Politika

44 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Biztos láttátok, de ez kemény

 scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15027405_1441800592516010_139144576176464080_n.jpg?oh=87bb15fd1eb71704434c3208170ccc24&oe=58966F49
dande
Hoax.
 www.buzzfeed.com/craigsilverman/all-the-election-debunks?utm_term=.vswARjEX52#.myedwPZvG9

Az Elian Gonzalez-ugyet leszamitva (ami sajnos lose-lose) amugy eleg szep karrierje volt, es nem zarkozott el a kemeny dontesektol / a Clintonnal valo osszebalhezastol sem. Egy ilyen AG-vel a Trump kormanyban is kiegyeznek... bar kicsi ra az esely.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Biztos láttátok, de ez kemény

 scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15027405_1441800592516010_139144576176464080_n.jpg?oh=87bb15fd1eb71704434c3208170ccc24&oe=58966F49
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A számokból látszik, hogy nem annyira Trump nyert, mint Hillary veszített. Érdekes kérdés, hogy az a 6-10 millió ember, aki Obamát támogatta, de Clintont nem, leszavazott volna-e Berniere.
 imgur.com/TOGIbcP

Perception is reality.
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Van valami hasznos a cikkben, ami megeri a linkelest?

Izzadtsagszagunak, csapkodonak es osszeszedetlennek tunik...
Igor
ez mondjuk kb az összes cikkükre jellemző 😀

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
akkor sem értem, hogy ez miért érdekes, legalább lenne benne valami meghökkentő, vagy valami igazán szaftos, de ez nem megy túl a témában százával található FB posztok színvonalán
Gyurma Pappa
A napokban láttam egy műsort, valamelyik hírcsatornán (már nem emlékszem, hogy ATV, HirTV vagy Echo, de tök mindegy is.). Újságírók, közírók voltak meghívva belpolitikai témákról beszélgetni, köztük meg volt hívva ennek a pestisracok.hu-nak a főszerkesztője is. Szépen le volt osztva a történet, volt balos, jobbik közeli, fideszes, ahogy kell, virágozzon ezer virág. Namost ez a főszerkesztó olyan szinten lógott ki színvonalban - lefelé - az amúgy se egeket verő többiek közül, hogy már én éreztem magam kényelmetlenül a műsor alatt. Nem tudom ki találta fel, ki találta ki ezt a pacákot, de sokáig keresgélhetett, hogy ekkora ökörre leljen...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kabinettel kapcsolatban talalgatasok

 www.bbc.com/news/election-us-2016-37931552
 www.politico.com/story/2016/11/who-is-in-president-trump-cabinet-231071

Gingrich nem rossz, Sessions szerintem kifejezetten jo (a felhozatalbol..), Mnuchint meglatjuk (bar boven el tudnek kepzelni jobbat nala...), ugyhogy talan a legfontosabb posztokra nem kerulnek teljesen remenytelen emberek.

A tobbiekrol viszont nem vagyok tul velemennyel... lasd Christie, Palin vagy egyik-masik tovabbi nev, akik azert neccesek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 bezzegnemzetek.pestisracok.hu/2016/11/08/az-amerikai-szamarvalasztas/
baggio
most ezt miért? őszintén kérdezem, a pestisracok igazsághoz való konvergálása csekély, mit akarsz ezzel mondani?
Gyurma Pappa
A gyűlöltellenségeink blog költözött át, kicsi visszavettek a szadizmusból ezér nem dob akkorát, de azé kellemetes egy félév szünet után
sutianap
akkor sem értem, hogy ez miért érdekes, legalább lenne benne valami meghökkentő, vagy valami igazán szaftos, de ez nem megy túl a témában százával található FB posztok színvonalán
Gyurma Pappa
Már nincs formában az ezredes
azé itt egy archív okulásul
 gyuloltellensegeink.blog.hu/2011/06/21/a_katolikusok#more2971147


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
 bezzegnemzetek.pestisracok.hu/2016/11/08/az-amerikai-szamarvalasztas/
baggio
most ezt miért? őszintén kérdezem, a pestisracok igazsághoz való konvergálása csekély, mit akarsz ezzel mondani?
Gyurma Pappa
A gyűlöltellenségeink blog költözött át, kicsi visszavettek a szadizmusból ezér nem dob akkorát, de azé kellemetes egy félév szünet után
sutianap
akkor sem értem, hogy ez miért érdekes, legalább lenne benne valami meghökkentő, vagy valami igazán szaftos, de ez nem megy túl a témában százával található FB posztok színvonalán

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy olyan építő ember, aki eddig bármit csinált, abból jól jött ki, minden valós odds ellenében is.
Sobri Jóska
Viszont mint "businessman", nagyon messze van attol az idealis keptol es legendatol, amit o maga fest onnonmagarol... s mivel viszonylag kritikusan gondolkodo embernek ismertelek, meglep hogy ennyire megvett kilora a showmansege.
Igor
Meh.... réges-régóta tudjuk, hogy csak az első milliót nehéz megszerezni. 😊 A kőgazdagok az ég világon nem építenek semmit. Csak kihasználják, hogy olyan erőforrások és lehetőségek állnak a rendelkezükre, amivel bármit el lehet érni. Bill Gates addig volt innovatív, amíg a garázscégében ő maga körmölgette az oprendszerének kódsorait. Onnantól kezdve, hogy leszerződött az IBM-el, és lenyúlta a piac 80%-át, már semmi innovatívat nem csinál. Egyszerűen eldönti helyettünk, hogy milyen következő generációs oprendszert szeressünk, aztán megcsinálja, és - óriási haszonnal - megfizetteti velünk annak az árát. Az Apple sem volt képes semmi innovatívat csinálni mindaddig, amíg a tönk szélére nem jutott. Akkor muszáj volt, akkor rákényszerültek. És akkor hirtelen megjelent a kreativitás, innováció újra, és létre is jött valami új (ipod, okostelefon), ami addig nem volt. Óriási mázlijukra, mert százból kilencvenkilenc esetben ilyenkor a vállalat tönkremegy, eltűnik. De nekik mázlijuk volt, hogy visszanyúltak Steve Jobs-hoz, akiben volt még egy környi zsenialitás, újító képesség. Abból újra meggazdagodtak, és azóta (nem Jobs halála, hanem azóta, hogy újra elkezdett menni nekik!!) megint nincs lényegében semmi innováció náluk sem. Pedig a pénz csak most ömlik hozzájuk igazán, eszközük lenne rá. Megjegyzem, a Microsoft legnagyobb "innovációja" is az volt amióta monopol helyzetbe került, hogy lemásolta az Apple innovációit. Mindenben. Az oprendszer UI-tól kezdve a szolgáltatásokig (zene, video, kép-, és dokumentum megosztás, stb.), a mobil piac úgy kompletten, stb.

Ha én olyan helyzetben lennék, hogy mindegy, hogy olyan ügyviteli rendszert fejlesztek-e amiben ABC funkciók vannak, vagy olyant amiben DEF funkciók vannak, bármelyiket el tudom adni és pénzügyileg sikeressé tudom tenni, akkor én is teremtő ember lennék? Egy nagy túrót lennék az. 😊

Trump se csinált az életében lóf*sznyi innovatívat se. Megörökölte az apjától az első millióit, azóta meg max. erőszakosabban és gátlástalanabbul veri át az elképzeléseit mindenkin, mint mások. Függetlenül attól, hogy az építő-e, hogy hasznos-e, hogy újító-e, vagy egyenesen káros. Csak az számít, hogy pénzt csinál neki. Abban a Jóska által leírt skót történetben is minden benne van, szépen fel is van tupírozva, csak éppen a lényeg hiányzott belőle: vajon hasznos dolgot hozott létre? Innovatív amit csinált? Hát nem. Csinált egy golfpályát, ahol a gazdag haverokkal golfozhat. Egy golfpályát, amiből Britannia-szerte amúgy van vagy húszezer. Lényegében minden tanyán van egy, a krikettpálya és focipálya mellett. 😀 Hát bravó. Biztos megérte körbekeríteni ezért azt a betonfejű, mozdulni nem akaró kisöreget.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 bezzegnemzetek.pestisracok.hu/2016/11/08/az-amerikai-szamarvalasztas/
baggio
most ezt miért? őszintén kérdezem, a pestisracok igazsághoz való konvergálása csekély, mit akarsz ezzel mondani?
Gyurma Pappa
A gyűlöltellenségeink blog költözött át, kicsi visszavettek a szadizmusból ezér nem dob akkorát, de azé kellemetes egy félév szünet után


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 bezzegnemzetek.pestisracok.hu/2016/11/08/az-amerikai-szamarvalasztas/
baggio
Van valami hasznos a cikkben, ami megeri a linkelest?

Izzadtsagszagunak, csapkodonak es osszeszedetlennek tunik... es ami sztem igazan ironikus, hogy pont egy olyan valasztas kapcsan jon a szokasos frazisokkal, ami az egyik legerdekesebb volt az ideologiai valtozasok es jeloltvalasztasi szempontbol (plane ha Berniet es Cruzt is hozzaveszed), es boven megerne az elemzest / eloretekintest.

Szoval ez most elegge gyenge lett, es mellement szerintem..

szerk: hehe, Gyurma Pappa nyert. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
 bezzegnemzetek.pestisracok.hu/2016/11/08/az-amerikai-szamarvalasztas/
baggio
most ezt miért? őszintén kérdezem, a pestisracok igazsághoz való konvergálása csekély, mit akarsz ezzel mondani?

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
 bezzegnemzetek.pestisracok.hu/2016/11/08/az-amerikai-szamarvalasztas/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
azért nagy a hülyeség kint júeszéjben is, mikor azt olvasom, hogy sokan el akarják hagyni Amerikát, mert Trump lett az elnök 😀
NB2
hiszti. Nem a sátánt szavazták meg, btw azért olyan sok minden nem fog változni, leírta Gyurma, hogy miért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Ez jó 😊
Jakehomer
cinikus, de kemény
| de mire a két rendőr felemeli a fegyverét, addigra a kirendelt titkosügynök már régen lőgyakorlatot végzett rajtuk. |
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
azért nagy a hülyeség kint júeszéjben is, mikor azt olvasom, hogy sokan el akarják hagyni Amerikát, mert Trump lett az elnök 😀
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Amiben pedig egyre biztosabb vagyok, h ez Sandersnek meg lett volna. A déli latino, afro államokban Sanders is képes lett volna ezt a nullát hozni. New York és az elitek Trumppal szemben szavaztak volna. Szóval a párt felköphet és alá állhat.
dawyd728
Reálisan nézve szerintem Sanders sem nyerte volna meg a rozsda övet, ott beszántotta a demokratákat a Trump propaganda úgy egészében.
Talán Floridát és Észak-Keletet tudta volna jobban megcsinálni, mint Hillary. De nem tudom a vitákon mennyire verte volna meg Trumpot. Szerintem Clinton ott nagyon-nagyon visszatetsző és arrogáns volt, és belement Trumppal abba, hogy hülyézték egymást, mert a pollok szerint neki ez volt kedvező 😊.
Azt gondolom Sanders ennél sokkal intelligensebb, ugyanakkor a vermonti kokain biznisz elég riasztó 😊.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy olyan építő ember, aki eddig bármit csinált, abból jól jött ki, minden valós odds ellenében is.
Sobri Jóska
Ezzel a mondattal azert vitatkoznek.

Ha csak a tenyeket nezzuk, akkor is minimum 6 alkalommal ment valamelyik cege csodbe, es ha kicsit reszletesebben megnezzuk a cegeit, rengeteg egyeb alkalommal ment bele olyan dolgokba, amiket a legnagyobb joindulattal sem lehet kudarcon kivul masnak titulalni.

Persze nagy kommunikator, marketinges, gatlastalan, eltokelt... amiket irtal, 80%-ban stimmelnek ra.. de erre mar peterk is reflektalt.
Viszont mint "businessman", nagyon messze van attol az idealis keptol es legendatol, amit o maga fest onnonmagarol... s mivel viszonylag kritikusan gondolkodo embernek ismertelek, meglep hogy ennyire megvett kilora a showmansege.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jól tudom 1928-ban volt utoljára utoljára republikánus elnök és közben volt republikánus többségű képviselőház és szenátus.
Klaci79
Emiatt aggodom en is... bar azert mindket hazban eleg szeles a paletta, szoval ha nagyon nagy kretenseg(ek)et csinalna, gondolom azert nem allna be moge olyan szervilisen az egesz part, mint itthon mondjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
A kisebbik rosszat választották. Remélhetőleg lesznek értelmes tanácsadói, illetve a nálánál hatalmasabbak nem engedik nagy baromságot csinálni. Viszont a választási rendszer leszerepelt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ha jól tudom 1928-ban volt utoljára utoljára republikánus elnök és közben volt republikánus többségű képviselőház és szenátus.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez jó 😊

 imgur.com/QbuWY6V

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az viszont no comment, hogy szerinted a gazdag ember akármit megtehet a szegénnyel.
Jakehomer
Nem a gazdag a szegénnyel!
Az okos, a szarrágó, illogikus hülyével.
Nagy különbség.
Sobri Jóska
Ki az illogikus hülye, aki ragaszkodik a földjéhez, mert csak, vagy aki milliós veszteséget termelő (és környezetvédelmileg kifogásolható) beruházása miatt megutáltatja magát egy országgal?

Hogy Trump szarrágó, azt mi sem mutatja jobban, hogy beperelte a skót kormányt, amiért az engedélyt adott a tengerparton szélerőművek építéséhez, mondván rontják a kilátást. Azt is elvesztette.

És de, Trump csak azért baszakodhatott az emberrel, mert gazdag. Forbes egyébként jól megvan, és egy kis trollkodás sem áll távol tőle 😊
 edition.cnn.com/2016/06/22/politics/donald-trump-golf-course-scotland-mexican-flag/

Perception is reality.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Az viszont no comment, hogy szerinted a gazdag ember akármit megtehet a szegénnyel.
Jakehomer
Nem a gazdag a szegénnyel!
Az okos, a szarrágó, illogikus hülyével.
Nagy különbség.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak, hogy tiszta legyen: az amerikai elnök személye közepesen fontos, amíg a fékek és ellensúlyok rendszere áll. Ha ezt akarná bármelyik elnök piszkálni, kis túlzással az első testőre lőné agyon. Hollywood által közvetített elnök képpel ellentétben az USA-ban az alkotmány a szent, nem a személy, aki a Fehér Házban ül. Ezt a rendszert nem tudja megbontani se Trump, se senki szerintem.

Trump esetében egy dolog változott: a kampány módszerek, és amiben addig elment, ameddig a hagyományos elit nem tudott. De a kormányzás egészen más.Gyurma Pappa
Éppen ez az. Igazából mindegy, hogy az elnök az erős, a parlament az erős, a kancellár az erős, felsőház, szenátus, akármi. A lényeg, hogy olyan erős az alap (hívhatjuk fékek és ellensúlyok rendszerének, bár véleményem szerint ennél több az, mert nem csak a politika csúcsát képes ellenőrizni, hanem önerőből önjáró is emelett), hogy - eddig legalábbis - bármilyen konfliktusra tud reagálni. És a megoldhatókat többnyire elfogadhatóan meg is oldja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)