Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Ez jól hangzik, és sok igazság is van benne, de teszem azt leváltják orbánt, hurrá, de utána mi a fasz történne? Ki lenne alkalmas vezetni az országot? Újra menne a hatalmon való marakodás, és nem jutnánk sehova. Ezért gondolom, hogy amíg nem tud egy olyan hiteles politikus (nem is kell az legyen, lehet közéleti személyiség is) aki mögé fel lehet sorakozni, semmi értelme az egésznek.
gabokocka
Látod-látod, ez a probléma, az előregondolkodás, a túlzott intellektüel hozzáállás, a negativizmus, de legfőképpen a kifogáskeresés, a félelem a változástól és a húzódozás attól, hogy neked személy szerint tenni kell valamit, sőt odafigyelni arra ami történik. Mennyire egyszerűbb lenne ha csak úgy simán a szádba hullana a sült galamb, ugyi?
Ki mondta, hogy a demokrácia eljövetele után Kánaán lesz, egyetértés és totális világbéke?
Az folyamatos érdekütköztetés, érvényesítés és kompromisszumkezelés, ami a viták miatt és során hozzájárul ahhoz, hogy fejlődjön az ország, benne az emberek és a képviselők is.
Ahogy más is mondta, már most vannak ott hiteles arcok akik kitúrják a beszáradt arcokat és a még nem ismertekről nem is beszéltünk.
Nem várhatod el, hogy egyből legyenek full kompetens vezetők, akiket csak úgy leveszel a polcról.

Ez kb. olyan mintha tanulás vagy munka nélkül akarnál kapásból milliomos vagy vezérigazgató lenni.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jútúbernek könyvet? 😊 Lapozd végig egy vlogban inkább, úgy hamarabb végigjut rajta
flzoli
Ha ezt szeretné, ki vagyok én, hogy beleszóljak :d

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én fasz meg bent hagytam a kocsiban az unokahugomnak vett könyvet 😮

Wyatt
Jútúbernek könyvet? 😊 Lapozd végig egy vlogban inkább, úgy hamarabb végigjut rajta

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
ha ez a soros ad egy számomra is jelentősnek gondolt összeget, akkor ennek a töredékéből garantálom, hogy amíg a magyar II/5 és 6 főosztálya reagálna, addig simán lángba borítom a várost...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én fasz meg bent hagytam a kocsiban az unokahugomnak vett könyvet 😮

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van valaki a Bécsi 122–124-nél?
A kis Fiestát ne bántsátok már lécce 😊
Wyatt
Hm érdekes, csak nem ott bújtatod V. Iktor királyt? Pont úgy gömbölyödik az autó teteje mint a kisgömböc bendője

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van valaki a Bécsi 122–124-nél?
A kis Fiestát ne bántsátok már lécce 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Ez rombolja egyébként a legjobban ezt a rohadó rendszert, amikor az emberek szembesülnek az alantas seggnyalók és beszari idióták hadával.

Mondjuk azt nem értem miért kell ezt a jófiú image-t erőltetni állandóan. Bőven lehetett volna falra firkálni, elbarikádozni az őröket székekkel vagy épp a poroltóval lefújni az őröket a székházban

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Nem tudom, én nem látom, hogy ebből a mondjuk 5.000 emberből hogy lesz 100.000, hogy legyen vmi értelme az egésznek. Nincs egy olyan arc, aki mögé fel lehetne sorakozni. Most komolyan egy Szél-Kunhalmi-Hadházy trióban kell bízni, hogy ők itt majd megszervezik az ellenzéki ellenállást? Egy osztálykirándulás levezénylését nem bíznám szegényekre...
gabokocka
Ez azért 5-10 ezer ember mert hideg van. Ahhoz képest hogy az Occupy Budapest mondjuk 10-12 fővel ment, ez fantasztikus létszám. Ez van, ezért kell télen megszavazni minden szart.
De 1 hete megmondtad volna hogy ennyi ideig kitartanak?

Ettől függetlenül persze, hogy max úgy lesz 100,000, ha valami nagy hibát vétenek a másik oldalon és egy hatalmas hőbörgést lehet rendezni most hétvégén (már ha lesz még itt ember Pesten)

Viszont a másik pontot.... az hogy 1 emberre megint kihegyezni, az a legnagyobb öngól lenne szerintem.

1 ember nem tud Orbánnal versenyezni, és mivel lenne jobb? Adsz egy személyt, akire összetüzet tud zúdítani a közszolgálati média? Ki lesz az aki egyöntetűen népszerű? Nincs ilyen politikus... találsz valakit, aki mögé ideális esetben 10%, esetleg 15%... mert tudod jól hogy 40-50% nem fog... (az utolsó ilyen ember Gyurcsány volt..)
Szóval azt inkább ne.

S pont ez a lényeg, hogy végre bazmeg összeállt a jobbikos az MSZP-sel meg az LMP-sellel.. hamár áprilisban nem sikerült nekik.
Igor
Nekem van szlovák és román ismerősöm és ők mondták, hogy a magyaroknak meg kell mozdulniuk, meg kell tanulniuk tüntetni, mozgósítani, mert nem tudnak, a Fideszt kivéve, de nekik évtizedes tapasztalatuk van ebben.
Szerintük nem rossz ez a 2-5-10 ezer fő, de lehet, lesz majd ez több is, csak nem szabad abbahagyni.

Plusz minél nagyobb a létszám, annál jobban odafigyelnek külföldön.

gabokocka: Igazad van, ez az ellenzék még úgy-ahogy súlytalan, de ők is most nőnek fel a feladathoz, mi is mint tüntetők, együtt kell ezt végigcsinálnunk. És hiába bénáznak, hibáznak, számunkra ők még mindig jobb választás mint Orbán. Adjuk meg az esélyt nekik, hogy vezérré váljanak, hogy kitermeljék az új generációt, a hiteles politikusokat, mert többségükben ott van, ez látszik.

Nem kifogásokat kell keresni, nem a múltat kell nézni velük kapcsolatban, hanem támogatni őket.
Nem fogjuk megkapni a számunka megfelelő ellenzéket, ha nem teszünk érte és csak ülünk otthon és szellemi maszturbációt végzünk, hogy mit kellene tenniük másképpen.
Ha van ötleted, küldd el nekik, ne a fórumban tűnjön el örökre.
Aki ki tud menni az menjen ki amikor tud, még ha pár órára is, mert ő is hozzátesz a tömeghez.

Fel kell állnunk és ki kell menni. Én tegnap amíg bírtam kint voltam, ma nem tudtam, de a héten még megyek amikor tudok. Ha karácsonykor lenne tüntetés akkor inkább ott leszek kint a téren mint otthon a családtagjaimmal.

Szilveszterkor ha lesz, akkor azon is ott leszek mint inkább haverokkal, ha nem jönnek.
A Fidesznek is így lett bázisa, nekünk is így lehet, csak ki kell tartani, mert ez sokáig fog húzódni és folyamatosan szinten kell majd tartani.
Nem lehet mindig a diákokra hagyatkozni, főleg, hogy nekik jön a vizsgaidőszak 😀
Solymi
Ha sikerülne lekoptatni beleszáradt arcokat, bőven lehetne találni aktív és tehetséges (= tud szónokolni és jó karizmatikus vezető) embereket a mostani ellenzék soraiban. Erre mindenképp jó ez a tüntisorozat, hogy fel lehet építeni arcokat (Tordai Bence például nagyot megy mostanában)

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Ez jól hangzik, és sok igazság is van benne, de teszem azt leváltják orbánt, hurrá, de utána mi a fasz történne? Ki lenne alkalmas vezetni az országot? Újra menne a hatalmon való marakodás, és nem jutnánk sehova. Ezért gondolom, hogy amíg nem tud egy olyan hiteles politikus (nem is kell az legyen, lehet közéleti személyiség is) aki mögé fel lehet sorakozni, semmi értelme az egésznek.

És erre tök jó példa Puzsér indulása a főpolgármesteri választáson. Kívülről jövő ember, nem lehet rámondani, hogy x vagy y tolja, elég karakán (igaz, ennek köszönhetően megosztó) személyiség, mégse repes az örömtől az ellenzék, hogy van egy ilyen jelölt, inkább toljuk a saját embereinket, mert az majd biztos jó lesz. És tök mindegy, hogy mi Puzsér programja, lehetne az is, hogy építsünk ezer százemeletes házat a Dunára, a lényeg az volna, hogy beállni mögé, alternatívát mutatva a fidesszel szemben. Ehelyett van egy szem lmp, aki támogatja, a mszp-dk kombó előválasztani akarja a párttagságot, a jobbiknak fingja sincs, mit csináljon, éppen szétszakadni készülnek, a többieket hagyjuk is. Itt tartunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
röhej azért ami itt felmerül néha, mert pl melyik ellenzéki bohóc az, aki nem überel egy kósát,rogánt, gulyást, stb vagy bármelyik droidként mantrázó szerencsétlen szóvivőt??? tényleg, ezekkel a szarjankókkal szemben kell alternatíva, ezek az a szint akiket überelni kell? kb bárki képes rá...A pocakos cigány meg tényleg egy szánalmasan, igazán vicces kis figura, aki ha bárki számára is követendő, lelke rajta... egy rendes magyar ember számára biztos nem az. Azt meg pontosan tudja mindenki, hogy a háttérből mások fújják a passzát szelet, nem ezok a bohócok akiken röhögünk, bármilyen oldalról is nézzük.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Nem tudom, én nem látom, hogy ebből a mondjuk 5.000 emberből hogy lesz 100.000, hogy legyen vmi értelme az egésznek. Nincs egy olyan arc, aki mögé fel lehetne sorakozni. Most komolyan egy Szél-Kunhalmi-Hadházy trióban kell bízni, hogy ők itt majd megszervezik az ellenzéki ellenállást? Egy osztálykirándulás levezénylését nem bíznám szegényekre...
gabokocka
Ez azért 5-10 ezer ember mert hideg van. Ahhoz képest hogy az Occupy Budapest mondjuk 10-12 fővel ment, ez fantasztikus létszám. Ez van, ezért kell télen megszavazni minden szart.
De 1 hete megmondtad volna hogy ennyi ideig kitartanak?

Ettől függetlenül persze, hogy max úgy lesz 100,000, ha valami nagy hibát vétenek a másik oldalon és egy hatalmas hőbörgést lehet rendezni most hétvégén (már ha lesz még itt ember Pesten)

Viszont a másik pontot.... az hogy 1 emberre megint kihegyezni, az a legnagyobb öngól lenne szerintem.

1 ember nem tud Orbánnal versenyezni, és mivel lenne jobb? Adsz egy személyt, akire összetüzet tud zúdítani a közszolgálati média? Ki lesz az aki egyöntetűen népszerű? Nincs ilyen politikus... találsz valakit, aki mögé ideális esetben 10%, esetleg 15%... mert tudod jól hogy 40-50% nem fog... (az utolsó ilyen ember Gyurcsány volt..)
Szóval azt inkább ne.

S pont ez a lényeg, hogy végre bazmeg összeállt a jobbikos az MSZP-sel meg az LMP-sellel.. hamár áprilisban nem sikerült nekik.
Igor
Nekem van szlovák és román ismerősöm és ők mondták, hogy a magyaroknak meg kell mozdulniuk, meg kell tanulniuk tüntetni, mozgósítani, mert nem tudnak, a Fideszt kivéve, de nekik évtizedes tapasztalatuk van ebben.
Szerintük nem rossz ez a 2-5-10 ezer fő, de lehet, lesz majd ez több is, csak nem szabad abbahagyni.

Plusz minél nagyobb a létszám, annál jobban odafigyelnek külföldön.

gabokocka: Igazad van, ez az ellenzék még úgy-ahogy súlytalan, de ők is most nőnek fel a feladathoz, mi is mint tüntetők, együtt kell ezt végigcsinálnunk. És hiába bénáznak, hibáznak, számunkra ők még mindig jobb választás mint Orbán. Adjuk meg az esélyt nekik, hogy vezérré váljanak, hogy kitermeljék az új generációt, a hiteles politikusokat, mert többségükben ott van, ez látszik.

Nem kifogásokat kell keresni, nem a múltat kell nézni velük kapcsolatban, hanem támogatni őket.
Nem fogjuk megkapni a számunka megfelelő ellenzéket, ha nem teszünk érte és csak ülünk otthon és szellemi maszturbációt végzünk, hogy mit kellene tenniük másképpen.
Ha van ötleted, küldd el nekik, ne a fórumban tűnjön el örökre.
Aki ki tud menni az menjen ki amikor tud, még ha pár órára is, mert ő is hozzátesz a tömeghez.

Fel kell állnunk és ki kell menni. Én tegnap amíg bírtam kint voltam, ma nem tudtam, de a héten még megyek amikor tudok. Ha karácsonykor lenne tüntetés akkor inkább ott leszek kint a téren mint otthon a családtagjaimmal.

Szilveszterkor ha lesz, akkor azon is ott leszek mint inkább haverokkal, ha nem jönnek.
A Fidesznek is így lett bázisa, nekünk is így lehet, csak ki kell tartani, mert ez sokáig fog húzódni és folyamatosan szinten kell majd tartani.
Nem lehet mindig a diákokra hagyatkozni, főleg, hogy nekik jön a vizsgaidőszak 😀

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Ez eddig oké, de kivel szemben, az ajtóval?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ezen én is visítottam, mi a faszt csinált, nekiment az ajtónak??? És ezektől kellene várni a rendszer leváltását.....
gabokocka
megy a küzdelem hogy valami használható látlelet összejöjjön

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Nem tudom, én nem látom, hogy ebből a mondjuk 5.000 emberből hogy lesz 100.000, hogy legyen vmi értelme az egésznek. Nincs egy olyan arc, aki mögé fel lehetne sorakozni. Most komolyan egy Szél-Kunhalmi-Hadházy trióban kell bízni, hogy ők itt majd megszervezik az ellenzéki ellenállást? Egy osztálykirándulás levezénylését nem bíznám szegényekre...
gabokocka
Ez azért 5-10 ezer ember mert hideg van. Ahhoz képest hogy az Occupy Budapest mondjuk 10-12 fővel ment, ez fantasztikus létszám. Ez van, ezért kell télen megszavazni minden szart.
De 1 hete megmondtad volna hogy ennyi ideig kitartanak?

Ettől függetlenül persze, hogy max úgy lesz 100,000, ha valami nagy hibát vétenek a másik oldalon és egy hatalmas hőbörgést lehet rendezni most hétvégén (már ha lesz még itt ember Pesten)

Viszont a másik pontot.... az hogy 1 emberre megint kihegyezni, az a legnagyobb öngól lenne szerintem.

1 ember nem tud Orbánnal versenyezni, és mivel lenne jobb? Adsz egy személyt, akire összetüzet tud zúdítani a közszolgálati média? Ki lesz az aki egyöntetűen népszerű? Nincs ilyen politikus... találsz valakit, aki mögé ideális esetben 10%, esetleg 15%... mert tudod jól hogy 40-50% nem fog... (az utolsó ilyen ember Gyurcsány volt..)
Szóval azt inkább ne.

S pont ez a lényeg, hogy végre bazmeg összeállt a jobbikos az MSZP-sel meg az LMP-sellel.. hamár áprilisban nem sikerült nekik.
Igor
plusz ami még eszembe jutott, hogy a magyar politika (főleg az ellenzék) végre elkezdte tudatosan használni az internetet

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Hajrá, én nagyon örülnék ha lenne belőle valami, de maradok egyelőre szkeptikusnak. Ahhoz, hogy leváltható legyen a mostani hatalom a jelenlegi rendszerben, kell egy karizmatikus politikus, aki mögé be lehet állni. Hiába áll össze a teljes ellenzék, ha nem tudnak alternatívát kínálni, nincs esély nyerni. Idén is, ha mindenki mindenhol visszalép, átszavaz, meg kisfaszom, a kétharmad lett volna elkerülve. És tök8 a lejáratókampány, mert sztem, akit elér a közmédia, meg aki beveszi a soros-brüsszel-migráncs propagandát, az már így is úgy is a fideszre szavazott, ellenben qrva sokan nem szavaznak, nem látják értelmét, mert nincs olyan opció, akire megérné szavazni, vagy inkább még a fideszre szavaznak, csak a gyurcsány ne jöjjön vissza. Lehet, hogy rosszul gondolom, de én csak így látom megdönthetőnek a rendszert. A másik opció, hogy orbán kipurcan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Nem tudom, én nem látom, hogy ebből a mondjuk 5.000 emberből hogy lesz 100.000, hogy legyen vmi értelme az egésznek. Nincs egy olyan arc, aki mögé fel lehetne sorakozni. Most komolyan egy Szél-Kunhalmi-Hadházy trióban kell bízni, hogy ők itt majd megszervezik az ellenzéki ellenállást? Egy osztálykirándulás levezénylését nem bíznám szegényekre...
gabokocka
az az 5000 nem olyan rossz szám ezüstvasárnapon, és ilyen kurva hidegben.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Nem tudom, én nem látom, hogy ebből a mondjuk 5.000 emberből hogy lesz 100.000, hogy legyen vmi értelme az egésznek. Nincs egy olyan arc, aki mögé fel lehetne sorakozni. Most komolyan egy Szél-Kunhalmi-Hadházy trióban kell bízni, hogy ők itt majd megszervezik az ellenzéki ellenállást? Egy osztálykirándulás levezénylését nem bíznám szegényekre...
gabokocka
Ez azért 5-10 ezer ember mert hideg van. Ahhoz képest hogy az Occupy Budapest mondjuk 10-12 fővel ment, ez fantasztikus létszám. Ez van, ezért kell télen megszavazni minden szart.
De 1 hete megmondtad volna hogy ennyi ideig kitartanak?

Ettől függetlenül persze, hogy max úgy lesz 100,000, ha valami nagy hibát vétenek a másik oldalon és egy hatalmas hőbörgést lehet rendezni most hétvégén (már ha lesz még itt ember Pesten)

Viszont a másik pontot.... az hogy 1 emberre megint kihegyezni, az a legnagyobb öngól lenne szerintem.

1 ember nem tud Orbánnal versenyezni, és mivel lenne jobb? Adsz egy személyt, akire összetüzet tud zúdítani a közszolgálati média? Ki lesz az aki egyöntetűen népszerű? Nincs ilyen politikus... találsz valakit, aki mögé ideális esetben 10%, esetleg 15%... mert tudod jól hogy 40-50% nem fog... (az utolsó ilyen ember Gyurcsány volt..)
Szóval azt inkább ne.

S pont ez a lényeg, hogy végre bazmeg összeállt a jobbikos az MSZP-sel meg az LMP-sellel.. hamár áprilisban nem sikerült nekik.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...
Igor
Nem tudom, én nem látom, hogy ebből a mondjuk 5.000 emberből hogy lesz 100.000, hogy legyen vmi értelme az egésznek. Nincs egy olyan arc, aki mögé fel lehetne sorakozni. Most komolyan egy Szél-Kunhalmi-Hadházy trióban kell bízni, hogy ők itt majd megszervezik az ellenzéki ellenállást? Egy osztálykirándulás levezénylését nem bíznám szegényekre...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
csipkelli 3 272
Feltűnt egy érdekes részlet egyrészt-másrészt Gábor visszaemlékezésében 2006-ról. Az akkor ELLENZÉKI Navracsics is bent volt a köztévében.
Boldog Karácsonyt!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még ha bohócok is, de i) végre próbálnak az érzelmekre hatni, és (egyelőre) ii) meglepően konzisztensen tolják, minden nap a hideg/időjárás ellenére... már ez is több mint amit vártam.

És respekt azoknak akik kimentek (akár több nap is), valahol el kezdeni kell...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
"Van egy ember, aki mindenért felel, ami ebben az országban zajlik - mondta Szél, aki szerint Orbán felel azért, hogy parlamenti képviselőket "ütnek-vernek" egy közintézményben"

Kész, kiégtem 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
 index.hu/belfold/2018/12/17/kunhalmi_agnes_esese_az_mtva-szekhazban/

Bocsánat de ez a műbalhé, műesés nevetséges 😆ellenzék 😂
#JC6
Erre legalább figyelnek pár napig...ha ezt se csinálnák, akkor 1-2 hét alatt az egész kifulladna...
Az mondjuk mégiscsak nevetséges, hogy a magyar rendőrség teljesen tehetetlenül nézi az eseményeket kívülről. Igazából az bassza a csőröm, hogy ezt a TV-nek nevezett szarkupacot az én pénzemből (is) eltartják, pedig a műsor nézhetetlen és valljuk be őszintén nem is nézi senki, csak max kívülről (copy by MKKP)

De ha egy ilyen műesést Ramos csinál, akkor tuti a 11-es 😉
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Ezen én is visítottam, mi a faszt csinált, nekiment az ajtónak??? És ezektől kellene várni a rendszer leváltását.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/belfold/2018/12/17/kunhalmi_agnes_esese_az_mtva-szekhazban/

Bocsánat de ez a műbalhé, műesés nevetséges 😆ellenzék 😂