek........
Rózsa Sándor
Nézd, hiába mondod újra és újra, hogy nem akarjátok megérteni, ennek semmi értelme. Ma Magyarországon a fidesz szavazóinak jelentős része, szinte Istenként gondol Ovi-ra. Nem tudod egy hívő embernek megmagyarázni, hogy nincs Isten, vagy egy ateistának, hogy van. Sajnos a politika hitéleti kérdés lett. Tudjuk, hogy nagyon sok ember gondolkodik hasonlóan, mint Te, hiszen látjuk nap mint nap. De mit lehet ezzel kezdeni? Nagyjából semmit. Látjuk itt a Te esetedben, hogy hiába van akkora korrupció, hogy már a fél országot ellopták (ha még csak a felét), erre is van válasz. Hiába gondoljuk mi, hogy nagy baj van abban az országban, ahol személyreszabott törvényalkotás folyik, ráadásul egyéni képviselői indítványokkal, hogy társadalmi vitára se lehessen bocsájtani, erre is ott van a kidolgozott válasz. Hiába mondjuk, hogy szerintünk nem a migránskérdés a legnagyobb probléma Magyarországon, erre is megkapjuk a magunkét. Hiába hangzik el, hogy rendbe kellene hozni az egészségügyet, esetleg a 2/3-os felhatalmazással a nyugdíjrendszert, de ebben sem fogunk egyetérteni.
Mire vársz? Milyen ellenzéket szeretnél, akire szavaznál Ovival szemben? A szocik leszerepeltek, Gyurcsány kizárva, a jobbik már nem az a párt, a momentum fiatalok, az lmp túl zöld a pm túl liberális, stb-stb.
El kell fogadni, hogy ez van Magyarországon. Hiába jönne egy új fiatalos baloldal, de Te elvhű "konzervatív" vagy. A jobbik túl néppártos....szóval mindenre van kifogás. Igazából azt gondolom, nem akarsz annyira szabadulni a Fidesztől. Jó az, ha felülről megszervezik az életed, ha megmondják, hogy ki az aki miatt a magyar vásárlóerő mindössze az uniós átlag 63%-a, vagy egyszerűen csak nem zavar eléggé az, hogy a m.elnök úr bejárja a fél világot a haverok magángépén, majd amikor az állami beruházások kicsit drágábbak lesznek és Garancsi 5 MRD-al többet kér a közbeszerzésnél, akkor úgyis megkapja.
Nyilván ízlések és pofonok...majd egyszer, amikor elmegy a király (és a fiúk nem engedik, hogy a hercegnő uralkodjon, hogy a vérvonal megmaradjon) rádöbbenhet mindenki, hogy 30-40 év távlatában sem vagyunk képesek az uniós átlag 80%-át elérni, mert mindent ellopnak amiben fantáziát látnak.
De meggyőzni innen senki nem fog tudni...mert magad sem tudod, hogy lehet e...amit Te szeretnél, olyan itt nincs...ha lenne már felfalta volna a kis gömböc...
Klaci79
Nekem lenne egy ötletem ami számomra is elfogadható lenne.
Teljes tisztújjitás az MSZP-n belül.
Elküldeni mindenkit akinek csak egy fikarcnyi köze is volt Fleto és Bajnai kormányához.
Az így megüresedő helyeket feltölteni 20-40 évközótti fiatal értelmes emberekkel!
És kicsit vissza venni.Mondjuk migráns kérdésben!
Nem kell mindenre B mondani ha a Fidesz A mond ! (Mert azért azt te is tudod nem minden rossz amit a Fidesz csinál)
Nekem bőven elég lenne ez!
Rózsa Sándor
Érdekes elképzelés...mondjuk kérdés, hogy eredményes lenne e. Elhiszem neked, hogy ebben látnál fantáziát, de nem tudom, hogy valóban ez elég lenne-e, mert jöhetne a kérdés, hogy mi a biztosíték, hogy nem jönnek majd vissza a régiek...stb-stb.
A migráns kérdésben mást gondolok--> várnék valami megfelelő európai megoldást (lehet hiába), mert ez a kérdés őket érinti igazán.
A fidesz jó dolgait, meg kb egy kezemen meg tudnám számolni 😊 nem persze...biztosan voltak jó dolgai, csak titkolják...😉
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ja és még annyi ,hogy mindenkép örülnék annak ha koalicióban gondolkodna az új vezetés ha megszerzik a hatalmat.Mert szerintem elég volt intő példának ez a 12 év ,hogy mi történik akkor ha valaki kontrol nélkül tud kormányozni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus ! Csak az a baj amit már mondtam ha át csap az egész személyeskedésbe azzal nem fogtok semmit elérni!plusz nagyon nem jó ha engem csak kirívó esetnek és retardáltnak gondoltok!Az a baj hogy nagyon sok ember gondolkodik így mint én és mind addig amíg nekünk nem kínáltok megfelelő alternatívát bármennyire is utáljuk a Cigányt nem fogunk mögülle kipártolni!!!
Ezt kell megértenetek........
Rózsa Sándor
Nézd, hiába mondod újra és újra, hogy nem akarjátok megérteni, ennek semmi értelme. Ma Magyarországon a fidesz szavazóinak jelentős része, szinte Istenként gondol Ovi-ra. Nem tudod egy hívő embernek megmagyarázni, hogy nincs Isten, vagy egy ateistának, hogy van. Sajnos a politika hitéleti kérdés lett. Tudjuk, hogy nagyon sok ember gondolkodik hasonlóan, mint Te, hiszen látjuk nap mint nap. De mit lehet ezzel kezdeni? Nagyjából semmit. Látjuk itt a Te esetedben, hogy hiába van akkora korrupció, hogy már a fél országot ellopták (ha még csak a felét), erre is van válasz. Hiába gondoljuk mi, hogy nagy baj van abban az országban, ahol személyreszabott törvényalkotás folyik, ráadásul egyéni képviselői indítványokkal, hogy társadalmi vitára se lehessen bocsájtani, erre is ott van a kidolgozott válasz. Hiába mondjuk, hogy szerintünk nem a migránskérdés a legnagyobb probléma Magyarországon, erre is megkapjuk a magunkét. Hiába hangzik el, hogy rendbe kellene hozni az egészségügyet, esetleg a 2/3-os felhatalmazással a nyugdíjrendszert, de ebben sem fogunk egyetérteni.
Mire vársz? Milyen ellenzéket szeretnél, akire szavaznál Ovival szemben? A szocik leszerepeltek, Gyurcsány kizárva, a jobbik már nem az a párt, a momentum fiatalok, az lmp túl zöld a pm túl liberális, stb-stb.
El kell fogadni, hogy ez van Magyarországon. Hiába jönne egy új fiatalos baloldal, de Te elvhű "konzervatív" vagy. A jobbik túl néppártos....szóval mindenre van kifogás. Igazából azt gondolom, nem akarsz annyira szabadulni a Fidesztől. Jó az, ha felülről megszervezik az életed, ha megmondják, hogy ki az aki miatt a magyar vásárlóerő mindössze az uniós átlag 63%-a, vagy egyszerűen csak nem zavar eléggé az, hogy a m.elnök úr bejárja a fél világot a haverok magángépén, majd amikor az állami beruházások kicsit drágábbak lesznek és Garancsi 5 MRD-al többet kér a közbeszerzésnél, akkor úgyis megkapja.
Nyilván ízlések és pofonok...majd egyszer, amikor elmegy a király (és a fiúk nem engedik, hogy a hercegnő uralkodjon, hogy a vérvonal megmaradjon) rádöbbenhet mindenki, hogy 30-40 év távlatában sem vagyunk képesek az uniós átlag 80%-át elérni, mert mindent ellopnak amiben fantáziát látnak.
De meggyőzni innen senki nem fog tudni...mert magad sem tudod, hogy lehet e...amit Te szeretnél, olyan itt nincs...ha lenne már felfalta volna a kis gömböc...
Klaci79
Nekem lenne egy ötletem ami számomra is elfogadható lenne.
Teljes tisztújjitás az MSZP-n belül.
Elküldeni mindenkit akinek csak egy fikarcnyi köze is volt Fleto és Bajnai kormányához.
Az így megüresedő helyeket feltölteni 20-40 évközótti fiatal értelmes emberekkel!
És kicsit vissza venni.Mondjuk migráns kérdésben!
Nem kell mindenre B mondani ha a Fidesz A mond ! (Mert azért azt te is tudod nem minden rossz amit a Fidesz csinál)
Nekem bőven elég lenne ez!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus ! Csak az a baj amit már mondtam ha át csap az egész személyeskedésbe azzal nem fogtok semmit elérni!plusz nagyon nem jó ha engem csak kirívó esetnek és retardáltnak gondoltok!Az a baj hogy nagyon sok ember gondolkodik így mint én és mind addig amíg nekünk nem kínáltok megfelelő alternatívát bármennyire is utáljuk a Cigányt nem fogunk mögülle kipártolni!!!
Ezt kell megértenetek........
Rózsa Sándor
Nézd, hiába mondod újra és újra, hogy nem akarjátok megérteni, ennek semmi értelme. Ma Magyarországon a fidesz szavazóinak jelentős része, szinte Istenként gondol Ovi-ra. Nem tudod egy hívő embernek megmagyarázni, hogy nincs Isten, vagy egy ateistának, hogy van. Sajnos a politika hitéleti kérdés lett. Tudjuk, hogy nagyon sok ember gondolkodik hasonlóan, mint Te, hiszen látjuk nap mint nap. De mit lehet ezzel kezdeni? Nagyjából semmit. Látjuk itt a Te esetedben, hogy hiába van akkora korrupció, hogy már a fél országot ellopták (ha még csak a felét), erre is van válasz. Hiába gondoljuk mi, hogy nagy baj van abban az országban, ahol személyreszabott törvényalkotás folyik, ráadásul egyéni képviselői indítványokkal, hogy társadalmi vitára se lehessen bocsájtani, erre is ott van a kidolgozott válasz. Hiába mondjuk, hogy szerintünk nem a migránskérdés a legnagyobb probléma Magyarországon, erre is megkapjuk a magunkét. Hiába hangzik el, hogy rendbe kellene hozni az egészségügyet, esetleg a 2/3-os felhatalmazással a nyugdíjrendszert, de ebben sem fogunk egyetérteni.
Mire vársz? Milyen ellenzéket szeretnél, akire szavaznál Ovival szemben? A szocik leszerepeltek, Gyurcsány kizárva, a jobbik már nem az a párt, a momentum fiatalok, az lmp túl zöld a pm túl liberális, stb-stb.
El kell fogadni, hogy ez van Magyarországon. Hiába jönne egy új fiatalos baloldal, de Te elvhű "konzervatív" vagy. A jobbik túl néppártos....szóval mindenre van kifogás. Igazából azt gondolom, nem akarsz annyira szabadulni a Fidesztől. Jó az, ha felülről megszervezik az életed, ha megmondják, hogy ki az aki miatt a magyar vásárlóerő mindössze az uniós átlag 63%-a, vagy egyszerűen csak nem zavar eléggé az, hogy a m.elnök úr bejárja a fél világot a haverok magángépén, majd amikor az állami beruházások kicsit drágábbak lesznek és Garancsi 5 MRD-al többet kér a közbeszerzésnél, akkor úgyis megkapja.
Nyilván ízlések és pofonok...majd egyszer, amikor elmegy a király (és a fiúk nem engedik, hogy a hercegnő uralkodjon, hogy a vérvonal megmaradjon) rádöbbenhet mindenki, hogy 30-40 év távlatában sem vagyunk képesek az uniós átlag 80%-át elérni, mert mindent ellopnak amiben fantáziát látnak.
De meggyőzni innen senki nem fog tudni...mert magad sem tudod, hogy lehet e...amit Te szeretnél, olyan itt nincs...ha lenne már felfalta volna a kis gömböc...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Meg szemészhez járok. Oda 3 hónapra adnak időpontot az egyik pesti szemész klinikára a Mária utcába. Tudnám folytatni, de felesleges...
Klaci79
Felesleges, mert ezt a szemész dolgot konkrétan baromságnak gondolom.
Kevés bajommal megyek körzeti rendelőbe, a szemészet az egyik ilyen. Kb. soha nincs senki, nem kell varni, pár perc alatt már nézi is a doki, és el is találja a megoldást.
És beutaló se kell, ha a betegirányító “akut a probléma?” kérdésére eltalálod a jó választ, hogy “igen”.
Ráadásul olyan gépek vannak, amik még a magánrendelésen sincsenek, ez a sima 6.-7. kerületi rendelő.
A Mária utca dettó, ha akut, azonnal fogadnak, max vársz fél órát.
(Pont ezért van kevés időpont, mert a “főprofil”, a prioritás az azonnali ellátás.)
És szemészetnél a magánrendelés se durva, 7-8ezer forint.
Ha pl. reumatológiát írsz az okés, ott brutál várakozási idők vannak, és a jó magán is 15-25, de a szemészet az pont rossz példa.
Sobri Jóska
Nos...akkor ezek szerint én lakok rossz helyen. És ezért furcsa, ha baromságnak gondolod amit írok, mert sajnos nekem nem ennyire egyszerű. A körzetben ahol vagyok, hetente kétszer rendel orvos, több alkalommal nem jön sajnos. Kisgyerek korom óta járok szemészetre rendszeresen és egyébként kiváló orvosokkal volt dolgom, ezért megyek a Mária utcába inkább, mert ha már várnom kell, akkor várjak jó helyen. Amúgy a Flór Ferenc kórházhoz tartoznék, de ott is időpont van, ráadásul rengeteget kell várni, hiába időpontra megyek. Apukámmal voltam ott többször és tényleg órákig várni kell, mire bejut az ember, mert nagy az ellátási terület.
Úgyhogy szerencsés és számomra szokatlan, ha valamelyik szemészeti rendelőben nincs senki.
Egyébként az igaz, hogy a magánrendelés megoldás lenne. Sikerült is elérnie a jelenlegi kormánynak, hogy aki teheti magánegészségügybe jár. Nem felejtem el persze a nagy ugatást, amikor 300Ft-ot fizetni kellett a rendelőben...de a 10000 egy vizsgálatért a magánban az nem probléma...

Másban nincs tapasztalatom, csak hallottam, hogy a reumán sokat kell várni...de szerencsére ott még nem tartok. Amikor ACL műtétre mentem, ott is kellett várni 2-3 hónapot, de akkor az fel sem tűnt igazán, valószínű mert a mindennapokhoz nem kellett az a kis szalagdarab 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tényleg rohadtúl nem akarjátok megérteni az ekte jobb oldali szavazót basszus ! Csak az a baj amit már mondtam ha át csap az egész személyeskedésbe azzal nem fogtok semmit elérni!plusz nagyon nem jó ha engem csak kirívó esetnek és retardáltnak gondoltok!Az a baj hogy nagyon sok ember gondolkodik így mint én és mind addig amíg nekünk nem kínáltok megfelelő alternatívát bármennyire is utáljuk a Cigányt nem fogunk mögülle kipártolni!!!
Ezt kell megértenetek........
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A) Stroke

B)
Pedig szerintem eddig a szóhasználatomból már szerintem le kellet volna esni ,hogy jóval műveltebb vagyok mint az a te álltald vízionált ember típus amit én képviselek. Rózsa Sándor
C)
És most nagyképuség nélkül mondhatom (kúlönben a Savaria légio hagyományőrző csoport tagja vagyok,tehát otthon vagyok ókori hadviselés stratégiában) ha akarjuk 1000 magammal 2 órán belül rommá verjük a nulla eröszakos katonai múlt nélküli tuntetől tömeget ! Rózsa Sándor

Gogo
Hát ha neked csak ez jött le akkor minden tiszteletem 😉😊😊👏👏👌👍