NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
akkor visszakanyarodtunk oda,hogy itthon reménytelen a helyzet a következő nagy gazdasági válságig.

De OV és csapata már csak erre készül,hogy akkor mi legyen a forgatókönyv.

több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
De most egyébként az igaz, őszinte szavak tényleg ennyire emészthetetlenek az emberek számára? Ahogy látom itt a fehér, roma, ilyen és olyan vallásba is ugyanúgy bele van állva, szóval ezt el is engedném, mint megkülit. Kemény gondolatok? Azok. Van alapjuk? Van.

kristóf17
Így van, mindenkibe bele van állva, ami nem a hagyományos, keresztény, nemzeti, családalapú vonalon mozog. Ebből indultunk ki, hogy mindenki, aki ettől eltér, az ellenség.
somoskovig
Érdemes látni a párhuzamot az "új" Jobbik és az Iszlám Állam között. Dettó ugyanaz, csak ellentétes előjellel. Legalábbis ezek szerint ahogy megfogalmaztad most.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
De most egyébként az igaz, őszinte szavak tényleg ennyire emészthetetlenek az emberek számára? Ahogy látom itt a fehér, roma, ilyen és olyan vallásba is ugyanúgy bele van állva, szóval ezt el is engedném, mint megkülit. Kemény gondolatok? Azok. Van alapjuk? Van.

kristóf17
Így van, mindenkibe bele van állva, ami nem a hagyományos, keresztény, nemzeti, családalapú vonalon mozog. Ebből indultunk ki, hogy mindenki, aki ettől eltér, az ellenség.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
....nem érdeke hogy eltűnjenek a politikai palettáról. Sőt
eaglesmcnabb
Tökéletesek a látszatra, hogy demokrácia van. Már megint egyetértek veled.😣
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
....
somoskovig
De most egyébként az igaz, őszinte szavak tényleg ennyire emészthetetlenek az emberek számára? Ahogy látom itt a fehér, roma, ilyen és olyan vallásba is ugyanúgy bele van állva, szóval ezt el is engedném, mint megkülit. Kemény gondolatok? Azok. Van alapjuk? Van.
Nem cuki, de nem is annak kell lenni, hanem korrektnek. Cukinak ott vannak a köztársasági elnökök, mint bábok az elmúlt évekből. Sokat profitálunk belőlük.

Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Csak egy saját tipp: talán abban, hogy ha építeni akar magának egy nem keresztény helyet, ahol a vallását gyakorolhatja, akkor azt nem engedik meg neki? 😀
StormST
Jelenleg sem tűnik úgy, hogy kevés lenne bármely vallás gyakorlására alkalmas helyből. Nem tervezünk, csak ésszerű mennyiségben integrálással, ezzel semmi gond nem lenne.
kristóf17
Itt nem arról van szó, hogy kevés vagy sok van, hanem arról, hogy ha többet akarnak építeni, akkor lenne-e rá lehetőségük vagy nem, illetve ugyanannyi lenne-e nekik, mint ha valaki új templomot akarna építeni?

Ki mondja meg, hogy mi az ésszerű? Mi alapján? Miből gondolod, hogy nem lenne gond belőle?
StormST
Amiből ti azt, hogy gond lenne. Olyan vonalakat erőltetnétek, amik már annyiszor buktak, mint egy 2 éves mikor járni tanul.
Ahogy Solymi írta, hogy nem minden ilyen egyszerű, és fekete-fehér. Hát, Toroczkaiék nem feltétlen bonyolítják, de pont arra nincs is szükség. Azért is tartunk itt, ahol.
Az ésszerűség pedig már szubjektív dolog. De valahogyan ezt is le kell fektetni, és gyanítom értelmes emberekként kitöltenénk egy egyszerű, alapvető, mondjuk 100 kérdéses, nem politikai, hanem életviteli kérdőívet, nem térnénk el sok válaszban.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79


ez úgy korrekt.

Igazából az a bajom toroczkaival és gyurcsánnyal is hogy a fidesz tartja fent őket.
O1G-nek nem érdeke hogy eltűnjenek a politikai palettáról. Sőt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Rózsa Sándor
Tudod, az az ellenzék amit te szeretnél, csak akkor lesz jelen, ha teszel is érte.
Addig az marad ami most van. Ha nem tetszik, nem muszáj elfogadni, de ne csodálkozz, ha továbbra is a Fidesz marad hatalmon.

Nem azon kell hőzöngeni meg finnyáskodni, hogy milyen a mostani ellenzék, hanem beállni mögéjük és tüntetni, hogy legyen esélye az ellenzéknek.
Utána, később, ha sikerül eljutni addig, hogy lehessen bármiről is beszélni, akkor majd szavazhatsz a szíved választottjára.
Solymi
Ez mind szép és jó, kár, hogy a realitása nulla. Nem kell messzire menni, Botka László. Elég egyértelműen elmondta mit akar, hogy akarja, ráadásul valós alternatíva, mint összellenzéki jelölt nem is volt rajta kívűl. Na ezekután a fidesz saját pártja úgy hazavágta az egészet, mint a taknyot. Szerinted itt valóban lehet emberkedni meg bármit létrehozni ami veszélyes a hatalomra? Nem, nem lehet, mert minden ők, az ellenzéknek csúfolt akármi is. Itt sztem két opció van. Vagy belehibáznak vmi olyanba ami ténylegesen átlépi az inger küszöböt és a nép meglincseli az egész bagázst, vagy orbán valahogy megdöglik és a többi sakál felzabálja egymást.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Nem szívesen lennék meleg, zsidó, félvér, roma vagy bármilyen, a fenti klisébe nem passzoló abban a társadalomban, ami Toroczkai elvei mentén szerveződik.
somoskovig
De miért? Kit bántana jogtalanul? Az ásotthalmi óvodát megrabló emberről sem tudom milyen színű, és vallású, akinek a képe tök helyesen szégyenfalra került. Nem erre ment ki a játék, hanem a szégyenre.
Fikció ez eddig.

Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Csak egy saját tipp: talán abban, hogy ha építeni akar magának egy nem keresztény helyet, ahol a vallását gyakorolhatja, akkor azt nem engedik meg neki? 😀
StormST
Jelenleg sem tűnik úgy, hogy kevés lenne bármely vallás gyakorlására alkalmas helyből. Nem tervezünk, csak ésszerű mennyiségben integrálással, ezzel semmi gond nem lenne.
kristóf17
Best of Torockai:
„ahol ők megjelennek (mármint a romák – a szerk.), ott a pusztítás, a pusztulás és a rombolás és a rettegés jelenik meg. És két lehetőség van, kedves testvéreim. Az egyik, hogy van olyan kormányzat (…), amelyik megfogja őket és kihajítja az országából. (…) Van még egy olyan lehetőség, amit az arab államokban szoktak alkalmazni velük szemben. Hát ott általában dögkutakban végzik. Vagy az akasztófán, mint Iránban” - egy kis szolid cigánygyűlölet

Ezekben a percekben verik át végzetesen a magyar népet. A Rothschild-bankház alkalmazottjának, a zsinóron rángatott Macron francia elnöknek az emberei ma le akarják másolni azt, amit mi 2006-ban őszintén, a hazánkért tettünk - némi zsidózás, kis idegengyűlölettel

Miközben a Fidesz a nemzetközi nagytőkések igényeinek megfelelően a munkavállalók érdekei ellen cselekszik, a jogos felháborodást kihasználva, éppen ugyanannak a nemzetközi nagytőkének a háttértámogatásával működő erők anarchista-szélsőballiberális randalírozásba kezdtek, és igyekeznek elfoglalni az utcát. A Mi Hazánk Mozgalom elutasítja a túlóratörvényt, de a részben külföldről irányított magyarellenes erőkkel sem hajlandó összeborulni. - dögöljenek meg a multik, egyébként meg rajtunk kívül mindenki nemzetközileg irányított szélsőballiberális anarchista - ez eztán nem kirekesztő

Kedves genderista agyhalottak!
Ahelyett, hogy az ELTE, a CEU, a Corvinus és más egyetemek nevében Ti ott ráérősen sztrájkolnátok, tüntetnétek azért, mert a kormány nagyon helyesen a dolgozó magyar adófizetők pénzéből nem finanszírozza tovább a gender-szakokat, inkább gyertek ide az Alföldre szőlőt kapálni, paprikát szedni, mert akkora munkaerőhiány van, hogy a gazdák romániai cigánytelepekről buszokkal hozzák ide az idegenlégiósokat. De lehet velem együtt jönni fát vágni és kiszállítani a rászorulóknak, mert 3 dolgozónk van kb. ezer köbméter fára, amit jó lenne egy hónapon belül feldolgozni (a jegyzőnk és én is besegítünk a kollégáknak). Látom a képeken, hogy afrikaiak is itt tüntetnek veletek együtt. Nekik pedig azt javaslom, hogy ők inkább menjenek haza az európai tudással Afrikába, és építsék a hazájukat, vagy küzdjenek az afrikai nők jogaiért, mert tízezrével erőszakolják meg őket.
- ez szintén nagyon befogadó és kedves, de szerencsére nem csak a genderista agyhalottaknak szól be, hanem egyben az afrikaiaknak is

Persze lehet hinni abban, hogy ezeket csak úgy mondja, egyébként meg olyan cuki, mint egy 3 napos kiscica, de inkább nem próbálnám ki élesben.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Amúgy Feri jó, h nem tudott annyit lopni, amikor nem volt ilyen felhatalmazása. Szerintem pepitában ugyanaz lett volna, ha többször 2/3-ot szereznek, csak ugye 2002-ben nem egy eladósodott, megroppant országot vettek át.
Amúgy meg Feri ellenzékben is hazudozik, elég csak az OV-t zsarolják az oroszok és nekem van bizonyítékom rá, de azért nem mutatom meg, mert OV álljon inkabb elő vele, de ha nem teszi bizisten én állok elő vele. Azóta is várom. Ezt a szappanoperát tavaly 2 hónapig játszotta. Komolyan hihetetlen, h Gyurcsány még tényező. Az is hihetetlen, h még mindig képes mindenféle kezdeményezést összegyurcsányozni.
Bárki elhiszi, h 25-30%-nál többet érne el egy olyan formáció, amiben Feri benne van? Egyszerűen érthetetlen számomra, h 3 db 2/3 után még mindig nem látja az ellenzéki emberek tömege, h változáshoz a Fidesz táborából kell megszólítani embereket, aminek a nulladik lépése Gyurcsány leváltása. Persze én sem vagyok különb, mert orr bedogva ugyan, de leszavaztam DK-s egyéni jelöltre.. Mondjuk valószínű először és utoljára.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Csak egy saját tipp: talán abban, hogy ha építeni akar magának egy nem keresztény helyet, ahol a vallását gyakorolhatja, akkor azt nem engedik meg neki? 😀
StormST
Jelenleg sem tűnik úgy, hogy kevés lenne bármely vallás gyakorlására alkalmas helyből. Nem tervezünk, csak ésszerű mennyiségben integrálással, ezzel semmi gond nem lenne.
kristóf17
Itt nem arról van szó, hogy kevés vagy sok van, hanem arról, hogy ha többet akarnak építeni, akkor lenne-e rá lehetőségük vagy nem, illetve ugyanannyi lenne-e nekik, mint ha valaki új templomot akarna építeni?

Ki mondja meg, hogy mi az ésszerű? Mi alapján? Miből gondolod, hogy nem lenne gond belőle?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Nem szívesen lennék meleg, zsidó, félvér, roma vagy bármilyen, a fenti klisébe nem passzoló abban a társadalomban, ami Toroczkai elvei mentén szerveződik.
somoskovig
De miért? Kit bántana jogtalanul? Az ásotthalmi óvodát megrabló emberről sem tudom milyen színű, és vallású, akinek a képe tök helyesen szégyenfalra került. Nem erre ment ki a játék, hanem a szégyenre.
Fikció ez eddig.

Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Csak egy saját tipp: talán abban, hogy ha építeni akar magának egy nem keresztény helyet, ahol a vallását gyakorolhatja, akkor azt nem engedik meg neki? 😀
StormST
Jelenleg sem tűnik úgy, hogy kevés lenne bármely vallás gyakorlására alkalmas helyből. Nem tervezünk, csak ésszerű mennyiségben integrálással, ezzel semmi gond nem lenne.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Solymi ha jót akarsz magadnak, pláne a fórumnak akkor engedd el a vitát az úrral.
O1G kurva jó , vicces a Wiki lapját már töröltetni akarják ... szólásszabadság az...
Toca
Csak a tisztanlatas miatt, nem indulatbol irok neki, erdekel a velemenye es az h miert latja ugy a dolgokat ahogy.
Teny, hogy probalom meggyozni, bar igazabol a szandek az h lassa azt h masok hogyan gondolkodnak es miert. Igy lehet csak a masik gondolkodasat, vilagnezetet formalni. Mar ha akarja.

Kesobb majd kifejtem bovebben is, meg valaszolok mindenkinek.

A Toroczkai vonalat kovetoknek elozetesen annyit, hogy megertem miert gondolkodtok igy, de semmi sem olyan fekete-feher vagy egyszeru mint gondoljatok.
Solymi
Tudom, hogy nem indulatból írsz, csak jeleztem, hogy a velefolytatott beszélgetések inkább lefelé húzzák a konstruktiv beszélgetést.

Amúgy ez a beállunk mogejuk jó dolog, szerintem is ezt kell csinálni, de sajnos Fleto ha arc lesz az egy akkora hendicap amit nem adnék meg Orbánnak.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Solymi ha jót akarsz magadnak, pláne a fórumnak akkor engedd el a vitát az úrral.
O1G kurva jó , vicces a Wiki lapját már töröltetni akarják ... szólásszabadság az...
Toca
Csak a tisztanlatas miatt, nem indulatbol irok neki, erdekel a velemenye es az h miert latja ugy a dolgokat ahogy.
Teny, hogy probalom meggyozni, bar igazabol a szandek az h lassa azt h masok hogyan gondolkodnak es miert. Igy lehet csak a masik gondolkodasat, vilagnezetet formalni. Mar ha akarja.

Kesobb majd kifejtem bovebben is, meg valaszolok mindenkinek.

A Toroczkai vonalat kovetoknek elozetesen annyit, hogy megertem miert gondolkodtok igy, de semmi sem olyan fekete-feher vagy egyszeru mint gondoljatok.

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
De sajnos az ellenzek egyenlőre nincs ezen a szinten mert szinte leulni sem tudták egymással az előző választás előtt hogy egyeztessenek.Ha majd véget eljutnak erre a szintre akkor lehet majd tudni változásokról beszélni de ameddig egymással acsarkodnak a helyekért addig sajnos a Fidesz megdontesere nincs reális esély !
Rózsa Sándor
Ezt ám a választóknak kéne kierőszakolni. Nekem, neked, nekünk akik változást akarnak.

Simán szavaztam volna Jobbik jelöltre, ha az lett volna a legesélyesebb a körzetemben és simán szavazni is fogok. Amíg tehetem. És ez szerintem sokkal fontosabb Gyurcsánynál, az Mszp-nél és (nálam) a Jobbiknál.

(Olvass utána Slobodan Milosevic leváltásának. Mik történtek ott? Mi kellett a változáshoz?)
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Csak egy saját tipp: talán abban, hogy ha építeni akar magának egy nem keresztény helyet, ahol a vallását gyakorolhatja, akkor azt nem engedik meg neki? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
kristóf17
Nem szívesen lennék meleg, zsidó, félvér, roma vagy bármilyen, a fenti klisébe nem passzoló abban a társadalomban, ami Toroczkai elvei mentén szerveződik.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.
somoskovig
Miben mutatkozna meg, mit gondolsz?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
kristóf17
Pont az, hogy aki nem klasszikus, régi keresztény, családalapú, az nem kap egyenlő bánásmódot.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan

De hogyha nem vagy rasszista, akkor hogyan tudsz azonosulni a Toroczkai féle iránnyal aki nem akar mecsetet látni és aki nem fogadja el a másságot továbbá idézem:
"„Olyan Magyarországot szeretnénk, ami fehér szigetként megmarad Európában”- mondta az új pártelnök, aki arra számít, hogy nemcsak a kivándorolt magyarok fognak visszatelepülni, hanem sok európai is ide akar települni, hogy magyarok lehessenek. "

Az rendben van, hogy a bevándorlóknak tisztelnie kell a törvényeinket és szokásainkat, de mivel mi az európai értékeket valljuk, ahol kultúra és vallásszabadság van, így nekünk is tisztelni kell azt.
Solymi
Van bármi más is egyébként Toroczkaiék szerintem tökéletes, még valóban keresztény, család alapú felfogása ellen, vagy csak ez a rasszista vonal?
Miért kellene még több mecsetnek épülnie, ha az iszlám területeken sem épül evangélikus templom? Azért mert Európa borzalmas irányba változik, követni kell a rossz példát, és velük tartani a mélybe csak azért, mert az az európai kultúra?
Semmi baj a teljesen más emberekkel, amíg megtartjuk a lényeges magot, amitől adott ország, az adott ország.
De tényleg hihetetlen, hogy emiatt az őszinte normális felfogás miatt, inkább az ilyen összeeszkábált, halál komolytalan, feriéket is maguk között tudó maszlag inkább csábító. Egy olyan jobbikkal például, aki csak azért változtatott identitásán és összetételén, hogy a hatalom közelébe kerüljön még inkább? Komolyan ezek az értékek a szimpatikusabbak?
Az meg, hogy feri még bárkivel szemben pozitívan jön ki megítélésben, számomra hihetetlen. Orbánék egy szintre kerültek vele,de nehogy már jobb legyen. Feriék külföldre loptak, vikiék talán belföldre inkább.
Ja, és még hozzátéve, hogy viktorék milyen diktatúrát alakítanak ki (megfenyegetett tulajdonosai értékeknek, hogy bocsájtsák áruba értékeiket, ellenségkreálas, félelemkeltés, nulla szólásszabadsághoz való közelítés stb., vágjátok úgyis,) úgy, hogy a pártskálán jobb-középre voltak tehetőek. Ezek után tényleg, mi az ami ellenszenves Dúróékban? Az, hogy a betelepedett kínai emberek nem jutnak óriási adókedvezményekhez, mert oda lenne rá figyelve, vagy, hogy a gyilkos fehér embert attól még, hogy vagyonos annyira ítélik el, amennyire kell és nem 10 év alatt, vagy, hogy a cigány embert, aki lopott 100 liter bort, majd belehal, mert mérgezettbnem védi meg a törvény?
Kíváncsi vagyok mi lehet zavaró az egyszerű, nem túlbonyolított felfogáson, ami klasszikus, régi keresztény, családalapú, egyenlő bánásmódban gondolkodó?
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
És igen ha egy olyan dilletans barom mint a Fleto újra hatalomra kerulne (egy percig ne hidd higy nem akarna) akkor sokkal de sokkal több kárt okozna mint a a mostani rabló vezír !
Rózsa Sándor
Ez is bődületes faszság, az elvakultság és a fogalmatlanság beszél belőled.

A 2010 előtti idők nem arról szóltak, hogy a miniszterelnök a felzárkóztatásra szánt EU-s eurómilliárdokat a saját hobbijára baszta el, miközben az országát egy morális, erkölcsi fertővé változtatta direkt. Nyilván annak kormánynak is megvoltak a hibái, bűnei, én sem kívánom vissza egyáltalán, de komolyan még mindig gyurcsánnyal jönni 2018-ban. Szánalom.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Lehet szidni a Fletót, de ő képes volt 2006-ban TV vitában megverni Orbánt, azóta nem is TV vitázik (érdekes párhuzam a Kennedy-Nixon TV vita, ahol Nixonnal mosták fel a padlót, tanult is belőle, az általa kiépített rendszer pedig szerencsére megbukott a Watergate-botránnyal, pedig ha azt továbbviszi, akkor ott ugyanaz lenne mint itt, bedarálja a médiát és mindent, államérdekre hivatkozva).
Solymi
Baszki, azt tényleg már milyen, hogy Magyarország miniszterelnöke 2006 óta egy TV vitán sem vett részt... Csak hazai pályán szeret játszani 😊
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.youtube.com/watch?v=_yOgRv6gQzk&t=9s

Sosem tudnék az MSZP-re szavazni, de ez egy értelmesebb embernek tűnik...
Vrij6
szerintem mindegyik pártban (még a fideszben is) lehetne pár értelmes(ebb) embert találni.
Csak hát olyan emberekkel nyomul a fidesz, akinek nem gáz a lehető legoltáribb hülyeségeket (migráncs szendvics, 10 parancsolattal megelőzhető betegségek, Szilárd mint külön állatfaj, Matolcsy) az emberek arcába mondani. És ha valaki ott azt mondaná, hogy bocs már ez nekem is gáz csak eltüntetik.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Solymi ha jót akarsz magadnak, pláne a fórumnak akkor engedd el a vitát az úrral.
O1G kurva jó , vicces a Wiki lapját már töröltetni akarják ... szólásszabadság az...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!


Sosem tudnék az MSZP-re szavazni, de ez egy értelmesebb embernek tűnik...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
...
Rózsa Sándor
Sándor!
Évek óta dolgozom rajta, de neked sikerült: végre azon a szinten van ez a politika topic, ami a magyar politikához tökéletesen passzol!
És ez csak és kizárólag a TE ÉRDEMED!!
Köszi tesa!